Różowa Pantera i przyjaciele: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 88: | Linia 88: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|05 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|05 | ||
| '' | | ''Zdalna różowość'' | ||
| ''Remotely Pink'' | | ''Remotely Pink'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Tego się nie spodziewałem'' | ||
| ''I Didn’t See That Coming'' | | ''I Didn’t See That Coming'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Przyjęcie dla różowego'' | ||
| ''Pink Party Of One'' | | ''Pink Party Of One'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 270: | Linia 270: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|19 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| ''Różowe królestwo'' | |||
| ''Enchanted Pinkdom'' | |||
|- | |||
| ''Mrówkojad Eli'' | |||
| ''Eli the Aardvark'' | |||
|- | |||
| ''Pod-RÓŻ do celu'' | |||
| ''Stop-Pink for Directions'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| ''Mrożony różowy'' | |||
| ''Frosted Pink'' | |||
|- | |||
| ''Mrówko-arka'' | |||
| ''AardvARK'' | |||
|- | |||
| ''Róż! Bach! Bum!'' | |||
| ''Pink! Pow! Kaboom!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 11.12.2010 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| ''Dość różowa dynia'' | |||
| ''A Fairly Pink Pumpkin'' | |||
|- | |||
| ''Ostrożnie z życzeniami'' | |||
| ''If Wishes Were Ants'' | |||
|- | |||
| ''Różowy na włościach'' | |||
| ''Pink on the Hoof'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 12.12.2010 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''The Pink, the Bad, and the Ugly'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Anti-Ant Trance'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Shorely Pink'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 18.12.2010 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| ''Różowy na boisku'' | |||
| ''Pink on the Pitch'' | |||
|- | |||
| ''Udanych łowów'' | |||
| ''Happy Hunting'' | |||
|- | |||
| ''Zmruż oczy'' | |||
| ''Catching Forty Pinks'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 19.12.2010 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| ''Bardziej różowe jutro'' | |||
| ''A Pinker Tomorrow'' | |||
|- | |||
| ''Okropny Mrówkojad'' | |||
| ''Awful Aardvark'' | |||
|- | |||
| ''Różolarna mechanika'' | |||
| ''Pinkular Mechanics'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 25.12.2010 | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Note-Ably Pink'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Shutter Bugged'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| ''Pink | | ''Astro Pink'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 26.12.2010 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| ''Podróż w czasie'' | |||
| ''A Pink in Time'' | |||
|- | |||
| ''Pora zrezygnować'' | |||
| ''Quittin' Time'' | |||
|- | |||
| ''Slapstickowy Różowy'' | |||
| ''Reel Pink'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 12:37, 23 sty 2011
Różowa Pantera i przyjaciele (org. Pink Panther and Pals, 2010-??) – amerykański serial animowany wyprodukowany przez Cartoon Network dla telewizji MGM Television i Rubicon Studios. W Polsce jest emitowany od 11 września 2010 roku na kanale Boomerang.
Fabuła
Przygody Różowej Pantery i jego przyjaciół: Konio i Mrówkojada, którzy po raz kolejny będą musieli wykazać się dużym sprytem i poczuciem humoru, aby poradzić sobie ze wspólnym wrogiem – Nochalem!
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/prog-14473857.html
Wersja polska
Wersja polska: STUDIO GENETIX FILM FACTORY
Dialogi polskie: Joanna Kuryłko
Reżyseria: Agnieszka Matysiak
Dźwięk: Zdzisław Zieliński
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Sokół, Róża Zielińska
Wystąpili:
- Łukasz Lewandowski – Mrówek
- Piotr Grabowski – Mrówkojad
oraz
- Miłogost Reczek
- Mikołaj Klimek
- Wojciech Brzeziński
- Agnieszka Matysiak
- Ryszard Olesiński
- i Michał Sitarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 11.09.2010 | 01 | Różowe decybele | Pink Up the Volume |
| Nektar Zeusa | Zeus Juice | ||
| Różowa i burzowa noc | A Pink and Stormy Night | ||
| 12.09.2010 | 02 | Różowe trampki | Pink Hi-Tops |
| Kraina giganto-mrówek | Land of the Gi-Ants | ||
| Różowy ogrodnik | Pink Thumb | ||
| 18.09.2010 | 03 | Różowa magia | Pink Magic |
| Imprezowe zwierzęta | Party Animals | ||
| Golf na różowo | Pink ’n’ Putt | ||
| 19.09.2010 | 04 | Komputerowy róż-ności | Pinxillated |
| Podstęp w zoo | Zoo Ruse | ||
| Szpieg ubrany był w róż | The Spy Wore Pink | ||
| brak danych | 05 | Zdalna różowość | Remotely Pink |
| Tego się nie spodziewałem | I Didn’t See That Coming | ||
| Przyjęcie dla różowego | Pink Party Of One | ||
| 03.10.2010 | 06 | Różowe szaleństwo w basenie | Pink Pool Fool |
| Nowe sztuczki Mrówkojada | The Aardvark’s New Moves | ||
| Potężne różowe drzewo | The Mighty Pinkwood Tree | ||
| 16.10.2010 | 07 | Różowe mydliny i czyste szmatki | Pink Suds & Clean Duds |
| Psie otumanienie | Dog Daze | ||
| Artystyczna różowość | The Pink Painter Show | ||
| 17.10.2010 | 08 | Czystość to prawie różowość | Cleanliness is Next to Pinkliness |
| Z dzieckiem jest nas troje | Baby Makes Three | ||
| Era różowozoiczna | Pinkazoic Era | ||
| 09.10.2010 | 09 | Pizza Różaroni | Pinkaroni Pizza |
| Znajdź sobie własną mrówkę | Find Your Own Ant | ||
| Złoto, srebro, brąz i róż | Gold, Silver, Bronze & Pink | ||
| 10.10.2010 | 10 | Życie na różowym torze | Life in the Pink Lane |
| Blues-mita | Mitey Blue | ||
| Dzika różowość | Wild Pinkdom | ||
| 17.10.2010 | 11 | Rycerze w różowych zbrojach | Knights in Pink Armor |
| Wizyta dziadziusia | Grampy’s Visit | ||
| Świerzbi mnie, żeby być różowym | Itching to Be Pink | ||
| 18.10.2010 | 12 | Pink Pink Pink Pink | |
| Spaced Out | |||
| Shop-Pink Spree | |||
| 24.10.2010 | 13 | Różowo-brody | Pink Beard |
| Jeden mały krok dla mrówki | One Small Step for Ant | ||
| Przemarznięty do różowości | Chilled to the Pink | ||
| 25.10.2010 | 14 | Różowy wysłaliśmy pocztą | The Pink is in the Mail |
| Mrów Fu | Aard Fu | ||
| Szczyt różowości | Pink’s Peak | ||
| 31.10.2010 | 15 | I ani kropli różowego | And Not a Drop to Pink |
| Antarktyka | Ant – Artic | ||
| Różowy na deskach | Pink on the Canvas | ||
| 01.11.2010 | 16 | Róż albo przewóz | Pink or Consequences |
| Z jak mrówkojad | Z is for Aardvark | ||
| Zaróżów mnie na mecz | Pink Me Out to the Ballgame | ||
| 07.11.2010 | 17 | Czyń różowość, nie wojnę | Make Pink Not War |
| Wybierz kartę | Pick a Caardvark | ||
| Różowy zapaszek | Pink Stink | ||
| 08.11.2010 | 18 | Różowa wyprawa | Pink Trek |
| O jednego szefa kuchni za dużo | One Too Many Chefs | ||
| Różowy Kahuna | Pink Kahuna | ||
| brak danych | 19 | Różowe królestwo | Enchanted Pinkdom |
| Mrówkojad Eli | Eli the Aardvark | ||
| Pod-RÓŻ do celu | Stop-Pink for Directions | ||
| brak danych | 20 | Mrożony różowy | Frosted Pink |
| Mrówko-arka | AardvARK | ||
| Róż! Bach! Bum! | Pink! Pow! Kaboom! | ||
| 11.12.2010 | 21 | Dość różowa dynia | A Fairly Pink Pumpkin |
| Ostrożnie z życzeniami | If Wishes Were Ants | ||
| Różowy na włościach | Pink on the Hoof | ||
| 12.12.2010 | 22 | The Pink, the Bad, and the Ugly | |
| Anti-Ant Trance | |||
| Shorely Pink | |||
| 18.12.2010 | 23 | Różowy na boisku | Pink on the Pitch |
| Udanych łowów | Happy Hunting | ||
| Zmruż oczy | Catching Forty Pinks | ||
| 19.12.2010 | 24 | Bardziej różowe jutro | A Pinker Tomorrow |
| Okropny Mrówkojad | Awful Aardvark | ||
| Różolarna mechanika | Pinkular Mechanics | ||
| 25.12.2010 | 25 | Note-Ably Pink | |
| Shutter Bugged | |||
| Astro Pink | |||
| 26.12.2010 | 26 | Podróż w czasie | A Pink in Time |
| Pora zrezygnować | Quittin' Time | ||
| Slapstickowy Różowy | Reel Pink | ||
Linki zewnętrzne
- Różowa Pantera i przyjaciele w polskiej Wikipedii
