Garfield Show: Różnice pomiędzy wersjami
m nowy artykuł |
m uzupełnienie |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Garfield Show''' (ang. The Garfield Show, 2008-??) – francuski serial animowany o przygodach pomarańczowego kota o imieniu Garfield, bohatera komiksów Jima Davisa. Produkcja wykonana w całości techniką komputerową. | '''Garfield Show''' (ang. ''The Garfield Show'', 2008-??) – francuski serial animowany o przygodach pomarańczowego kota o imieniu Garfield, bohatera komiksów Jima Davisa. Produkcja wykonana w całości techniką komputerową. | ||
26-odcinkowy serial jest emitowany w Polsce od 7 listopada 2009 roku na kanale [[Boomerang]]. | 26-odcinkowy serial jest emitowany w Polsce od 7 listopada [[2009]] roku na kanale [[Boomerang]]. | ||
== Fabuła == | |||
Przygody jedynego na świecie kota, który z czystym sumieniem gotów jest dowieść, że lenistwo jest matką wynalazków. Dlatego jego życie wypełniają same niewymagające wysiłku przyjemności: oglądanie telewizji, pożeranie kolejnych porcji lasagne i spanie. Czy jest leniwy? Nie, nic podobnego! On po prostu prowadzi osiadły tryb życia, o czym widzowie mogą przekonać się sami. | |||
<small>Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/prog-13274145.html</small> | |||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
| Linia 32: | Linia 37: | ||
* [[Wit Apostolakis-Gluziński]] | * [[Wit Apostolakis-Gluziński]] | ||
i inni | i inni | ||
'''Lektor''': [[Piotr Makowski]] | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
| Linia 309: | Linia 316: | ||
| ''Kolędnicy'' | | ''Kolędnicy'' | ||
| ''Caroling Capers'' | | ''Caroling Capers'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| '' | |||
| ''Home For The Holidays'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '' | |||
| ''The Art Of Being Uncute'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''The Haunted House'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '' | |||
| ''Night Of The Bunny Slippers'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Planet Of Poultry'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '' | |||
| ''History Of Cats'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''The Spy Who Fed Me'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '' | |||
| ''Gravity Of The Situation'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Ticket To Riches'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '' | |||
| ''Which Witch'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''The Big Sneeze'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '' | |||
| ''Blasteroid'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Meet Max Mouse'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '' | |||
| ''Odie For Sale'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Guest From Beyond'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '' | |||
| ''Cyber Mailman'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Farm Fresh Feline'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '' | |||
| ''With Four You Get Pizza'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Master Chef'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '' | |||
| ''Honey I Shrunk The Pets'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Garfield Astray'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '' | |||
| ''Black Cat Blues'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Dog Days'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '' | |||
| ''The Bluebird Of Happiness'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Inside Eddie Gourman'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 18:29, 11 lut 2011
Garfield Show (ang. The Garfield Show, 2008-??) – francuski serial animowany o przygodach pomarańczowego kota o imieniu Garfield, bohatera komiksów Jima Davisa. Produkcja wykonana w całości techniką komputerową.
26-odcinkowy serial jest emitowany w Polsce od 7 listopada 2009 roku na kanale Boomerang.
Fabuła
Przygody jedynego na świecie kota, który z czystym sumieniem gotów jest dowieść, że lenistwo jest matką wynalazków. Dlatego jego życie wypełniają same niewymagające wysiłku przyjemności: oglądanie telewizji, pożeranie kolejnych porcji lasagne i spanie. Czy jest leniwy? Nie, nic podobnego! On po prostu prowadzi osiadły tryb życia, o czym widzowie mogą przekonać się sami.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/prog-13274145.html
Wersja polska
Wersja polska: STUDIO GENETIX FILM FACTORY
Dialogi polskie:
Tłumaczenie: Arleta Walczak
Reżyseria:
Dźwięk:
Kierownik produkcji: Agnieszka Sokół, Róża Zielińska
Udział wzięli:
- Jarosław Boberek – Garfield
- Tomasz Kozłowicz – Jon
oraz
- Lucyna Malec – Arlene
- Anna Dereszowska – Liz
- Artur Kaczmarski – Nermal
- Janusz Wituch
- Andrzej Chudy
- Aleksander Mikołajczak – Pies sąsiadów Jona oraz inne postacie
- Łukasz Lewandowski
- Tomasz Błasiak
- Barbara Zielińska
- Zbigniew Suszyński
- Wit Apostolakis-Gluziński
i inni
Lektor: Piotr Makowski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 07.11.2009 | 01 | Inwazja lasagni | Pasta Wars |
| Zabawa w kotka i myszkę | A Game Of Cat And Mouse | ||
| 08.11.2009 | 02 | Pizza doskonała | Perfect Pizza |
| Mama Garfield | Mother Garfield | ||
| 14.11.2009 | 03 | Psiak w schronisku | Pup In The Pound |
| Zakochany Odie | Odie In Love | ||
| 15.11.2009 | 04 | Niezbyt miła muzyczka | Not So Sweet Sound Of Music |
| Kłopotliwy indyk | Turkey Trouble | ||
| 21.11.2009 | 05 | Nocne włamanie | Catnap |
| Agent X | Agent X | ||
| 22.11.2009 | 06 | Pomarańczowo-czarni | Orange And Black |
| Zakręcony poniedziałek | Freaky Monday | ||
| 28.11.2009 | 07 | Król Nermal | King Nermal |
| Rozpaczliwe poszukiwania Pooky’ego | Desperately Seeking Pooky | ||
| 29.11.2009 | 08 | Klątwa wilko-psiaka | Curse Of The Were-Dog |
| Poznaj moich rodziców | Meet The Parents | ||
| 05.12.2009 | 09 | Farmerskie życie | Down On The Farm |
| Zawody dla zwierząt | The Pet Show | ||
| 06.12.2009 | 10 | Pasujący pupilek | Pet Mat Chers |
| Fartowny kot | Lucky Charm | ||
| 12.12.2009 | 11 | Kopacze kości | Bone Diggers |
| Robot | The Robot | ||
| 13.12.2009 | 12 | Wysoka waga | High Scale |
| Nocny spacer Jona | Jon’s Night Out | ||
| 06.02.2010 | 13 | Klątwa kociego ludu | Curse of the Cat People |
| 07.02.2010 | Glenda i Odessa | Glenda & Odessa | |
| SERIA DRUGA | |||
| 10.04.2010 | 14 | To koci świat | It’s a Cat World |
| Ostre szkolenie | Extreme Housebreaking | ||
| 11.04.2010 | 15 | Zawirowanie w czasie | Time Twist |
| Fatalna sława | Fame Fatale | ||
| 17.04.2010 | 16 | Podwodny świat | Underwater World |
| Problemy z rybami | Fish To Fry | ||
| 18.04.2010 | 17 | Żółty Kapturek | Little Yellow Riding Hood |
| Władca czasu | Time Master | ||
| 01.05.2010 | 18 | Prawowity spadkobierca | Heir Apparent |
| Z pieca | From The Oven | ||
| 02.05.2010 | 19 | Sąsiad Nathan | Neighbor Nathan |
| Historia psów | History Of Dog | ||
| 08.05.2010 | 20 | Ferajna z drzewka | Up a Tree |
| Serowy świat | It’s a Cheese World | ||
| 09.05.2010 | 21 | Wizyta Nermala | Nice to Nermal |
| Skazani na drzewo | Out on a Limb | ||
| 22.05.2010 | 22 | Lodziarka i jaskiniowiec | Iceman |
| T3000 | T3000 | ||
| 15.07.2010 | 23 | Wirtual-wizjer | Virtual Odeon |
| Super Ja | Super Me | ||
| 27.08.2010 | 24 | Blues listonoszy | Mail Man Blues |
| Rodzinne zdjęcie | Family Picture | ||
| 28.08.2010 | 25 | Władca myśli | Mastermind |
| Zadziwiający pies latający | The Amazing Flying Dog | ||
| 29.08.2010 | 26 | Dotrzymać słowa | The Last Word |
| Kolędnicy | Caroling Capers | ||
| SERIA TRZECIA | |||
| 27 | Home For The Holidays | ||
| 28 | The Art Of Being Uncute | ||
| The Haunted House | |||
| 29 | Night Of The Bunny Slippers | ||
| Planet Of Poultry | |||
| 30 | History Of Cats | ||
| The Spy Who Fed Me | |||
| 31 | Gravity Of The Situation | ||
| Ticket To Riches | |||
| 32 | Which Witch | ||
| The Big Sneeze | |||
| 33 | Blasteroid | ||
| Meet Max Mouse | |||
| 34 | Odie For Sale | ||
| Guest From Beyond | |||
| 35 | Cyber Mailman | ||
| Farm Fresh Feline | |||
| 36 | With Four You Get Pizza | ||
| Master Chef | |||
| 37 | Honey I Shrunk The Pets | ||
| Garfield Astray | |||
| 38 | Black Cat Blues | ||
| Dog Days | |||
| 39 | The Bluebird Of Happiness | ||
| Inside Eddie Gourman | |||
Linki zewnętrzne
- Garfield Show w polskiej Wikipedii
- Garfield Show w bazie filmweb.pl
