The Lodge: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''The Lodge''' (2016) – brytyjski serial fabularny. | {{Serial2 | ||
|tytuł= The Lodge | |||
|tytuł oryginalny= | |||
|plakat= | |||
|gatunek= familijny | |||
|kraj= Wielka Brytania | |||
|język= angielski | |||
|stacja= [[Disney Channel]] | |||
|lata produkcji= 2016-2017 | |||
|data premiery= 27 marca [[2017]] | |||
|sezony= 1 z 2 | |||
|odcinki= 10 z 25 | |||
}} | |||
'''The Lodge''' (2016-2017) – brytyjski serial fabularny. | |||
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Disney Channel]] od 27 marca [[2017]] roku. | Serial emitowany w Polsce na kanale [[Disney Channel]] od 27 marca [[2017]] roku. | ||
| Linia 19: | Linia 32: | ||
* [[Joanna Kuberska]]<!-- – '''Danielle'''--> | * [[Joanna Kuberska]]<!-- – '''Danielle'''--> | ||
* [[Jacek Król]] – '''tata Skye''' | * [[Jacek Król]] – '''tata Skye''' | ||
* [[Kamil Studnicki]] | * [[Kamil Studnicki]] – '''Noah Potts''' | ||
* [[Józef Pawłowski]] – '''Josh''' | * [[Józef Pawłowski]] – '''Josh''' | ||
'''W pozostałych rolach''': | '''W pozostałych rolach''': | ||
| Linia 121: | Linia 134: | ||
| <small>''––– brak tytułu –––''</small> | | <small>''––– brak tytułu –––''</small> | ||
| ''Choice'' | | ''Choice'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| '''' | |||
| ''I Choose You'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| '''' | |||
| ''Partners'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| '''' | |||
| ''Help'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| '''' | |||
| ''Call Me'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| '''' | |||
| ''Mystery Guest'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| '''' | |||
| ''The Last Dance'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '''' | |||
| ''I’ll Huff and I’ll Puff'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| '''' | |||
| ''No Hard Feelings'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| '''' | |||
| ''Under New Management'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| '''' | |||
| ''Storm'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '''' | |||
| ''Taking Sides'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '''' | |||
| ''Hard to Say No'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '''' | |||
| ''Distant Relations'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '''' | |||
| ''Finish Line'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '''' | |||
| ''The North Star'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 21:57, 18 mar 2019
| Tytuł | The Lodge |
|---|---|
| Gatunek | familijny |
| Kraj produkcji | Wielka Brytania |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Channel |
| Lata produkcji | 2016-2017 |
| Data premiery dubbingu | 27 marca 2017 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 10 z 25 |
The Lodge (2016-2017) – brytyjski serial fabularny.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney Channel od 27 marca 2017 roku.
Fabuła
Czternastoletnia Skye przenosi się wraz z rodziną na irlandzką prowincję, gdzie jej dziadek do niedawna zajmował się prowadzeniem hotelu North Star Lodge. Ojciec dziewczyny ma przejąć interes, co początkowo wywołuje jej sprzeciw. Z czasem jednak Skye przyzwyczaja się do życia na wsi: poznaje nowych przyjaciół oraz odkrywa piękno miejscowej przyrody. Kiedy wydaje się, że wszystko zaczyna się w końcu układać, tata wyznaje córce, że planuje sprzedać pensjonat. Przerażona nastolatka stara się go odwieść od powziętego zamiaru.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1596479
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Dariusz Dunowski
Dialogi: Marta Robaczewska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Weronika Humaj – Skye
- Hubert Paszkiewicz – Ben
- Maciej Zuchowicz – Sean
- Paulina Komenda – Kaylee
- Joanna Kuberska
- Jacek Król – tata Skye
- Kamil Studnicki – Noah Potts
- Józef Pawłowski – Josh
W pozostałych rolach:
- Maksymilian Bogumił – Aaron
- Martyna Kowalik
- Paulina Holtz – Christina
- Anna Bojara
- Bernard Lewandowski – Ethan
- Miłogost Reczek – tata Seana
- Joanna Sokołowska
- Maksymilian Michasiów – Kyle
- Justyna Kowalska – Lori
- Marek Gawroński
- Mariusz Wojciechowski
- Artur Kaczmarski
oraz:
- Włodzimierz Press – dziadek Skye
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Tytuł polski | Tytuł oryginalny |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 27.03.2017 | 01 | Nowa dziewczyna | The New Girl |
| 28.03.2017 | 02 | Zderzenie z rzeczywistością | Reality Check |
| 29.03.2017 | 03 | Perspektywy | Opportunities |
| 30.03.2017 | 04 | Podwójna randka | Double Date |
| 31.03.2017 | 05 | Zwycięstwo | #Winning |
| 03.04.2017 | 06 | Tajemnice | Best Kept Secrets |
| 04.04.2017 | 07 | Koniec | "Cancelled" |
| 05.04.2017 | 08 | Marzenia | Wishful Thinking |
| 06.04.2017 | 09 | Prawda | The Truth |
| 07.04.2017 | 10 | ––– brak tytułu ––– | Choice |
| SERIA DRUGA | |||
| 11 | ' | I Choose You | |
| 12 | ' | Partners | |
| 13 | ' | Help | |
| 14 | ' | Call Me | |
| 15 | ' | Mystery Guest | |
| 16 | ' | The Last Dance | |
| 17 | ' | I’ll Huff and I’ll Puff | |
| 18 | ' | No Hard Feelings | |
| 19 | ' | Under New Management | |
| 20 | ' | Storm | |
| 21 | ' | Taking Sides | |
| 22 | ' | Hard to Say No | |
| 23 | ' | Distant Relations | |
| 24 | ' | Finish Line | |
| 25 | ' | The North Star | |
