Smrodek i Brudek: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
|||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 28 czerwca [[2018]] | |data premiery= 28 czerwca [[2018]] | ||
|sezony= 2 z 2 | |sezony= 2 z 2 | ||
|odcinki= 25 z | |odcinki= 25 z 39 | ||
}} | }} | ||
'''Smrodek i Brudek''' (ang. ''The Stinky & Dirty Show'', 2015-??) – amerykański serial animowany. | '''Smrodek i Brudek''' (ang. ''The Stinky & Dirty Show'', 2015-??) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 82: | Linia 82: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| '' | | ''Nowa syrena Sikawy'' | ||
| '' | | ''Brave’s New Siren'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Demolka'' | ||
| ''Demolition Dust-Up'' | | ''Demolition Dust-Up'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 119: | Linia 119: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| '' | | ''Śnieg'' | ||
| ''Snow Problems'' | | ''Snow Problems'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Sanie'' | ||
| ''Sleigh Riders'' | | ''Sleigh Riders'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| '' | | ''Czyścioch w akcji'' | ||
| ''Sweepy Clean'' | | ''Sweepy Clean'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Nawiedzona droga'' | ||
| ''The Broken Road'' | | ''The Broken Road'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 168: | Linia 168: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18 | ||
| '' | | ''Czysty ekran'' | ||
| ''Screen Clean'' | | ''Screen Clean'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Kino samochodowe'' | ||
| '' | | ''Drive-In Movers'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19 | ||
| Linia 229: | Linia 229: | ||
| ''Zamieszanie ze sprzątaniem'' | | ''Zamieszanie ze sprzątaniem'' | ||
| ''Clean Up Catastrophe'' | | ''Clean Up Catastrophe'' | ||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| ''Ostatni arbuz'' | |||
| ''The Last Melon'' | |||
|- | |||
| ''Mały wielki Brudek'' | |||
| ''Little Big Dirty'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28 | |||
| ''Niespodzianka dla Czyściocha'' | |||
| ''A Sweepy Surprise'' | |||
|- | |||
| ''Zabawa w ciepło-zimno'' | |||
| ''Radio Free Stinky'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| ''Sikawa się boi'' | |||
| ''Scaredy Brave'' | |||
|- | |||
| ''Jak dokończyć film'' | |||
| ''Movie Makeover'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
| ''Niekończący się wyścig'' | |||
| ''The Never Ending Race'' | |||
|- | |||
| ''Niezakopany skarb'' | |||
| ''Unburied Treasure'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| ''Smrodek i Smrudek'' | |||
| ''The Stinky and Shmirty Show'' | |||
|- | |||
| ''W pogoni za Księżycem'' | |||
| ''Moon Chasers'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
| ''Trąbiony berek'' | |||
| ''Honk, You’re It'' | |||
|- | |||
| ''Kulozgniotka'' | |||
| ''Smashalot'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| ''Smrodek przewodnik'' | |||
| ''Seeing Eye Stinky'' | |||
|- | |||
| ''Łazik w każdym calu'' | |||
| ''Rover All Over'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| 'Czkawka silnika''' | |||
| ''A Case of The Sputters'' | |||
|- | |||
| ''Wielkie rozwalanie'' | |||
| ''Smash Trash Crash'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|35 | |||
| ''Jak odszukać koła'' | |||
| ''Forklifted'' | |||
|- | |||
| ''Lekcja dla nowych aut'' | |||
| ''New Car Class'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|36 | |||
| ''Opera mydlana'' | |||
| ''Soap Opera'' | |||
|- | |||
| ''Rock and Rolek'' | |||
| ''Rock And Rollin'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| ''Śliska droga'' | |||
| ''Sno Cone SLiders'' | |||
|- | |||
| ''Wymiana kół'' | |||
| ''Trading Wheels'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| ''Na dole'' | |||
| ''Down Under'' | |||
|- | |||
| ''Monstrualny wyczyn'' | |||
| ''Monster Breakthrough'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| ''Jak w ogień'' | |||
| ''Fire Away'' | |||
|- | |||
| ''Ratujmy Sikawę!'' | |||
| ''Save Brave'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 09:05, 24 sie 2019
| Tytuł | Smrodek i Brudek |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | The Stinky & Dirty Show |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Amazon Prime Video |
| Lata produkcji | 2015-?? |
| Data premiery dubbingu | 28 czerwca 2018 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 25 z 39 |
Smrodek i Brudek (ang. The Stinky & Dirty Show, 2015-??) – amerykański serial animowany.
Od 28 czerwca 2018 roku serial jest dostępny na platformie Amazon Prime Video z polskim dubbingiem.
Fabuła
Przygody najlepszych przyjaciół i niezwykłych bohaterów, śmieciarki Smrodka i spycho-koparki Brudka, żywiołowego, zabawnego i pomysłowego duetu, który przekonuje się, że kiedy sprawy nie układają się tak jak powinny, pytanie "a może..." bywa drogą do sukcesu.
Źródło: Amazon Prime Video
Wersja polska
Wystąpili:
- Julia Łukowiak – Zuza
- Bartosz Obuchowicz – Śmigły
- Izabella Bukowska-Chądzyńska
- Jacek Kopczyński
- Magdalena Herman-Urbańska
i inni
Piosenkę śpiewał: Tomasz Steciuk
Lektor tytułów odcinków: Leszek Zduń
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | Skok przez wysypisko | Jump at the Dump | |
| Zawalidroga | Road Block | ||
| 02 | Noc Osiłka | Mighty Night | |
| Przez wodę | Water Ways | ||
| 03 | Wykopiesz to? | Can You Dig It? | |
| Brudek, śmieciarka | Dirty, the Garbage Truck | ||
| 04 | Jazda na oparach | Running on Empty | |
| Uciekające kule | Rolling Blunder | ||
| 05 | Sposób na beton | Concrete Plans | |
| Śmieciowa sztuka | The Art of Trash | ||
| 06 | Nowa syrena Sikawy | Brave’s New Siren | |
| Demolka | Demolition Dust-Up | ||
| 07 | Zagubieni | Lost! | |
| Pisk | Squeak | ||
| 08 | Zasypany kanał | Landlocked | |
| Boje | Buoy Ya! | ||
| 09 | Fioletowa linia | Follow That Line! | |
| Mika | Seeing Red | ||
| 10 | Objazd | Detour | |
| Upał i lody | Heat & Ice | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 11 | Śnieg | Snow Problems | |
| Sanie | Sleigh Riders | ||
| 12 | Czyścioch w akcji | Sweepy Clean | |
| Nawiedzona droga | The Broken Road | ||
| 13 | Nowy dom dla Drzewona | Tree Amigos | |
| W górę iglica | Tower Topper | ||
| 14 | Milczący Smrodek | Silent But Stinky | |
| Zatrzymać Czyściocha | Make Way For Sweepy | ||
| 15 | Na czerwonym świetle | Red Light, Red Light | |
| Zguba | Missing Pieces | ||
| 16 | Ha, ha, wyżej! | Ha Ha Higher | |
| Noc na parkingu | The Waiting Games | ||
| 17 | Śmieci odpływają | Garbage Barge Goodbye! | |
| Parada | Up! Up! Parade! | ||
| 18 | Czysty ekran | Screen Clean | |
| Kino samochodowe | Drive-In Movers | ||
| 19 | Do przodu ani rusz | Going Nowhere Fast | |
| Bezwonny Smrodek | The Missing Stink | ||
| 20 | Miłosne liściki | Love Notes | |
| Miłość unosi się w powietrzu | Love Is In The Air | ||
| 21 | Kilometry uśmiechów z Jazdowa | Miles and Miles of Go City Smiles | |
| Droga do Strzały | Fast Track | ||
| 22 | Miejsce na lunch | Lunch Spot | |
| Mika chce odpocząć | No Rest For Red | ||
| 23 | Łazik uciekinier | Runaway Rover | |
| Powrót wahadłowca | The Great Spacey Chase | ||
| 24 | Wielki plask | The Big Splat | |
| Gdzie jest Ding Ding | Finding Ding Ding | ||
| 25 | Koncert w korku | Traffic Jam-Boree | |
| Noc z Monster Truckiem | Late Night With Monster Truck | ||
| 26 | Lista do zapamiętania | Missed On My List | |
| Zamieszanie ze sprzątaniem | Clean Up Catastrophe | ||
| 27 | Ostatni arbuz | The Last Melon | |
| Mały wielki Brudek | Little Big Dirty | ||
| 28 | Niespodzianka dla Czyściocha | A Sweepy Surprise | |
| Zabawa w ciepło-zimno | Radio Free Stinky | ||
| 29 | Sikawa się boi | Scaredy Brave | |
| Jak dokończyć film | Movie Makeover | ||
| 30 | Niekończący się wyścig | The Never Ending Race | |
| Niezakopany skarb | Unburied Treasure | ||
| 31 | Smrodek i Smrudek | The Stinky and Shmirty Show | |
| W pogoni za Księżycem | Moon Chasers | ||
| 32 | Trąbiony berek | Honk, You’re It | |
| Kulozgniotka | Smashalot | ||
| 33 | Smrodek przewodnik | Seeing Eye Stinky | |
| Łazik w każdym calu | Rover All Over | ||
| 34 | 'Czkawka silnika | A Case of The Sputters | |
| Wielkie rozwalanie | Smash Trash Crash | ||
| 35 | Jak odszukać koła | Forklifted | |
| Lekcja dla nowych aut | New Car Class | ||
| 36 | Opera mydlana | Soap Opera | |
| Rock and Rolek | Rock And Rollin | ||
| 37 | Śliska droga | Sno Cone SLiders | |
| Wymiana kół | Trading Wheels | ||
| 38 | Na dole | Down Under | |
| Monstrualny wyczyn | Monster Breakthrough | ||
| 39 | Jak w ogień | Fire Away | |
| Ratujmy Sikawę! | Save Brave | ||
Linki zewnętrzne
- Smrodek i Brudek w bazie filmweb.pl
