Kosmiczny Jet: Różnice pomiędzy wersjami
m (→Spis odcinków) |
m (→Wersja polska: , →Spis odcinków) |
||
Linia 26: | Linia 26: | ||
'''W pozostałych rolach''': | '''W pozostałych rolach''': | ||
* [[Agata Skórska]] – '''Mitchell''' <small>(odc. 14, 24-25, 32)</small> | * [[Agata Skórska]] – '''Mitchell''' <small>(odc. 14, 24-25, 32)</small> | ||
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''mama Seana''' <small>(odc. 15, 20)</small> | * [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''mama Seana''' <small>(odc. 15, 20, 53)</small> | ||
* [[Michał Podsiadło]] – | * [[Michał Podsiadło]] – | ||
** '''Berg''' <small>(odc. 20)</small>, | ** '''Berg''' <small>(odc. 20)</small>, | ||
** '''pan Petersen''' <small>(odc. 25-26)</small>, | ** '''pan Petersen''' <small>(odc. 25-26)</small>, | ||
** '''wujek Zygmuś''' <small>(odc. 27, 44)</small> | ** '''wujek Zygmuś''' <small>(odc. 27, 44, 53)</small> | ||
i inni | i inni | ||
Linia 412: | Linia 412: | ||
| ''Fotka z satelity'' | | ''Fotka z satelity'' | ||
| ''Satellite Selfie'' | | ''Satellite Selfie'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.07.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| ''Kosmiczne śmieci'' | |||
| ''Space Junk'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.07.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| ''Naukowy Sean'' | |||
| ''Scientific Sean'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| '''' | |||
| ''Beep and Boop’s Game'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| '''' | |||
| ''Constellation Prize'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| '''' | |||
| ''Whole Lotta Shakin’'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| '''' | |||
| ''My Fair Jet'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| '''' | |||
| ''Space Race'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| '''' | |||
| ''Jet’s Time Machine'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|61 | |||
| '''' | |||
| ''The Mindysphere'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| '''' | |||
| ''Lone Star'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|63 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|64 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|65 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|66 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|67 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|68 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|69 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|70 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|71 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|72 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|73 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|74 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|75 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|76 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|77 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|78 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|79 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|80 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | |
Wersja z 18:47, 3 lip 2017
Kosmiczny Jet (ang. Ready Jet Go!, 2016) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale MiniMini+ od 16 stycznia 2017 roku.
Fabuła
Sean, Sydney oraz Mindy zaprzyjaźniają się ze swoim nowym sąsiadem, Jetem. Mieszkaniec ich ulicy to pozornie zwyczajny chłopiec, jednak z czasem wychodzi na jaw, że jest on kosmitą. Relacja z obcym pozwala dzieciom na niezwykłe podróże, dzięki którym poznają tajemnice Układu Słonecznego.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1567041
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie platformy nc+ – STUDIO PUBLISHING
Dialogi: Małgorzata Kochańska
Reżyseria: Dobrosława Bałazy
Dźwięk i montaż: Jacek Kacperek
Kierownictwo produkcji: Aneta Staniszewska-Kozioł
Udział wzięli:
- Michał Rosiński – Jet
- Zuzanna Jaźwińska – Sydney
- Karol Kwiatkowski – Sean
- Malwina Jachowicz – Mindy
- Julia Kołakowska-Bytner –
- Celina, mama Jeta,
- mama Mitchella (odc. 14)
- Jarosław Domin – Buźka
- Sebastian Machalski – Karol, tata Jeta
W pozostałych rolach:
- Agata Skórska – Mitchell (odc. 14, 24-25, 32)
- Joanna Pach-Żbikowska – mama Seana (odc. 15, 20, 53)
- Michał Podsiadło –
- Berg (odc. 20),
- pan Petersen (odc. 25-26),
- wujek Zygmuś (odc. 27, 44, 53)
i inni
Piosenkę z tekstem: Joachima Karafki śpiewali: Miłosz Konkel i Michał Rosiński
Lektor: Maciej Gudowski
Spis odcinków
Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | |||
16.01.2017 | 01 | Zwiedzamy Układ Słoneczny | Tour of the Solar System |
16.01.2017 | 02 | Jet gotuje obiad | Jet Cooks Dinner |
16.01.2017 | 03 | Jak znaleźliśmy wasze Słońce | How We Found Your Sun |
16.01.2017 | 04 | Obserwatorium na drzewie | Tree House Observatory |
19.01.2017 | 05 | Okrążenia i obroty | Round and Round |
20.01.2017 | 06 | Roślinka z Bortona 7 | The Plant from Bortron 7 |
21.01.2017 | 07 | Idealna odległość od Słońca | Just the Right Distance from the Sun |
22.01.2017 | 08 | Łazik napędzany Słońcem | Solar Power Rover |
23.01.2017 | 09 | Dlaczego Księżyc ma krater? | How Come the Moon Has Craters? |
24.01.2017 | 10 | Baza księżycowa | Backyard Moon Base |
25.01.2017 | 11 | Dlaczego Księżyc zmienia kształt? | How Come the Moon Changes Shape? |
26.01.2017 | 12 | Noc miliarda gwiazd | Night of a Bazillion Stars |
27.01.2017 | 13 | Misja na Księżyc | Earth Mission to Moon |
28.01.2017 | 14 | Nadmuchiwany zamek | Mindy’s Moon Bounce House |
29.01.2017 | 15 | Beep ma zmartwienie | Beep Has the Blues |
30.01.2017 | 16 | Obowiązki domowe | Chore Day |
31.01.2017 | 17 | Nowy przewodnik po Marsie | A Kid’s Guide to Mars |
01.02.2017 | 18 | Jet 2 | Jet 2 |
02.02.2017 | 19 | Więcej niż jeden księżyc | More Than One Moon |
03.02.2017 | 20 | Wizyta u mamy w pracy | Visit to Mom’s Office |
04.02.2017 | 21 | Misja na Marsa | Mission to Mars |
05.02.2017 | 22 | Dźwięki | Sounds Abound |
06.02.2017 | 23 | Pierścienie Saturna | What’s Up With Saturn’s Rings? |
07.02.2017 | 24 | Nocna wyprawa Promyka | Sunspot’s Night Out |
08.02.2017 | 25 | Największy kanion | The Grandest Canyon |
09.02.2017 | 26 | Wizyta w planetarium | A Visit to the Planetarium |
03.04.2017 | 27 | Odwiedziny wujka Zygmusia | A Visit form Uncle Zucchini |
03.04.2017 | 28 | Prognoza pogody Mindy | Mindy’s Weather Report |
04.04.2017 | 29 | Lodowy księżyc Enceladus | Ice Moon Enceladus |
04.04.2017 | 30 | Co wzleci… | What Goes Up… |
05.04.2017 | 31 | Konkurs wypieków | Solar System Bake-off |
05.04.2017 | 32 | Wyścig samoróbek | Kid-kart Derby |
06.04.2017 | 33 | Asteroidy, meteory i meteoryty | Asteroids, Meteors and Meteorites |
06.04.2017 | 34 | Mindy znajduje meteoryt | Mindy’s Meteorite Stand |
07.04.2017 | 35 | Spotkanie z kometą | Comet Fever |
07.04.2017 | 36 | Kosmiczny patrol | Asteroid Patrol |
08.04.2017 | 37 | Opieka nad zwierzakiem | Mindy Pet-sits |
08.04.2017 | 38 | Wspólna przestrzeń do pracy | Treehouse Space Station |
09.04.2017 | 39 | Pierwsza randka | Date Night |
09.04.2017 | 40 | Kłopoty z Buźką | Face on the Fritz |
10.04.2017 | 41 | Księżyce, ach księżyce | So Many Moons |
10.04.2017 | 42 | Projekt Pluton | Project Pluto |
11.04.2017 | 43 | Wielka czerwona plama | Sunspot and the Great Red Spot |
11.04.2017 | 44 | Pod opieką wujka Zygmusia | Uncle Zucchini Babystis |
12.04.2017 | 45 | Do wnętrza ziemi | Diggin’ Earth |
12.04.2017 | 46 | Tajemniczy zapach | Mindy’s Mystery |
13.04.2017 | 47 | Który księżyc jest lepszy? | Which Moon is Best? |
13.04.2017 | 48 | Mindy detektywem | Detective Mindy |
14.04.2017 | 49 | Mała błękitna plamka | Tiny Blue Dot |
14.04.2017 | 50 | Na kempingu | Earth Camping |
15.04.2017 | 51 | Co to jest satelita? | What’s a Satellite? |
15.04.2017 | 52 | Fotka z satelity | Satellite Selfie |
03.07.2017 | 53 | Kosmiczne śmieci | Space Junk |
03.07.2017 | 54 | Naukowy Sean | Scientific Sean |
55 | ' | Beep and Boop’s Game | |
56 | ' | Constellation Prize | |
57 | ' | Whole Lotta Shakin’ | |
58 | ' | My Fair Jet | |
59 | ' | Space Race | |
60 | ' | Jet’s Time Machine | |
61 | ' | The Mindysphere | |
62 | ' | Lone Star | |
63 | ' | ' | |
64 | ' | ' | |
65 | ' | ' | |
66 | ' | ' | |
67 | ' | ' | |
68 | ' | ' | |
69 | ' | ' | |
70 | ' | ' | |
71 | ' | ' | |
72 | ' | ' | |
73 | ' | ' | |
74 | ' | ' | |
75 | ' | ' | |
76 | ' | ' | |
77 | ' | ' | |
78 | ' | ' | |
79 | ' | ' | |
80 | ' | ' | |