Tulipop: Różnice pomiędzy wersjami
m (→Spis odcinków) |
m (→Spis odcinków) |
||
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 9: | Linia 9: | ||
|data premiery=27 lutego [[2023]] | |data premiery=27 lutego [[2023]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=26 z 26 | ||
}} | }} | ||
'''Tulipop''' (2022) – islandzki serial animowany. | '''Tulipop''' (2022) – islandzki serial animowany. | ||
Linia 111: | Linia 111: | ||
| ''Owsianka'' | | ''Owsianka'' | ||
| ''Porridge'' | | ''Porridge'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| ''Wiadomość w muszli'' | |||
| ''Message in a Conch Shell'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| ''Tyci Fred'' | |||
| ''Tiny Fred'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| ''Kwiatowe wróżki'' | |||
| ''Flower Fairies'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''Pobudka!'' | |||
| ''Shakey Wakey!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Morskie zaklęcia'' | |||
| ''Sea Spells'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| ''Kruk'' | |||
| ''The Raven'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| ''Jodle'' | |||
| ''The Yodies'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Gadające drzewa'' | |||
| ''Talking Trees'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| ''Jajko'' | |||
| ''The Egg'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| ''Wspaniali Wiggly i Wobbly'' | |||
| ''The Wonder of Wiggly & Wobbly'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| ''Wiosna'' | |||
| ''Springtime'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| ''Wszyscy na pokład'' | |||
| ''All Aboard!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.09.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| ''Podwójne urodziny'' | |||
| ''Double Birthday'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] |
Aktualna wersja na dzień 15:44, 11 wrz 2023
Tulipop
| |
---|---|
Gatunek | animowany |
Kraj produkcji | Islandia |
Język oryginału | angielski, islandzki |
Stacja telewizyjna | MiniMini+ |
Lata produkcji | 2022 |
Data premiery dubbingu | 27 lutego 2023 |
Wyemitowane serie |
1 z 1 |
Wyemitowane odcinki | 26 z 26 |
Tulipop (2022) – islandzki serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale MiniMini+ od 27 lutego 2023 roku.
Fabuła
Niezwykłe przygody grupy przyjaciół mieszkających na wyspie Tulipop. Islandzka animacja dla najmłodszych widzów.
Tulipop to cudowna wyspa, która wyłoniła się z morza dawno, dawno temu na skutek wybuchu podwodnego wulkanu. Żyją tu niezwykłe stworzenia i świecą aż trzy księżyce. Na Tulipopie wieloryb nie jest tylko wielorybem, a drzewo tylko drzewem. To miejsce, w którym wszystko może się zdarzyć i często się zdarza! Oto islandzka animacja dla najmłodszych, pełna odniesień do lokalnych baśni i folkloru.
Źródło: MiniMini+
Wersja polska
Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: STUDIO SONICA
Reżyseria: Miriam Aleksandrowicz
Dźwięk i montaż: Agnieszka Stankowska
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Kudelska
Wystąpili:
- Teresa Zdanowska – Maddy
- Bruno Owsikowski – Bubble
- Szymon Mysłakowski – Pan Drzewo
- Dariusz Odija – Grumpkin
- Piotr Bajtlik
i inni
Spis odcinków
Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
---|---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | ||||
27.02.2023 | 01 | W sieci | Stranded | |
28.02.2023 | 02 | Nocne światło | Night Light | |
01.03.2023 | 03 | Mooliepalooka | The Mooliepalooka | |
02.03.2023 | 04 | Drzewo życzeń | The Wishing Tree | |
03.03.2023 | 05 | Giligilgacze | Tuliticklers | |
06.03.2023 | 06 | Zapomniany las | The Forgotten Forest | |
07.03.2023 | 07 | Zabawa w chowanego | Hide and Seek | |
08.03.2023 | 08 | Przyjęcie przy basenie | Pool Party | |
09.03.2023 | 09 | Grumpkin | Grumpkin | |
10.03.2023 | 10 | Muffinpuffin | The Muffinpuffin | |
13.03.2023 | 11 | Peleryna Gloomy | Gloomy’s Cloak | |
14.03.2023 | 12 | Jak kochać sałatę | How to Love a Lettuce | |
15.03.2023 | 13 | Owsianka | Porridge | |
01.09.2023 | 14 | Wiadomość w muszli | Message in a Conch Shell | |
01.09.2023 | 15 | Tyci Fred | Tiny Fred | |
04.09.2023 | 16 | Kwiatowe wróżki | Flower Fairies | |
04.09.2023 | 17 | Pobudka! | Shakey Wakey! | |
05.09.2023 | 18 | Morskie zaklęcia | Sea Spells | |
05.09.2023 | 19 | Kruk | The Raven | |
06.09.2023 | 20 | Jodle | The Yodies | |
06.09.2023 | 21 | Gadające drzewa | Talking Trees | |
07.09.2023 | 22 | Jajko | The Egg | |
07.09.2023 | 23 | Wspaniali Wiggly i Wobbly | The Wonder of Wiggly & Wobbly | |
08.09.2023 | 24 | Wiosna | Springtime | |
08.09.2023 | 25 | Wszyscy na pokład | All Aboard! | |
11.09.2023 | 26 | Podwójne urodziny | Double Birthday |