Burnout Paradise: The Ultimate Box

Z Dubbingpedia
(Przekierowano z Burnout Paradise)
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Burnout Paradise: The Ultimate Box

Burnout Paradise.jpg
Gatunek wyścigowa
Producent Criterion Games
Wydawca Electronic Arts
Dystrybutor Electronic Arts Polska
Rok produkcji 2009
2018 (Remastered)
Premiera dubbingu 03 lutego 2009
16 marca 2018 (Remastered)
Platformy z dubbingiem PC, PS3, PS4, X1

Burnout Paradise: The Ultimate Box – gra wyścigowa stworzona przez Criterion Studios, w Polsce wydana przez Electronic Arts Polska 3 lutego 2009 roku, będącą reedycją wydanego rok wcześniej Burnout Paradise. Z dubbingiem wydano wersje przeznaczone na komputery osobiste i konsolę PlayStation 3. W 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One wydano odświeżoną wersję The Ultimate Box, zatytułowaną Burnout Paradise: Remastered.

Fabuła

Pal gumę i zdzieraj metal na otwartych trasach Paradise City, skacząc, wykonując numery kaskaderskie i jeżdżąc na skróty. Zostań wirtuozem prędkości, wykorzystując znajomość miasta, by znajdować najszybsze trasy i zaskakiwać przeciwników. Niszcz znajomych w grze sieciowej lub połączcie siły, by rozprawić się z setkami wyzwań online.

Wyrzuć podręcznik do nauki jazdy i ustanawiaj rekordy prędkości i rozwałki w całym mieście. Poprawiaj statystyki i udowodnij znajomym, że naprawdę potrafisz siać zniszczenie. Nie przestawaj pędzić, skakać, kręcić bączków i przedzierać się przez miasto, roztrzaskując inne samochody i zostawiając za sobą gąszcz bardzo kosztownych szczątków i gruzów.
Źródło: Origin

Wersja polska

Koordynacja: Marcin Król, Jakub Nowicki
Testy lokalizacji: Maciej Ogiński, Piotr Zagórski
Wystąpił:

Linki zewnętrzne