Czy możemy wstąpić do królestwa niebieskiego, jeśli zostaniemy zbawieni?

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Czy możemy wstąpić do królestwa niebieskiego, jeśli zostaniemy zbawieni? (ang. Can We Enter the Kingdom of Heaven If We Gain Salvation?) – chiński skecz sceniczny przygotowany przez Kościół Boga Wszechmogącego.

Program z polskim dubbingiem został udostępniony 26 lipca 2019 roku na oficjalnym kanale organizacji w serwisie YouTube.

Fabuła

Zhang Mude jest kaznodzieją w kościele domowym i wierzy, że „Sercem bowiem wierzy się ku sprawiedliwości, a ustami wyznaje się ku zbawieniu” (List do Rzymian 10:10). Uważa, że ponieważ wierzy w Pana Jezusa, to już nosi miano sprawiedliwego, że już uzyskał zbawienie, a kiedy Pan powróci, zostanie pochwycony bezpośrednio do królestwa niebieskiego. Pewnego dnia jego córka wraca do domu z misji w innych regionach i poddaje w wątpliwość ten pogląd, którego jej ojciec trzymał się tak wiele lat. Następnie trzyosobowa rodzina rozpoczyna żywiołową dyskusję na temat tego, czy uzyskanie zbawienia pozwala wstąpić do królestwa niebieskiego, jacy ludzie mogą wstąpić do królestwa niebieskiego i innych kwestii…

Oficjalny opis producenta

Wersja polska

Wystąpili:

i inni

Linki zewnętrzne