Cezary Kwieciński

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Cezary Kwieciński (ur. 31 marca 1966) − polski aktor. Sporadycznie w filmie.

Teatr

  • 1988-1990: Teatr Dramatyczny m.st.Warszawy

Polski dubbing

Filmy

Seriale

  • 1929-1969: Zwariowane melodie
    • Królik Clyde,
    • Ralph Philips,
    • Klaun Jester z tyłówki (niektóre kolorowe kreskówki z lat 1934-1935),
    • Chłopek-Roztropek (Chłopek-Roztropek znowu w siodle, Znokautuj mnie,Wierzcie lub nie),
    • Jastrząbek Henry (Jastrząbek szuka czegoś na ząbek),
    • komentator (mucha) (Parada kwiatów),
    • Jąkający się ptak (Kocham jazzować),
    • Mysz w windzie (Gdy kot śpi, myszy harcują),
    • Papuga Patryk (Zostanę marynarzem),
    • tłum myśliwych (Kaczor Daffy i Chłopek-Roztropek),
    • Kot Johnny (Kocia muzyka),
    • Widz (Szaleństwo na lodzie),
    • jeden z więźniów (Skazani na kratki i pasiaki),
    • Myśliwy (Kopnięty w marchewę),
    • kurczak (Brzydkie żółwiątko),
    • harcmistrz (Poznaj przyrodę Ameryki),
    • Bocian (Współczesny cyrk),
    • Wilk (Proces pana Wilka),
    • chory motyl (Awiacja rekreacja),
    • niegrzeczny chłopiec z dydaktycznej bajeczki (Baśniowe bujdy),
    • Syn orła (Mój ulubiony kaczor),
    • Bertie (Arysto-kot),
    • Pchła (W samą porę),
    • Hiawatha (Co tam pichcisz doktorku?),
    • Wilk polujący na barany (Miłość do baraniny),
    • wykluty kaczor (Pisklak w opałach),
    • Kot (Kupidynek kretynek),
    • Świstak Świstak (Awantura o świstaka),
    • Słoń Bobo (Bobo - Słonik obieżyświat),
    • Dziecko (Wielkanocne pacianki),
    • wykluty kurczak (Feralna niańka),
    • Billy (Lekcja ekonomii),
    • Buziuchna Finster (Baby Buggy Bunny)
  • 1958-1961: Pixie i Dixie
    • Pecos (odc. 1),
    • Judo Jack (odc. 2),
    • tchórzliwy pies (odc. 6),
    • profesor mysz (odc. 7),
    • mały piesek (odc. 11),
    • kot (odc. 17),
    • Bum Bum (odc. 22),
    • mleczarz (odc. 25),
    • prezenter radiowy (odc. 26),
    • pracownik zoo #1 (odc. 26),
    • El Puncho (odc. 27),
    • Marcel (odc. 41),
    • Narrator (odc. 44),
    • kapitan mysz (odc. 44),
    • mysi król (odc. 44),
    • kapitan (odc. 45),
    • kot sąsiad (odc. 48),
    • Cyceron (odc. 48),
    • pchła (odc. 51),
    • Tabu (odc. 52),
    • Herkules (odc. 53),
    • lokator (odc. 56),
    • prezenter TV (odc. 56),
    • Lewis (odc. 57),
    • Huey (odc. 57)
  • 1959: Quick Draw McGraw – Babalouie
  • 1960-1966: Flintstonowie (wersja z 1998 roku)
  • 1961: Snagglepuss
  • 1962-1987: Jetsonowie
    • Mak – robot Henry'ego Komety (seria TV),
    • Buster (seria TV – odc. 9)
  • 1964-1967: Goryl Magilla (Boomerang)
  • 1965-1966: Atomrówek – Policjant (odc. 19)
  • 1968-1969: Odlotowe wyścigi
  • 1969: Dastardly i Muttley (seria TV)
  • 1970: Josie i Kociaki
  • 1972-1973: Nowy Scooby Doo
    • partner Jacka Canna (odc. 18),
    • Henry Glopp (odc. 19),
    • komentator (odc. 20),
    • Mark (odc. 21)
  • 1972: Pinokio – Świerszczyk
  • 1976: Huckleberry Finn
  • 1976: Ja, Klaudiusz – Gemellus (odc. 9)
  • 1976-1978: Scooby Doo
  • 1978-1985: Eskadra Orła – Mickey Dugan
  • 1979-1982: Scooby i Scrappy Doo – Scrappy Doo
  • 1980: Figle z Flintstonami – Bamm-Bamm
  • 1980-1984: Richie Rich – Reggie van Dough junior
  • 1981-1982: Heathcliff i Marmaduke
    • Iggy,
    • Mechaniczny kot
  • 1981: Ulisses – Telemach
  • 1982: Był sobie kosmos
    • Młody Gros,
    • Komandor Gros
  • 1982: Listonosz Pat
    • Alf,
    • pan Pringle (Serie V-VI)
  • 1983-1986: Inspektor Gadżet
  • 1983-1985: Malusińscy
  • 1983: Miki i Donald przedstawiają Goofy'ego sportowca
  • 1983-1984: Nowe przygody Scooby'ego – Scrappy Doo
  • 1984-1987: Łebski Harry
    • pudel (odc. 1b),
    • pies, z którym walczył Harry (odc. 2a),
    • chłopczyk w schronisku (odc. 2a),
    • pies z cyrku (odc. 3b),
    • Alonzo (odc. 6a),
    • pracownik służb komunalnych (odc. 10a),
    • aligator (odc. 10b),
    • Panter – szef bandy kotów (odc. 12b),
    • pelikan Finigen (odc. 13a),
    • Punko (odc. 14b),
    • Biff (odc. 15b),
    • Mo (odc. 17b),
    • Sydney (odc. 23a),
    • bandyta (odc. 24a),
    • mleczarz (odc. 25a),
    • sprzedawca ryb (odc. 30a),
    • klient sklepu rybnego (odc. 80a),
    • kamerdyner Artura (odc. 80b)
  • 1984: Tomek i przyjaciele – Henio
  • 1985-1988: M.A.S.K.
    • strażnik muzeum (odc. 22),
    • pracownik wykopalisk (odc. 22),
    • pracownik planu filmowego (odc. 25),
    • pracownik lotniska #1 (odc. 28),
    • maszynista #1 (odc. 29),
    • profesor #2 (odc. 29),
    • boy hotelowy (odc. 36),
    • Lee (odc. 43),
    • druh (odc. 53),
    • chłopiec (odc. 63),
    • mężczyzna (odc. 70),
    • spiker (odc. 71),
    • komentator (odc. 74)
  • 1985-1991: Szopy pracze – Szop Bert
  • 1985-1988: Yogi, łowca skarbów
    • Wally Gator,
    • Jabberjaw,
    • Królik Rikochet,
    • Dżin (odc. 19)
  • 1986-1987: Mój mały kucyk
    • Włochatek Milik (pierwsza wersja – odc. 1-10),
    • lokaj Zębola (druga wersja – odc. 34),
    • jeden z Florków (druga wersja – odc. 38-39),
    • Kanapa (pierwsza wersja – odc. 45-46)
  • 1987: Było sobie życie
  • 1987-1990: Kacze opowieści
    • Kaczuch (druga wersja),
    • Gazeciarz (druga wersja – odc. 10),
    • Kapitan Mąciwoda (druga wersja – odc. 17),
    • faun Zbuk (mały aktor) (druga wersja – odc. 31),
    • Szymon McKwacz (druga wersja – odc. 47),
    • Młody Śmigacz (druga wersja – jedna kwestia w odc. 55)
  • 1987: Nastolatki z Beverly Hills
  • 1988: Denver, ostatni dinozaur – Wally
  • 1988-1994: Garfield i przyjaciele
    • Floyd,
    • Klaun Binky,
    • lis (odc. 3b),
    • robak (odc. 13b),
    • prezenter telewizyjny (odc. 17c),
    • kwiaciarz (odc. 18a),
    • sufler w studiu telewizyjnym (odc. 19c),
    • kot oszust (odc. 22a),
    • komentator golfa (odc. 25c),
    • Elmwood (odc. 26a),
    • sprzedawca (odc. 28c),
    • właściciel hotelu "Wakacje od domu" (odc. 34c),
    • gryf (odc. 35b)
  • 1988-1993: Hrabia Kaczula
    • Wrona Rufus (druga wersja),
    • Ziemniak (druga wersja – odc. 4),
    • Kowboj (druga wersja – odc. 53),
    • Generał (druga wersja)
  • 1988-2001: Nowe przygody Madeline (seria 1-2)
  • 1988-2005: Opowieści biblijne:
  • Opowieści biblijne – Stary Testament
    • Chofni (druga wersja – odc. 2),
    • jeden z braci Józefa (druga wersja – odc. 3),
    • prorok Baala #1 (druga wersja – odc. 4),
    • Amram (druga wersja – odc. 7),
    • Elizeusz (druga wersja – odc. 8),
    • Elimelek (druga wersja – odc. 9),
    • jeden z Filistynów (druga wersja – odc. 10),
    • mędrzec (druga wersja – odc. 11),
    • Adoniasz (druga wersja – odc. 12)
  • Opowieści biblijne – Nowy Testament
    • Nikodem (druga wersja [Wydawnictwo Promyczek] – odc. 4),
    • Lucjusz (druga wersja [Wydawnictwo Promyczek] – odc. 6),
    • piekarz #2 (druga wersja [Wydawnictwo Promyczek] – odc. 11),
    • Hod (druga wersja [Wydawnictwo Promyczek] – odc. 13),
    • Jonasz (druga wersja [Wydawnictwo Promyczek] – odc. 14)
  • 1989-1991, 2000: Babar
    • Babar w dzieciństwie (pierwsza wersja),
    • Słoń reżyser (pierwsza wersja – odc. 10)
  • 1989: Bouli (wersja z 2008 roku)
  • 1989-1992: Karmelowy obóz – John Karmel
  • 1990: Piotruś Pan i piraci – Bliźniak drugi
  • 1990-1994: Przygody Animków
    • Montana Max,
    • Tata Pedra (odc. 50)
  • 1990-1994: Super Baloo – Bobo, jeden rekrutów do odziału 12-letnich pilotów w Dzywerii (pierwsza wersja)
  • 1990-1993: Szczenięce lata Toma i Jerry'ego – kot Kyle (odc. 4b, 8b, 37c, 49c, 51c, 53c)
  • 1990-1998: Świat Bobbiego (druga wersja)
  • 1990-1994: Widget (wersja z 1995 roku)
  • 1991: Były sobie Ameryki
    • Siłacz,
    • inny aztecki wódz (odc. 6),
    • sługa brata księżniczki Izabelli (odc. 7),
    • duchowny (odc. 7),
    • dworzanin (odc. 7),
    • senor Talavera (odc. 7),
    • cesarski skarbnik (odc. 7),
    • właściciel łodzi (odc. 8),
    • rejent (odc. 8),
    • Bartholomeo (odc. 8),
    • jeden z marynarzy (odc. 9),
    • jeden z Majów (odc. 9),
    • posłaniec Corteza (odc. 10),
    • Martin Lopez (odc. 10),
    • strażnik (odc. 11),
    • Ponce de León (odc. 13),
    • Karol II (odc. 15),
    • gubernator, który przybył do Quebecu (odc. 18),
    • John (odc. 19),
    • Samuel Adams (odc. 19),
    • członek zgromadzenia amerykańskiego (odc. 19),
    • chłopiec wzywający wodza (odc. 21),
    • Berlson (odc. 22),
    • Fred (odc. 24),
    • Gall (odc. 25),
    • Nathaniel "Nat" Black (odc. 26),
    • porucznik Prayor (odc. 26),
    • Brzozowski (odc. 26)
  • 1991-1992: Eerie, Indiana – Dash X
  • 1991-2004: Pełzaki
    • Mały Stu (pierwsza wersja – odc. 47b),
    • Howard (pierwsza wersja – odc. 52b)
  • 1991-1993: Powrót do przyszłości
  • 1991-1993: Taz-Mania – Taz (druga wersja)
  • 1991-1992: Trzy małe duszki – Kot Tiggo (epizody z Bumperem)
  • 1992-1998: Batman (druga wersja)
  • 1992-1993: Goofy i inni
    • Coupe Sedan (druga wersja – odc. 19),
    • członek gangu Mundiego (druga wersja – odc. 31),
    • Ząb (druga wersja – odc. 33)
  • 1992-1994: Mała syrenka
    • Pirat (druga wersja – odc. 10),
    • Żółw Dudley (druga wersja – odc. 10, 14-16, 27, 29)
  • 1992-1993: Mikan - pomarańczowy kot – Taichi
  • 1992: Opowieści kucyków – Corny
  • 1992-1993: Rodzina Addamsów
  • 1992: Teknoman – Willy
  • 1992-1997: X-Men
    • Mjnari,
    • Rusty
  • 1992: W 80 marzeń dookoła świata
  • 1993-1994: Hello Kitty
  • 1993-1995: Przygody Bystrego Billa
  • 1994: Byli sobie wynalazcy
    • Gros,
    • przyjaciel Demokryta (odc. 2),
    • przyjaciel Eratostenesa (odc. 2),
    • generał Syrakuzy (odc. 2),
    • mężczyzna śmiejący się z komedii Arystofanesa (odc. 3),
    • Klaudiusz Ptolemeusz (odc. 3),
    • Egipcjanin krzyczący na koguta (odc. 4),
    • jeden z benedektynów (odc. 4),
    • przyjaciel Giovanniego da Dondi (odc. 4),
    • podróżny (odc. 4),
    • Anton (odc. 6),
    • przyjaciel Galileusza (odc. 9),
    • jeden z jaskiniowców (odc. 14),
    • Luigi Galvani (odc. 14),
    • pan Libo (odc. 14),
    • profesor Handslode (odc. 15),
    • mężczyzna zadowolony z teorii Darwina (odc. 15),
    • Gregor Mendel (odc. 16),
    • holenderski krawiec (odc. 17),
    • Tutmys (odc. 19),
    • Orville Wright (odc. 21),
    • wspólnik inspektora cara Rosji (odc. 22),
    • przyjaciel Roberta Goddarda (odc. 25),
    • Fax (odc. 25)
  • 1994-1997: Duckman – Jimmy (odc. 39)
  • 1994-1995: Insektory
  • 1994-1996: Iron Man: Obrońca dobra
    • Dum Dum Dugan (odc. 16-17),
    • Jeden z opryszków (odc. 20),
    • Żuk (odc. 21),
    • Nieuchwytna zjawa (odc. 21)
  • 1994-1996: Kleszcz – Czerwony Śledź (druga wersja)
  • 1994: Patrol Jin Jina
  • 1994-1998: Spider-Man
    • Mały Peter Parker (pierwsza wersja),
    • Hobbie Brown (druga wersja),
    • Wonk (druga wersja),
    • Randy Robertson (druga wersja),
    • Mały Robbie Robertson (druga wersja),
    • Ned Leeds (druga wersja),
    • Tony Stark/Iron Man (druga wersja – odc. 38)
  • 1994: Superświnka – Milton Massen
  • 1994-1998: Świat według Ludwiczka
    • Glen Glenn,
    • Policjant #2 (odc. 1),
    • Pracownik fabryki (odc. 2),
    • Scott Jensen (odc. 3),
    • Jeden z Tercetu Lanza (odc. 6),
    • Smitty (odc. 13),
    • Komentator (odc. 30)
  • 1995-1997: Co za kreskówka!
    • przepychaczka Szambonurek (odc. 31),
    • chłopiec w czarnej koszuli z białą czaszką (odc. 43)
  • 1995-1997: Freakazoid!
    • Duncan Douglas,
    • Bart (odc. 2a),
    • Toby Danger (odc. 2b),
    • Człowiek, który utknął w kanalizacji (odc. 3b),
    • Grubas (odc. 9b),
    • sprzedawca w sklepie (odc. 10a),
    • jeden ze wspinaczkowiczów (odc. 10b),
    • naukowiec (odc. 10b, 18),
    • jeden ze scenarzystów serialu Freakazoid (odc. 11a),
    • chłopak wybierający skład do drużyny #2 (odc. 11b),
    • Eliot (odc. 11b),
    • pterodaktyl Mózgowca (odc. 17)
  • 1995-1998: Gęsia skórka
    • Kolega Michaela (pierwsza wersja dubbingu – odc. 3),
    • Mike (pierwsza wersja dubbingu – odc. 5-6),
    • Pośrednik (pierwsza wersja dubbingu – odc. 11),
    • Sam Sadler (pierwsza wersja dubbingu – odc. 28),
    • Nathan (pierwsza wersja dubbingu – odc. 47),
    • Seth (pierwsza wersja dubbingu – odc. 49),
    • Jonatan (pierwsza wersja dubbingu – odc. 54),
    • Klaun (druga wersja dubbingu – odc. 3),
    • Anthony (druga wersja dubbingu – odc. 3),
    • Wujek Al (druga wersja dubbingu – odc. 5-6),
    • Tata Jerry’ego (druga wersja dubbingu – odc. 8),
    • Slappy (druga wersja dubbingu – odc. 10),
    • Pośrednik (druga wersja dubbingu – odc. 11),
    • różne głosy (druga wersja dubbingu – odc. 3, 5-11, 14-15)
  • 1995: Głupi i głupszy
  • 1995: Księżniczka Tenko
  • 1995-1996: Maska – Doyle (odc. 11-15)
  • 1995-1998: Pinky i Mózg – Rudy (odc. 67b, 68b-71a, 72b, 74ab, 77b-78a)
  • 1995-2000: Sylwester i Tweety na tropie
    • policjant Dan (wersja Boomerang – odc. 1),
    • mechanik (wersja Boomerang – odc. 2),
    • szef kuchni Jumbo Laya (wersja Boomerang – odc. 4),
    • brat Bruce #2 (wersja Boomerang – odc. 5),
    • Tuńkomoto (wersja Boomerang – odc. 6),
    • Taz (wersja Boomerang – odc. 17a),
    • Tweety, jako kolosalne kanarkowe monstrum we śnie Sylwestra (wersja Boomerang – odc. 25a),
    • Prezydent (wersja Boomerang – odc. 28a),
    • Szalony Julek (wersja Boomerang – odc. 29a),
    • aktor (wersja Boomerang – odc. 29b),
    • woźny (wersja Boomerang – odc. 30b),
    • jeden z braci Martinów (wersja Boomerang – odc. 32a)
  • 1995-2002: Timon i Pumba
    • Ted #1 (odc. 17b),
    • Pan Wesół (odc. 24a),
    • naukowiec (odc. 25b),
    • klient restauracji dla kierowców (odc. 82b),
    • zła strona sumienia Pumby (odc. 83b),
    • Jack
  • 1996-1997: Beetleborgi – Roland
  • 1996: Byli sobie podróżnicy
    • Siłacz (wersja z Master Filmu),
    • Francisco Pinzón (wersja z Master Filmu – odc. 9),
    • Estevanico, członek wyprawy Narváeza (wersja z Master Filmu – odc. 12)
  • 1996: Fantastyczne przygody Sindbada żeglarza
  • 1996-2004: Hej Arnold! – Gerard
  • 1996-1997: Incredible Hulk
  • 1996: Kosmiczne Biuro Śledcze
  • 1996-2003: Laboratorium Dextera
    • Chłopiec z czapką próbujący zbijać Dextera (odc. 2a),
    • Gruby dzieciak (odc. 5c),
    • Jeden z dzieciaków (odc. 5c),
    • Łobuz noszący czapkę z napisem "Phat" (odc. 9c),
    • Blondwłosy dzieciak (odc. 9c),
    • Mandark (odc. 27-78),
    • Smithy (odc. 34c),
    • Chłopiec, który nienawidził bogatych dzieci (odc. 44b),
    • Rosyjski chłopiec (odc. 44b)
  • 1996-2000: Opowieści z księgi cnót – Staś (pierwsza wersja dubbingu)
  • 1996-1997: Prawdziwe przygody Jonny'ego Questa – Jonny
  • 1996-2000: Superman
  • 1996-2006: Śladem Blue
  • 1996-1999: Ulica Sezamkowa – chłopiec bagażowy próbujący wprowadzić dziesięć terierów
  • 1997-2009: Bibi Blocksberg
    • Małpiszon (odc. 6),
    • Edward, mąż Gerdy (odc. 23),
    • Szkielet na motocyklu (odc. 23),
    • Klaun #1 (odc. 26)
  • 1997-2001: Byle do przerwy – Gellman (odc. 17)
  • 1997-2011: Czternaście bajek z Królestwa Lailonii Leszka Kołakowskiego – Elegant (odc. 9)
  • 1997-1999: Jam Łasica
    • fan Łasicy (odc. 1),
    • więzień z długim, górnym uzębieniem (odc. 29),
    • Stevie (odc. 34),
    • Timmy (odc. 38),
    • dozorca grający w pinballa (odc. 52),
    • Percy Prius (śmiech w odc. 54b),
    • Vincent van Gogh (odc. 58b)
  • 1997-2004: Johnny Bravo
    • Bogaty klaun (odc. 4a),
    • Surfer (odc. 7a),
    • Robotnik (odc. 7b),
    • Jimmy Rączka (odc. 7b, 8a),
    • Pops (odc. 22ab, 23b, 25a, 25c, 26c),
    • Hobbit (odc. 53),
    • chłopak z bujnymi, czarnymi włosami (odc. 54a),
    • czarnowłosy uczestnik kursu (odc. 54a),
    • uczestnik kursu (odc. 54a),
    • jeżozwierz (odc. 54b),
    • rudowłosy chłopak (odc. 55a),
    • Kevin (odc. 57b),
    • archeolog (odc. 59a),
    • Niuchacz (odc. 60b),
    • mysz (odc. 61b),
    • czarny kolega Trenta (odc. 62a),
    • brązowy koń, członek klubu jeździeckiego (odc. 63a)
  • 1997-1999: Krowa i Kurczak
    • więzień-klaun (odc. 1a),
    • czarny mężczyzna z tłumu (odc. 4b),
    • Megakot (odc. 12b),
    • Pan Prubcar (odc. 25a),
    • niebieskowłosy uczeń (odc. 30b),
    • adwokat (odc. 51a)
  • 1997-1998: Liceum na morzu – Jimmy Farrell
  • 1997-2001: Przygody misia Paddingtona – Jonathan Brown
  • 1997-1998: Przygody Olivera Twista – Czaruś Bela
  • 1997-1999: Traszka Neda
    • sprzedawca odkurzaczy (odc. 9a),
    • Rusty McCabe (odc. 10b, 11a, 12b, 14a, 15a, 17b, 26ab),
    • Eddie (Edek) (odc. 14b),
    • jeden z żołnierzy (odc. 14b),
    • prezenter pogody (odc. 15b),
    • syn bankruta (pierwsza kwestia w odc. 16a),
    • bezrobotny organizator zabaw noworocznych (odc. 16b),
    • Stanley Flak (odc. 17a),
    • prezenter (odc. 17a),
    • pracownik parku wodnego (odc. 17b),
    • prezenter #2 (odc. 17b),
    • pacjent ze złamaną ręką (odc. 18a),
    • Renfrew (Remek) (odc. 18b, 20b),
    • chłopiec (odc. 19a),
    • Reeger (odc. 21b),
    • brzydki tańczący klient (odc. 24b),
    • jeden z aligatorów (odc. 25a),
    • głosy z publiczności (odc. 27a),
    • Lemmy Stunk (odc. 28a, 30b),
    • chłopak z reklamy Bateriożerki (odc. 29a),
    • chłopiec, który prawie uciekł z Cymbałkowego obozu (odc. 29a),
    • wujek Norgie (odc. 29b),
    • chłopiec, który stracił deskorolkę (odc. 29b),
    • szpieg przemysłowy (odc. 32b),
    • krawiec (odc. 33a),
    • Anklo (odc. 34a, 38a),
    • pracownik stacji benzynowej (odc. 34a, 36b, 37a),
    • jeden z kosmitów w zwiastunie "Zagubionych w przestrzeni" (odc. 35a),
    • glina (odc. 37b),
    • głosy z tłumu (odc. 39a),
    • skarbnik (odc. 39a),
    • facet rozdający propozycje prac (odc. 39a)
  • 1997-2004: Witaj, Franklin
  • 1997-1998: Zorro (pierwsza wersja)
  • 1998-2001: A to histeria!
    • jeden z psów (odc. 29),
    • Dick Jefferson (odc. 29),
    • Bob Lincoln (odc. 29)
  • 1998-2004: Atomówki
    • Mały Arturo,
    • Fred (odc. 7a),
    • policjant (odc. 11b),
    • Bat (odc. 12),
    • sklepikarz (odc. 12),
    • bandzior #2 (odc. 14a),
    • naukowiec (odc. 16b),
    • chłopiec – sportowiec (odc. 18a),
    • Bibbo (odc. 21b),
    • Patryk (odc. 22a),
    • Mitch Mitchelson (odc. 25b),
    • facet eksmitujący rodzinę Harry'ego (odc. 53a),
    • facet zamawiający taksówkę (odc. 53a),
    • jubiler (odc. 65b),
    • Jimmy (odc. 69b)
  • 1998-2001: Kotopies – Marud (druga wersja)
  • 1998-1999: Nowa rodzina Addamsów – Pugsley
  • 1998-1999: Pitaszki – Eddie Storkowitz (wersja z Canal+ i MiniMax)
  • 1998-1999: Podróże z Aleksandrem i Emilią
    • Kostas (odc. 7),
    • Młody gazeciarz (odc. 9),
    • Bhanti (odc. 11),
    • Sasza (odc. 15)
  • 1998-1999: Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka
  • 1998-1999: Tajne akta Psiej Agencji
    • Paleozoiczny chłopiec (odc. 5b),
    • Dzieciak – właściciel Skobla,
    • Doktor Dedal Komórka (odc. 6a)
  • 1998-2002, 2006-2007: Zapasy na śmierć i życie
    • Kurth z Ohio (odc. 33),
    • Joe C. (odc. 37)
  • 1999: Antek Mrówka – Terry
  • 1999: Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala – Kot w butach (odc. 11)
  • 1999-2001: Blokersi – „Pulpet” Hudson
  • 1999-2000: Digimon Adventure – Tai (odc. 1-4)
  • 1999-2000: Dilbert
  • 1999-2001: Dzieciaki z klasy 402 – Vinnie Nasta
  • 1999-2002: Nieustraszeni ratownicy
    • kumpel Chipa (odc. 19b),
    • kierowca cysterny (odc. 19b),
    • jeden ze strażaków (odc. 20),
    • gwary w tłumie (odc. 24a, 26b),
    • syn Trenta (odc. 25b),
    • policjant (odc. 25b),
    • jeden z graczy w hokeja (odc. 31a),
    • jeden z asystentów archeologa (odc. 31b),
    • dziennikarz (odc. 34a)
  • 1999-2000: Produkcje Myszki Miki
  • 1999-2004: Rocket Power – Twister
  • 1999-2000: Rodzina Piratów
    • Sajam Soprano (odc. 27),
    • Strzępiel (odc. 31)
  • 1999-2000, 2003-2004: Sabrina
  • 1999: Sonic Underground
    • Urchino (Dingo) (odc. 5),
    • Trevor (odc. 6)
  • 1999: SpongeBob Kanciastoporty
    • Tata SpongeBoba (odc. 10a),
    • Sprzedawca (odc. 112a),
    • chłopak (odc. 112a)
  • 1999: Twipsy – Albert
  • 1999-2001: Wodnikowe Wzgórze
    • Kicharek,
    • Truskawek (odc. 36),
    • jeden z królików Czyśćca (odc. 38)
  • 2000-2002: Ania z Zielonego Wzgórza
  • 2000-2002: George Niewielki
    • Timmy (odc. 25),
    • właściciel żaby (odc. 26)
  • 2000: Marcelino, chleb i wino
    • Narrator,
    • Brat Kucharz
  • 2000-2002: Pupilek
  • 2000-2006: Słowami Ginger
    • Jake,
    • Szef kuchni Bob,
    • Junior (odc. 30),
    • Dustin (odc. 31),
    • Terrence (odc. 35),
    • Raymo (odc. 50),
    • Orion
  • 2000: Sztruksik
    • sprzedawca (odc. 9b),
    • syn sprzedawcy (odc. 10a, 13a),
    • lodziarz (odc. 10a),
    • głosy z tłumu (odc. 10a),
    • chłopiec (odc. 12a)
  • 2000-2001: Tata lew
    • Pawełek,
    • prosiak maszynista (odc. 9)
  • 2000-2003: X-Men: Ewolucja – Blob
  • 2001-2007: Ach, ten Andy! – Simon Le Knotte
  • 2001: Andzia
  • 2001-2003: Aparatka
  • 2001-2004: Bliźniaki Cramp – Kevin (seria pierwsza i druga)
  • 2001-2008: Cafe Myszka
    • Żółw Shelby (odc. 21, 29, 43, 45),
    • Kaczor Dennis (odc. 34),
    • Świnka Flecista (odc. 42)
  • 2001-2003: Clifford – T-Bone
  • 2001: Ekstremalne kaczory
  • 2001-2003: Gadżet i Gadżetinis – Digit
  • 2001-2004: Krówka Mu Mu – Konik polny
  • 2001-2003: Legenda Tarzana
  • 2001-2004: Liga Sprawiedliwych
    • jeden z Opiekunów (odc. 4-5),
    • załogant łodzi podwodnej (odc. 6),
    • jeden z kosmitów (odc. 12),
    • Gladiator #1 (odc. 13),
    • mieszkaniec wysypiska #1 (odc. 13),
    • dr Louis (odc. 14),
    • funkcjonariusz SWAT (odc. 14),
    • żołnierz z Gorilla City #2 (odc. 15),
    • Pułkownik (odc. 25)
  • 2001-2002: Lucky Luke
    • sędzia Kruk (odc. 1),
    • Elmer Roten (odc. 5),
    • Glaton (odc. 7, 13),
    • Tchin Tchin (odc. 8, 45),
    • szeryf Bernie (odc. 9),
    • Pusty Rondel (odc. 14),
    • Bobby McBean (odc. 17),
    • Jean Francois (odc. 18),
    • Staruszek (odc. 20),
    • Komodor (odc. 21),
    • wódz Twardy Kamień (odc. 25),
    • Jett (odc. 26),
    • Joseph Looney (odc. 27),
    • Smith (odc. 28),
    • dziennikarz Luke (odc. 30),
    • szeryf Mały Joe (odc. 32),
    • John (odc. 33),
    • szpieg #2 (odc. 34),
    • Billy Kid (odc. 35, 48),
    • agent Bart (odc. 36),
    • Doxy (odc. 37),
    • Sam Twist Feler (odc. 38),
    • pułkownik Oswald (odc. 39),
    • Herman Flood (odc. 41),
    • pracownik departamentu stanu (odc. 42),
    • woźnica dyliżansu (odc. 42),
    • burmistrz Rajskiego Miasta (odc. 42),
    • sędzia (odc. 43),
    • Glipop (odc. 44),
    • wódz Końskie Piórko (odc. 46),
    • woźnica dyliżansu (odc. 47),
    • pułkownik Morton (odc. 50),
    • senator Upgrade (odc. 51),
    • szeryf Wilbur (odc. 51),
    • senator Fogg (odc. 52),
    • Jeż Bez Humoru (odc. 52)
  • 2001-2007: Mroczne przygody Billy'ego i Mandy – Jeden z Tyłkozadopoliczkowców (odc. To nie trup, to moja maskotka)
  • 2001: Przygody Timmy'ego
    • Francis,
    • Mark Chang (odc. 14a, 20, 23b),
    • Remy Mocmakaski,
    • Kelner (odc. 1a),
    • jeden z rozpaczonych więźniów (odc. 1a),
    • szef kosmitów (odc. 2a),
    • jeden z Jugopotamian (odc. 2a),
    • zły pies (odc. 2b),
    • dzieciak przebrany za drzewo (odc. 3a),
    • chomik Tytus (odc. 3b),
    • kierowca autobusu (odc. 4a),
    • Doktor Uchylec (odc. 6b, 20, 22a),
    • Wendel (odc. 6b, 20, 22a),
    • Święty Mikołaj (odc. 7, 8a, 79, 88),
    • agent Chipa Skowrona (odc. 8a),
    • jeden z policjantów (odc. 9a),
    • głosy z widowni (odc. 10b),
    • prawnik (odc. 10b),
    • Super rower (odc. 12a),
    • generał (odc. 12b),
    • mężczyzna, któremu Chester zwinął portfel (odc. 13a),
    • chłopiec z drużyny Chestera (odc. 13a),
    • blondwłosy Bankes (odc. 13a),
    • Erik, różowy kumpel Marka Changa (odc. 14a, 20),
    • jeden z Jugopotamian (odc. 14a),
    • facet, który wyrzucił skórkę po bananie (odc. 15a),
    • błazen (odc. 15b),
    • Dorosły Artur (odc. 15b),
    • wróżkowie (odc. 16a),
    • klienci (odc. 16b),
    • ochroniarz Tada i Chada (odc. 17a),
    • Sanjay (odc. 17a),
    • jeden ze smarkaczy (odc. 17a),
    • głosy z publiczności (odc. 17b),
    • Benjamin Franklin (odc. 17b),
    • mechanik (odc. 17b),
    • Prima Aprilis (odc. 18a),
    • autobus Prima Aprilisa (odc. 18a),
    • jeden z Egipcjan (odc. 18a),
    • Francuzka (odc. 18a),
    • jeden z Chińczyków (odc. 18a),
    • Największy twardziel #1 (odc. 18b),
    • Lyel (odc. 19),
    • Tata Trixie (odc. 19),
    • gospodarz dziecięcego programu bez przemocy (odc. 21a),
    • gadający ząb (odc. 22a),
    • jeden z kierowców buldożera (odc. 22b),
    • Bob #2 (odc. 23a),
    • Tata RJa (odc. 23a),
    • czarnoskóry przedstawiciel Federalnej Komisji Komunikacji (odc. 23a),
    • gospodarz teleturnieju (odc. 24),
    • wróżkowie (odc. 25a),
    • Inteligenty przywódca karaluchów (odc. 25b),
    • dzieciaki (odc. 26a),
    • sędzia (odc. 26a),
    • pracownik bazy kosmicznej (odc. 26a),
    • kierowca autobusu (odc. 26b),
    • dzieciaki (odc. 26b),
    • wieśniak (odc. 71a),
    • wujek Vito (odc. 71b),
    • Doktor Lansiarski,
    • Tata krasnali (odc. 120a),
    • ojciec Remy'ego (odc. 134a),
    • profesor Prston Trixon (odc. 150),
    • Ponury Żniwiarz (odc. 152),
    • elf (odc. 155b),
    • Myszon (odc. 165a),
    • kangur Piącha (odc. 171),
    • Inne głosy (odc. 1-26)
  • 2001-2007: Rodzina Rabatków
    • Filmin,
    • Wirek,
    • Dowódca kaczuszek,
    • Filip
  • 2001-2002: Roztańczona Angelina
    • Wiktor,
    • Ojciec Wiktora
  • 2001-2004, 2017: Samuraj Jack – Książę Astor (odc. 47)
  • 2001-2015: Titeuf – Titeuf
  • 2002-2010: Baśnie i bajki polskie
    • Kacper (odc. 4),
    • Królewicz Średni (odc. 13),
    • Senator Wysoki (odc. 13),
    • Marszałek Elson (odc. 14),
    • Gość (odc. 14),
    • Król Bełdan (odc. 15),
    • Sprzedawca drobiu (odc. 16),
    • Kupcy (odc. 16),
    • Gwary (odc. 16),
    • Utopiec filozof (odc. 17),
    • Wilk (odc. 19),
    • Jeż (odc. 19),
    • Karbowy (odc. 20),
    • Goście (odc. 20),
    • Minister (odc. 22),
    • Szymon Dratwa (odc. 22),
    • Żebrak (odc. 22),
    • Skrzydlate Licho (odc. 23),
    • Grube Licho (odc. 23),
    • Halaburda (odc. 24),
    • wilk (odc. 24),
    • Trębacz (odc. 25)
  • 2002: Beyblade V-Force (wersja z KidsCo)
  • 2002-2005: Co nowego u Scooby'ego?
    • chłopiec #2 (odc. 7),
    • David Desrosiers (odc. 25),
    • Sonny Les Matines (odc. 32),
    • Bob (odc. 34)
  • 2002-2010: Cyberłowcy – chłopiec (odc. 25)
  • 2002-2005: Dziewczyny, chłopaki
  • 2002-2004: Fillmore na tropie – Ernesto Vallejo
  • 2002-2004, 2015: Jaś Fasola
  • 2002-2007: Kim Kolwiek
    • Członek zespołu muzycznego,
    • Pomocnik Drakkena,
    • Kolega z celi Drakkena,
    • Larry (4 seria)
  • 2002-2008: Kredonia – Reggie
  • 2002: Król Maciuś Pierwszy
  • 2002-2008: Kryptonim: Klan na drzewie
    • Czarek (seria trzecia),
    • Numer 60,
    • Ojciec Kuki,
    • Pan Mongo,
    • Jack kelner,
    • Dr McFuj,
    • Numer 35,
    • Numer 74.239,
    • Ernest,
    • Numer 42,
    • Numer 977,
    • Kenny (odc. 1b),
    • Toaletor (odc. 12a),
    • Chester (odc. 17b),
    • Żywe Wąsy (odc. 18a),
    • Lodziarz #1 (odc. 19b),
    • Majciochy (odc. 22b),
    • Tęma 4 (odc. 45b),
    • Przewodniczący Jimmy (odc. 49),
    • Wilson Woodrow (odc. 54, 70a),
    • Numer 13 (odc. 65),
    • Trevor (odc. 67a),
    • Kiblopysk (odc. 67b),
    • Siedzi w Kącie (odc. 70b),
    • Dyżurny z Patrolu dyżurnych #1 (odc. 73b),
    • Ezechiel (odc. 75b)
  • 2002-2005: Looney Tunes: Maluchy w pieluchach – Taz
  • 2002: Maks i Ruby
    • sprzedawca (pierwsza wersja – odc. 58b),
    • królik w okularach sfotografowany przez Maksa (pierwsza wersja – odc. 58b),
    • kelner (pierwsza wersja – odc. 58c),
    • szary królik siedzący przy stole (pierwsza wersja – odc. 58c),
    • głosy z tłumu (pierwsza wersja – odc. 61c),
    • pan Estevez (pierwsza wersja – odc. 81a, 89b)
  • 2002-2004: Misiowanki – Misiek
  • 2002-2007: Naruto
    • Zori,
    • Kankuro,
    • Kiba Inuzuka (odc. 23),
    • Choji Akimichi (od odc. 31),
    • Gamakichi (odc. 79),
    • Yashamaru (odc. 80),
    • Kabuto Yakushi (odc. 81),
    • Aoba Yamashiro (odc. 83),
    • Dan,
    • Idate Morino
  • 2002-2003: Tajemnicze opowieści Moville'a
  • 2003: Dziesięcioro Przykazań - opowieści dla dzieci (pierwsza wersja)
  • 2003-2006: Jakub Jakub
    • Wilson,
    • jeden z uczniów (odc. 2, 12, 24),
    • bibliotekarz (odc. 6),
    • duch Medara (odc. 12),
    • czarnoskóry chłopak noszący medal (odc. 18)
  • 2003-2007: JoJo z cyrku – Jumberto
  • 2003-2005: Kaczor Dodgers
    • Koo Koo (odc. 15b),
    • jeden z obywateli miasta, które zaatakował Maninsut (odc. 16a),
    • Promień Księżyca o Twarzy Dziecka (odc. 17b, 27),
    • chłopak w obserwatorium (odc. 28a, 33),
    • jeden z futbolistów (odc. 29b),
    • pracownik lodziarni (odc. 35a)
  • 2003-2007: Kod Lyoko
    • Hervé (odc. 1-5, 7-9, 12, 14-22, 24, 27, 30-31, 35, 39-40, 43-48, 50, 53-54, 56-58, 60, 63-64, P1-P2, 66, 69, 71, 73, 76, 79, 81, 83, 85, 88-89, 91-92, 95),
    • Doktor Di (odc. 2),
    • celnik #1 (odc. 3),
    • tata Yumi (odc. 3, 15, 23, 25, 29-30, 34, 39-40, 42, 49, 82, 87),
    • nauczyciel (odc. 9),
    • policjant (odc. 10, 41),
    • Bill Amster (odc. 18),
    • Matt (odc. 21),
    • lekarz (odc. 37),
    • chorąży Garick (odc. 39),
    • agent tajnych służb bezpieczeństwa (odc. 56),
    • kioskarz (odc. 63),
    • Simon (odc. 72),
    • fotograf (odc. 84),
    • muzyk #1 (odc. 89)
  • 2003: Legenda Nezha
  • 2003-2010: Małgosia i buciki
    • Florek (odc. 2a),
    • Strażak (odc. 2a),
    • Przyjaciel Nosorożca (odc. 5a),
    • Impet (odc. 9b)
  • 2003: Martin Tajemniczy
    • Billy,
    • dr Trevor Simbler (odc. 13),
    • Russel (odc. 34),
    • Lester (odc. 42)
  • 2003-2004: Megas XLR – Knup
  • 2003-2005: Młodzi Tytani
    • jeden z przestępców (odc. 1),
    • Plazmus (odc. 1, 20, 25),
    • chłopak na imprezie (odc. 2),
    • Kapitan statku (odc. 8),
    • Popielarz (odc. 12),
    • Mechanik (odc. 17),
    • Larry (odc. 24),
    • Kontrolnik (odc. 40),
    • maskotka Mega Mięsnego Mięska (odc. 44),
    • klient Mega Mięsnego Mięska (odc. 44),
    • Adonis (odc. 48),
    • Billy Numerek (odc. 48),
    • Mamut (odc. 49)
  • 2003: Power Rangers Ninja Storm
  • 2003-2006: Szczenięce lata Clifforda
    • Sprzedawca zabawek (odc. 20b),
    • Policjant (odc. 22b),
    • Al (odc. 38b)
  • 2003-2007: Tutenstein – Tut
  • 2003-2006: Xiaolin - pojedynek mistrzów – Jermaine (odc. 9, 36)
  • 2003: Wojownicze Żółwie Ninja
    • Leonardo,
    • Grawiżółw (odc. 71, 75)
  • 2003-2007: Z życia nastoletniego robota – Smytus
  • 2003-2004: Zakręceni gliniarze – Król Charles
  • 2004-2006: Ale robale
  • 2004-2008: Atomowa Betty – Infantor
  • 2004-2008: Batman
    • Artur Brown (odc. 8),
    • Sędzia Wigzell (odc. 10),
    • Marty Slack (odc. 59),
    • Justin (odc. 61)
  • 2004-2006: Brenda i pan Whiskers – spiker programu "Jak narysować pana Whiskersa?" (odc. 32b)
  • 2004-2005, 2007: Czerwony traktorek – Piotr (wersja na TVP 1 i MiniMini)
  • 2004-2007: Danny Phantom – Duch pudeł
  • 2004-2008: Drake i Josh
    • Chuck (odc. 10),
    • Eric (odc. 10, 13),
    • Gary Coleman (odc. 18)
  • 2004: Friday Wear – Charly
  • 2004: Klub Winx
    • Timmy (seria II, III – ZigZap),
    • Saladyn
  • 2004: Leniuchowo
  • 2004: Niezwykłe ranki Marcina Ranka (wersja TVP)
  • 2004-2006: Opowiedz nam coś Milu
  • 2004: Power Rangers Dino Grzmot – Cam
  • 2004-2006: Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!
    • Lord Tic-Tac,
    • Mandaryn (IV seria),
    • Prometeusz 5
  • 2004-2006: Świat Todda – Pucek
  • 2004: Świnka Peppa – Głos z telewizora (wersja emitowana tylko w TVP)
  • 2004: Transformerzy: Wojna o Energon
    • Cyclonus/Snow Cat,
    • Carlos
  • 2004: Ziemniak - ostatnie starcie
    • kucharz Luigi (odc. 20),
    • Bibi (odc. 24)
  • 2005-2007: A.T.O.M. Alpha Teens On Machines
    • Spydah,
    • naukowiec #1 (odc. 2),
    • dostawca pizzy #1 (odc. 8),
    • Boogey (odc. 9, 17),
    • Optical (odc. 12, 17),
    • Bonez (odc. 20),
    • Terrence Yao (odc. 21),
    • listonosz (odc. 34),
    • strażnik w więzieniu #1 (odc. 34),
    • Stingfly (odc. 36, 43-44, 46-48, 51),
    • jeden z braci Lioness (odc. 40),
    • Tilian (odc. 43-44, 46-48, 51),
    • Rayza (jedna kwestia w odc. 48),
    • Frank (odc. 49),
    • mistrz Oh (odc. 50)
  • 2005-2007: Amerykański smok Jake Long
    • #88,
    • Reggie (odc. 21),
    • Brad (odc. 23),
    • Fryderyk
  • 2005-2008: Awatar: Legenda Aanga
    • Moku (odc. 22),
    • Due (odc. 24, 50)
  • 2005-2008: Ben 10
    • Benmumia,
    • Kulopłot (niektóre odcinki IV serii),
    • Upchuck (IV seria),
    • Zębal (IV seria),
    • Jamie – kolega z klasy Bena (odc. 1),
    • Jeden z załogi Vilgaxa (odc. 1, 13, 16),
    • Pomnik Kappa (odc. 32),
    • Kolega Todda #1 (odc. 35),
    • J.T. (odc. 36, 47),
    • Mały Inferno (odc. 42),
    • Jeden z piratów drogowych (odc. 44),
    • Jeżozwierz (odc. 45),
    • Gała (odc. 49)
  • 2005: Doraemon
    • Takeshi „Gian” Goda,
    • dzieci z klasy
  • 2005: Euzebiusz - opowieść o tygrysie (MiniMax)
  • 2005-2008: Harcerz Lazlo
    • Samson,
    • Policjant sowa (odc. 59b)
  • 2005-2008: Harry i wiaderko pełne dinozaurów – Taury
  • 2005-2008: Johnny Test
    • Dryblas,
    • Mama Bling-Bling Boya (odc. 2a, 34b, 41a, 100a),
    • Kot Kłębuszek (odc. 24a, 26a, 37a, 58b, 73a, 74b, 78a, 78b, 80b, 83b, 85b, 95b, 100, 104a, 108a)
  • 2005-2009: Karol do kwadratu – Lenny J.
  • 2005-2008: Mój kumpel z wuefu jest małpą
    • Dicky Myszoskoczek (I seria),
    • Finiasz
  • 2005-2008: Nie ma to jak hotel
    • Chip Waster (odc. 55),
    • Wayne (odc. 66-67, 69-70),
    • Hector (odc. 79)
  • 2005-2007: Podwójne życie Jagody Lee
    • Todd,
    • Hector,
    • Batut
  • 2005: Power Rangers SPD – Jack Landors
  • 2005-2008: Spadkobiercy Tytanów – Autolikos (odc. 38)
  • 2005: Strażackie opowieści – Spec
  • 2005: Transformerzy: Cybertron – Jolt
  • 2005-2008: Ufolągi – Gumpers
  • 2006-2010: Chaotic – Peyton
  • 2006: Codzienne przypadki wesołej gromadki
  • 2006-2008: Dolina Koni
    • Chili (wersja telewizyjna),
    • Ojciec Sary (wersja telewizyjna),
    • Jimber (wersja telewizyjna),
    • Chuco (odc. 17 – wersja telewizyjna),
    • Samberst (odc. 32 – wersja telewizyjna)
  • 2006: Dom na wielkim drzewie – Ślimak
  • 2006: Galactik Football – Thran
  • 2006-2010: H2O: Wystarczy kropla
    • Nate (pierwsza wersja),
    • Eddie (pierwsza wersja – odc. 3),
    • Ochroniarz (pierwsza wersja – odc. 8)
  • 2006-2011: Hannah Montana
    • Thor (odc. 28-30),
    • Ralphie (odc. 73)
  • 2006-2008: Kapitan Flamingo
    • Otto,
    • Sanjay,
    • Ojciec Donny'ego Stronga (odc. 4a),
    • Ratownik (odc. 30a)
  • 2006-2008: Kudłaty i Scooby Doo na tropie
    • Agent 2,
    • Brusik (odc. 9)
  • 2006-2007: Lola i Virginia – Hugo
  • 2006: Mam rakietę
    • Biffo,
    • Farmer Pszenica,
    • Pracownik stołówki (odc. 12a)
  • 2006-2008: Nowa szkoła króla
    • Guaca,
    • Dilator
  • 2006: Pinky Dinky Doo
  • 2006: Pokémon Diament i Perła
    • Giovanni,
    • Prezes Pokétch Company (odc. 10),
    • Jeden z górników (odc. 15),
    • Sprzedawca Magikarpi (odc. 21),
    • Pan Contesta (odc. 26, 48),
    • Komentator (odc. 40),
    • Jeden z pomocników Łowczyni J (niektóre sceny odc. 45),
    • Trener Koffinga (odc. 49),
    • Trener Zangoose'a (odc. 50)
  • 2006: Rozgadana farma
  • 2006-2009: Supercyfry
    • Agent 42 (odc. 1),
    • Agent 28 (odc. 3, 10, 14, 27, 30, 32),
    • Agent 101 (odc. 3, 10-11, 32),
    • Agent 96 (odc. 12, 15, 18-20),
    • Tik-Tak (odc. 37),
    • Agent 95 (odc. 40)
  • 2006: Szczypta magii
  • 2006: Świat małej księżniczki
    • Hydraulik (odc. 1),
    • Ogrodnik
  • 2006-2008: Team Galaxy - kosmiczne przygody galaktycznej drużyny
    • Johnny Gwiezdny Pył (odc. 15),
    • Gitka (odc. 27),
    • Pan 6025-A46 (odc. 33),
    • Omni (odc. 50-52),
    • różne głosy
  • 2006-2009: Wymiennicy – Buzz
  • 2006: Yin Yang Yo!
    • Prezenter telewizyjny (odc. 40, 42),
    • Kilku ze Smorków (odc. 41),
    • Indyk (odc. 42),
    • Jeden z giermków Ultimoosa (odc. 44),
    • Norman,
    • Żałosny Mamisynek (odc. 51),
    • Różne głosy
  • 2006-2013: Złota rączka
  • 2007: ABC literkowe chochliki
  • 2007: Bakugan: Młodzi wojownicy – Ojciec Dana
  • 2007: Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki
  • 2007-2010: Chowder
    • Cynamini (odc. 5b),
    • Szczur (odc. 6a, 15b),
    • Funkcjonariusz Śnieżna Pantera (odc. 6b),
    • Kapelini (odc. 15a),
    • dama-prosię (odc. 16a),
    • krab (odc. 21a),
    • Wanna 1 (odc. 21a),
    • żółty ptak (odc. 21a),
    • Glina Bóbr (odc. 26a),
    • zegar (odc. 26a),
    • klient (odc. 26b)
  • 2007-2012: Czarodzieje z Waverly Place
    • Pan Kaminsky (odc. 3),
    • Kieszonkowy Elf od hiszpańskiego (odc. 4),
    • Pryszcz (odc. 5),
    • Klient (odc. 88)
  • 2007-2015: Fineasz i Ferb
    • Bamber / Buford,
    • Sprzedawca (odc. 1b),
    • ochroniarz w centrum handlowym (odc. 4b),
    • jeden z Baddinclappingonów (odc. 8b),
    • gwary (odc. 11),
    • dostawca (odc. 18b),
    • chłopiec 2 (odc. 29b),
    • kosmita w ciele Buforda (odc. 107b)
  • 2007-2012: ICarly
    • Aktor z Filmu (odc. 1),
    • Simon (odc. 1),
    • Stern (odc. 2),
    • zapaśnik #1 (odc. 2),
    • Artur Grendstein (odc. 2),
    • Policjant Carl (odc. 3),
    • facet (odc. 3),
    • Chuck – dostawca jedzenia (odc. 4),
    • Strażak 1 (odc. 5),
    • facet z sałatą (odc. 6),
    • Randy (odc. 6),
    • facet #3 (odc. 7),
    • Gary Halberstadt (odc. 14),
    • nauczyciel (odc. 16),
    • Paladino (odc. 16),
    • Aktor z Serialu (odc. 17),
    • Pracownik Braxley (odc. 17),
    • agent Brody (odc. 18),
    • Aktor grający Ziba (odc. 19),
    • Scenarzysta TVS (odc. 19),
    • Sprzedawca DVD (odc. 21),
    • kurier (odc. 22),
    • Emile (odc. 23),
    • tata (odc. 25),
    • strażnik #2 (odc. 27),
    • Hal (odc. 29),
    • administrator (odc. 31),
    • Młot Pneumatyczny (odc. 32),
    • ratownik #2 (odc. 32),
    • Rodney (odc. 32),
    • Vic (odc. 39),
    • facet (odc. 40, 44),
    • Woźny Andy (odc. 42),
    • Policjant FBI (odc. 42),
    • Darren (odc. 46/47),
    • Juan (odc. 46/47),
    • Sędzia #1 (odc. 46/47),
    • Trener Shelby Marx (odc. 49-50),
    • Nug Nug (odc. 52),
    • Policjant (odc. 63)
    • Kolega Gibby’ego (odc. 67),
    • Ochroniarz (odc. 78),
    • Kenan Thompson (odc. 81-83),
    • komendant straży pożarnej (odc. 98),
    • Różne głosy
  • 2007-2014: M.I. High
    • Agent 2 (druga wersja – odc. 26),
    • Ivor Luvabitz (druga wersja – odc. 29),
    • Cecil D. Miller (druga wersja – odc. 44),
    • agent Czaszki #2 (druga wersja – odc. 63),
    • Generał Grinder (druga wersja – odc. 69)
  • 2007: Mania
    • Flambert,
    • Kolczuś
  • 2007: Miejskie szkodniki
    • Biffy (odc. 6, 24),
    • Nero (odc. 26)
  • 2007: Pokémon DP: Wymiar Walki
    • Jedno z dzieci (odc. 2),
    • Nowy trener Munchlaxa (odc. 3),
    • Jedno z dzieci (odc. 4),
    • Alan (odc. 6),
    • Jeden ze strażników (odc. 7),
    • Chłopiec rozrabiaka (odc. 11),
    • Jeden z policjantów (odc. 17),
    • Jack,
    • Giovanni,
    • Kendall (odc. 38)
  • 2007: Sushi Pack
  • 2007-2010: Tropiciele zagadek
  • 2007-2008: Will i Dewitt
    • but z kowbojem (odc. 1b),
    • fioletowe spodnie (odc. 3b),
    • drzewo (odc. 5b),
    • mężczyzna w salonie gier (odc. 6a),
    • nadgryziona zabawka (odc. 7a),
    • autoportret #2 (odc. 10b),
    • prawy rękaw marynarki (odc. 11b),
    • dyktafono-pisak (odc. 16a),
    • Walkie (odc. 17a),
    • dinozaur – zabawka (odc. 18a),
    • Długoręki Manjiborg (odc. 20a),
    • kierowca, przewożący piłki (odc. 22b),
    • strona 20 (odc. 23b),
    • klucz (odc. 25a),
    • Pikelsworth (odc. 26b)
  • 2007-2008: Zajączkowo
  • 2008-2010: Aaron Stone – Percy Budnick
  • 2008-2009: Ben 10: Obca potęga
    • Echo Echo,
    • UFO-zbiry,
    • Statek,
    • J.T. (odc. 9),
    • Smok (odc. 11),
    • Jetray (odc. 16),
    • Lu (odc. 23),
    • Inkurjański dowódca Sangfroid (odc. 39)
  • 2008-2012: Bujdy na resorach
  • 2008: Była sobie Ziemia
    • Gros,
    • tata-Homo Erectus (odc. 6),
    • Homo Erectus będący odpowiednikiem Grosa (odc. 6, 11)
  • 2008-2009: Dex Hamilton - Kosmiczny Entomolog
    • Clinton (odc. 4),
    • Wiciak (odc. 14),
    • Pijawek (odc. 18)
  • 2008: Dzieciak kontra Kot
  • 2008: Garfield Show – Narrator (odc. 84-85)
  • 2008: Gawayn
    • sir Sześciopak (odc. 16),
    • Szczęśliwy (odc. 17),
    • sprzedawca zbroi (odc. 18),
    • Bradley (odc. 30)
  • 2008: Gormiti
    • Orrore (odc. 5, 8, 11, 26),
    • Pająk Okrutny (odc. 7),
    • Działopień (odc. 10, 13, 18, 24, 27),
    • Śmiertelny Bat (odc. 22),
    • Ślepobrzask (odc. 45),
    • Hipolit (odc. 48),
    • Tentaclion (odc. 55, 58),
    • Ognisty Żar (odc. 57, 60, 63-64),
    • Gormita Ziemi (odc. 59)
  • 2008: Gwiezdne wojny: Wojny klonów
  • 2008: Hubert i Hipolit – Edzio
  • 2008, 2013, 2016-2017: Listonosz Pat – Przesyłki specjalne – Alf (pierwsza wersja)
  • 2008: Mali wszechmocni
  • 2008: Marta mówi
  • 2008-2009: Mighty B – Emilka (odc. 3)
  • 2008-2013: Pingwiny z Madagaskaru – Karaczan #3 (odc. 29a)
  • 2008: Pokémon DP: Galaktyczne Bitwy – Giovanni
  • 2008: Potwory i piraci – Pablo (DVD, VCD)
  • 2008: Power Rangers Furia Dżungli
    • Mantor,
    • Gakko
  • 2008: Stich!
  • 2008-2009: Strażnicy z Chinatown – Pan Wu
  • 2008-2009: Świat Questa
    • Prorok (odc. 5a),
    • Franio (odc. 8),
    • Gadający paznokieć (odc. 10a),
    • Drzewo (odc. 11a),
    • Szylwek (odc. 20b),
    • Jeden z Drogan (odc. 22b)
  • 2008-2009: Tajemniczy Sobotowie
  • 2008: Wakfu
    • Jeden z królików (odc. 41),
    • Leo Zitrool (odc. 44),
    • oberżysta (odc. 45)
  • 2008-2010: Wesoła farma – Maciek
  • 2009: Abby i latająca szkoła wróżek – Troll z placu zabaw (odc. 25)
  • 2009: Aniołki i spółka – Gas
  • 2009: Bakugan: Młodzi wojownicy – Nowa Vestroia
    • Nemus,
    • jeden ze strażników (odc. 2-3),
    • Profesor Clay Fermin (odc. 7, 10-11, 15, 21, 24, 27, 40-42, 45-47, 49-52),
    • dziecko z popcornem w ręku (odc. 12),
    • Ojciec Dana (odc. 14)
  • 2009-2013: Big Time Rush
    • Inspektor sanitarny (odc. 12),
    • Automat do kawy C.A.L. (odc. 13),
    • Fotograf (odc. 13),
    • Deke (odc. 16)
  • 2009: Brygada – Scott
  • 2009-2013: Daltonowie
  • 2009: Dinopociąg
    • Iggy Iguanodon (odc. 27a, 55b, 56a, 56b),
    • Kajetan Kwantazaur (odc. 56a, 56b)
  • 2009: Geronimo Stilton – Pułapek Stilton (seria druga)
  • 2009: Ja w kapeli – dyrektor Jenkins (odc. 27-28, 36-37, 39)
  • 2009: Kacper: Szkoła postrachu
    • Stinky,
    • Frankenresztki (odc. 2b),
    • Ojciec Jimmy'ego,
    • Kapitan (odc. 7b, 11a, 12b, 13b, 15, 16b, 18a, 19b, 20b),
    • Ojciec Ra,
    • Blodż
  • 2009: Olivia
    • Listonosz,
    • Wujek Gary
  • 2009: Power Rangers RPM – Gem
  • 2009: SuperSprytek i Sprytusie
  • 2009: Superszpiedzy – Śnieżny (Stoney) Falcon (odc. 30)
  • 2009: Tickety Toc – Pucek (odc. 38b)
  • 2009-2012: Zeke i Luther – Trener Carp (odc. 50)
  • 2010: Akwalans
  • 2010: Angelo rządzi – Damien Burst (odc. 27-52)
  • 2010: Bakugan: Młodzi wojownicy – Najeźdźcy z Gundalii
    • chłopak walczący z Shunem (odc. 1),
    • komentator pojedynków (odc. 1-12),
    • Airzel (odc. 10-12, 14-15, 17, 22, 24-25, 30, 34-38)
  • 2010-2011: Ben 10: Ultimate Alien
    • Echo Echo,
    • Spiker (odc. 2),
    • Egzaminator (odc. 4),
    • rzezimieszek (odc. 9),
    • Pułkownik Rozum (odc. 10),
    • Jeden w Wiecznych Rycerzy (odc. 12),
    • Statek (odc. 20, 37),
    • Strażnik #1 (odc. 31),
    • szeryf (odc. 32),
    • policjant #1 (odc. 37),
    • Ładniutki Wredziak (odc. 40)
  • 2010: Bolt i Blip
  • 2010-2013: Chuck i przyjaciele
    • wywrotka,
    • betoniarka Mike,
    • Johnny Cool,
    • Trener,
    • dziadek Treadwell (odc. 27b)
  • 2010: Connor Heath: Szpieg stażysta – Hugo (odc. 5)
  • 2010: Hero 108
    • Król Krabów (odc. 31b),
    • Złotooki (odc. 34a),
    • opiekun drzew humbatowych (odc. 35a)
  • 2010: Kapitan Biceps
    • Robert Elastik/Kapitan Elastix (odc. 4),
    • Doktor Hazard (odc. 8, 13, 31, 70, 72, 74),
    • Pirat (odc. 10),
    • Daniel Buras (odc. 28),
    • Troglodyta (odc. 43),
    • Sierżant Pipek (odc. 44),
    • Mikołaj (odc. 50),
    • Szymonek Betonek (odc. 53),
    • Złota Rączka (odc. 66)
  • 2010: Kumple z dżungli – Bob
  • 2010: Mike i Molly – Abe (odc. 21)
  • 2010-2012: Mój kumpel anioł
    • William Szekspir (odc. 13),
    • pan Telson – nauczyciel historii (odc. 15, 31, 39, 41-42, 44-45, 51),
    • prokurator anielski (odc. 19),
    • anielski technik (odc. 20),
    • Król Sofa (odc. 30),
    • Mikołaj (odc. 36),
    • Sokrates (odc. 49)
  • 2010: My Little Pony: Przyjaźń to magia
    • Spot (jeden z "Psów na diamenty") (odc. 19),
    • Jeden z bizonów (odc. 21)
  • 2010: Opowieści Śrubziemia
    • król Wilkocław (odc. 20),
    • Rogaty Duke (odc. 25)
  • 2010: Para królów
    • nauczyciel WF-u (odc. 1),
    • Hibachi – Wielki Kahula (odc. 5, 11),
    • Oogie (odc. 10)
  • 2010: Planeta Sheena
  • 2010: Pokémon: Czerń i Biel – Giovanni (odc. 22)
  • 2010: Pound Puppies: Psia paczka
    • Trevor (odc. 27),
    • Withers (odc. 40),
    • Pikel (odc. 50),
    • Prezydent Bigman (odc. 51),
    • Hiker (odc. 53),
    • Listonosz (odc. 54),
    • Kosmita (odc. 58),
    • Bogacz (odc. 59)
  • 2010-2014: Powodzenia, Charlie!
    • ochroniarz (odc. 15),
    • Justin (odc. 16),
    • Ralph (odc. 17),
    • Walter (odc. 18),
    • bileter (odc. 18)
  • 2010-2012: Scooby Doo i Brygada Detektywów
    • Tata Kudłatego,
    • ogrodnik (odc. 10)
  • 2010: Tempo Express
    • król wikingów (odc. 1),
    • pirat #1 (odc. 5),
    • Archibaldo (odc. 6, 16, 20, 26),
    • mężczyzna (odc. 6),
    • Hardin (odc. 9),
    • Yago (odc. 15),
    • Lektykarz #2 (odc. 17),
    • Arcyłotr (odc. 19),
    • Ruantiggi (odc. 21),
    • król Doliny Poryjonu (odc. 24)
  • 2010: Turbo Dudley - psi agent
    • Świstak Norris (odc. 41b),
    • Kozioł Zbieg (odc. 42b)
  • 2010-2017: Zwyczajny serial
    • jeden z dziennikarzy (odc. 231),
    • modliszka-strażnik (odc. 236),
    • jeden ze strażników (odc. 237),
    • Kanadyjczyk #2 (odc. 240),
    • Spacey McDrzewko (odc. 240)
  • 2011-2016: Austin i Ally – pan Conley (odc. 21, 23)
  • 2011: Bakugan: Młodzi wojownicy – Świat Mechtoganów
    • Ben (odc. 1-3, 6-7, 10, 12-13, 15-16, 20, 22-26),
    • Cichy strzał (odc. 25),
    • Cichy strzał Tytan (odc. 25-26),
    • Kodokor (odc. 27-29, 35-37, 39-44)
  • 2011: Banany w piżamach – Bernard (odc. 1-104)
  • 2011: Bąbelkowy świat gupików – nurek-fotograf (odc. 65)
  • 2011: Fred szczęściarz – pan Migdał
  • 2011-2013: Grachi – Fernando Gordillo
  • 2011: Groove High – Perkins (odc. 18, 21)
  • 2011: Jessie – dr Cyrus Van Adams (odc. 24)
  • 2011: Kumple z dżungli - na ratunek – Bob
  • 2011: Lękosław Wiewiórka
    • Mildred,
    • zebra sędzia (odc. 1b),
    • królik urzędnik (odc. 2b),
    • pies zawodnik #2 (odc. 3a),
    • ochroniarz (odc. 3a),
    • Reksio (odc. 4a),
    • niebieski ptak (odc. 4b),
    • pies ze zmarszczkami (odc. 5a),
    • różowy koń (odc. 7a),
    • pingwin (odc. 7b),
    • komentator łagodnych atrakcji (odc. 8a),
    • Król Batonów (odc. 8b),
    • Lars von Puszkaner (odc. 9b),
    • Staszek (odc. 10a),
    • Drużynowy Obozu Palotki (odc. 12a),
    • czarnowłosy pies ze zmarszczkami (odc. 12b),
    • pies ze zmarszczkami (odc. 13b),
    • Niebieskowłosa Wielka Ważka (odc. 13b)
  • 2011-2013: Looney Tunes Show
    • Diabeł Tasmański (Taz),
    • Jastrząbek Henry
  • 2011: Maleńcy – Pan Mruk
  • 2011-2012: Mega przygody Bucketa i Skinnera – pułkownik Jenkins (odc. 25-26)
  • 2011: Mia i ja – Phuddle
  • 2011: Miasto kur – Bogdan
  • 2011: Miś Muki
    • Ernest (odc. 44),
    • Ronaldo (odc. 46),
    • tata Dżoropo (odc. 50)
  • 2011: Niesamowity świat Gumballa
    • Tata,
    • Tata Chi-Chi (odc. 84a),
    • twarz na tyle głowy dyrektora Browna (odc. 90a)
  • 2011: Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu
    • Skales,
    • Sumo Zumo
  • 2011: Pokémon: Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia – Giovanni (odc. 47-49)
  • 2011: Power Rangers Samurai – Octoroo
  • 2011-2013: Super Ninja
    • Berg (odc. 15),
    • trener Babcock (odc. 18),
    • pan Poopstain (odc. 30)
  • 2012-2014: Ben 10: Omniverse
    • Echo Echo,
    • Crashhopper (odc. 6-12, 17, 29, 35, 38),
    • szeregowy Zieleniak (odc. 18),
    • Tummyhead (odc. 34),
    • Sir Morton (odc. 34),
    • Albedo – Ostateczny Pajęczarz (odc. 38),
    • Astrodaktyl (odc. 49),
    • Kulopłot (odc. 50, 53, 57, 64, 69),
    • Chadzmuth (odc. 58),
    • Manny Armstrong (odc. 59-60),
    • Gravattack (odc. 70)
  • 2012-2015: Brickleberry
    • Mukund (odc. 7),
    • Nauczyciel fizyki (odc. 8),
    • Tłum turystów (odc. 8),
    • Turysta (odc. 8),
    • Niedźwiedź czarny (odc. 9),
    • Ojciec gracza (odc. 9)
  • 2012-2014: Crash i Bernstein – Roland (odc. 19-21, 23, 25)
  • 2012: Czarodzieje kontra Obcy – Stickley (odc. 16-20, 23)
  • 2012: Gormiti
    • strażnik muru (odc. 7),
    • Fume (odc. 8, 11, 14-15, 20, 25)
  • 2012-2015: Henio Tulistworek – policjant Higgins
  • 2012: Honey Boo Boo – Mike Thompson
  • 2012: Jamie Mamacki – Erwin Walsh
  • 2012: Kaijudo - Mistrzowie pojedynków – Kimora
  • 2012: Kibaoh Klashers
    • Bob,
    • Strain,
    • Duke
  • 2012: Lego Friends – burmistrz
  • 2012: Level Up – Brian (odc. 18)
  • 2012: Littlest Pet Shop
    • pan Bromidic (nauczyciel historii mody) (odc. 27),
    • Pracownik parku #1 (odc. 30),
    • Joey Featherton (odc. 30),
    • Ling-Pen (odc. 49),
    • Harold (odc. 76),
    • monter szkła (odc. 77)
  • 2012: Max Steel – policjant (odc. 40)
  • 2012-2016: Nowe przygody Piotrusia Pana
    • Hrabia,
    • jeden z Indian (odc. 2),
    • mężczyzna z pudełkiem z pieskami (odc. 29),
    • Synaps (odc. 30, 39),
    • tukan (odc. 42, 47),
    • tata Picka (odc. 52)
  • 2012: Pokémon: Czerń i Biel: Przygody w Unovie
    • asystent profesora Juniper (odc. 23, 25),
    • członek Zespołu Plazma (odc. 23),
    • Giovanni (odc. 27, 45),
    • tata Tony'ego (odc. 41)
  • 2012: Ranczo Leny
    • sędzia zawodów (odc. 14),
    • ojciec Angela (odc. 17, 21, 26),
    • ojciec Leny (odc. 19-20, 25-26, 28-29, 31-32, 38, 40-41, 50),
    • ojciec Klemensa (odc. 27),
    • złodziej drewna #1 (odc. 44),
    • Józef (odc. 50)
  • 2012: Robot i potwór
  • 2012: Tajemnicze Złote Miasta – Sancho
  • 2012: Tree Fu Tom
    • Stink,
    • Zwijak
  • 2012: Slugterra – Brutal (odc. 22)
  • 2012: Violetta
    • inspektor policji (odc. 52-53),
    • właściciel lokalu (odc. 91),
    • sprzedawca lodów (odc. 93),
    • Alfred (odc. 94-95)
  • 2012-2016: Wodogrzmoty Małe
    • producent zespołu 1-2-3-5 (odc. 16),
    • Bobby Renzobbi (odc. 18),
    • turysta (odc. 18),
    • Reggie, kuzyn Soosa (odc. 24),
    • Harry Gliniecki (odc. 26),
    • Bud Gleeful (odc. 27, 33),
    • kuzyn Soosa (odc. 28),
    • Thompson (odc. 29),
    • Crampelter (odc. 34)
  • 2012-2017: Wojownicze Żółwie Ninja
    • małpa Rockwell (odc. 7, 64-65, 68, 76, 78, 92, 96, 103),
    • pan Murakami (odc. 8, 21, 44, 75),
    • bezdomny (odc. 20, 96),
    • Ivan Steranko (odc. 20),
    • Kapitan Gadzina (odc. 91),
    • Destroyo (odc. 93),
    • policjant #2 (odc. 95),
    • Sumo Glen (odc. 103)
  • 2013-2017: Anna i androidy
  • 2013: Astro-małpy
  • 2013: Borys
  • 2013: Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca
  • 2013-2015: Czarownica Emma
    • Steven (odc. 78),
    • mężczyzna z Everglades (odc. 80)
  • 2013: Dofus: Skarby Keruba
    • bandyta #2 (odc. 1),
    • bandyta #3 (odc. 1),
    • sprzedawca #2 (odc. 1-2),
    • Bóg Escafilpów (odc. 3, 5)
  • 2013: Duzersi
  • 2013: Inwazja Kórlików
  • 2013: Jej Wysokość Zosia
    • Sir Gilliam,
    • skrzydlaty renifer,
    • Psikus (odc. 51, 59),
    • Sir Finnegan (odc. 88),
    • Ali Bobo (odc. 90)
  • 2013: Mój kumpel duch
    • Ed (odc. 4),
    • Klausi (odc. 10)
  • 2013-2015: Oddział specjalny – Ed / Tępiciel (odc. 40)
  • 2013: Pokémon seria: XY – Giovanni (odc. 3, 28)
  • 2013-2014: Potwory kontra Obcy – Henry
  • 2013: Power Rangers Megaforce
    • Ernie,
    • Scaraba (odc. 1)
  • 2013: Przygody słoniczki Elli
  • 2013: Pszczółka Maja – Filibert (wersja DVD)
  • 2013: Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy – Lasgard
  • 2013-2014: Sam i Cat
  • 2013: Super Grover 2.0
    • Słoń (odc. 4),
    • Mysz klient (odc. 11)
  • 2013: Tom i Jerry Show
    • pies (odc. 12b),
    • Rick – Pan domu (odc. 27abc, 28ab, 29bc, 34a, 37c, 38a, 39bc, 40c, 43a, 44ac, 45c, 48b, 50a, 51c)
  • 2013: Tupcio Chrupcio – pan Jarzynka (odc. 5, 16, 22, 30, 33, 42-43)
  • 2013: W tę i nazad
    • pustelnik #2 (odc. 18b),
    • ślusarz (odc. 20a),
    • prosię (odc. 21a)
  • 2013-2017: Wujcio Dobra Rada
    • jeden z robotników (odc. 40),
    • Mike (odc. 41),
    • Tommy (odc. 44),
    • brązowowłosy nastolatek (odc. 47),
    • starszy mężczyzna (odc. 48)
  • 2013: Zack i Kwak – Papa Krok (odc. 38a)
  • 2014: Astrozwierzaki
    • Mork (odc. 34),
    • inspektor Czysta Łapa (odc. 35)
  • 2014-2016: Dziewczyna poznaje świat
    • klaun Dzwonek (odc. 41),
    • Louis Dwa Buty (odc. 60)
  • 2014: Hank Zipzer – Stan
  • 2014: Inspektor Gadżet
    • strażnik (odc. 11b),
    • ochroniarz (odc. 13b)
  • 2014: Kirby Buckets
    • pan Krause (odc. 8),
    • pan Gibsonson (odc. 28),
    • pan Spiner (odc. 30)
  • 2014: Lassie i przyjaciele
    • jeden z członków patrolu (odc. 1),
    • Bill (odc. 3),
    • mężczyzna, który widział łosia (odc. 11),
    • lodziarz (odc. 17),
    • kierowca śmieciarki (odc. 18),
    • rudowłosy wspólnik Humphreya (odc. 24)
  • 2014-2015: Max i Shred – Jeff (odc. 6, 19, 23, 26-27, 37)
  • 2014: Misja Lanfeusta – Groag
  • 2014: Mixele – elektroid #2
  • 2014: Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
    • Harry (odc. 6),
    • policjant (odc. 14),
    • Dave (odc. 18),
    • pan Dexter (odc. 21),
    • docent Bob (odc. 23, 31),
    • widz w kinie (odc. 39),
    • sprzedawca mięsa (odc. 55)
  • 2014: Piekaczki
    • Gęśduch (odc. 11b),
    • Trzy Pośladeczki / Tripape (odc. 21a),
    • Sternik (odc. 28a),
    • potwór (odc. 30a),
    • jeden z potworów (odc. 33b)
  • 2014-2015: To nie ja – Doug (odc. 1, 9)
  • 2014: Trojaczki
  • 2014-2016: Wissper
    • bóbr Ted,
    • flaming Francois,
    • bóbr Ed (odc. 29, 36, 40)
  • 2014: Yo-Kai Watch
    • Barnaby „Misiek” (odc. 1a, 3bc, 4c, 6bcd, 8b, 9b, 10b, 11b, 13b, 15bc, 17c, 19b, 20a, 21ab, 22c, 24b, 26ab, 28a, 29c, 30c, 32bc, 33bc, 34c, 35c, 36c, 37a, 38ac, 39ab, 40c, 41abc, 42-43, 44b, 45c, 46c),
    • kelner w kawiarni (odc. 21c, 22a)
  • 2014: Zwierzaki-przebieraki – dzik Sam
  • 2014: Żółwik Sammy i spółka – Filip
  • 2015: Czworo i pół przyjaciela
    • członek Cyber Zgrai (odc. 3),
    • pan Rubenacher (odc. 4),
    • dziadek Stefki i Rzodkiewki (odc. 5),
    • pan Tomlinson (Ważniak) (odc. 6, 9, 17-18, 20-21, 26),
    • deweloper Robert Cash (odc. 14),
    • pies #2 (Bongo) (odc. 15),
    • uliczny pies #1 (odc. 20),
    • Carl (odc. 25)
  • 2015: Dorwać Blake'a! – burmistrz Autentic City (odc. 25a)
  • 2015: Królik Bugs: Serial twórców "Zwariowanych melodii"
    • skrzat Powsinoga (Sknerus) (odc. 5b, 36b, 39a, 40b),
    • Shifty (odc. 9a),
    • Puszysty Terry (odc. 19b),
    • Taz (odc. 24b),
    • prowadzący zabawy w lunaparku (odc. 35b),
    • łowca talentów Dale (odc. 42b)
  • 2015: Lwia Straż – Pumba
  • 2015: Między nami, misiami – Panda (odc. 1-16, 18-21, 23-35, 38-53, 56, 63, 65-68, 71-73, 75-76)
  • 2015: Miles z przyszłości
    • jeden z robotów (odc. 4b),
    • Giez Granda (odc. 6a, 10a, 11b, 16a, 24a, 26b, 36a, 39b, 44b, 49b),
    • tata Blodgera (odc. 43a)
  • 2015: Muppety
    • Spory Carl,
    • Słitaśny
  • 2015: Pan Peabody i Sherman Show
    • Napoleon Bonaparte (odc. 1, 26),
    • Harry Houdini (odc. 2),
    • ptak (odc. 4),
    • Benjamin Franklin (odc. 10),
    • królewski tester (odc. 12),
    • Thomas Jefferson (odc. 23)
  • 2015: Pokemon seria: XYZ
    • Giovanni (odc. 14, 22, 44, 47),
    • strażnik (odc. 18)
  • 2015: Poradnik zakręconego gracza – Billy (odc. 5, 7, 11, 13-14, 18)
  • 2015-2016: Przyjaciółki od czasu do czasu
    • Leopold (odc. 9),
    • pan Doyle (odc. 10, 20)
  • 2015: Star Butterfly kontra siły zła
    • policjant #2 (odc. 18a),
    • strażnik (odc. 18a),
    • żołnierz (odc. 21a),
    • sędzia walk (odc. 21b),
    • policjant (odc. 32a)
  • 2015: Wyluzuj, Scooby Doo!
    • mężczyzna (odc. 20),
    • Donald (odc. 25),
    • paparazzi Charlie Potts (odc. 27),
    • taksówkarz (odc. 31)
  • 2016: Ben 10
    • głowa Świniomutanta (odc. 6),
    • Doktor Animo (odc. 8, 29, 42, 50)
  • 2016: Bystry Bill – Pablo (odc. 8)
  • 2016: Mój rycerz i ja
    • Czarny Szczur #3 (odc. 10, 29, 31, 34, 38, 41, 44-45, 48, 51-52),
    • Bjorn,
    • Kamienny Potwór (odc. 23),
    • Czerwony Rycerz (odc. 30, 33-34, 37-38, 43-44, 52)
  • 2016: Prawo Milo Murphy’ego
    • kolega Scotta (odc. 1b),
    • doktor Zone (odc. 3a, 5b, 13-14),
    • mężczyzna w stroju pana Smalczyka (odc. 5b),
    • policjant (odc. 7a),
    • prowadzący teleturniej (odc. 7b),
    • reżyser (odc. 12a),
    • król Pistacjon (odc. 14)
  • 2016-2017: Rodzina Treflików – Mały Wujcio
  • 2016: Siedmiu krasnoludków i ja – Łebski (odc. 1-16)

Gry

Słuchowiska

Wykonanie piosenek

Dialogi polskie

Linki zewnętrzne