Destiny 2

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Destiny 2 – gra typu first-person shooter z 2017 roku, stworzona przez firmę Bungie Software, na komputery osobiste i konsolę PlayStation 4 oraz XBOX One.

Gra z polskim dubbingiem zadebiutowała 6 września 2017 roku na konsolach, wersja pecetowa miała premierę na 24 października.

Dubbingu doczekały się również trzy dodatki fabularne do gry Klątwa Ozyrysa (premiera: 5 grudnia 2017) i StrategOS (premiera: 8 maja 2018), Porzuceni (premiera: 4 września 2018).

Dystrybucja w Polsce: CDP/Cenega.

Fabuła

Akcja Destiny 2 na platformie PlayStation 4 rozgrywa się po wydarzeniach opowiedzianych w pierwszej części serii. Ostatnie Miasto zostało zniszczone przez złowrogi Czerwony Legion, któremu przewodzi Ghaul. Ci, którzy ocaleli, rozpierzchli się po galaktyce, a naszym zadaniem jest nie tylko ponowne zjednoczenie wszystkich do ostatecznego starcia z ową niszczycielską armią, ale i odzyskanie swoich utraconych mocy. Fabuła odgrywa tutaj znacznie większą rolę, aniżeli miało to miejsce w poprzedniczce, a kolejne wątki opowieści poznajemy głównie w trakcie przerywników filmowych.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=32484

Wersja polska

Udźwiękowienie: STUDIO PRL
Wystąpili:

i inni