JoJo z cyrku: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
m poprawa linków
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''JoJo z cyrku''' (ang. ''JoJo’s Circus'', 2003-2007) – kanadyjsko-amerykański serial animowany.
{{Serial2
|tytuł=JoJo z cyrku
|tytuł oryginalny=JoJo’s Circus
|plakat=JoJo z cyrku.jpg
|gatunek=animowany, przygodowy
|kraj=Stany Zjednoczone
|język=angielski
|stacja=[[Disney Channel]], [[Disney Junior|Playhouse Disney]]
|lata produkcji=2003-2007
|data premiery=4 grudnia [[2006]]
|sezony=1 z 3
|odcinki=26 z 63
}}'''JoJo z cyrku''' (ang. ''JoJo’s Circus'', 2003-2007) – kanadyjsko-amerykański serial animowany.


Serial wyemitowano w Polsce po raz pierwszy 4 grudnia [[2006]] roku na kanale [[Disney Channel]] w bloku Playhouse Disney. W późniejszym czasie serial emitowano na kanale [[Disney Junior|Playhouse Disney]].
Serial wyemitowano w Polsce po raz pierwszy 4 grudnia [[2006]] roku na kanale [[Disney Channel]] w bloku Playhouse Disney. W późniejszym czasie serial emitowano na kanale [[Disney Junior|Playhouse Disney]].
Linia 5: Linia 17:
== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
'''Wersja polska''': na zlecenie Disney Character Voices International – [[SDI Media Polska|SUN STUDIO POLSKA]]<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie Disney Character Voices International – [[SDI Media Polska|SUN STUDIO POLSKA]]<br />
'''Udział wzięli''':
'''W wersji polskiej udział wzięli''':
* [[Magdalena Krylik]] – '''JoJo'''
* [[Magdalena Krylik]] – '''JoJo'''
* [[Jarosław Boberek]] – '''Goliat'''
* [[Jarosław Boberek]] – '''Goliat'''
* [[Olga Bończyk]] – '''nauczycielka'''
* [[Olga Bończyk]] – '''nauczycielka'''
* [[Katarzyna Łaska]] – '''Trina Nalini'''
* [[Katarzyna Łaska]] – '''Trina Nalini'''
* [[Anna Sroka]] – '''Skibo''' <small>(większość odcinków)</small>
* [[Anna Sroka-Hryń|Anna Sroka]] – '''Skibo''' <small>(większość odcinków)</small>
* [[Brygida Turowska-Szymczak|Brygida Turowska]] – '''Skibo''' <small>(niektóre odcinki)</small>
* [[Brygida Turowska]] – '''Skibo''' <small>(niektóre odcinki)</small>
* [[Katarzyna Pysiak]] – '''Kuki'''
* [[Katarzyna Owczarz|Katarzyna Pysiak]] – '''Kuki'''
* [[Tomasz Steciuk]] – '''Ivan'''
* [[Tomasz Steciuk]] – '''Ivan'''
* [[Cezary Kwieciński]] – '''Jumberto'''
* [[Cezary Kwieciński]] – '''Jumberto'''
* [[Wojciech Paszkowski]] – '''Tata JoJo'''
* [[Wojciech Paszkowski]] – '''Tata JoJo'''
* [[Andrzej Chudy]] – '''Tata Skibo'''
* [[Andrzej Chudy]] – '''Tata Skibo'''
* [[Izabella Bukowska]] – '''Mama Skibo'''
* [[Izabella Bukowska-Chądzyńska|Izabella Bukowska]] – '''Mama Skibo'''
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] – '''Babcia JoJo'''
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] – '''Babcia JoJo'''
* [[Jan Kulczycki]] – '''Dziadek JoJo'''
* [[Jan Kulczycki]] – '''Dziadek JoJo'''
* [[Joanna Węgrzynowska|Joanna Węgrzynowska-Cybińska]]
* [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska]]
i inni
i inni


'''Lektor tytułu serialu''': [[Tomasz Steciuk]]<br />
'''Lektor tytułu serialu''': [[Tomasz Steciuk]]<br />
'''Lektor tytułów odcinków''': [[Magdalena Krylik]]<!--<br />
'''Lektor tytułów odcinków''': [[Magdalena Krylik]]<!--<br />
'''Lektor tyłówki''': [[Grzegorz Pawlak]] (Trudno to potwierdzić ze względu na nadmierne wycinianie lektorów z tyłówek czytająch informację o polskich wersji przez DC w latach 2006-2007. Przydałaby się emisja w Pulsie czy w innej stacji tego samego pokroju.)-->
'''Lektor tyłówki''': [[Grzegorz Pawlak]]-->


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="8%"|N/o
!width="46%"|Polski tytuł
!width="46%"|Angielski tytuł
|-
|-
| colspan=3 |
!width="10%"|№
!width="45%"|Tytuł polski
!width="45%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|01
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|01
| ''Witaj szkoło''
| ''Witaj szkoło''
| ''Easy as Pie''
| ''Easy as Pie''
Linia 47: Linia 55:
| ''Take a Bow''
| ''Take a Bow''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|02
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''Zabawna farma wujka Flippiego''
| ''Zabawna farma wujka Flippiego''
| ''Uncle Flippy’s Funny Farm''
| ''Uncle Flippy’s Funny Farm''
Linia 56: Linia 62:
| ''Up, Up and Away''
| ''Up, Up and Away''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Zabawa w chowanego''  
| ''Zabawa w chowanego''  
| ''Hide and Go Dinky''
| ''Hide and Go Dinky''
Linia 65: Linia 69:
| ''Fire Chief Says''
| ''Fire Chief Says''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Poszukiwacz konfetti''
| ''Poszukiwacz konfetti''
| ''Confetti Caper''
| ''Confetti Caper''
Linia 74: Linia 76:
| ''JoJo on the Tightrope''
| ''JoJo on the Tightrope''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05
|-
| rowspan=2 rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''Poskacz sobie''
| ''Poskacz sobie''
| ''Try These on for Boing!''
| ''Try These on for Boing!''
Linia 83: Linia 83:
| ''Happy Birthday Tater!''
| ''Happy Birthday Tater!''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|06
| ''Cukrowy Jędrzej''
| ''Cukrowy Jędrzej''
| ''Cotton Andy''
| ''Cotton Andy''
Linia 92: Linia 90:
| ''Nighty Night''
| ''Nighty Night''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|07
| ''Znikający kapelusz''
| ''Znikający kapelusz''
| ''Skeebo’s Missing Hat Trick''
| ''Skeebo’s Missing Hat Trick''
Linia 101: Linia 97:
| ''Seal Fright''''
| ''Seal Fright''''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|08
| ''Legenda o Klaunbrzymie''
| ''Legenda o Klaunbrzymie''
| ''The Legend of Clownfoot''
| ''The Legend of Clownfoot''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|09
| ''Na paluszkach''
| ''Na paluszkach''
| ''Circus Shh Shh''
| ''Circus Shh Shh''
Linia 116: Linia 108:
| ''The Little Big Top Boogie Band''
| ''The Little Big Top Boogie Band''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''Werble''
| ''Werble''
| ''Drum Roll Please''
| ''Drum Roll Please''
Linia 125: Linia 115:
| ''Cannonball JoJo''
| ''Cannonball JoJo''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''Kwiatowy prysznic''
| ''Kwiatowy prysznic''
| ''Flower Shower''
| ''Flower Shower''
Linia 134: Linia 122:
| ''The Itchy-Oochy Scratchy Patch''
| ''The Itchy-Oochy Scratchy Patch''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12
| ''Wielki bałagan''
| ''Wielki bałagan''
| ''Messy Mess''
| ''Messy Mess''
Linia 143: Linia 129:
| ''Pop Up!''
| ''Pop Up!''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|13
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Dynks wichajster''
| ''Dynks wichajster''
| ''The Watchamadoodle''
| ''The Watchamadoodle''
Linia 152: Linia 136:
| ''What’s the Trick?''
| ''What’s the Trick?''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Mój bohater''
| ''Mój bohater''
| ''Zero Heroes''
| ''Zero Heroes''
Linia 161: Linia 143:
| ''The Spudinski’s New Act''
| ''The Spudinski’s New Act''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15
| ''Pomocnicy''
| ''Pomocnicy''
| ''JoJo Signs Up''
| ''JoJo Signs Up''
Linia 170: Linia 150:
| ''The Un-Average Day''
| ''The Un-Average Day''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16
| ''Rodzina tradycyjna''
| ''Rodzina tradycyjna''
| ''Mirror Mirror''
| ''Mirror Mirror''
Linia 179: Linia 157:
| ''Trina Trips Up''
| ''Trina Trips Up''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''Cyrkowy piknik''
| ''Cyrkowy piknik''
| ''The Clown Family Picnic''
| ''The Clown Family Picnic''
Linia 188: Linia 164:
| ''Dinky’s Dance''
| ''Dinky’s Dance''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''Uciekinier''
| ''Uciekinier''
| ''Hamster-Cize''
| ''Hamster-Cize''
Linia 197: Linia 171:
| ''Shoo Fly Shoo!''
| ''Shoo Fly Shoo!''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''Boże Narodzenie w cyrku''
| ''Boże Narodzenie w cyrku''
| ''A Circus Town Christmas''
| ''A Circus Town Christmas''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''Lwi ryk''
| ''Lwi ryk''
| ''The Last Roar''
| ''The Last Roar''
Linia 212: Linia 182:
| ''Helping Hands''
| ''Helping Hands''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21
| ''Skeebo ma zwierzaka''
| ''Skeebo ma zwierzaka''
| ''Skeebo’s Pet''
| ''Skeebo’s Pet''
Linia 221: Linia 189:
| ''Follow That Rainbow''
| ''Follow That Rainbow''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|22
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22
| ''Ciężki przypadek śmiechawki''
| ''Ciężki przypadek śmiechawki''
| ''A Case of the Sillies''
| ''A Case of the Sillies''
Linia 230: Linia 196:
| ''Hide and Go-Liath''
| ''Hide and Go-Liath''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23
| ''Rozrabiaki''  
| ''Rozrabiaki''  
| ''Funny Bunnies''
| ''Funny Bunnies''
Linia 239: Linia 203:
| ''Ivan the Bearable''
| ''Ivan the Bearable''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24
| ''Super Jojo''
| ''Super Jojo''
| ''JoJo to the Rescue''
| ''JoJo to the Rescue''
Linia 248: Linia 210:
| ''A Clown Ride''
| ''A Clown Ride''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25
| ''Mały klaun Charlie''
| ''Mały klaun Charlie''
| ''Charlie the Clown Baby''
| ''Charlie the Clown Baby''
Linia 257: Linia 217:
| ''Fire House Day''
| ''Fire House Day''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''
|-
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA'''
|-
| colspan=3 |
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|26
| ''
| ''
| ''Sleepover Surprises''
| ''Sleepover Surprises''
Linia 270: Linia 226:
| ''How Does Your Garden Grow?''
| ''How Does Your Garden Grow?''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27
| ''
| ''
| ''Fit as a Tickle''
| ''Fit as a Tickle''
Linia 279: Linia 233:
| ''Pedal Pushers''
| ''Pedal Pushers''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28
| ''
| ''
| ''A New Twist''
| ''A New Twist''
Linia 288: Linia 240:
| ''Lost and Found''
| ''Lost and Found''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|29
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29
| ''
| ''
| ''The Best Breakfast Ever''
| ''The Best Breakfast Ever''
Linia 297: Linia 247:
| ''Popcorn Panic!''
| ''Popcorn Panic!''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|30
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30
| ''
| ''
| ''Frown Fighters''
| ''Frown Fighters''
Linia 306: Linia 254:
| ''Goliath the Great!''
| ''Goliath the Great!''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|31
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31
| ''
| ''
| ''Hi There, Small Fry!''
| ''Hi There, Small Fry!''
Linia 315: Linia 261:
| ''My Dinner With the Tightropes''
| ''My Dinner With the Tightropes''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|32
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32
| ''
| ''
| ''My Favorite Frogsitters''
| ''My Favorite Frogsitters''
Linia 324: Linia 268:
| ''Night of the Teddy Bear Dance''
| ''Night of the Teddy Bear Dance''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|33
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|33
| ''
| ''
| ''100 Days and Counting''
| ''100 Days and Counting''
Linia 333: Linia 275:
| ''Hoop Happy''
| ''Hoop Happy''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|34
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|34
| ''
| ''
| ''Charlie the Clown Baby Returns''
| ''Charlie the Clown Baby Returns''
Linia 342: Linia 282:
| ''Fishing Trip''
| ''Fishing Trip''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|35
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35
| ''
| ''
| ''Goliath Gets a Boo Boo''
| ''Goliath Gets a Boo Boo''
Linia 351: Linia 289:
| ''Join the Club''
| ''Join the Club''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|36
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|36
| ''
| ''
| ''The Mane Event''
| ''The Mane Event''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|37
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|37
| ''
| ''
| ''The Robot Clown''
| ''The Robot Clown''
Linia 366: Linia 300:
| ''Mice-Capades''
| ''Mice-Capades''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|38
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|38
| ''
| ''
| ''A Circus Town Wedding''
| ''A Circus Town Wedding''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|39
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|39
| ''
| ''
| ''Get Crabby''
| ''Get Crabby''
Linia 381: Linia 311:
| ''Bouncing Bowling Ball''
| ''Bouncing Bowling Ball''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|40
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|40
| ''
| ''
| ''The Octopus Ride''
| ''The Octopus Ride''
Linia 390: Linia 318:
| ''Hiccup Helper''
| ''Hiccup Helper''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|41
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|41
| ''
| ''
| ''Follow that Monkey''
| ''Follow that Monkey''
Linia 399: Linia 325:
| ''X Marks The Spot''
| ''X Marks The Spot''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|42
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|42
| ''
| ''
| ''Happy Hoppy Day''
| ''Happy Hoppy Day''
Linia 408: Linia 332:
| ''Brushing Up''
| ''Brushing Up''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|43
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|43
| ''
| ''
| ''The Cricketeers''
| ''The Cricketeers''
Linia 417: Linia 339:
| ''Tickled Pink''
| ''Tickled Pink''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|44
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|44
| ''
| ''
| ''Practice Makes Perfect''
| ''Practice Makes Perfect''
Linia 426: Linia 346:
| ''Happy Not-Birthday Skeebo''
| ''Happy Not-Birthday Skeebo''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|45
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|45
| ''
| ''
| ''Best Pet in Circus Town''
| ''Best Pet in Circus Town''
Linia 435: Linia 353:
| ''Picture Perfect''
| ''Picture Perfect''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|46
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|46
| ''
| ''
| ''Make It Snappy''
| ''Make It Snappy''
Linia 444: Linia 360:
| ''Harpo Come Home''
| ''Harpo Come Home''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|47
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|47
| ''
| ''
| ''Circus Town Hoedown''
| ''Circus Town Hoedown''
Linia 453: Linia 367:
| ''Time Flies''
| ''Time Flies''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|48
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|48
| ''
| ''
| ''The Thanksgiving Hip-Hooray Parade''
| ''The Thanksgiving Hip-Hooray Parade''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|49
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|49
| ''
| ''
| ''Quiet Magic''
| ''Quiet Magic''
Linia 468: Linia 378:
| ''Too Many Toys''
| ''Too Many Toys''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|50
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|50
| ''
| ''
| ''Ride Em Goliath''
| ''Ride Em Goliath''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|51
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|51
| ''
| ''
| ''Chores Galore''
| ''Chores Galore''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|52
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|52
| ''
| ''
| ''A Snowclown for Dinky''
| ''A Snowclown for Dinky''
Linia 489: Linia 393:
| ''Skating Away''
| ''Skating Away''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|53
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|53
| ''
| ''
| ''Simply Ear-Resistible''
| ''Simply Ear-Resistible''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA'''
|-
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA'''
|-
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|54
| style="background-color: #CCE2FF;"|54
| ''
| ''
| ''Hula Is Cool-a''
| ''Hula Is Cool-a''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|55
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|55
| ''
| ''
| ''Stuck on You''
| ''Stuck on You''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|56
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|56
| ''
| ''
| ''Silly Silly Putt-Putt''
| ''Silly Silly Putt-Putt''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|57
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|57
| ''
| ''
| ''The Giggle Kite''
| ''The Giggle Kite''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|58
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|58
| ''
| ''
| ''Princess for a Day''
| ''Princess for a Day''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|59
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|59
| ''
| ''
| ''Pie in the Sky''
| ''Pie in the Sky''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|60
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|60
| ''
| ''
| ''My Granny’s Shoes''
| ''My Granny’s Shoes''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|61
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|61
| ''
| ''
| ''JoJo and the Beanstalk''
| ''JoJo and the Beanstalk''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|62
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|62
| ''
| ''
| ''Circus Town Makeover''
| ''Circus Town Makeover''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|63
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|63
| ''
| ''
| ''My Clowny Valentine''
| ''My Clowny Valentine''
Linia 562: Linia 442:
| ''Hop Hooey!''
| ''Hop Hooey!''
|-
|-
| colspan=3 |
|}
|}



Wersja z 01:47, 1 sty 2022

Tytuł JoJo z cyrku
Tytuł oryginalny JoJo’s Circus
Gatunek animowany, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Channel, Playhouse Disney
Lata produkcji 2003-2007
Data premiery dubbingu 4 grudnia 2006
Wyemitowane
serie
1 z 3
Wyemitowane odcinki 26 z 63

JoJo z cyrku (ang. JoJo’s Circus, 2003-2007) – kanadyjsko-amerykański serial animowany.

Serial wyemitowano w Polsce po raz pierwszy 4 grudnia 2006 roku na kanale Disney Channel w bloku Playhouse Disney. W późniejszym czasie serial emitowano na kanale Playhouse Disney.

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie Disney Character Voices International – SUN STUDIO POLSKA
W wersji polskiej udział wzięli:

i inni

Lektor tytułu serialu: Tomasz Steciuk
Lektor tytułów odcinków: Magdalena Krylik

Spis odcinków

Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
01 Witaj szkoło Easy as Pie
Ukłoń się Take a Bow
02 Zabawna farma wujka Flippiego Uncle Flippy’s Funny Farm
W górę w górę i w drogę Up, Up and Away
03 Zabawa w chowanego Hide and Go Dinky
Komendant mów Fire Chief Says
04 Poszukiwacz konfetti Confetti Caper
Jojo linoskoczek JoJo on the Tightrope
05 Poskacz sobie Try These on for Boing!
Wszystkiego najlepszego Pysiu Happy Birthday Tater!
06 Cukrowy Jędrzej Cotton Andy
Słodkich snów Nighty Night
07 Znikający kapelusz Skeebo’s Missing Hat Trick
Fpcze smutki Seal Fright''
08 Legenda o Klaunbrzymie The Legend of Clownfoot
09 Na paluszkach Circus Shh Shh
Wielki big band małych cyrkowców The Little Big Top Boogie Band
10 Werble Drum Roll Please
Kula armatnia Cannonball JoJo
11 Kwiatowy prysznic Flower Shower
Niebezpieczny klomb The Itchy-Oochy Scratchy Patch
12 Wielki bałagan Messy Mess
Pajac z pudełka Pop Up!
13 Dynks wichajster The Watchamadoodle
Wspaniała sztuczka What’s the Trick?
14 Mój bohater Zero Heroes
Nowy numer Wulf The Spudinski’s New Act
15 Pomocnicy JoJo Signs Up
Dzień jak co dzień The Un-Average Day
16 Rodzina tradycyjna Mirror Mirror
Potknięcie Triny Trina Trips Up
17 Cyrkowy piknik The Clown Family Picnic
Taniec Dinky’ego Dinky’s Dance
18 Uciekinier Hamster-Cize
Sio, mucho, sio! Shoo Fly Shoo!
19 Boże Narodzenie w cyrku A Circus Town Christmas
20 Lwi ryk The Last Roar
Pomocne dłonie Helping Hands
21 Skeebo ma zwierzaka Skeebo’s Pet
W pogoni za tęczą Follow That Rainbow
22 Ciężki przypadek śmiechawki A Case of the Sillies
Goliat się chowa Hide and Go-Liath
23 Rozrabiaki Funny Bunnies
Cudzoziemiec Ivan the Bearable
24 Super Jojo JoJo to the Rescue
Konna przejażdżka A Clown Ride
25 Mały klaun Charlie Charlie the Clown Baby
Dzień w remizie Fire House Day
SERIA DRUGA
26 Sleepover Surprises
How Does Your Garden Grow?
27 Fit as a Tickle
Pedal Pushers
28 A New Twist
Lost and Found
29 The Best Breakfast Ever
Popcorn Panic!
30 Frown Fighters
Goliath the Great!
31 Hi There, Small Fry!
My Dinner With the Tightropes
32 My Favorite Frogsitters
Night of the Teddy Bear Dance
33 100 Days and Counting
Hoop Happy
34 Charlie the Clown Baby Returns
Fishing Trip
35 Goliath Gets a Boo Boo
Join the Club
36 The Mane Event
37 The Robot Clown
Mice-Capades
38 A Circus Town Wedding
39 Get Crabby
Bouncing Bowling Ball
40 The Octopus Ride
Hiccup Helper
41 Follow that Monkey
X Marks The Spot
42 Happy Hoppy Day
Brushing Up
43 The Cricketeers
Tickled Pink
44 Practice Makes Perfect
Happy Not-Birthday Skeebo
45 Best Pet in Circus Town
Picture Perfect
46 Make It Snappy
Harpo Come Home
47 Circus Town Hoedown
Time Flies
48 The Thanksgiving Hip-Hooray Parade
49 Quiet Magic
Too Many Toys
50 Ride Em Goliath
51 Chores Galore
52 A Snowclown for Dinky
Skating Away
53 Simply Ear-Resistible
SERIA TRZECIA
54 Hula Is Cool-a
55 Stuck on You
56 Silly Silly Putt-Putt
57 The Giggle Kite
58 Princess for a Day
59 Pie in the Sky
60 My Granny’s Shoes
61 JoJo and the Beanstalk
62 Circus Town Makeover
63 My Clowny Valentine
Hop Hooey!

Linki zewnętrzne