ToonTorial: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2018 | |lata produkcji=2018 | ||
|data premiery=16 stycznia [[2024]] | |data premiery=16 stycznia [[2024]] | ||
|sezony= | |sezony=1 | ||
|odcinki= | |odcinki=21 | ||
}}'''ToonTorial''' – meksykański krótkometrażowy serial animowany. | }}'''ToonTorial''' – meksykański krótkometrażowy serial animowany. | ||
| Linia 18: | Linia 18: | ||
'''Reżyseria i dźwięk''': [[Dariusz Kosmowski]]<br /> | '''Reżyseria i dźwięk''': [[Dariusz Kosmowski]]<br /> | ||
'''Dialogi''': | '''Dialogi''': | ||
* [[ | * [[Kuba Stolarz|Kuba Florian Stolarz]] <small>(odc. 1-11)</small>, | ||
* [[ | * [[Radosław Koch]] <small>(odc. 12-21)</small> | ||
'''Montaż''': [[]]<br /> | '''Montaż''': [[Liwia Stępień]]<br /><!-- | ||
'''Miks''': [[]]<br />--> | '''Miks''': [[]]<br />--> | ||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Agata Sutkowska]]<!--, [[Aleksandra Baumtembach]], [[Zuzanna Kirpsza]]--><br /> | '''Kierownictwo produkcji''': [[Agata Sutkowska]]<!--, [[Aleksandra Baumtembach]], [[Zuzanna Kirpsza]]--><br /> | ||
| Linia 26: | Linia 26: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="11%"|Premiera | !width="11%"|Premiera | ||
| Linia 34: | Linia 34: | ||
!width="9%"|Online | !width="9%"|Online | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | colspan=5 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Jak jeździć na rowerze'' | | ''Jak jeździć na rowerze'' | ||
| ''Cómo montar en bicicleta'' | | ''Cómo montar en bicicleta'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=ctUI-YokcZU YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=ctUI-YokcZU YT] | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Jak nauczyć się grać na gitarze'' | | ''Jak nauczyć się grać na gitarze'' | ||
| ''Cómo tocar la guitarra'' | | ''Cómo tocar la guitarra'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=N69zl5-5TVE YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=N69zl5-5TVE YT] | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.02.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Jak prowadzić zdrowy tryb życia'' | | ''Jak prowadzić zdrowy tryb życia'' | ||
| ''Cómo tener una vida saludable'' | | ''Cómo tener una vida saludable'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=L02asINwnYg YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=L02asINwnYg YT] | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.02.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Jak przygotować romantyczną kolację'' | | ''Jak przygotować romantyczną kolację'' | ||
| ''Cómo preparar una cena romántica'' | | ''Cómo preparar una cena romántica'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=2r6wGJJVRz4 YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=2r6wGJJVRz4 YT] | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.03.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Jak pozbyć się myszy'' | | ''Jak pozbyć się myszy'' | ||
| ''Cómo deshacerse de un ratón'' | | ''Cómo deshacerse de un ratón'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=cCfXDVJazJ4 YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=cCfXDVJazJ4 YT] | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.03.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Jak urządzić meksykańską imprezę'' | | ''Jak urządzić meksykańską imprezę'' | ||
| ''Cómo hacer una fiesta mexicana'' | | ''Cómo hacer una fiesta mexicana'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=lj9J4DLkWRU YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=lj9J4DLkWRU YT] | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09.04.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Jak narysować swoje ulubione postacie'' | | ''Jak narysować swoje ulubione postacie'' | ||
| ''Cómo dibujar a tu personaje favorito'' | | ''Cómo dibujar a tu personaje favorito'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=hTCYTm2XAZA YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=hTCYTm2XAZA YT] | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23.04.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Jak zostać profesjonalnym graczem'' | | ''Jak zostać profesjonalnym graczem'' | ||
| ''Cómo ser un videojugador profesional'' | | ''Cómo ser un videojugador profesional'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=XuvTP0VenF8 YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=XuvTP0VenF8 YT] | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.05.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''Jak dobrze napisać sprawdzian'' | |||
| ''Cómo aprobar tus exámenes'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=SBBf7mVt0lE YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.05.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Jak naprawić komórkę'' | |||
| ''Cómo reparar tu celular'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=K1sYVM8jxVc YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.06.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Jak wyprać skarpetki'' | |||
| ''Cómo lavar tus calcetines'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=RY1Z57Qrio4 YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.06.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Jak nałożyć makijaż: krok po kroku'' | |||
| ''Cómo maquillarse paso a paso'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=afJu8-_ACGw YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.07.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Jak pielęgnować rośliny'' | |||
| ''Cómo cuidar tus plantas'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=V2qB3149gz4 YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Jak wytresować psa'' | |||
| ''Cómo entrenar a tu perro'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=wAUekh790Cg YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30.07.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Jak zdobyć przyjaciół'' | |||
| ''Cómo hacer amigos'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=Lr3n-WNqoxc YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.08.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Jak stworzyć własny komiks'' | |||
| ''Cómo hacer tu propio comics'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=Lr3n-WNqoxc YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.09.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Jak upiec ciasto'' | |||
| ''Cómo hacer un pastel'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=PFD1ECFzFJ8 YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24.09.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Jak własnoręcznie zrobić zabawki'' | |||
| ''Cómo hacer tus propios juguetes'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=xmq0f7Vg4wM YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Jak się przygotować na Halloween'' | |||
| ''Cómo pedir dulces en Halloween'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=CP7rtzCROuo YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.11.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Jak zrobić własnego superbohatera'' | |||
| ''Cómo hacer tu propio superheroé'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=tvrTsYezlX4 YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.12.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Jak udekorować choinkę'' | |||
| ''Cómo decorar tu árbol de Navidad'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=T87VMJuNd8Q YT] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 15:17, 12 maj 2025
| Tytuł | ToonTorial |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Meksyk |
| Język oryginału | hiszpański |
| Platforma streamingowa | YouTube – Cartoon Network Polska |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 16 stycznia 2024 |
| Wyemitowane serie |
1 |
| Wyemitowane odcinki | 21 |
ToonTorial – meksykański krótkometrażowy serial animowany.
Serial dostępny z dubbingiem w serwisie YouTube od 16 stycznia 2024 roku na kanale Cartoon Network Polska.
Wersja polska
Wersja polska: STUDIO PDK
Reżyseria i dźwięk: Dariusz Kosmowski
Dialogi:
- Kuba Florian Stolarz (odc. 1-11),
- Radosław Koch (odc. 12-21)
Montaż: Liwia Stępień
Kierownictwo produkcji: Agata Sutkowska
W roli Narratorki: Agata Sutkowska
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł hiszpański | Online |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 16.01.2024 | 01 | Jak jeździć na rowerze | Cómo montar en bicicleta | YT |
| 30.01.2024 | 02 | Jak nauczyć się grać na gitarze | Cómo tocar la guitarra | YT |
| 13.02.2024 | 03 | Jak prowadzić zdrowy tryb życia | Cómo tener una vida saludable | YT |
| 27.02.2024 | 04 | Jak przygotować romantyczną kolację | Cómo preparar una cena romántica | YT |
| 12.03.2024 | 05 | Jak pozbyć się myszy | Cómo deshacerse de un ratón | YT |
| 26.03.2024 | 06 | Jak urządzić meksykańską imprezę | Cómo hacer una fiesta mexicana | YT |
| 09.04.2024 | 07 | Jak narysować swoje ulubione postacie | Cómo dibujar a tu personaje favorito | YT |
| 23.04.2024 | 08 | Jak zostać profesjonalnym graczem | Cómo ser un videojugador profesional | YT |
| 07.05.2024 | 09 | Jak dobrze napisać sprawdzian | Cómo aprobar tus exámenes | YT |
| 21.05.2024 | 10 | Jak naprawić komórkę | Cómo reparar tu celular | YT |
| 04.06.2024 | 11 | Jak wyprać skarpetki | Cómo lavar tus calcetines | YT |
| 18.06.2024 | 12 | Jak nałożyć makijaż: krok po kroku | Cómo maquillarse paso a paso | YT |
| 02.07.2024 | 13 | Jak pielęgnować rośliny | Cómo cuidar tus plantas | YT |
| 16.07.2024 | 14 | Jak wytresować psa | Cómo entrenar a tu perro | YT |
| 30.07.2024 | 15 | Jak zdobyć przyjaciół | Cómo hacer amigos | YT |
| 13.08.2024 | 16 | Jak stworzyć własny komiks | Cómo hacer tu propio comics | YT |
| 10.09.2024 | 17 | Jak upiec ciasto | Cómo hacer un pastel | YT |
| 24.09.2024 | 18 | Jak własnoręcznie zrobić zabawki | Cómo hacer tus propios juguetes | YT |
| 24.10.2024 | 19 | Jak się przygotować na Halloween | Cómo pedir dulces en Halloween | YT |
| 07.11.2024 | 20 | Jak zrobić własnego superbohatera | Cómo hacer tu propio superheroé | YT |
| 16.12.2024 | 21 | Jak udekorować choinkę | Cómo decorar tu árbol de Navidad | YT |
