Przytul mnie: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 29 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Przytul mnie''' (2016) – polski serial animowany stworzony przez | {{Serial2 | ||
|tytuł=Przytul mnie | |||
|plakat=Przytul mnie.jpg | |||
|gatunek=animowany | |||
|kraj=Polska | |||
|język=polski | |||
|stacja=[[Puls Kids|PULS 2]], iTVN Extra | |||
|platforma=[[Netflix]] | |||
|dystrybutor dvd=[[Cass Film]] | |||
|lata produkcji=2016, 2018-2019 | |||
|data premiery=15 kwietnia [[2017]] | |||
|sezony=4 z 4 | |||
|odcinki=52 z 52 | |||
}} | |||
'''Przytul mnie''' (2016, 2018-2019) – polski serial animowany stworzony przez firmę Animoon, na podstawie książki ''Proszę mnie przytulić'' autorstwa Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak. Serial emitowany w Polsce od 15 kwietnia [[2017]] roku na antenie [[Puls Kids|PULS 2]]. Od 5 grudnia 2019 roku serial udostępniony w serwisie [[Netflix]]. | |||
W 2022 roku powstał film – ''[[Przytul mnie. Poszukiwacze miodu]]''. | |||
== Opis serialu == | == Opis serialu == | ||
„Synu, czy wiesz jaki jest najlepszy sposób na udany dzień”? Niedźwiadek nie wiedział, ale gdy tylko Tata Niedźwiedź wyjaśnił mu, | „Synu, czy wiesz jaki jest najlepszy sposób na udany dzień”? Niedźwiadek nie wiedział, ale gdy tylko Tata Niedźwiedź wyjaśnił mu, że wystarczy kogoś serdecznie i mocno przytulić, a świat stanie się piękniejszy, Niedźwiadek wpadł na świetny pomysł: „Tato, chodźmy więc przytulić naszego sąsiada, Pana Bobra!” | ||
że wystarczy kogoś serdecznie i mocno przytulić, a świat stanie się piękniejszy, Niedźwiadek wpadł na świetny pomysł: | |||
„Tato, chodźmy więc przytulić naszego sąsiada, Pana Bobra!” | |||
Tak zaczyna się historia niecodziennej wyprawy ojca i syna, podczas której zadziwią, oczarują, wprawią w znakomity humor i pozwolą uwierzyć w siebie wielu mieszkańcom lasu. A także przekonają się o tym, że obdarowując innych, obdarowuje się również siebie. | Tak zaczyna się historia niecodziennej wyprawy ojca i syna, podczas której zadziwią, oczarują, wprawią w znakomity humor i pozwolą uwierzyć w siebie wielu mieszkańcom lasu. A także przekonają się o tym, że obdarowując innych, obdarowuje się również siebie. | ||
| Linia 13: | Linia 27: | ||
'''Scenariusz''': [[Bartosz Wierzbięta]]<br /> | '''Scenariusz''': [[Bartosz Wierzbięta]]<br /> | ||
'''Reżyseria dialogów''': | '''Reżyseria dialogów''': | ||
* [[Bartosz Wierzbięta]] <small>(odc. 1-2, 4-6, 8)</small>, | * [[Bartosz Wierzbięta]] <small>(odc. 1-2, 4-6, 8-10, 12-52)</small>, | ||
* [[ | * [[Elżbieta Kopocińska]] <small>(odc. 3, 7, 11)</small> | ||
'''Realizacja nagrań i postprodukcja dźwięku''': [[Studio Spot|STUDIO SPOT]]<br /> | '''Realizacja nagrań i postprodukcja dźwięku''': [[Studio Spot|STUDIO SPOT]]<br /> | ||
'''Kierownik postprodukcji''': [[Marta Grześkowiak]], [[Zofia Wypijewska]]<br /> | '''Kierownik postprodukcji''': [[Marta Grześkowiak]], [[Zofia Wypijewska]]<br /> | ||
'''Sound design''': Christian Broniarz, [[Łukasz Świerzawski]]<br /> | '''Sound design''': [[Christian Broniarz]], [[Łukasz Świerzawski]]<br /> | ||
'''Efekty synchroniczne''': [[Grzegorz Koniarz]], [[Grzegorz Sieradzki]]<br /> | '''Efekty synchroniczne''': [[Grzegorz Koniarz]], [[Grzegorz Sieradzki]]<br /> | ||
'''Nagrania ADR''': Christian Broniarz, [[Marek Domański]], [[Marcin Kardach]]<br /> | '''Nagrania ADR''': [[Christian Broniarz]], [[Marek Domański]], [[Marcin Kardach]]<br /> | ||
'''Miks i zgranie dźwięku''': [[Robert Docew]], [[Maciej Pawłowski]]<br /> | '''Miks i zgranie dźwięku''': [[Robert Docew]], [[Maciej Pawłowski]]<br /> | ||
'''Głosów użyczyli''': | '''Głosów użyczyli''': | ||
* [[Jakub Wieczorek]] – '''Tata''' | * [[Jakub Wieczorek]] – '''Tata''' | ||
* [[Igor Borecki]] – '''Synek''' | * [[Igor Borecki]] – '''Synek''' <small>(seria I)</small> | ||
* [[Zofia Wypijewska]] – '''Słońce''' | * [[Karol Kwiatkowski]] – '''Synek''' <small>(serie II-IV)</small> | ||
* [[Zofia Wypijewska]] – '''Słońce''' <small>(seria I)</small> | |||
* [[Marta Grześkowiak]] – | |||
** '''Słońce''' <small>(serie II-IV)</small>, | |||
** '''dodatkowe głosy''' <small>(odc. 21, 23, 26-28, 30-32, 34)</small> | |||
* [[Joanna Pach-Żbikowska|Joanna Pach]] – | * [[Joanna Pach-Żbikowska|Joanna Pach]] – | ||
** '''Żaneta''' <small>(odc. 5)</small>, | ** '''Żaneta''' <small>(odc. 5)</small>, | ||
** '''Wiewiórka''' <small>(odc. 8)</small> | ** '''Wiewiórka''' <small>(odc. 8, 20-21, 41-43, 50)</small> | ||
* [[Jarosław Domin]] – | * [[Jarosław Domin]] – | ||
** '''Daniel''' <small>(odc. 5)</small>, | ** '''Daniel''' <small>(odc. 5)</small>, | ||
** '''Borsuk''' <small>(odc. 8)</small> | ** '''Borsuk''' <small>(odc. 8)</small>, | ||
* [[Bartosz Wierzbięta]] – '''dodatkowe głosy''' <small>(odc. 6)</small> | ** '''Bóbr''' <small>(odc. 11, 21, 26, 33, 43)</small> | ||
* [[Adam Biedrzycki]] – '''Bocian''' <small>(odc. 8)</small> | * [[Bartosz Wierzbięta]] – '''dodatkowe głosy''' <small>(odc. 6, 28, 31)</small> | ||
* [[Adam Biedrzycki]] – | |||
** '''Bocian''' <small>(odc. 8, 21)</small>, | |||
** '''Jeż''' <small>(odc. 15, 20, 26, 33, 43, 48)</small> | |||
* [[Łukasz Świerzawski]] – '''dodatkowe głosy''' <small>(odc. 21, 26)</small> | |||
* [[Krzysztof Owczarek]] – '''dodatkowe głosy''' <small>(odc. 28, 33)</small> | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
# Ten wyjątkowy dzień <small>( | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;" | ||
# | |- | ||
# | !width="20%"|Premiera | ||
# | !width="10%"|№ | ||
# | !width="70%"|Tytuł polski | ||
# | |- | ||
# | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
# | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.04.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| ''Ten wyjątkowy dzień'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.04.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| ''Czasem'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.04.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| ''Operacja weekend'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.04.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| ''Kłopoty z brzuszkiem'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| ''Mój tata jeleń'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| ''Cała naprzód'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.04.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| ''Nowy sąsiad'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.04.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''Zima zła'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.05.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''Zimowy sen'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.05.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Trudna sztuka'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.05.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Tama'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.05.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Potwory'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2017 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Beksa lala'' | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Po co'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Nie ma tego złego'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Duży i mały'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Intruz'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Drapanie'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Wyobraźnia'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Pomocnicy'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Kiedyś będę'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Malarze'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''Wiosenne porządki'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| ''Czkawka'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | |||
| ''Pan Zapominalski'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.09.2019 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| ''Maraton'' | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| ''Najlepsi'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | |||
| ''Brzuszek'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| ''Zróbmy coś'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | |||
| ''Tajemnica'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Porządki'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Wyścigi'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Szczęście'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Fajne życie'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Niewidzialny przyjaciel'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Księżyc'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Deszcz'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| ''Słowo honoru'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2019 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| ''To tylko kropelka'' | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA CZWARTA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| ''Wystarczy spróbować'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''Jesienna kolekcja'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''Braciszek'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| ''Dom'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | |||
| ''Genialny plan'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|45 | |||
| ''Wycieczka'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|46 | |||
| ''Duchy'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|47 | |||
| ''Bungee'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|48 | |||
| ''Gwiazdka'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|49 | |||
| ''Zabawy z wiatrem'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|50 | |||
| ''Ząb'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|51 | |||
| ''Okulary'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020 <small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|52 | |||
| ''Hobby'' | |||
|- | |||
|} | |||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* {{filmpolski|1243246}} | * {{filmpolski|1243246}} | ||
* {{netflix|81218203}} | |||
[[Kategoria:Produkcje polskie]] | [[Kategoria:Produkcje polskie]] | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 17:53, 17 sie 2025
| Tytuł | Przytul mnie |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Polska |
| Język oryginału | polski |
| Stacja telewizyjna | PULS 2, iTVN Extra |
| Platforma streamingowa | Netflix |
| Dystrybutor DVD | Cass Film |
| Lata produkcji | 2016, 2018-2019 |
| Data premiery dubbingu | 15 kwietnia 2017 |
| Wyemitowane serie |
4 z 4 |
| Wyemitowane odcinki | 52 z 52 |
Przytul mnie (2016, 2018-2019) – polski serial animowany stworzony przez firmę Animoon, na podstawie książki Proszę mnie przytulić autorstwa Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak. Serial emitowany w Polsce od 15 kwietnia 2017 roku na antenie PULS 2. Od 5 grudnia 2019 roku serial udostępniony w serwisie Netflix.
W 2022 roku powstał film – Przytul mnie. Poszukiwacze miodu.
Opis serialu
„Synu, czy wiesz jaki jest najlepszy sposób na udany dzień”? Niedźwiadek nie wiedział, ale gdy tylko Tata Niedźwiedź wyjaśnił mu, że wystarczy kogoś serdecznie i mocno przytulić, a świat stanie się piękniejszy, Niedźwiadek wpadł na świetny pomysł: „Tato, chodźmy więc przytulić naszego sąsiada, Pana Bobra!”
Tak zaczyna się historia niecodziennej wyprawy ojca i syna, podczas której zadziwią, oczarują, wprawią w znakomity humor i pozwolą uwierzyć w siebie wielu mieszkańcom lasu. A także przekonają się o tym, że obdarowując innych, obdarowuje się również siebie.
Opis od twórców serialu
Dubbing
Scenariusz: Bartosz Wierzbięta
Reżyseria dialogów:
- Bartosz Wierzbięta (odc. 1-2, 4-6, 8-10, 12-52),
- Elżbieta Kopocińska (odc. 3, 7, 11)
Realizacja nagrań i postprodukcja dźwięku: STUDIO SPOT
Kierownik postprodukcji: Marta Grześkowiak, Zofia Wypijewska
Sound design: Christian Broniarz, Łukasz Świerzawski
Efekty synchroniczne: Grzegorz Koniarz, Grzegorz Sieradzki
Nagrania ADR: Christian Broniarz, Marek Domański, Marcin Kardach
Miks i zgranie dźwięku: Robert Docew, Maciej Pawłowski
Głosów użyczyli:
- Jakub Wieczorek – Tata
- Igor Borecki – Synek (seria I)
- Karol Kwiatkowski – Synek (serie II-IV)
- Zofia Wypijewska – Słońce (seria I)
- Marta Grześkowiak –
- Słońce (serie II-IV),
- dodatkowe głosy (odc. 21, 23, 26-28, 30-32, 34)
- Joanna Pach –
- Żaneta (odc. 5),
- Wiewiórka (odc. 8, 20-21, 41-43, 50)
- Jarosław Domin –
- Daniel (odc. 5),
- Borsuk (odc. 8),
- Bóbr (odc. 11, 21, 26, 33, 43)
- Bartosz Wierzbięta – dodatkowe głosy (odc. 6, 28, 31)
- Adam Biedrzycki –
- Bocian (odc. 8, 21),
- Jeż (odc. 15, 20, 26, 33, 43, 48)
- Łukasz Świerzawski – dodatkowe głosy (odc. 21, 26)
- Krzysztof Owczarek – dodatkowe głosy (odc. 28, 33)
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 15.04.2017 | 01 | Ten wyjątkowy dzień |
| 15.04.2017 | 02 | Czasem |
| 15.04.2017 | 03 | Operacja weekend |
| 15.04.2017 | 04 | Kłopoty z brzuszkiem |
| 22.04.2017 | 05 | Mój tata jeleń |
| 22.04.2017 | 06 | Cała naprzód |
| 29.04.2017 | 07 | Nowy sąsiad |
| 29.04.2017 | 08 | Zima zła |
| 06.05.2017 | 09 | Zimowy sen |
| 06.05.2017 | 10 | Trudna sztuka |
| 13.05.2017 | 11 | Tama |
| 13.05.2017 | 12 | Potwory |
| 20.05.2017 | 13 | Beksa lala |
| SERIA DRUGA | ||
| 02.09.2019 | 14 | Po co |
| 02.09.2019 | 15 | Nie ma tego złego |
| 03.09.2019 | 16 | Duży i mały |
| 04.09.2019 | 17 | Intruz |
| 05.09.2019 | 18 | Drapanie |
| 06.09.2019 | 19 | Wyobraźnia |
| 09.09.2019 | 20 | Pomocnicy |
| 10.09.2019 | 21 | Kiedyś będę |
| 11.09.2019 | 22 | Malarze |
| 12.09.2019 | 23 | Wiosenne porządki |
| 13.09.2019 | 24 | Czkawka |
| 16.09.2019 | 25 | Pan Zapominalski |
| 17.09.2019 | 26 | Maraton |
| SERIA TRZECIA | ||
| 05.12.2019 (Netflix) | 27 | Najlepsi |
| 05.12.2019 (Netflix) | 28 | Brzuszek |
| 05.12.2019 (Netflix) | 29 | Zróbmy coś |
| 05.12.2019 (Netflix) | 30 | Tajemnica |
| 05.12.2019 (Netflix) | 31 | Porządki |
| 05.12.2019 (Netflix) | 32 | Wyścigi |
| 05.12.2019 (Netflix) | 33 | Szczęście |
| 05.12.2019 (Netflix) | 34 | Fajne życie |
| 05.12.2019 (Netflix) | 35 | Niewidzialny przyjaciel |
| 05.12.2019 (Netflix) | 36 | Księżyc |
| 05.12.2019 (Netflix) | 37 | Deszcz |
| 05.12.2019 (Netflix) | 38 | Słowo honoru |
| 05.12.2019 (Netflix) | 39 | To tylko kropelka |
| SERIA CZWARTA | ||
| 17.01.2020 (Netflix) | 40 | Wystarczy spróbować |
| 17.01.2020 (Netflix) | 41 | Jesienna kolekcja |
| 17.01.2020 (Netflix) | 42 | Braciszek |
| 17.01.2020 (Netflix) | 43 | Dom |
| 17.01.2020 (Netflix) | 44 | Genialny plan |
| 17.01.2020 (Netflix) | 45 | Wycieczka |
| 17.01.2020 (Netflix) | 46 | Duchy |
| 17.01.2020 (Netflix) | 47 | Bungee |
| 17.01.2020 (Netflix) | 48 | Gwiazdka |
| 17.01.2020 (Netflix) | 49 | Zabawy z wiatrem |
| 17.01.2020 (Netflix) | 50 | Ząb |
| 17.01.2020 (Netflix) | 51 | Okulary |
| 17.01.2020 (Netflix) | 52 | Hobby |
Linki zewnętrzne
- Przytul mnie w bazie filmpolski.pl
- Przytul mnie w bazie Netflix
