Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
Marti (dyskusja | edycje)
 
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 10: Linia 10:
|lata produkcji=2024
|lata produkcji=2024
|data premiery=16 stycznia [[2025]]
|data premiery=16 stycznia [[2025]]
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 2
|odcinki=12 z 21
|odcinki=21 z 31
}}
}}
'''Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział''' (ang. ''Wizards Beyond Waverly Place'', 2024-) – amerykański serial komediowy, kontynuacja serialu z 2007 roku – ''[[Czarodzieje z Waverly Place]]''.
'''Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział''' (ang. ''Wizards Beyond Waverly Place'') – amerykański serial komediowy, kontynuacja serialu z 2007 roku – ''[[Czarodzieje z Waverly Place]]''.


Z polskim dubbingiem dostępny w zagranicznych wersjach platformy [[Disney+]] od 16 stycznia [[2025]] roku. Oficjalna polska premiera odbędzie się 10 marca 2025 roku na kanale [[Disney Channel]].
Z polskim dubbingiem dostępny w zagranicznych wersjach platformy [[Disney+]] od 16 stycznia [[2025]] roku. Oficjalna polska premiera odbyła się 10 marca 2025 roku na kanale [[Disney Channel]]. W polskiej wersji platformy [[Disney+]] dostępny od 25 czerwca 2025 roku.
== Fabuła ==
== Fabuła ==
Dorosły Justin Russo (David Henrie) wiedzie zwyczajne życie z żoną Giadą (Mimi Gianopulos) i dwoma synami, Romanem (Alkaio Thiele) i Milo (Max Matenko), na Staten Island. Na prośbę młodszej siostry, Alex (Selena Gomez), przywraca swoje magiczne umiejętności. Krewna przyprowadza do niego psotną i wyjątkowo zdolną uczennicę, Billie (Janice LeAnn Brown). Justin zostaje jej nauczycielem, próbując pogodzić dotychczasowe życie z ochroną świata czarodziejów.
Dorosły Justin Russo (David Henrie) wiedzie zwyczajne życie z żoną Giadą (Mimi Gianopulos) i dwoma synami, Romanem (Alkaio Thiele) i Milo (Max Matenko), na Staten Island. Na prośbę młodszej siostry, Alex (Selena Gomez), przywraca swoje magiczne umiejętności. Krewna przyprowadza do niego psotną i wyjątkowo zdolną uczennicę, Billie (Janice LeAnn Brown). Justin zostaje jej nauczycielem, próbując pogodzić dotychczasowe życie z ochroną świata czarodziejów.
Linia 24: Linia 24:
* [[Rafał Kołsut]] – '''Justin Russo'''
* [[Rafał Kołsut]] – '''Justin Russo'''
* [[Katarzyna Wincza]] – '''Billie'''
* [[Katarzyna Wincza]] – '''Billie'''
* [[Paweł Szymański]] – '''Roman Russo''' <small>(odc. 1-2, 5-8, 11)</small>
* [[Paweł Szymański]] – '''Roman Russo''' <small>(oprócz odc. 3<!--; odc. 1-2, 5-21-->)</small>
* [[Szymon Karbowy]] – '''Roman Russo''' <small>(odc. 3)</small>
* [[Szymon Karbowy]] – '''Roman Russo''' <small>(odc. 3)</small>
* [[Mikołaj Wachowski]] – '''Milo Russo'''
* [[Mikołaj Wachowski]] – '''Milo Russo'''
Linia 32: Linia 32:
** '''Flug''' <small>(odc. 1)</small>,
** '''Flug''' <small>(odc. 1)</small>,
** '''Fantomus''' <small>(odc. 2-3)</small>
** '''Fantomus''' <small>(odc. 2-3)</small>
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Alex Russo''' <small>(odc. 1)</small>
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Alex Russo''' <small>(odc. 1, 21)</small>
* [[Janusz Wituch]] – '''Czaropedia''' <small>(odc. 2, 6)</small>
* [[Janusz Wituch]] – '''Czaropedia''' <small>(odc. 2, 6)</small>
* [[Katarzyna Mogielnicka]] – '''Winter''' <small>(odc. 3-6, 11)</small>
* [[Katarzyna Mogielnicka]] – '''Winter''' <small>(odc. 3-6, 11-15, 20-21)</small>
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] – '''Gibel''' <small>(odc. 3)</small>
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] – '''Gibel''' <small>(odc. 3)</small>
* [[Sebastian Perdek]] – '''Marcus''' <small>(odc. 3)</small>
* [[Sebastian Perdek]] – '''Marcus''' <small>(odc. 3, 10)</small>
* [[Mateusz Weber]] – '''Scarecrow''' <small>(odc. 4)</small>
* [[Mateusz Weber]] – '''Scarecrow''' <small>(odc. 4)</small>
* [[Jakub Wieczorek]] – '''Kurator Kowalski''' <small>(odc. 5)</small>
* [[Jakub Wieczorek]] – '''Kurator Kowalski''' <small>(odc. 5)</small>
* [[Aleksandra Nowicka]] – '''Anita Bianchi''' <small>(odc. 8)</small>
* [[Aleksandra Nowicka]] – '''Anita Bianchi''' <small>(odc. 8)</small>
* [[Marianna Kłos]] – '''Bella Bianchi''' <small>(odc. 8)</small>
* [[Marianna Kłos]] – '''Bella Bianchi''' <small>(odc. 8-9, 13, 20)</small>
* [[Lucyna Malec]] – '''Bigelow McFigglehorn''' <small>(odc. 8)</small>
* [[Lucyna Malec]] – '''Bigelow McFigglehorn''' <small>(odc. 8, 19-21)</small>
* [[Klementyna Umer]] – '''Morphia Murkshadow''' <small>(odc. 8)</small>
* [[Klementyna Umer]] – '''Morphia Murkshadow''' <small>(odc. 8)</small>
* [[Katarzyna Majdak]] – '''Iggy''' <small>(odc. 9)</small>
* [[Antonina Żbikowska]] – '''Nerissa''' <small>(odc. 9)</small>
* [[Katarzyna Majdak]] – '''Iggy''' <small>(odc. 9, 12)</small>
* [[Konrad Darocha]] –
** '''Krasnal''' <small>(odc. 9, 19)</small>,
** '''MC''' <small>(odc. 12)</small>,
** '''Skłonk''' <small>(odc. 20)</small>
* [[Bartosz Martyna]] – '''Alistair Goodspeed''' <small>(odc. 10)</small>
* [[Jarosław Boberek]] – '''Jerry Russo''' <small>(odc. 12, 20)</small>
* [[Oskar Berliński]] – '''Xander Dragonberry''' <small>(odc. 12)</small>
* [[Martin Fitch]] – '''Nigel Dragonberry''' <small>(odc. 12)</small>
* [[Konrad Żygadło]] –
** '''Kierownik sali''' <small>(odc. 13)</small>,
** '''Centaur''' <small>(odc. 16, 19)</small>
* [[Antonina Gajko]] – '''Sage''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Jakub Rutkowski]] – '''Parker''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Sebastian Machalski]] –
** '''Garth''' <small>(odc. 14)</small>,
** '''Martime''' <small>(odc. 15)</small>
* [[Julia Opania]] –
** '''Jenny''' <small>(odc. 14)</small>,
** '''Eva Morales''' <small>(odc. 16)</small>
* [[Gabriela Gajko|Gabrysia Gajko]] – '''Lucy''' <small>(odc. 16)</small>
* [[Jan Szydłowski]] –
** '''Rodney''' <small>(odc. 17)</small>,
** '''Silas Wrednini''' <small>(odc. 21)</small>
* [[Kamil Pruban]] –
** '''Boltron''' <small>(odc. 18)</small>,
** '''Cyklop''' <small>(odc. 18-19)</small>
* [[Wojciech Żołądkowicz]] – '''Gardor''' <small>(odc. 19)</small>
* [[Anna Gajewska]] – '''Theresa Russo''' <small>(odc. 20)</small>
* [[Aleksander Bauman]]
* [[Aleksander Bauman]]
* [[Zofia Wołyniec]]
* [[Zofia Wołyniec]]
* [[Julia Opania]]
* [[Mateusz Ceran]]
* [[Mateusz Ceran]]
* [[Artur Kaczmarski]]
* [[Szymon Rabaniuk]]
* [[Szymon Rabaniuk]]
* [[Maja Zys]]
* [[Maja Zys]]
Linia 54: Linia 81:
'''Reżyseria''': [[Mateusz Weber]]<br />
'''Reżyseria''': [[Mateusz Weber]]<br />
'''Dialogi polskie''':
'''Dialogi polskie''':
* [[Ewa Mart]] <small>(odc. 1-4, 7-8)</small>,
* [[Ewa Mart]] <small>(odc. 1-4, 7-8, 10, 12-21)</small>,
* [[Elżbieta Pruśniewska]] <small>(odc. 5-6, 11)</small>
* [[Elżbieta Pruśniewska]] <small>(odc. 5-6, 9, 11)</small>
'''Kierownictwo produkcji''': [[Klaudia Pawlikowska]]<br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Klaudia Pawlikowska]]<br />
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO POLSKA]]
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO POLSKA]]


'''Lektor''':
'''Lektor''':
* [[Artur Kaczmarski]] <small>(odc. 1-3, 7-8, 11)</small>,
* [[Artur Kaczmarski]] <small>(odc. 1-3, 7-21)</small>,
* [[Jakub Urlich]] <small>(odc. 5-6)</small>
* [[Jakub Urlich]] <small>(odc. 4-6)</small>


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
Linia 92: Linia 119:
| ''Saved by the Spell''
| ''Saved by the Spell''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="d">Odcinek nieemitowany w Disney Channel.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="d">Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 31.10.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''
| ''Kto się boi czaro-strachów?''
| ''Something Wizard This Way Comes''
| ''Something Wizard This Way Comes''
|-
|-
Linia 122: Linia 149:
| ''Wiz-Taken Identity''
| ''Wiz-Taken Identity''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|28.02.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><!--<ref name="g">Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 07.04.2025.</ref>-->
| bgcolor="#CCE2FF"|28.02.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="g">Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 07.04.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
Linia 128: Linia 155:
| ''Ain’t Gnome Party Like a Wizard Party''
| ''Ain’t Gnome Party Like a Wizard Party''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|28.02.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><!--<ref name="g" />-->
| bgcolor="#CCE2FF"|28.02.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="g" />
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
Linia 140: Linia 167:
| ''You Can’t Handle the Tooth''
| ''You Can’t Handle the Tooth''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|28.02.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" />
| bgcolor="#CCE2FF"|28.02.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="h">Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 29.09.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''''
| ''Bitwa na różdżki''
| ''Battle of the Wands''
| ''Battle of the Wands''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="h" />
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''''
| ''Tajemnica rodziny Russo''
| ''There’s Something About the Russos''
| ''There’s Something About the Russos''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="i">Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 06.10.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''''
| ''Abrakatastrofa!''
| ''Abraca-Disaster!''
| ''Abraca-Disaster!''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="i" />
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''''
| ''Urodzinowa misja!''
| ''Quest Birthday Ever!''
| ''Quest Birthday Ever!''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="j">Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 13.10.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''''
| ''Nocowanka z lunaczarowaniem''
| ''While You Were Sleepcasting''
| ''While You Were Sleepcasting''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="j" />
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''''
| ''Czarodziejski wieczór gier''
| ''Ready Player Wand''
| ''Ready Player Wand''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="k">Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 20.10.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''''
| ''Starcie robotów''
| ''Hit Me With Your Best Bot''
| ''Hit Me With Your Best Bot''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="k" />
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''''
| ''Poszukiwacze zamkniętego archiwum''
| ''Raiders of the Locked Archive''
| ''Raiders of the Locked Archive''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="l">Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 27.10.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''''
| ''Skłonk spełniający życzenia''
| ''When You Wish Upon A Squonk''
| ''When You Wish Upon A Squonk''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" /><ref name="l" />
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''Czy to już kres?''
| ''Nigh is Now!''
|-
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA DRUGA'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''''
| ''Curse Me Baby One More Time''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''''
| ''Ooze!…I Did it Again''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''''
| ''''
| ''Nigh is Now!''
| ''Howdy with a Trance of Gumballs''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| ''''
| ''Don’t Go Changeling My Heart''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''''
| ''Spells Like Halloween Spirit''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| ''''
| ''Cruel Detentions''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| ''''
| ''It’s Beginning to Look a Lot Like Wizmas''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| ''''
| ''Boogie and the Beast''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''''
| ''The Wizard at the End of the World: Part One''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| ''''
| ''The Wizard at the End of the World: Part Two''
|-
|-
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 12:46, 2 lis 2025

Tytuł Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział
Tytuł oryginalny Wizards Beyond Waverly Place
Gatunek komediowy, fantasy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Channel
Platforma streamingowa Disney+
Lata produkcji 2024
Data premiery dubbingu 16 stycznia 2025
Wyemitowane
serie
1 z 2
Wyemitowane odcinki 21 z 31

Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział (ang. Wizards Beyond Waverly Place) – amerykański serial komediowy, kontynuacja serialu z 2007 roku – Czarodzieje z Waverly Place.

Z polskim dubbingiem dostępny w zagranicznych wersjach platformy Disney+ od 16 stycznia 2025 roku. Oficjalna polska premiera odbyła się 10 marca 2025 roku na kanale Disney Channel. W polskiej wersji platformy Disney+ dostępny od 25 czerwca 2025 roku.

Fabuła

Dorosły Justin Russo (David Henrie) wiedzie zwyczajne życie z żoną Giadą (Mimi Gianopulos) i dwoma synami, Romanem (Alkaio Thiele) i Milo (Max Matenko), na Staten Island. Na prośbę młodszej siostry, Alex (Selena Gomez), przywraca swoje magiczne umiejętności. Krewna przyprowadza do niego psotną i wyjątkowo zdolną uczennicę, Billie (Janice LeAnn Brown). Justin zostaje jej nauczycielem, próbując pogodzić dotychczasowe życie z ochroną świata czarodziejów.

Źródło: Teleman

Wersja polska

W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

Reżyseria: Mateusz Weber
Dialogi polskie:

Kierownictwo produkcji: Klaudia Pawlikowska
Wersja polska: IYUNO POLSKA

Lektor:

Spis odcinków

Premiera №1 №2 Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
17.01.2025
(Disney+)[1][2]
01 01 Nic nie jest takie, jakie się wydaje Everything Is Not What It Seems
16.01.2025
(Disney+)[1][2]
02 02 Między śmiertelnikami Mortal Vibes Only
17.01.2025
(Disney+)[1][3]
03 03 Ocaleni przez zaklęcie Saved by the Spell
25.01.2025
(Disney+)[1][4]
04 04 Kto się boi czaro-strachów? Something Wizard This Way Comes
04.02.2025
(Disney+)[1][3]
05 05 Bez różdżki nie ma zabawy Wizards Just Wand to Have Fun
17.01.2025
(Disney+)[1][5]
06 06 Przypowieść o strasznych followersach The Legend of Creepy Follows
02.2025
(Disney+)[1][5]
07 07 Potrzebna jest większa platforma We’re Gonna Need a Bigger Float
02.2025
(Disney+)[1][6]
08 09 Nowa czarodziejska tożsamość Wiz-Taken Identity
28.02.2025
(Disney+)[1][7]
09 10 Czarodziejskie imprezy Ain’t Gnome Party Like a Wizard Party
28.02.2025
(Disney+)[1][7]
10 11 Ryzykowna gra Potions Eleven
02.2025
(Disney+)[1][6]
11 08 Perypetie z zębem You Can’t Handle the Tooth
28.02.2025
(Disney+)[1][8]
12 12 Bitwa na różdżki Battle of the Wands
06.2025
(Disney+)[1][8]
13 13 Tajemnica rodziny Russo There’s Something About the Russos
06.2025
(Disney+)[1][9]
14 17 Abrakatastrofa! Abraca-Disaster!
06.2025
(Disney+)[1][9]
15 15 Urodzinowa misja! Quest Birthday Ever!
06.2025
(Disney+)[1][10]
16 16 Nocowanka z lunaczarowaniem While You Were Sleepcasting
06.2025
(Disney+)[1][10]
17 14 Czarodziejski wieczór gier Ready Player Wand
06.2025
(Disney+)[1][11]
18 18 Starcie robotów Hit Me With Your Best Bot
06.2025
(Disney+)[1][11]
19 19 Poszukiwacze zamkniętego archiwum Raiders of the Locked Archive
06.2025
(Disney+)[1][12]
20 20 Skłonk spełniający życzenia When You Wish Upon A Squonk
06.2025
(Disney+)[1][12]
21 21 Czy to już kres? Nigh is Now!
SERIA DRUGA
22 22 ' Curse Me Baby One More Time
23 23 ' Ooze!…I Did it Again
24 24 ' Howdy with a Trance of Gumballs
25 25 ' Don’t Go Changeling My Heart
26 26 ' Spells Like Halloween Spirit
27 27 ' Cruel Detentions
28 28 ' It’s Beginning to Look a Lot Like Wizmas
29 29 ' Boogie and the Beast
30 30 ' The Wizard at the End of the World: Part One
31 31 ' The Wizard at the End of the World: Part Two
  1. 1,00 1,01 1,02 1,03 1,04 1,05 1,06 1,07 1,08 1,09 1,10 1,11 1,12 1,13 1,14 1,15 1,16 1,17 1,18 1,19 1,20 Odcinek premierowo dostępny z dubbingiem w zagranicznych wersjach platformy.
  2. 2,0 2,1 Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 10.03.2025.
  3. 3,0 3,1 Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 17.03.2025.
  4. Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 31.10.2025.
  5. 5,0 5,1 Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 24.03.2025.
  6. 6,0 6,1 Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 31.03.2025.
  7. 7,0 7,1 Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 07.04.2025.
  8. 8,0 8,1 Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 29.09.2025.
  9. 9,0 9,1 Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 06.10.2025.
  10. 10,0 10,1 Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 13.10.2025.
  11. 11,0 11,1 Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 20.10.2025.
  12. 12,0 12,1 Oficjalna polska premiera w Disney Channel – 27.10.2025.
  • №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej.
  • №2 – numer odcinka według kolejności emisyjnej.
Czarodzieje z Waverly Place
Seriale Czarodzieje z Waverly Place (2007-2012)Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział (2024)
Filmy Czarodzieje z Waverly Place: Film (2009)Powrót czarodziejów: Alex kontra Alex (2013)