Smerfy (serial animowany 2021): Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
Marti (dyskusja | edycje)
 
(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 7: Linia 7:
|język=francuski, angielski
|język=francuski, angielski
|stacja=[[Nicktoons]], [[Nickelodeon Polska]], [[Puls Kids|PULS 2]]
|stacja=[[Nicktoons]], [[Nickelodeon Polska]], [[Puls Kids|PULS 2]]
|platforma=YouTube – Smerfy • Po Polsku, [[Netflix]]
|platforma=YouTube – Smerfy • Po Polsku, [[Netflix]], [[CDA Premium]]
|lata produkcji=2021
|lata produkcji=2021
|data premiery=4 października [[2021]]
|data premiery=4 października [[2021]]
|sezony=3 z 3
|sezony=3 z 3
|odcinki=53 z 78
|odcinki=70 z 78
}}
}}
: ''Ten artykuł jest o serialu animowanym z 2021 roku. Możesz także szukać [[Smerfy|serialu animowanego z 1981 roku]].''
: ''Ten artykuł jest o serialu animowanym z 2021 roku. Możesz także szukać [[Smerfy|serialu animowanego z 1981 roku]].''
Linia 91: Linia 91:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 100%; margin: 0 auto;"
|-
|-
!width="13%"|Premiera
!width="11%"|Premiera
!width="6%"|№
!width="5%"|№
!width="27%"|Tytuł polski
!width="28%"|Tytuł polski
!width="27%"|Tytuł francuski
!width="28%"|Tytuł francuski
!width="27%"|Tytuł angielski
!width="28%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
Linia 632: Linia 632:
| ''Smurf vs. Machine''
| ''Smurf vs. Machine''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25.02.2025 <small>(Nick)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|54
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|54
| ''Przepędzić Gargamela''
| ''Przepędzić Gargamela''
Linia 642: Linia 642:
| ''Hefty Baby''
| ''Hefty Baby''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|26.02.2025 <small>(Nick)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|55
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|55
| ''Smerfny smok''
| ''Smerfny smok''
Linia 652: Linia 652:
| ''The Ultimate Prank''
| ''The Ultimate Prank''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|27.02.2025 <small>(Nick)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|56
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|56
| ''Roślina Roweny''
| ''Roślina Roweny''
Linia 662: Linia 662:
| ''What a Doll''
| ''What a Doll''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03.03.2025 <small>(Nick)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|57
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|57
| ''Ja chcę smoka!''
| ''Ja chcę smoka!''
Linia 672: Linia 672:
| ''Magic Meltdown''
| ''Magic Meltdown''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|04.03.2025 <small>(Nick)</small>
| bgcolor="#CCE2FF"|58
| bgcolor="#CCE2FF"|58
| ''Smerfne Igrzyska''
| ''Smerfne Igrzyska''
Linia 678: Linia 678:
| ''The Great Smurf Games''
| ''The Great Smurf Games''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05.03.2025 <small>(Nick)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|59
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|59
| ''Jego największy wróg''
| ''Jego największy wróg''
Linia 688: Linia 688:
| ''Tree of Knowledge''
| ''Tree of Knowledge''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06.03.2025 <small>(Nick)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|60
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|60
| ''Sięgając gwiazd''
| ''Sięgając gwiazd''
Linia 698: Linia 698:
| ''The Dream Team''
| ''The Dream Team''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01.11.2025 <small>(Nick)</small><!--
| bgcolor="#CCE2FF"|21.08.2025<br /><small>(YouTube)</small>-->
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|61
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|61
| ''''
| ''Wycieczka''
| ''La Nuit du monstre''
| ''Monster in the Village''
|-
| ''''
| ''La grande excursion''
| ''La grande excursion''
| ''The Tour''
| ''The Tour''
|-<!--
| bgcolor="#CCE2FF"|28.08.2025<br /><small>(YouTube)</small>-->
| ''Smerfne arcydzieło''
| ''L’ours qui parlait aux schtroumpfs''
| ''Smurfing a Masterpiece''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|04.09.2025<br /><small>(YouTube)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|62
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|62
| ''''
| ''Potwór w wiosce''
| ''La Nuit du monstre''
| ''Monster in the Village''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|11.09.2025<br /><small>(YouTube)</small>
| ''Lalka babci''
| ''La poupée de Mémé''
| ''La poupée de Mémé''
| ''Granny’s Doll''
| ''Granny’s Doll''
|-
|-
| ''''
| bgcolor="#CCE2FF"|<!--18.09.2025<br /><small>(YouTube)</small>-->08.11.2025 <small>(Nick)</small>
| ''L’ours qui parlait aux schtroumpfs''
| ''Smurfing a Masterpiece''
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|63
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|63
| ''''
| ''Potyczka opiekunów''
| ''La Guerre des Nounous''
| ''La Guerre des Nounous''
| ''The Babysitter War''
| ''The Battle of the Sitters''
|-
|-
| ''''
| bgcolor="#CCE2FF"|25.09.2025<br /><small>(YouTube)</small>
| ''Chcę polecieć na Marsa''
| ''En route pour la planète Mars''
| ''Let’s Smurf to Mars''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|02.10.2025<br /><small>(YouTube)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|64
| ''Co powiedział miś''
| ''L’ours qui parle aux Schtroumpfs''
| ''L’ours qui parle aux Schtroumpfs''
| ''What the Bear Said''
| ''What the Bear Said''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|09.10.2025<br /><small>(YouTube)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|64
| ''Światy równoległe''
| ''''
| ''En route pour la planète Mars''
| ''Let’s Smurf to Mars''
|-
| ''''
| ''Les schtroumpfs et le portail magique''
| ''Les schtroumpfs et le portail magique''
| ''Parallel Worlds''
| ''Parallel Worlds''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|16.10.2025<br /><small>(YouTube)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|65
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|65
| ''''
| ''Ząbek dla wróżki''
| ''La dent de Rowena''
| ''La dent de Rowena''
| ''Wobbly Tooth''
| ''Wobbly Tooth''
|-
|-
| ''''
| bgcolor="#CCE2FF"|23.10.2025<br /><small>(YouTube)</small>
| ''Les schtroumpfs escargots''
| ''Najciemniejsza noc''
| ''The Snail Smurf''
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|66
| ''''
| ''La grande obscurité''
| ''La grande obscurité''
| ''The Darkest Night''
| ''The Darkest Night''
|-
|-
| ''''
| bgcolor="#CCE2FF"|30.10.2025<br /><small>(YouTube)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|66
| ''Trzynasty deser''
| ''Le treizième dessert''
| ''Le treizième dessert''
| ''The Thirteenth Dessert''
| ''The Thirteenth Dessert''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.11.2025<br /><small>(YouTube)</small>
| ''Śliscy opiekunowie''
| ''Les schtroumpfs escargots''
| ''Slithering Smurfs''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|13.11.2025<br /><small>(YouTube)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|67
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|67
| ''''
| ''Piesza straż pożarna''
| ''Des pompiers sans camion''
| ''Fire Brigade on Foot''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.11.2025<br /><small>(Nick)</small>
| ''Najpiękniejszy kamień na świecie''
| ''Le plus beau caillou du monde''
| ''Le plus beau caillou du monde''
| ''The Beautiful Stone''
| ''The Prettiest Pebble in the World''
|-
|-
| ''''
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15.11.2025<br /><small>(Nick)</small>
| ''Le voleur de gaufres''
| ''Waffle Thief''
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|68
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|68
| ''''
| ''Jedzenie dla kota''
| ''Une pâtée pour Azraël''
| ''Une pâtée pour Azraël''
| ''A Piece For Azrael''
| ''Smurfalicious Cat Food''
|-
|-
| ''''
| ''Apetyt na gofry''
| ''Des pompiers sans camion''
| ''Le voleur de gaufres''
| ''Firefighters Without Trucks''
| ''Waffle Thief''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16.11.2025<br /><small>(Nick)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|69
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|69
| ''''
| ''DyskoSmerfka''
| ''Météorite et le tambour magique''
| ''La Folie du Discoschtroumpf''
| ''Meteorite and the Magic Drum''
| ''Disco Smurf''
|-
|-
| ''''
| ''Zabawka Dwayne’a''
| ''Le nouveau jouet de Broc''
| ''Le nouveau jouet de Broc''
| ''Dwayne’s New Toy''
| ''Dwayne’s New Toy''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16.11.2025<br /><small>(Nick)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|70
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|70
| ''''
| ''Pies Gargamela''
| ''La Folie du Discoschtroumpf''
| ''The Discovery Smurf''
|-
| ''''
| ''Le Toutou de Gargamel''
| ''Le Toutou de Gargamel''
| ''Gargamel’s Cuddly Toy''
| ''Gargamel’s Doggy''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| ''Doboszka''
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|71
| ''Météorite et le tambour magique''
| ''''
| ''Drummer Girl''
| ''Lucretia, la poupée facétieuse''
| ''''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|71
| ''''
| ''''
| ''''
| ''On va schtroumpfer sur la lune''
| ''''
| ''We Smurfed on the Moon''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|72
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|72
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Bébé Schtroumpf devient grand''
| ''''
| ''Big Baby''
|-
|-
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Silence chez les Schtroumpfs''
| ''''
| ''Don’t Smurf a Sound''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|73
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|73
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Le nouvel ami du Schtroumpf Paysan''
| ''''
| ''Farmer’s New Pet''
|-
|-
| ''''
| ''''
| ''''
| ''La Métamorphose du Grand Schtroumpf''
| ''''
| ''Spider Smurf''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|74
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|74
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Schtroumpfement groumpf''
| ''''
| ''Smurfily Grumrfy''
|-
| ''''
| ''''
| ''''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|75
| ''''
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Un Voleur en Cuisine''
| ''Smurf T for Thief''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|75
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Le talisman magique''
| ''''
| ''Storm and the Lost Talisman''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|76
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|76
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Histoire à schtroumpfer de peur''
| ''''
| ''Scary Stories''
|-
|-
| ''''
| ''''
| ''''
| ''L’Ombre du Schtroumpf Costaud''
| ''''
| ''The Smurf Who Lost His Shadow''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|77
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|77
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Lucrétia prend le pouvoir''
| ''''
| ''Lucretia Seizes Power''
|-
|-
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Le Grand Schtroumpf perd la tête''
| ''''
| ''Papa Lost His Mind''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|78
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|78
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Mon Amie l’Abeille''
| ''''
| ''Bee My Friend''
|-
|-
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Le Cadeau du Grand Schtroumpf''
| ''''
| ''Papa’s Birthday Gift''
|-
|-
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 18:46, 20 lis 2025

Tytuł Smerfy
Tytuł oryginalny The Smurfs / Les Schtroumpfs
Gatunek animowany
Kraj produkcji Francja, Belgia
Język oryginału francuski, angielski
Stacja telewizyjna Nicktoons, Nickelodeon Polska, PULS 2
Platforma streamingowa YouTube – Smerfy • Po Polsku, Netflix, CDA Premium
Lata produkcji 2021
Data premiery dubbingu 4 października 2021
Wyemitowane
serie
3 z 3
Wyemitowane odcinki 70 z 78
Ten artykuł jest o serialu animowanym z 2021 roku. Możesz także szukać serialu animowanego z 1981 roku.

Smerfy (ang. The Smurfs, fr. Les Schtroumpfs) – francusko-belgijski serial animowany, reboot serialu Smerfy z 1981 roku.

Serial emitowany w Polsce na kanale Nicktoons od 4 października 2021 roku oraz od 18 października 2021 roku na kanale Nickelodeon Polska. Premiera w ogólnopolskiej telewizji odbyła się 4 maja 2022 roku na kanale PULS 2.

Fabuła

Smerfy powracają i są smerfniejsze niż kiedykolwiek! Dołącz do tych ukochanych niebieskich postaci, gdy wyruszają na ZUPEŁNIE NOWE przygody, które wzniosą urok, absurd i humor oryginalnej serii na jeszcze wyższy poziom! Smerfy idziemy!

Źródło: Telemagazyn.pl

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND
Reżyseria: Marek Robaczewski
Wystąpili:

i inni

Lektor: Paweł Bukrewicz

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł francuski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
04.10.2021 01 Smerf-Fu Smurf-Fu Smurf-Fu
Pielusznik Robot-Nounou Diaper Daddy
05.10.2021 02 Nos jak nos Un nouveau nez pour Le Schtroumpf Costaud Who Nose?
Ciamajda nie ciamajda Être ou ne pas être maladroit Clumsy Not Clumsy
06.10.2021 03 Smerfowy uśmiech Le sourire du Schtroumpf Grognon Unsmurfable Smile
Uwaga na kota Attention: chat intelligent! Mind the Cat
07.10.2021 04 Gdzie jest Papa Smerf? Le schtroumpf invisible Where’s Papa Smurf?
Kto jest Większym Osiłkiem? C'est qui le plus costaud? Who’s Heftier?
08.10.2021 05 Pół żartem, pół Smerfem Dans la Peau d'une Schtroumpf Smurfs in Disguise
Tysiące żartów La farce de trop Jokes on You
11.10.2021 06 Przerażony Smerf Le MonstroSchtroumpf The Scariest Smurf
Dzyń, dzyń! Pas de repos pour le Schtroumpf paresseux DRIIINNGGGGG!
12.10.2021 07 Smerf bohater Super Schtroumpf My Smurf the Hero
Smerf nie z tej Ziemi Invasion extraterrestre Alien Smurf
13.10.2021 08 Zasmerfnijcie pasy Les Schtroumpfs volants Smurf Your Seat Belts
Na smerfojagody Qui a schtroumpfé la salsepareille? Leaf It Alone
14.10.2021 09 Dobry tata Le Schtroumpf Bêta devient papa Bringing Up Smurfy
Nowy projekt Le défilé de la discorde The Makeover
15.10.2021 10 Szaraki Les Schproumpfs! The Pluffs!
07.02.2022 11 Kłopot w kuchni Cataschtroumph en cuisine Kitchen Klutz
Drużyna ratunkowa L’Arbre á Schtroumpfs The Majestic 5
09.02.2022 12 Zupa Kucharza La Recette du Schtroumpf Cuisinier Chef Soup
08.02.2022 Opiekunowie Smerfika Un babysitting mouvementé Adventures in Smurfsitting
10.02.2022 13 Wyścigi Des escargots et des Schtroumpfs The Round Up
11.02.2022 Środa z goframi La guerre des gaufres Waffle Wednesday
26.04.2022 14 Dwie mamusie Gargamel voit double Funny Mommy
27.04.2022 Smerfowe przedszkole La grande crèche Smurfy Day Care
25.04.2022 (Nick) 15 Tajemnice Smerfów Schtroumpfe-moi ton secret Smurfy Secrets
26.04.2022 (Nick) 16 Zabawa nie dla Gargamela La fête de Gargamel Crashing Gargamel’s Party
Klątwa Smerfowego skarbu Le Treśor des Schtroumpfs The Curse of the Smurfs’ Treasure
27.04.2022 (Nick) 17 Gradobitka traci siły Bouton d’Or, Guerrière de choc ! Stormy Loses Her Mojo
Róg Obfitości Le Pouvoir du Schtroumpf Grognon Pop Out
28.04.2022 (Nick) 18 Rycerz Smerfalot La Légende du Schtroumpf Chevalier Knight Smurfalot
Zapominajka Gargamel perd la schtroumpf Forget Me What?
09.06.2022 (PULS 2) 19 Smerfne przedstawienie Schtroumpfs TV The Smurfs Show
10.06.2022 (PULS 2)
02.08.2022 (Nick) 20 Smerf-bordy Les Schtroumpfboards Smurfboards
03.08.2022 (Nick) Małpie psoty Malin comme un singe Monkey See, Monkey Do
04.08.2022 (Nick) 21 As przestworzy Le baptême de l’air du Schtroumpf Maladroit Flying Ace
04.08.2022 Asystentka L’Assistant du Grand Schtroumpf Lab Assistant
08.08.2022 (Nick) 22 Medal za zasługi Le revers de la médaille Order of Merit
08.08.2022 Smerfny dzień matki Bonne fête maman ! Smurfy Mother’s Day!
24.09.2022 (PULS 2) 23 Różowa jaszczurka La métamorphose du Schtroumpf Coquet Leaping Lizards
25.09.2022 (PULS 2) Sensacyjny temat Gargamel à la Une Cover Story
26.09.2022 (PULS 2) 24 Papa Smerf razy dwa Dans la peau du Grand Schtroumpf Papa Times Two
27.09.2022 (PULS 2) Fałszywe wiadomości Panique chez les Schtroumpfs Fake News
28.09.2022 (PULS 2) 25 Pali się Tout Schtroumpf, tout flamme You’re Fired!
29.09.2022 (PULS 2) Lusterko prawdę ci powie Miroir, mon beau miroir Mirror, Mirror on the Armoire
30.09.2022 (PULS 2) 26 Zamiana miejsc Le Grand Gargamel Smurfing Places
01.10.2022 (PULS 2) Konkurs poetycki Le combat de poésie Poet Slam
SERIA DRUGA
10.04.2023 (Nick) 27 Proszę o Smerfowy uśmiech Souriez, vous êtes schtroumpfés ! Say Smurf for the Camera!
Dobre maniery Un peu de savoir-schtroumpf ! Manners Matter
11.04.2023 (Nick) 28 Gość, który nie chciał wyjść Le Schtroumpf Sauvage s’incruste The Guest Who Wouldn’t Leave
Gdzie mój Smurfway? Où est mon Gyroschtroumpf ? Where’s My Smurfway?
12.04.2023 (Nick) 29 Utalentowany zwykły Smerf Le Schtroumpf Tout Court The Talented Justa Smurf
Tak jest, Smerf! Chef oui chef Smurf, Yes Smurf!
13.04.2023 (Nick) 30 Arcydzieło mamy Pas touche à l’artiste ! Mommy’s Masterpiece
Złodziej jest wśród nas Le Schtroumpf Cambrioleur A Thief Among Us!
14.04.2023 (Nick) 31 Zakochany Olbrzym Un Admirateur Encombrant Ogre Love
17.04.2023 (Nick) 32 W zgodzie z naturą Le Stage d’observaschtroumpf Back To Nature
Już się robi! Okidoki ! Okey-Dokey!
18.04.2023 (Nick) 33 Magiczny pojedynek Duel magique chez les Schtroumpfs Smurfy Magic Duel
Doktor Ważniak i pan Głuptas Les deux bêtas font la paire Doctor Brainy & Mister Dumb
19.04.2023 (Nick) 34 To moja żabka Gargamel en bave ! Shell Game
Rozkwitka w dziczy Bouton d’Or se met au vert Blossom Goes Wild!
20.04.2023 (Nick) 35 Nie możemy wyjść! Schtroumpfez-nous de là ! No Smurf Out!
Idealny suflet Soufflé n’est pas jouer ! Soufflé Shuffle
21.04.2023 (Nick) 36 Szeregowy Cichuś Il faut guérir le Schtroumpf Timide ! Curing Private Timid
Bez przesady, Smerfetko! La Schtroumpfette en fait trop ! Smurfette Overdoes It!
24.04.2023 (Nick) 37 Papa Smerf wyleciał z gniazda L’Envol du Grand Schtroumpf Papa Smurf Leaves the Nest
Skradziony portret Le Portrait volé The Stolen Portrait
25.04.2023 (Nick) 38 Idol Le Schtroumpf Star The Star Smurf
26.04.2023 (Nick) Mały Sensei Le Schtroumpf Gourou Baby Sensei
27.04.2023 (Nick) 39 Magiczna dynia La Citrouille magique The Magic Pumpkin
28.04.2023 (Nick) Zaginiony kot Chat perdu Lost Cat
08.01.2024 (Nick) 40 Ważniak i duch Le fantôme du Grand Grand Schtroumpf Brainy Gets Ghosted!
Zakochany Gargamel Gagargamel Gargamel Goes Gaga
09.01.2024 (Nick) 41 Smerfni rajdowcy Le rallye de la citrouille Smurf Racers
Kto z nami gra Rock’n Schtroumpf Who’s in the Band?
10.01.2024 (Nick) 42 Gofry i kara Le Schtroumpf Tricheur Waffles and Punishment
Nie budźcie śpiącego czarownika Ne réveillez pas un sorcier qui dort! Never Wake a Sleeping Sorcerer!
11.01.2024 (Nick) 43 Zaklinacz ślimaków Escargots en grève! The Snail Whisperer
Latające Smerfy Une salsepareille sans pareille Smurfs Might Fly
12.01.2024 (Nick) 44 Smerfny Prima Aprilis Farce attaque! Happy Smurfs Fools Day!
Smerfny Klucz Le Schtroumpf à molette The Wrench Smurf
15.01.2024 (Nick) 45 Powrót do smerfnej przyszłości La machine à schtroumpfer dans le temps Smurf to the Future!
16.01.2024 (Nick) 46 Eliksir Relaksosmerfny Le Décoince-schtroumpf Relaxosmurf
Przytulanka Schtroumpfe-moi ton doudou ! The Cuddly Toy
17.01.2024 (Nick) 47 Kara dla Dzikusa Comme un Schtroumpf en pâte ! Wild Gets Tamed
Placek z pychotek Faut qu’ça pousse! The Yummyus Pie
25.01.2024 48 Uciekam do cyrku Le Schtroumpf Maladroit fait son cirque I’m Off to the Circus
Marzyciel: Mistrz Miłości On ne schtroumpfe pas avec l’amour ! Dreamer: Master of Love
18.01.2024 (Nick) 49 Smerfna straż pożarna Pompier un jour, pompier toujours Smurfs on Fire
Kto pierwszy, ten lepszy La salsepapareille The Sarsaparillo Run
19.01.2024 (Nick) 50 Zakład Le Pari Wanna Bet?
22.01.2024 (Nick) Gargamel królową balu Gargamel, reine du bal Gargamel, Queen of the Prom
23.01.2024 (Nick) 51 Wróżkowa niepogoda Il faut schtroumpfer feuille! Leaf’s Under the Weather
24.01.2024 (Nick) Wizyta domowa Âllo, Docteur Schtroumpf ? House Call
07.06.2024 (PULS 2) 52 Smerfna Gwiazdka Un Noël schtroumpfant A Smurfy Christmas
25.01.2024 (Nick) Niesmerfna przyjaźń Un ami de taille An Unsmurfy Friendship
SERIA TRZECIA
24.02.2025 (Nick) 53 Rodzinne spotkanie Tonton Gargamel Family Time
Smerf kontra maszyna Le Gigaschtroumpf Smurf vs. Machine
25.02.2025 (Nick) 54 Przepędzić Gargamela Opération Gargamel See Gargamel Run
Smerfik Osiłek Le bébé costaud Hefty Baby
26.02.2025 (Nick) 55 Smerfny smok Dragon de compagnie Dragon Pet
To miał być tylko żart La farce ultime The Ultimate Prank
27.02.2025 (Nick) 56 Roślina Roweny La Plante de Rowena Rowena’s Plant
Książę z bajki Une si jolie poupée What a Doll
03.03.2025 (Nick) 57 Ja chcę smoka! Dans le ventre du dragon I Want a Dragon
Magiczna potrawa Une recette explosive Magic Meltdown
04.03.2025 (Nick) 58 Smerfne Igrzyska Les Grands jeux schtroumpfs The Great Smurf Games
05.03.2025 (Nick) 59 Jego największy wróg Un Trio d’enfer His Own Worst Enemy
Drzewo Wszelkiej Wiedzy L’Arbre de la connaissance Tree of Knowledge
06.03.2025 (Nick) 60 Sięgając gwiazd Une étoile pour le Grand Schtroumpf Reaching For Stars
Drużyna marzeń L’Équipe de choc The Dream Team
01.11.2025 (Nick) 61 Wycieczka La grande excursion The Tour
Smerfne arcydzieło L’ours qui parlait aux schtroumpfs Smurfing a Masterpiece
04.09.2025
(YouTube)
62 Potwór w wiosce La Nuit du monstre Monster in the Village
11.09.2025
(YouTube)
Lalka babci La poupée de Mémé Granny’s Doll
08.11.2025 (Nick) 63 Potyczka opiekunów La Guerre des Nounous The Battle of the Sitters
25.09.2025
(YouTube)
Chcę polecieć na Marsa En route pour la planète Mars Let’s Smurf to Mars
02.10.2025
(YouTube)
64 Co powiedział miś L’ours qui parle aux Schtroumpfs What the Bear Said
09.10.2025
(YouTube)
Światy równoległe Les schtroumpfs et le portail magique Parallel Worlds
16.10.2025
(YouTube)
65 Ząbek dla wróżki La dent de Rowena Wobbly Tooth
23.10.2025
(YouTube)
Najciemniejsza noc La grande obscurité The Darkest Night
30.10.2025
(YouTube)
66 Trzynasty deser Le treizième dessert The Thirteenth Dessert
06.11.2025
(YouTube)
Śliscy opiekunowie Les schtroumpfs escargots Slithering Smurfs
13.11.2025
(YouTube)
67 Piesza straż pożarna Des pompiers sans camion Fire Brigade on Foot
15.11.2025
(Nick)
Najpiękniejszy kamień na świecie Le plus beau caillou du monde The Prettiest Pebble in the World
15.11.2025
(Nick)
68 Jedzenie dla kota Une pâtée pour Azraël Smurfalicious Cat Food
Apetyt na gofry Le voleur de gaufres Waffle Thief
16.11.2025
(Nick)
69 DyskoSmerfka La Folie du Discoschtroumpf Disco Smurf
Zabawka Dwayne’a Le nouveau jouet de Broc Dwayne’s New Toy
16.11.2025
(Nick)
70 Pies Gargamela Le Toutou de Gargamel Gargamel’s Doggy
Doboszka Météorite et le tambour magique Drummer Girl
71 ' On va schtroumpfer sur la lune We Smurfed on the Moon
72 ' Bébé Schtroumpf devient grand Big Baby
' Silence chez les Schtroumpfs Don’t Smurf a Sound
73 ' Le nouvel ami du Schtroumpf Paysan Farmer’s New Pet
' La Métamorphose du Grand Schtroumpf Spider Smurf
74 ' Schtroumpfement groumpf Smurfily Grumrfy
' Un Voleur en Cuisine Smurf T for Thief
75 ' Le talisman magique Storm and the Lost Talisman
76 ' Histoire à schtroumpfer de peur Scary Stories
' L’Ombre du Schtroumpf Costaud The Smurf Who Lost His Shadow
77 ' Lucrétia prend le pouvoir Lucretia Seizes Power
' Le Grand Schtroumpf perd la tête Papa Lost His Mind
78 ' Mon Amie l’Abeille Bee My Friend
' Le Cadeau du Grand Schtroumpf Papa’s Birthday Gift

Linki zewnętrzne

Smerfy
Seriale Smerfy (1981)Smerfy (2021)
Filmy pełnometrażowe SmerfySmerfy 2Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioskiSmerfy. Wielki film
Filmy średniometrażowe Smerfy: Opowieść wigilijnaSmerfy: Legenda Smerfnej Doliny
Gry Smerfy: SmerfoteletransporterSmerfy: Smerfowe przedszkoleSmerfy: Wielki festynSmerfy: Misja Złoliść