Tickety Toc: Różnice pomiędzy wersjami
m nowy artykuł |
m poprawki |
||
| (Nie pokazano 48 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Tickety Toc''' ( | {{Serial2 | ||
|tytuł=Tickety Toc | |||
|tytuł oryginalny=시계마을 티키톡! | |||
|plakat=Tickety Toc.jpg | |||
|gatunek=animowany | |||
|kraj=Korea Południowa | |||
|język=koreański | |||
|stacja=[[Nickelodeon Polska]], [[Nickelodeon HD]], [[Nick Jr.]] | |||
|platforma=Apple TV | |||
|lata produkcji=2012-2015 | |||
|data premiery=19 listopada [[2012]] | |||
|sezony=2 z 2 | |||
|odcinki=39 z 39 | |||
}} | |||
'''Tickety Toc''' (kor. 시계마을 티키톡!, ''Sigyema-eul tikitog!'', 2012-2015) – południowokoreański serial animowany, emitowany w Polsce na kanale [[Nickelodeon Polska]] w bloku ''Nick Jr.'' od 19 listopada [[2012]] roku. | |||
== Fabuła == | |||
Bliźnięta Tomek i Tola są prawdziwymi przyjaciółmi. Wspólnie idą przez życie, rozwiązują problemy i uczą się zasad pracy zespołowej. | |||
<small>Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-958771</small> | |||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska – [[Master Film|MASTER FILM]]<br /> | |||
!-->'''Wystąpili''': | '''Reżyseria''': [[Ilona Kuśmierska]]<br /> | ||
* [[Maciej Falana]] | '''Dialogi''': [[Wojciech Szymański]]<!-- <small>(odc. 1-25)</small>--><br /> | ||
* [[ | '''Dźwięk i montaż''': | ||
* [[ | * [[Aneta Michalczyk|Aneta Michalczyk-Falana]] <small>(odc. 1-5)</small>, | ||
* [[Mirosław Wieprzewski]] | * [[Sylwester Orlik]] <small>(odc. 6-25)</small> | ||
* [[Katarzyna Kozak]] | '''Kierownictwo produkcji''': [[Romuald Cieślak]]<!-- <small>(odc. 1-25)</small>--><br /> | ||
'''Tekst piosenki''': [[Andrzej Brzeski]]<br /> | |||
'''Opracowanie muzyczne''': [[Piotr Gogol]]<br /> | |||
'''Nadzór merytoryczny''': [[Aleksandra Dobrowolska]], [[Katarzyna Dryńska]]<br /> | |||
'''Wystąpili''': | |||
* [[Natalia Jankiewicz]] – '''Tola'''<!-- <small>(odc. 1-26)</small>--> | |||
* [[Maciej Falana]] – '''Tomek''' <small>(odc. 1-26)</small> | |||
* [[Filip Rogowski]] – '''Tomek''' <small>(odc. 27-39)</small> | |||
'''W pozostałych rolach''': | |||
* [[Artur Pontek]] – '''Pufciak''' | |||
* [[Mirosław Wieprzewski]] – '''Pan Trybik''' | |||
* [[Katarzyna Kozak]] – '''Pani Krówka''' | |||
* [[Jarosław Boberek]] | * [[Jarosław Boberek]] | ||
* [[Marcin Hycnar]] | * [[Marcin Hycnar]] – '''Szalonek''' | ||
* [[Małgorzata Boratyńska]] | * [[Małgorzata Boratyńska]] | ||
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] | |||
* [[Zbigniew Konopka]] – '''Mikołaj''' <small>(odc. 27)</small> | |||
* [[Cezary Kwieciński]] – '''Pucek''' <small>(odc. 38b)</small> | |||
* [[Przemysław Wyszyński]] – '''Puzon''' <small>(odc. 38b)</small> | |||
i inni | i inni | ||
'''Lektor tyłówki''': [[Paweł Bukrewicz]] | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
| | !width="12%"|Premiera | ||
!width="6%"|№ | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 bgcolor="# | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.11.2012 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| bgcolor="# | |||
| rowspan=2 bgcolor="# | |||
| ''Czas skarbów'' | | ''Czas skarbów'' | ||
| ''Treasure Time'' | | ''Treasure Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|20.11.2012 | ||
| '' | | ''Czas na zabawę w chowanego'' | ||
| ''Hide and Seek Time'' | | ''Hide and Seek Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.11.2012 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| bgcolor="# | | ''Czas na urodziny'' | ||
| rowspan=2 bgcolor="# | |||
| '' | |||
| ''Birthday Time'' | | ''Birthday Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|22.11.2012 | ||
| '' | | ''Czas na chichotki'' | ||
| ''Giggle Time'' | | ''Giggle Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|23.11.2012 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| bgcolor="# | | ''Czas na latanie'' | ||
| rowspan=2 bgcolor="# | |||
| '' | |||
| ''Flying Time'' | | ''Flying Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|26.11.2012 | ||
| '' | | ''Czas na piratów'' | ||
| ''Pirate Time'' | | ''Pirate Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|27.11.2012 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| bgcolor="# | | ''Czas na szukanie'' | ||
| rowspan=2 bgcolor="# | |||
| '' | |||
| ''Finding Time'' | | ''Finding Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|28.11.2012 | ||
| '' | | ''Czas na lepienie garnków'' | ||
| ''Making a Pot Time'' | | ''Making a Pot Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.11.2012 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| bgcolor="# | | ''Czas paczek'' | ||
| rowspan=2 bgcolor="# | |||
| '' | |||
| ''Package Time'' | | ''Package Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|30.11.2012 | ||
| '' | | ''Czas na pieczenie ciasta'' | ||
| ''Bake a Cake Time'' | | ''Bake a Cake Time'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2012 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| ''Czas na grabienie liści'' | |||
| ''Leaf Sweeping Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2012 | |||
| ''Czas na przebieranki'' | |||
| ''Dress Up Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2012 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| ''Czas na zdjęcia'' | |||
| ''Photo Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na pomaganie'' | |||
| ''Help a Friend Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.12.2012 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''Czas na sklejanie modeli'' | |||
| ''Model Making Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas sprężynowych kurczaków'' | |||
| ''Spring Chicks Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.12.2012 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''Czas warzyw'' | |||
| ''Veggie Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.12.2012 | |||
| ''Czas na krykieta'' | |||
| ''Whackerty Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.12.2012 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Czas na bańki'' | |||
| ''Bubble Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14.12.2012 | |||
| ''Czas na budyń owocowy'' | |||
| ''Fruity Pudding Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.12.2012 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Czas na kanapki z dżemem'' | |||
| ''Jelly Sandwich Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na dzwonki'' | |||
| ''Bell Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.12.2012 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Czas na robale'' | |||
| ''Bug Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.12.2012 | |||
| ''Czas na ćwiczenia'' | |||
| ''Exercise Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Czas na mierzenie'' | |||
| ''Measuring Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.12.2012 | |||
| ''Czas na biwak'' | |||
| ''Camping Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Czas na sztuczki'' | |||
| ''Show Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na zamiany'' | |||
| ''Swap Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Czas na arbuzy!'' | |||
| ''Watermelon Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas zagadek!'' | |||
| ''Mystery Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Czas na podbój kosmosu'' | |||
| ''Outer Space Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na malowanie'' | |||
| ''Painting Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Czas na piknik'' | |||
| ''Picnic Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na przyciąganie'' | |||
| ''Stickety Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Czas na wyścig'' | |||
| ''Race Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na podskoki'' | |||
| ''Bouncy Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Czas na melodię'' | |||
| ''Tune Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na bajkę'' | |||
| ''Story Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Czas na doktora'' | |||
| ''Doctor Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na odznaki'' | |||
| ''Badge Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Czas na wycieczkę przyrodniczą'' | |||
| ''Nature Trail Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na składanie wizyt'' | |||
| ''Visiting Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Czas na porządki'' | |||
| ''Tidy Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na tańce'' | |||
| ''Dancing Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''Czas na balony'' | |||
| ''Balloon Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na reportaż'' | |||
| ''News Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| ''Czas na zabawę'' | |||
| ''Play Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na kąpiel'' | |||
| ''Bath Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25 | |||
| ''Czas na muzeum'' | |||
| ''Museum Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na zimę'' | |||
| ''Winter Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| ''Czas na igloo'' | |||
| ''Igloo Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | |||
| ''Czas na śnieg'' | |||
| ''Snow Time'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2014 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| '' | | ''Czas świątecznych prezentów'' | ||
| '''' | | ''Christmas Present Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|27.06.2014 | ||
| '' | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| '''' | | ''Czas wakacji'' | ||
| ''Vacation Time'' | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10.04.2015 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| ''Czas talentów'' | |||
| ''Talent Time'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|05.01.2015 | ||
| rowspan=2 bgcolor="# | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| '' | | ''Czas zabawy w lunaparku'' | ||
| '''' | | ''FunFair Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|06.01.2015 | ||
| '' | | ''Czas pamiątek'' | ||
| '''' | | ''Old Things Time'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07.01.2015 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Czas dinozaurów'' | |||
| ''Dino Time'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|08.01.2015 | ||
| ''Czas robotów'' | |||
| '' | | ''Robot Time'' | ||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|09.01.2015 | ||
| '' | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| '''' | | ''Czas naprawiania'' | ||
| ''Fix It Time'' | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.01.2015 | ||
| ''Czas swędzenia'' | |||
| ''Itchy Time'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|13.01.2015 | ||
| rowspan=2 bgcolor="# | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|33 | ||
| '' | | ''Czas na piłkę'' | ||
| '''' | | ''Ball Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|14.01.2015 | ||
| '' | | ''Czas na kręgle'' | ||
| '''' | | ''Bowling Time'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15.01.2015 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Czas superbohaterów'' | |||
| ''Superhero Time'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|16.01.2015 | ||
| | | ''Czas na czarowanie'' | ||
| ''Magic Time'' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|25.04.2015 | ||
| '' | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|35 | ||
| '''' | | ''Czas na sport'' | ||
| ''Sports Time'' | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.04.2015 | ||
| ''Czas na pogodę'' | |||
| ''Weather Time'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|02.05.2015 | ||
| rowspan=2 bgcolor="# | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|36 | ||
| '' | | ''Czas na gokarty'' | ||
| '''' | | ''Go-Kart Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|03.05.2015 | ||
| '' | | ''Czas na jazdę'' | ||
| '''' | | ''Driving Time'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09.05.2015 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Czas na wielkanocne jajo'' | |||
| ''Easter Egg Time'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|10.05.2015 | ||
| | | ''Czas na wielkanocną paradę'' | ||
| ''Easter Parade Time'' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2015 | ||
| '' | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|38 | ||
| '''' | | ''Czas rozwiązywania zagadek'' | ||
| ''Solve a Mystery Time'' | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2015 | ||
| ''Czas na trening'' | |||
| ''Training Time'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small> | ||
| rowspan=2 bgcolor="# | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|39 | ||
| '' | | ''Czas na strachy'' | ||
| '''' | | ''Spooky Time'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|23.05.2015 | ||
| '' | | ''Czas na cukierek albo psikus'' | ||
| '''' | | ''Trick or Treat Time'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 20:43, 14 lut 2025
| Tytuł | Tickety Toc |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | 시계마을 티키톡! |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Korea Południowa |
| Język oryginału | koreański |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska, Nickelodeon HD, Nick Jr. |
| Platforma streamingowa | Apple TV |
| Lata produkcji | 2012-2015 |
| Data premiery dubbingu | 19 listopada 2012 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 39 z 39 |
Tickety Toc (kor. 시계마을 티키톡!, Sigyema-eul tikitog!, 2012-2015) – południowokoreański serial animowany, emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska w bloku Nick Jr. od 19 listopada 2012 roku.
Fabuła
Bliźnięta Tomek i Tola są prawdziwymi przyjaciółmi. Wspólnie idą przez życie, rozwiązują problemy i uczą się zasad pracy zespołowej.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-958771
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Ilona Kuśmierska
Dialogi: Wojciech Szymański
Dźwięk i montaż:
- Aneta Michalczyk-Falana (odc. 1-5),
- Sylwester Orlik (odc. 6-25)
Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak
Tekst piosenki: Andrzej Brzeski
Opracowanie muzyczne: Piotr Gogol
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska, Katarzyna Dryńska
Wystąpili:
- Natalia Jankiewicz – Tola
- Maciej Falana – Tomek (odc. 1-26)
- Filip Rogowski – Tomek (odc. 27-39)
W pozostałych rolach:
- Artur Pontek – Pufciak
- Mirosław Wieprzewski – Pan Trybik
- Katarzyna Kozak – Pani Krówka
- Jarosław Boberek
- Marcin Hycnar – Szalonek
- Małgorzata Boratyńska
- Beata Wyrąbkiewicz
- Zbigniew Konopka – Mikołaj (odc. 27)
- Cezary Kwieciński – Pucek (odc. 38b)
- Przemysław Wyszyński – Puzon (odc. 38b)
i inni
Lektor tyłówki: Paweł Bukrewicz
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 19.11.2012 | 01 | Czas skarbów | Treasure Time |
| 20.11.2012 | Czas na zabawę w chowanego | Hide and Seek Time | |
| 21.11.2012 | 02 | Czas na urodziny | Birthday Time |
| 22.11.2012 | Czas na chichotki | Giggle Time | |
| 23.11.2012 | 03 | Czas na latanie | Flying Time |
| 26.11.2012 | Czas na piratów | Pirate Time | |
| 27.11.2012 | 04 | Czas na szukanie | Finding Time |
| 28.11.2012 | Czas na lepienie garnków | Making a Pot Time | |
| 29.11.2012 | 05 | Czas paczek | Package Time |
| 30.11.2012 | Czas na pieczenie ciasta | Bake a Cake Time | |
| 03.12.2012 | 06 | Czas na grabienie liści | Leaf Sweeping Time |
| 03.12.2012 | Czas na przebieranki | Dress Up Time | |
| 05.12.2012 | 07 | Czas na zdjęcia | Photo Time |
| brak danych | Czas na pomaganie | Help a Friend Time | |
| 07.12.2012 | 08 | Czas na sklejanie modeli | Model Making Time |
| brak danych | Czas sprężynowych kurczaków | Spring Chicks Time | |
| 11.12.2012 | 09 | Czas warzyw | Veggie Time |
| 12.12.2012 | Czas na krykieta | Whackerty Time | |
| 13.12.2012 | 10 | Czas na bańki | Bubble Time |
| 14.12.2012 | Czas na budyń owocowy | Fruity Pudding Time | |
| 17.12.2012 | 11 | Czas na kanapki z dżemem | Jelly Sandwich Time |
| brak danych | Czas na dzwonki | Bell Time | |
| 19.12.2012 | 12 | Czas na robale | Bug Time |
| 20.12.2012 | Czas na ćwiczenia | Exercise Time | |
| brak danych | 13 | Czas na mierzenie | Measuring Time |
| 21.12.2012 | Czas na biwak | Camping Time | |
| brak danych | 14 | Czas na sztuczki | Show Time |
| brak danych | Czas na zamiany | Swap Time | |
| brak danych | 15 | Czas na arbuzy! | Watermelon Time |
| brak danych | Czas zagadek! | Mystery Time | |
| brak danych | 16 | Czas na podbój kosmosu | Outer Space Time |
| brak danych | Czas na malowanie | Painting Time | |
| brak danych | 17 | Czas na piknik | Picnic Time |
| brak danych | Czas na przyciąganie | Stickety Time | |
| brak danych | 18 | Czas na wyścig | Race Time |
| brak danych | Czas na podskoki | Bouncy Time | |
| brak danych | 19 | Czas na melodię | Tune Time |
| brak danych | Czas na bajkę | Story Time | |
| brak danych | 20 | Czas na doktora | Doctor Time |
| brak danych | Czas na odznaki | Badge Time | |
| brak danych | 21 | Czas na wycieczkę przyrodniczą | Nature Trail Time |
| brak danych | Czas na składanie wizyt | Visiting Time | |
| brak danych | 22 | Czas na porządki | Tidy Time |
| brak danych | Czas na tańce | Dancing Time | |
| brak danych | 23 | Czas na balony | Balloon Time |
| brak danych | Czas na reportaż | News Time | |
| brak danych | 24 | Czas na zabawę | Play Time |
| brak danych | Czas na kąpiel | Bath Time | |
| brak danych | 25 | Czas na muzeum | Museum Time |
| brak danych | Czas na zimę | Winter Time | |
| brak danych | 26 | Czas na igloo | Igloo Time |
| brak danych | Czas na śnieg | Snow Time | |
| SERIA DRUGA | |||
| 05.12.2014 | 27 | Czas świątecznych prezentów | Christmas Present Time |
| 27.06.2014 | 28 | Czas wakacji | Vacation Time |
| 10.04.2015 | 29 | Czas talentów | Talent Time |
| 05.01.2015 | 30 | Czas zabawy w lunaparku | FunFair Time |
| 06.01.2015 | Czas pamiątek | Old Things Time | |
| 07.01.2015 | 31 | Czas dinozaurów | Dino Time |
| 08.01.2015 | Czas robotów | Robot Time | |
| 09.01.2015 | 32 | Czas naprawiania | Fix It Time |
| 12.01.2015 | Czas swędzenia | Itchy Time | |
| 13.01.2015 | 33 | Czas na piłkę | Ball Time |
| 14.01.2015 | Czas na kręgle | Bowling Time | |
| 15.01.2015 | 34 | Czas superbohaterów | Superhero Time |
| 16.01.2015 | Czas na czarowanie | Magic Time | |
| 25.04.2015 | 35 | Czas na sport | Sports Time |
| 26.04.2015 | Czas na pogodę | Weather Time | |
| 02.05.2015 | 36 | Czas na gokarty | Go-Kart Time |
| 03.05.2015 | Czas na jazdę | Driving Time | |
| 09.05.2015 | 37 | Czas na wielkanocne jajo | Easter Egg Time |
| 10.05.2015 | Czas na wielkanocną paradę | Easter Parade Time | |
| 16.05.2015 | 38 | Czas rozwiązywania zagadek | Solve a Mystery Time |
| 17.05.2015 | Czas na trening | Training Time | |
| brak danych | 39 | Czas na strachy | Spooky Time |
| 23.05.2015 | Czas na cukierek albo psikus | Trick or Treat Time | |
Linki zewnętrzne
- Tickety Toc w polskiej Wikipedii
