Electric Bloom: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Glimka (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
Linia 10: Linia 10:
|data premiery=30 września [[2025]]
|data premiery=30 września [[2025]]
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 1
|odcinki=5 z 17
|odcinki=7 z 17
}}
}}
'''Electric Bloom''' – amerykański serial komediowo-muzyczny.
'''Electric Bloom''' – amerykański serial komediowo-muzyczny.
Linia 30: Linia 30:
* [[Mikołaj Woubishet]] – '''Dyrektor Jeffers''' <small>(odc. 1, 3-4)</small>
* [[Mikołaj Woubishet]] – '''Dyrektor Jeffers''' <small>(odc. 1, 3-4)</small>
* [[Karolina Gibki]] – '''Pani Mecklenberg''' <small>(odc. 1)</small>
* [[Karolina Gibki]] – '''Pani Mecklenberg''' <small>(odc. 1)</small>
* [[Inez Żuk]] – '''Shelly Sharp''' <small>(odc. 1-3, 5)</small>
* [[Inez Żuk]] – '''Shelly Sharp''' <small>(odc. 1-3, 5, 9)</small>
* [[Łukasz Mąka]] – '''Pan Be''' <small>(odc. 1-2, 4)</small>
* [[Łukasz Mąka]] – '''Pan Be''' <small>(odc. 1-2, 4)</small>
* [[Katarzyna Kozak]] – '''Barbara''' <small>(odc. 1, 5)</small>
* [[Katarzyna Kozak]] – '''Barbara''' <small>(odc. 1, 5)</small>
* [[Gabriela Arak]] – '''Shelly LeBrock''' <small>(odc. 1-3, 5)</small>
* [[Gabriela Arak]] – '''Shelly LeBrock''' <small>(odc. 1-3, 5, 9)</small>
* [[Patryk Siemek]] – '''The Vince''' <small>(odc. 3-5)</small>
* [[Patryk Siemek]] – '''The Vince''' <small>(odc. 3-5, 9)</small>
* [[Hanna Kinder-Kiss]] – '''Doña Esmeralda''' <small>(odc. 3)</small>
* [[Hanna Kinder-Kiss]] – '''Doña Esmeralda''' <small>(odc. 3)</small>
* [[Kacper Burgs]] – '''Greg''' <small>(odc. 3)</small>
* [[Kacper Burgs]] – '''Greg''' <small>(odc. 3)</small>
Linia 40: Linia 40:
* [[Helena Zaciewska]] – '''Greta''' <small>(odc. 5)</small>
* [[Helena Zaciewska]] – '''Greta''' <small>(odc. 5)</small>
* [[Tomasz Błasiak]] – '''Tyci Ike''' <small>(odc. 5)</small>
* [[Tomasz Błasiak]] – '''Tyci Ike''' <small>(odc. 5)</small>
* [[Blanka Kucharska]] – '''Maggie Deetz''' <small>(odc. 6)</small>
* [[Jakub Jankiewicz]] – '''Amir''' <small>(odc. 6)</small>
* [[Zofia Modej]] – '''Sunny''' <small>(odc. 9)</small>
* [[Ewelina Bator]]
* [[Ewelina Bator]]
* [[Maria Kozłowska]]
* [[Maria Kozłowska]]
* [[Adam Rosa]]
* [[Adam Rosa]]
* [[Natalia Jankiewicz]]
* [[Natalia Jankiewicz]]
* [[Maja Kalbarczyk]]
* [[Kamila Brodacka]]
* [[Kacper Męcka]]
i inni
i inni


Linia 52: Linia 58:
|-
|-
!width="12%"|Premiera
!width="12%"|Premiera
!width="6%"|
!width="6%"|№1
!width="41%"|Tytuł polski
!width="6%"|№2
!width="41%"|Tytuł agnielski
!width="38%"|Tytuł polski
!width="38%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025<!--</small><ref name="a">Odcinek premierowo dostępny z dubbingiem w zagranicznych wersjach platformy.</ref>-->
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Jak to się zaczęło''
| ''Jak to się zaczęło''
| ''How It Started''
| ''How It Started''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025<!--</small><ref name="a" />-->
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Jak się prawie skończyło''
| ''Jak się prawie skończyło''
| ''How It Almost Ended''
| ''How It Almost Ended''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025<!--</small><ref name="a" />-->
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Jak rozruszałyśmy zjazd absolwentów''
| ''Jak rozruszałyśmy zjazd absolwentów''
| ''How We Rocked Homecoming''
| ''How We Rocked Homecoming''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025<!--</small><ref name="a" />-->
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Jak nas zatkało''
| ''Jak nas zatkało''
| ''How We Got Crushed''
| ''How We Got Crushed''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025<!--</small><ref name="a" />-->
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''Jak popełniłyśmy tyci błąd''
| ''Jak popełniłyśmy tyci błąd''
| ''How We Made a Tiny Mistake''
| ''How We Made a Tiny Mistake''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|20.10.2025<!--</small><ref name="a" />-->
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''Jak znalazłyśmy Howiego''
| ''Jak znalazłyśmy Howiego''
Linia 90: Linia 104:
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| '''
| '''
| ''How Tulip Became a Shelly: A Halloween Nightmare''
| ''How Tulip Became a Shelly: A Halloween Nightmare''
Linia 95: Linia 110:
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| '''
| '''
| ''How to (Not) Make a Music Video''
| ''How to (Not) Make a Music Video''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|20.10.2025<!--</small><ref name="a" />-->
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| '''
| '''
| ''How We Danced the Night Away''
| ''How We Danced the Night Away''
Linia 105: Linia 122:
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| '''
| '''
| ''How It All Came Out in the Wash''
| ''How It All Came Out in the Wash''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| '''
| '''
Linia 114: Linia 133:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| '''
| '''
Linia 119: Linia 139:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| '''
| '''
Linia 124: Linia 145:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''
| ''
Linia 129: Linia 151:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''
| ''
Linia 134: Linia 157:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| rowspan=2| '''
| rowspan=2| '''
Linia 139: Linia 163:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
|-
|-
|}
|}
 
<references />
* №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej.
* №2 – numer odcinka według kolejności emisyjnej.
== Linki zewnętrzne ==
== Linki zewnętrzne ==
* {{IMDb|film|32252675}}
* {{IMDb|film|32252675}}
[[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 20:13, 20 paź 2025

Tytuł Electric Bloom
Gatunek komedia, musical
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa Disney+
Lata produkcji 2025-
Data premiery dubbingu 30 września 2025
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 7 z 17

Electric Bloom – amerykański serial komediowo-muzyczny.

Dostępny z dubbingiem w zagranicznych wersjach platformy Disney+ od 30 września 2025 roku.

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Szymon Waćkowski
Dialogi: Marta Robaczewska
Kierownictwo muzyczne: Maciej Sapiński
Kierownictwo produkcji: Mikołaj Groń
W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Lektor: Jakub Urlich

Spis odcinków

Premiera №1 №2 Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
30.09.2025 01 01 Jak to się zaczęło How It Started
30.09.2025 02 02 Jak się prawie skończyło How It Almost Ended
30.09.2025 03 03 Jak rozruszałyśmy zjazd absolwentów How We Rocked Homecoming
30.09.2025 04 04 Jak nas zatkało How We Got Crushed
30.09.2025 05 05 Jak popełniłyśmy tyci błąd How We Made a Tiny Mistake
20.10.2025 06 06 Jak znalazłyśmy Howiego How We Found Howie
07 10 How Tulip Became a Shelly: A Halloween Nightmare
08 07 How to (Not) Make a Music Video
20.10.2025 09 08 How We Danced the Night Away
10 09 How It All Came Out in the Wash
11 11 How We Learned to Love Our Haters
12 12 How We Pulled A Song Out of Our Pocket
13 13 How We Tried to Crash a Party
14 14 How We Handled an Unexpected Visitor
15 15 How We Defeated a Jingle Bell Bully
16 16 How We (Sorta) Got Our First Big Break
17 17
  • №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej.
  • №2 – numer odcinka według kolejności emisyjnej.

Linki zewnętrzne