Psi patrol: Na ratunek: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2025- | |lata produkcji=2025- | ||
|data premiery=25 października [[2025]] | |data premiery=25 października [[2025]] | ||
|odcinki=5 z | |odcinki=5 z 22 | ||
}} | }} | ||
'''Psi patrol: Na ratunek''' (ang. ''PAW Patrol: To The Rescue'', 2025-??) – amerykańsko-brytyjsko-kanadyjski serial animowany. | '''Psi patrol: Na ratunek''' (ang. ''PAW Patrol: To The Rescue'', 2025-??) – amerykańsko-brytyjsko-kanadyjski serial animowany. | ||
Polska wersja serialu miała premierę w serwisie YouTube na kanale ''[https://www.youtube.com/@PAWPatrolPolski Psi Patrol Polski | Polska wersja serialu miała premierę w serwisie YouTube na kanale ''[https://www.youtube.com/@PAWPatrolPolski Psi Patrol Polski – Kanał Oficjalny]'' 25 października [[2025]] roku. Opublikowano wtedy pięć ostatnich odcinków pierwszego sezonu w formie jednego filmiku. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
| Linia 42: | Linia 42: | ||
'''Piosenka w wykonaniu''': [[Adam Krylik|Adama Krylika]] | '''Piosenka w wykonaniu''': [[Adam Krylik|Adama Krylika]] | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="12%"|Premiera | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| '''' | |||
| ''Air Rescue: Skye Saves the Firework Bike'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| '''' | |||
| ''Air Rescue: Chase Saves the Missing Chicken'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| '''' | |||
| ''Air Rescue: Skye Rescues the Rooster'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| '''' | |||
| ''Air Rescue: Skye Stops the Rocket Wheel'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| '''' | |||
| ''Air Rescue: Marshall and the Farm Fire'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| '''' | |||
| ''Air Rescue: Chase Saves a Parachuting Alex'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| '''' | |||
| ''Rubble and the Runaway Birthday Cake'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| '''' | |||
| ''Liberty and the Water Geysers'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| '''' | |||
| ''Zuma’s Octopus Rescue'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| '''' | |||
| ''Tracker Rescues the Golden Chicken'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| '''' | |||
| ''Everest’s Snowslide Rescue'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| '''' | |||
| ''Rubble Saves Halloween'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| '''' | |||
| ''Fire Rescue: Marshall Puts Out the Castle Fire'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Skye i smocza czkawka'' | |||
| ''Fire Rescue: Skye and the Hiccuping Dragons'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Rocky i skok kaskaderski'' | |||
| ''Fire Rescue: Rocky's Stunt Dive Rescue'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Marshall i ratunek w jaskini'' | |||
| ''Fire Rescue: Marshall Saves the Cave'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Rocky ratuje rakietowy pociąg'' | |||
| ''Fire Rescue: Rocky Rescues the Rocket Train'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Marshall i zgrillowana łódź'' | |||
| ''Fire Rescue: Marshall and the BBQ Boat'' | |||
|- | |||
|} | |||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* [https://www.youtube.com/watch?v=hnGUjM5X-AY Odcinki 18-22 w serwisie YouTube] | * [https://www.youtube.com/watch?v=hnGUjM5X-AY Odcinki 18-22 w serwisie YouTube] | ||
{{Psi patrol}} | {{Psi patrol}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 18:34, 22 lis 2025
| Tytuł | Psi patrol: Na ratunek |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | PAW Patrol: To The Rescue |
| Gatunek | animowany, przygodowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Kanada |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | YouTube |
| Lata produkcji | 2025- |
| Data premiery dubbingu | 25 października 2025 |
| Wyemitowane odcinki | 5 z 22 |
Psi patrol: Na ratunek (ang. PAW Patrol: To The Rescue, 2025-??) – amerykańsko-brytyjsko-kanadyjski serial animowany.
Polska wersja serialu miała premierę w serwisie YouTube na kanale Psi Patrol Polski – Kanał Oficjalny 25 października 2025 roku. Opublikowano wtedy pięć ostatnich odcinków pierwszego sezonu w formie jednego filmiku.
Fabuła
Gdy w Zatoce Przygód pojawiają się kłopoty, Psi Patrol rusza do akcji! Dlaczego? Bo żadne zadanie nie jest zbyt duże, a żaden piesek nie jest zbyt mały! Zobacz, jak pieski z Psiego Patrolu wspólnie starają się zapewnić bezpieczeństwo w Zatoce Przygód – czy to kotek na drzewie, uciekający kurczak czy wykolejony pociąg – zawsze znajdą sposób, żeby pomóc w potrzebie! Nie przegap zabawy z Psim Patrolem!
Opis pochodzi ze strony https://www.youtube.com/watch?v=hnGUjM5X-AY
Wersja polska
Wersja polska: STUDIO PDK
Reżyseria, dźwięk i tekst piosenki: Dariusz Kosmowski
Dialogi polskie:
- Radosław Koch (odc. 18-20),
- Dariusz Kosmowski (odc. 21-22)
Montaż: Filip Młynarczyk
Kierownictwo muzyczne: Adam Krylik
Kierownictwo produkcji: Agata Sutkowska, Olga Bednarczyk
Wystąpili:
- Aleksandra Dziewit –
- Skye (odc. 18),
- Rocky (odc. 19, 21)
- Agata Sutkowska – Marshall (odc. 20, 22)
- Maja Kwiatkowska – Księżniczka (odc. 18)
- Michał Pawłowski – Odważny Danny X (odc. 19)
- Andrzej Chudy – Wujek Otis (odc. 20)
- Tomasz Śliwiński – Burmistrz Humdinger (odc. 21)
- Michał Podsiadło – Kapitan Turbot (Horacy) (odc. 22)
i inni
Piosenka w wykonaniu: Adama Krylika
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | ' | Air Rescue: Skye Saves the Firework Bike | |
| 02 | ' | Air Rescue: Chase Saves the Missing Chicken | |
| 03 | ' | Air Rescue: Skye Rescues the Rooster | |
| 04 | ' | Air Rescue: Skye Stops the Rocket Wheel | |
| 05 | ' | Air Rescue: Marshall and the Farm Fire | |
| 06 | ' | Air Rescue: Chase Saves a Parachuting Alex | |
| 07 | ' | Rubble and the Runaway Birthday Cake | |
| 08 | ' | Liberty and the Water Geysers | |
| 09 | ' | Zuma’s Octopus Rescue | |
| 10 | ' | Tracker Rescues the Golden Chicken | |
| 11 | ' | Everest’s Snowslide Rescue | |
| 12 | ' | Rubble Saves Halloween | |
| 13 | ' | ' | |
| 14 | ' | ' | |
| 15 | ' | ' | |
| 16 | ' | ' | |
| 17 | ' | Fire Rescue: Marshall Puts Out the Castle Fire | |
| 25.10.2025 | 18 | Skye i smocza czkawka | Fire Rescue: Skye and the Hiccuping Dragons |
| 25.10.2025 | 19 | Rocky i skok kaskaderski | Fire Rescue: Rocky's Stunt Dive Rescue |
| 25.10.2025 | 20 | Marshall i ratunek w jaskini | Fire Rescue: Marshall Saves the Cave |
| 25.10.2025 | 21 | Rocky ratuje rakietowy pociąg | Fire Rescue: Rocky Rescues the Rocket Train |
| 25.10.2025 | 22 | Marshall i zgrillowana łódź | Fire Rescue: Marshall and the BBQ Boat |
Linki zewnętrzne
| Seriale | Psi patrol • Rubble i jego Ekipa • Psi patrol: Na ratunek |
| Filmy | Psi patrol: Film • Psi patrol: Wielki film • PAW Patrol: The Dino Movie |
| Gry | Psi patrol: Rusza do akcji! • Psi patrol: Kosmopieski ratują Zatokę Przygód • Psi patrol: Film – Miasto przygód wzywa • Psi patrol: Grand Prix • PAW Patrol World – Świat Psiego patrolu • Psi patrol – Rescue Wheels: Mistrzostwa |
