Psi patrol: Film – Miasto przygód wzywa

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Psi patrol: Film
– Miasto przygód wzywa

PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls

Psi patrol Film – Miasto przygód wzywa.jpg
Gatunek zręcznościowa
Producent Drakhar Studio
Wydawca Outright Games
Dystrybutor Cenega / Steam
Rok produkcji 2021
Premiera dubbingu 13 sierpnia 2021
Platformy z dubbingiem PC, PS4, X1, Switch

Psi patrol: Film – Miasto przygód wzywa (ang. PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls) – zręcznościowa gra dla dzieci stworzona przez Drakhar Studio na podstawie filmu Psi patrol: Film.

Grę z polskim dubbingiem wydano 13 sierpnia 2021 roku. Dystrybutorem wersji na platformę Microsoft Windows jest platforma Steam, natomiast wersję na konsolę PlayStation 4, XBOX One i Nintendo Switch wydała firma Cenega.

Fabuła

W wielkim mieście można przeżyć wielką przygodę! Gdy Ryder i PSI Patrol odkrywają, że burmistrz Humdinger przejął władzę nad tętniącą życiem metropolią, muszą wkroczyć do akcji, aby uchronić miasto przed jego samolubną intrygą. Pieski potrzebują TWOJEJ pomocy! Dołącz do ich fanPSIastycznej drużyny!

Miasto Przygód, oto nadchodzimy! Wciel się w jednego ze swoich ulubionych piesków – Chase‘a, Skye, Marshalla lub nową spryciulę z wielkiego miasta, Liberty – i wykorzystaj ich wyjątkowe umiejętności, wykonując zapierające dech w piersiach misje ratunkowe. Użyj zaawansowanych gadżetów i pojazdów, aby odkryć zupełnie nowe lokalizacje pochodzące z produkcji PSI Patrol: Film. Baw się, grając w minigierki, takie jak Pup Pup Boogie lub biegi z przeszkodami. Przeżyj tę niesamowitą przygodę 3D, grając w pojedynkę lub z przyjacielem w trybie kooperacji.

Pieski z PSI-ego Patrolu to urodzeni bohaterowie. Zgłaszasz gotowość do uczestnictwa w najtrudniejszej z ich dotychczasowych misji?

Źródło: Opis dystrybutora

Wersja polska

W roli Rydera: Paweł Szymański
Reżyseria: Anna Apostolakis-Gluzińska
Studio nagrań: HIVENTY POLAND
Tłumaczenie: Jakub Osiński

Psi patrol
Seriale Psi patrol
Filmy Psi patrol: Film
Gry Psi patrol: Rusza do akcji!Psi patrol: Kosmopieski ratują Zatokę PrzygódPsi patrol: Film – Miasto przygód wzywa