Jayce i gwiezdni wojownicy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m nowy artykuł |
|||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
'''Wersja polska''': [[Toya Studios|TOYA SOUND STUDIOS]]<br /> | '''Wersja polska''': [[Toya Studios|TOYA SOUND STUDIOS]]<br /> | ||
'''Wystąpili''': | '''Wystąpili''': | ||
* [[Masza Bogucka]] | * [[Masza Bogucka]] – '''Morgana''' <small>(odc. 8)</small> | ||
* [[Jolanta Jackowska-Czop]] | * [[Jolanta Jackowska-Czop]] – '''Flora''' | ||
* [[Milena Lisiecka]] | * [[Milena Lisiecka]] – '''Piratka''' <small>(odc. 8)</small> | ||
* [[Marek Lipski]] – '''Herc Sztormowład''' | * [[Marek Lipski]] – '''Herc Sztormowład''' | ||
* [[Jacek Łuczak]] – '''Oon''' | * [[Jacek Łuczak]] – '''Oon''' | ||
* [[Bożydar Murgan]] – | * [[Bożydar Murgan]] – | ||
** '''Audric'''<!-- <small>(odc. 1)</small>-->, | ** '''Audric'''<!-- <small>(odc. 1)</small>-->, | ||
** ''' | ** '''Sługa Rozpłata''' <small>(odc. 2)</small>, | ||
** '''Rycerz''' <small>(odc. 4)</small> | |||
* [[Grzegorz Pawlak]] – '''Boss Rozpłat''' | * [[Grzegorz Pawlak]] – '''Boss Rozpłat''' | ||
* [[Jan Wojciech Poradowski]] | * [[Jan Wojciech Poradowski]]<!-- – | ||
** '''Handlarz''' <small>(odc. 2)</small>, | |||
** '''Zbrojny''' <small>(odc. 3)</small>, | |||
** '''Diskor''' <small>(odc. 4)</small>--> | |||
* [[Mariusz Siudziński]] – '''Gilian''' | * [[Mariusz Siudziński]] – '''Gilian''' | ||
* [[Patryk Steczek]] – '''Jayce''' | * [[Patryk Steczek]] – '''Jayce''' | ||
| Linia 25: | Linia 29: | ||
'''Lektor''': [[Grzegorz Pawlak]] | '''Lektor''': [[Grzegorz Pawlak]] | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 45%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="15%"|№ | |||
!width="85%"|Tytuł polski | |||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| ''Escape from the Garden of Evil'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''The Vase of Xiang'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''Steel Against Shadow'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''Silver Crusaders'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''Ghostship'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| ''Flora, Fauna and the Monster Minds'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''Fire and Ice'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Space Outlaws'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''Future of the Future'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''Underwater'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''Frostworld'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''Critical Mass'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| ''The Purple Tome'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| ''Hook, Line and Silver'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| ''Bloodstone'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| ''The Slaves of Adelbaren'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''The Hunt'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Blockade Runners'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| ''The Sleeping Princess'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| ''Deadly Reunion'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Sky Kingdom'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| ''Quest into Shadow'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| ''Unexpected Trouble'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| ''Bounty Hunters'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| ''Double Deception'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| ''Gate World'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| ''Space Thief'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | |||
| ''Moon Magic'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| ''Affair of Honor'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
| ''Doomed Flower'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| ''The Stallions of Sandeen'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
| ''Brain Trust'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| ''Lightning Strikes Twice'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| ''The Liberty Stone'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | |||
| ''The Vines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | |||
| ''The Space Fighter'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| ''Heart of Paxtar'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| ''Appointment at Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| ''What’s Going On?'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|40 | |||
| ''Dark Singer'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|41 | |||
| ''Swamp Witch'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|42 | |||
| ''Deadly Reflections'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|43 | |||
| ''Early Warning'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|44 | |||
| ''A Question of Conscience'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|45 | |||
| ''Life Ship'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|46 | |||
| ''The Mirage Makers'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|47 | |||
| ''Do Not Disturb'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|48 | |||
| ''Dreamworld'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|49 | |||
| ''The Children of Solarus II'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|50 | |||
| ''The Gardner'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|51 | |||
| ''Armada'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|52 | |||
| ''The Chimes of Sharpis'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|53 | |||
| ''Galaxy Gamester'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|54 | |||
| ''Circus Planet'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|55 | |||
| ''Common Bond'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|56 | |||
| ''Mistress of Soul Tree'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|57 | |||
| ''The Life Eater'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|58 | |||
| ''Wasteland'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|59 | |||
| ''The Oracle'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|60 | |||
| ''Short Circuit, Long Wait'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|61 | |||
| ''Time and Time Again'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|62 | |||
| ''The Source'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|63 | |||
| ''The Raid'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|64 | |||
| ''The Squire Smith'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|65 | |||
| ''Final Ride at Journey’s End'' | |||
|- | |||
|} | |||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
Aktualna wersja na dzień 14:17, 25 lut 2023
Jayce i gwiezdni wojownicy (ang. Jayce and the Wheeled Warriors, 1985) – francusko-amerykański serial animowany, emitowany w Polsce na kanale KidsCo (w emisji tylko odc. 1-10).
Wersja polska
Wersja polska: TOYA SOUND STUDIOS
Wystąpili:
- Masza Bogucka – Morgana (odc. 8)
- Jolanta Jackowska-Czop – Flora
- Milena Lisiecka – Piratka (odc. 8)
- Marek Lipski – Herc Sztormowład
- Jacek Łuczak – Oon
- Bożydar Murgan –
- Audric,
- Sługa Rozpłata (odc. 2),
- Rycerz (odc. 4)
- Grzegorz Pawlak – Boss Rozpłat
- Jan Wojciech Poradowski
- Mariusz Siudziński – Gilian
- Patryk Steczek – Jayce
i inni
Dialogi:
- Anna Klink (odc. 1-5),
- Magdalena Machcińska-Szczepaniak (odc. 6-10)
Reżyseria: Anna Klink
Realizacja dźwięku: Robert Buczkowski
Lektor: Grzegorz Pawlak
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Escape from the Garden of Evil | |
| 02 | The Vase of Xiang | |
| 03 | Steel Against Shadow | |
| 04 | Silver Crusaders | |
| 05 | Ghostship | |
| 06 | Flora, Fauna and the Monster Minds | |
| 07 | Fire and Ice | |
| 08 | Space Outlaws | |
| 09 | Future of the Future | |
| 10 | Underwater | |
| 11 | Frostworld | |
| 12 | Critical Mass | |
| 13 | The Purple Tome | |
| 14 | Hook, Line and Silver | |
| 15 | Bloodstone | |
| 16 | The Slaves of Adelbaren | |
| 17 | The Hunt | |
| 18 | Blockade Runners | |
| 19 | The Sleeping Princess | |
| 20 | Deadly Reunion | |
| 21 | Sky Kingdom | |
| 22 | Quest into Shadow | |
| 23 | Unexpected Trouble | |
| 24 | Bounty Hunters | |
| 25 | Double Deception | |
| 26 | Gate World | |
| 27 | Space Thief | |
| 28 | Moon Magic | |
| 29 | Affair of Honor | |
| 30 | Doomed Flower | |
| 31 | The Stallions of Sandeen | |
| 32 | Brain Trust | |
| 33 | Lightning Strikes Twice | |
| 34 | The Liberty Stone | |
| 35 | The Vines | |
| 36 | The Space Fighter | |
| 37 | Heart of Paxtar | |
| 38 | Appointment at Forever | |
| 39 | What’s Going On? | |
| 40 | Dark Singer | |
| 41 | Swamp Witch | |
| 42 | Deadly Reflections | |
| 43 | Early Warning | |
| 44 | A Question of Conscience | |
| 45 | Life Ship | |
| 46 | The Mirage Makers | |
| 47 | Do Not Disturb | |
| 48 | Dreamworld | |
| 49 | The Children of Solarus II | |
| 50 | The Gardner | |
| 51 | Armada | |
| 52 | The Chimes of Sharpis | |
| 53 | Galaxy Gamester | |
| 54 | Circus Planet | |
| 55 | Common Bond | |
| 56 | Mistress of Soul Tree | |
| 57 | The Life Eater | |
| 58 | Wasteland | |
| 59 | The Oracle | |
| 60 | Short Circuit, Long Wait | |
| 61 | Time and Time Again | |
| 62 | The Source | |
| 63 | The Raid | |
| 64 | The Squire Smith | |
| 65 | Final Ride at Journey’s End | |
Linki zewnętrzne
- Jayce i gwiezdni wojownicy w polskiej Wikipedii
- Jayce i gwiezdni wojownicy w bazie filmweb.pl
