Ciasto na piknik: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|język=niderlandzki | |język=niderlandzki | ||
|stacja=[[Telewizja Polska|TVP ABC]] | |stacja=[[Telewizja Polska|TVP ABC]] | ||
|lata produkcji=2012 | |lata produkcji=2012, 2013 | ||
|data premiery=15 lutego [[2023]] | |data premiery=15 lutego [[2023]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=9 z 13 | ||
}} | }} | ||
'''Ciasto na piknik''' (nid. ''Picknick met taart'', 2012) – niderlandzki krótkometrażowy serial animowany. | '''Ciasto na piknik''' (nid. ''Picknick met taart'', 2012, 2013) – niderlandzki krótkometrażowy serial animowany. | ||
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 15 lutego [[2023]] roku. | Serial emitowany w Polsce na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 15 lutego [[2023]] roku. | ||
| Linia 47: | Linia 47: | ||
| ''Toni and Danny Rat'' | | ''Toni and Danny Rat'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|17.02.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| ''Jaszczurka i Żaba'' | | ''Jaszczurka i Żaba'' | ||
| ''Lizard and Frog'' | | ''Lizard and Frog'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|18.02.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''Pani Świnka'' | | ''Pani Świnka'' | ||
| ''Mrs Pig'' | | ''Mrs Pig'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|19.02.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''Pan Niedźwiedź'' | | ''Pan Niedźwiedź'' | ||
| ''Mr Bear'' | | ''Mr Bear'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|20.02.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''Pan Buldog'' | | ''Pan Buldog'' | ||
| ''Mr Bulldog'' | | ''Mr Bulldog'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|21.02.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''Pan Pudel'' | | ''Pan Pudel'' | ||
| ''Mrs Poodle'' | | ''Mrs Poodle'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|22.02.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''Nieznośny Ronny'' | | ''Nieznośny Ronny'' | ||
| ''Bully Rony'' | | ''Bully Rony'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|23.02.2023 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''Maluchy'' | | ''Maluchy'' | ||
| Linia 101: | Linia 101: | ||
| ''Mała Myszka'' | | ''Mała Myszka'' | ||
| ''Lolly Mouse'' | | ''Lolly Mouse'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''ODCINEK SPECJALNY''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|SP1 | |||
| ''Ciasto na piknik – opowieść o dzielnym Lisie'' | |||
| ''Picnic with Cake – The Tale of a Brave Little Fox'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 20:22, 23 lut 2023
| Tytuł | Ciasto na piknik |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Picknick met taart |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Niderlandy |
| Język oryginału | niderlandzki |
| Stacja telewizyjna | TVP ABC |
| Lata produkcji | 2012, 2013 |
| Data premiery dubbingu | 15 lutego 2023 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 9 z 13 |
Ciasto na piknik (nid. Picknick met taart, 2012, 2013) – niderlandzki krótkometrażowy serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale TVP ABC od 15 lutego 2023 roku.
Fabuła
Pani Pies upiekła na piknik dla swoich przyjaciół pyszne czekoladowe ciasto. Jednak w drodze nad rzekę, gdzie miał odbyć się piknik, ciasto zniknęło. Kto mógł je sobie przywłaszczyć? Każdy odcinek serii pokazuje tę historię widzianą oczami innego uczestnika.
Źródło: Telewizja Polska
Wersja polska
Wersja polska: TELEWIZJA POLSKA – TVP ABC
W roli narratora wystąpił: Ireneusz Machnicki
Lektor tyłówki: Ireneusz Machnicki
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 15.02.2023 | 01 | Pan i Pani Pies | Mr and Mrs Dog |
| 16.02.2023 | 02 | Toni i Danny | Toni and Danny Rat |
| 17.02.2023 | 03 | Jaszczurka i Żaba | Lizard and Frog |
| 18.02.2023 | 04 | Pani Świnka | Mrs Pig |
| 19.02.2023 | 05 | Pan Niedźwiedź | Mr Bear |
| 20.02.2023 | 06 | Pan Buldog | Mr Bulldog |
| 21.02.2023 | 07 | Pan Pudel | Mrs Poodle |
| 22.02.2023 | 08 | Nieznośny Ronny | Bully Rony |
| 23.02.2023 | 09 | Maluchy | Trix |
| 10 | Królik i latawiec | Kite Rabbit | |
| 11 | Wincent | Vincent | |
| 12 | Pani Kot | Mrs Cat | |
| 13 | Mała Myszka | Lolly Mouse | |
| ODCINEK SPECJALNY | |||
| SP1 | Ciasto na piknik – opowieść o dzielnym Lisie | Picnic with Cake – The Tale of a Brave Little Fox | |
