Austin i Ally: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 28: | Linia 28: | ||
* [[Paweł Ciołkosz]] | * [[Paweł Ciołkosz]] | ||
* [[Antoni Gudejko]] | * [[Antoni Gudejko]] | ||
* [[Michał Podsiadło]] – '''Dallas''' <small>(odc. 9)</small> | * [[Michał Podsiadło]] – '''Dallas''' <small>(odc. 9, 13)</small> | ||
* [[Monika Pikuła]] – '''Tilly Thompson''' <small>(odc. 4)</small> | * [[Monika Pikuła]] – '''Tilly Thompson''' <small>(odc. 4)</small> | ||
* [[Barbara Pigoń]] | * [[Barbara Pigoń]] | ||
| Linia 148: | Linia 148: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 06.10.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | | bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|10 | | bgcolor="#DCD0FF"|10 | ||
| Linia 194: | Linia 194: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Everglades & Allygators'' | | ''Everglades & Allygators'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 200: | Linia 204: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | | bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | ''Costumes & Courage'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 207: | Linia 211: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | | bgcolor="#DFEEEF"|21 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Backups & Breakups'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 218: | Linia 218: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | | bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Ferris Wheels & Funky Breath'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 225: | Linia 225: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Crybabies & Cologne'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 232: | Linia 232: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | | bgcolor="#DFEEEF"|24 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Magazines & Made-Up Stuff'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 239: | Linia 239: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | | bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Parents & Punishments'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 246: | Linia 246: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Girlfriends & Girl Friends'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 253: | Linia 253: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | | bgcolor="#DFEEEF"|27 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Campers & Complication'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 260: | Linia 260: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | | bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 267: | Linia 267: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | | bgcolor="#DFEEEF"|29 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Shut-Ins & Situations'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 274: | Linia 274: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | | bgcolor="#DFEEEF"|30 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | ''Big Dreams & Big Apples'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 281: | Linia 281: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | | bgcolor="#DFEEEF"|31 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Couples & Careers'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 288: | Linia 288: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Spas & Spices'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 09:57, 6 paź 2012
Austin i Ally (ang. Austin & Ally, 2011-??) – amerykański serial komediowy dla młodzieży.
Premiera serialu w Polsce odbyła się 10 marca 2012 roku na kanale Disney Channel. Regularna emisja w Disney Channel od 28 kwietnia 2012 roku.
Fabuła
Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-682950
Wersja polska
Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Dialogi: Grzegorz Drojewski
Wystąpili:
- Jerzy Gmurzyński
- Joanna Borer
- Joanna Węgrzynowska
- Krzysztof Gantner
- Łukasz Węgrzynowski
- Marta Ścisłowska
- Monika Węgiel
- Magdalena Wasylik – Ally
- Zofia Dobrowolska – Trish
- Artur Kaczmarski – ojciec Ally
- Dariusz Odija
- Krzysztof Szczerbiński – Pirat Frank (odc. 4, 6)
- Joanna Pach
- Paweł Ciołkosz
- Antoni Gudejko
- Michał Podsiadło – Dallas (odc. 9, 13)
- Monika Pikuła – Tilly Thompson (odc. 4)
- Barbara Pigoń
- Paulina Kopańska
- Jakub Jankiewicz – Nelson
- Paweł Szczesny – Złoty Złoty (odc. 7)
- Anna Sztejner – mama Trish (odc. 9)
- Grzegorz Kwiecień –
- Billl (odc. 6),
- Emilio (odc. 9),
- Miami Mack (odc. 11)
- Bartosz Martyna
- Bożena Furczyk
- Anna Gajewska – Demonica Dixon (odc. 8)
- Katarzyna Łaska
- Hanna Kinder-Kiss – panna Suzy (odc. 15)
- Krzysztof Cybiński –
- kurier (odc. 6),
- prezenter radiowy (odc. 10)
- Janusz Wituch – oficer Dunphy (odc. 10)
i inni
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 10.03.2012 | 01 | 01 | Rockers & Writers |
| 28.04.2012 | 02 | 02 | Kangaroos & Chaos |
| 28.04.2012 | 03 | 03 | Secrets & Songbooks |
| 12.05.2012 | 04 | 05 | Bloggers & Butterflies |
| 05.05.2012 | 05 | 04 | Zaliens & Cloud Watchers |
| 02.07.2012 | 06 | 13 | Burglaries & Boobytraps |
| 19.05.2012 | 07 | 06 | Tickets & Trashbags |
| 09.06.2012 | 08 | 07 | Managers & Meatballs |
| 02.06.2012 | 09 | 08 | Club Owners & Quinceaneras |
| 27.07.2012 | 10 | 11 | Songwriting & Starfish |
| 04.09.2012 | 11 | 09 | Deejays & Demos |
| 12 | 15 | Filmmaking & Fear Breaking | |
| 06.10.2012 | 13 | 10 | World Records & Work Wreckers |
| 14 | 14 | myTAB & My Pet | |
| 30.06.2012 | 15 | 12 | Soups & Stars |
| 16 | Diners & Daters | ||
| 17 | Successes & Setbacks | ||
| 18 | Albums & Auditions | ||
| 19 | Everglades & Allygators | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 20 | Costumes & Courage | ||
| 21 | Backups & Breakups | ||
| 22 | Ferris Wheels & Funky Breath | ||
| 23 | Crybabies & Cologne | ||
| 24 | Magazines & Made-Up Stuff | ||
| 25 | Parents & Punishments | ||
| 26 | Girlfriends & Girl Friends | ||
| 27 | Campers & Complication | ||
| 28 | ' | ||
| 29 | Shut-Ins & Situations | ||
| 30 | Big Dreams & Big Apples | ||
| 31 | Couples & Careers | ||
| 32 | Spas & Spices | ||
Legenda
- N/o 1 – numer odcinka według kolejności produkcji
- N/o 2 – numer odcinka według kolejności emisyjnej
Linki zewnętrzne
- Austin i Ally w polskiej Wikipedii
