BFF: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 8: | Linia 8: | ||
|lata produkcji=2022 | |lata produkcji=2022 | ||
|data premiery=28 stycznia [[2023]] | |data premiery=28 stycznia [[2023]] | ||
|sezony=1 z | |sezony=1 z 2 | ||
|odcinki=11 ze | |odcinki=11 ze 18 | ||
}} | }} | ||
'''BFF''' – hiszpański serial animowany, spinoff serialu ''[[Cry Babies]]''. Oficjalna premiera na kanale Kitoons po Polsku – 28 stycznia [[2023]] roku. | '''BFF''' – hiszpański serial animowany, spinoff serialu ''[[Cry Babies]]''. Oficjalna premiera na kanale Kitoons po Polsku – 28 stycznia [[2023]] roku. | ||
| Linia 120: | Linia 120: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Homecoming for Christmas'' | | ''Homecoming for Christmas'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| '''' | |||
| ''Big Dreams, the TV Show!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| '''' | |||
| ''Vote for Rym!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| '''' | |||
| ''You Can Do It, Sydney!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| '''' | |||
| ''A Mysterious Case for Halloween'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| '''' | |||
| ''The Prince’s Hidden Talent'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 12:30, 11 lis 2023
| Tytuł | BFF |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Hiszpania |
| Język oryginału | angielski, hiszpański |
| Platforma streamingowa | YouTube – Kitoons po Polsku |
| Lata produkcji | 2022 |
| Data premiery dubbingu | 28 stycznia 2023 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 11 ze 18 |
BFF – hiszpański serial animowany, spinoff serialu Cry Babies. Oficjalna premiera na kanale Kitoons po Polsku – 28 stycznia 2023 roku.
Fabuła
Energiczne, urocze i zachwycające bohaterki Cry Babies Magic Tears – Lady, Dreamy, Jenna, Coney, Lala, Phoebe, Stella, Daisy, Ella i Kristal, są teraz pewnymi siebie nastolatkami, z niezmiennym urokiem, swoją dotychczasową niewinnością oraz cudownymi wspomnieniami. Te utalentowane nastolatki będą walczyć o utrzymanie łączącej ich przyjaźni wbrew wszelkim przeciwnościom losu, zostając najlepszymi przyjaciółkami na zawsze (BFF, czyli Best Friends Forever).
Ich codzienne zadania i przygody ciągle przerywane są przez Shadow, magiczny, czarny charakter, który desperacko stara się szerzyć „złą energię" w obozie. BFF ze swoimi naszyjnikami przyjaźni będą chciały udaremnić działania Shadow!
Kiedy przyjaciółki są razem, naszyjniki mają specjalną moc – dbają o łączącą je przyjaźń i rozświetlają mrok, pokonując dzięki temu swojego największego wroga, Shadow. W kluczowym momencie bitwy, naszyjniki świecą jasnym blaskiem, który osłabia Shadow, wysyłając ją z powrotem tam, skąd pochodzi.
Nigdy więcej łez, tylko najlepsze przyjaciółki na zawsze (BFF)!
Oficjalny opis dystrybutora
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO
W wersji polskiej udział wzięli:
- Magdalena Wasylik – Lady
- Sara Lewandowska – Coney
- Justyna Bojczuk –
- Lala,
- Narvie
- Daria Domitrz – Phoebe
- Marta Dylewska – Stella (odc. 1-10)
- Aleksandra Radwan – Stella (odc. 11)
- Marta Burdynowicz – Jenna
- Natalia Jankiewicz – Daisy
- Joanna Kudelska – Dreamy
- Agnieszka Mrozińska – Ella
- Weronika Łukaszewska – Kristal
- Miłosz Konkel – Shak
- Joanna Sokołowska – Miss Collect
i inni
Lektorka: Sara Lewandowska
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 28.01.2023 | 01 | Ponowne spotkanie | The Reunion at Camp |
| 04.02.2023 | 02 | Powrót do Magic Tears | Return to Magic Tears |
| 18.02.2023 | 03 | Best Friends Forever | Best Friends Forever |
| 18.03.2023 | 04 | Imprezka na obozie | Party at Camp |
| 15.04.2023 | 05 | Łap złodzieja | Catch the Thief! |
| 13.05.2023 | 06 | Taniec Kristal | Kristal’s Dance |
| 02.09.2023 | 07 | Przewodnicząca obozu | The Camp President |
| 14.10.2023 | 08 | Duch kursantki, część pierwsza | The Ghost Student Part 1 |
| 28.10.2023 | 09 | Duch kursantki, część druga | The Ghost Student Part 2 |
| 16.09.2023 | 10 | Telewizja przyjeżdża | The TV Crew is Coming! |
| 11.11.2023 | 11 | Pozując do albumu | Posing for the Yearbook |
| 12 | ' | Run Free, Rym | |
| 13 | ' | Homecoming for Christmas | |
| SERIA DRUGA | |||
| 14 | ' | Big Dreams, the TV Show! | |
| 15 | ' | Vote for Rym! | |
| 16 | ' | You Can Do It, Sydney! | |
| 17 | ' | A Mysterious Case for Halloween | |
| 18 | ' | The Prince’s Hidden Talent | |
