ToonTorial: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 41: | Linia 41: | ||
| ''Cómo montar en bicicleta'' | | ''Cómo montar en bicicleta'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=ctUI-YokcZU YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=ctUI-YokcZU YT] | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.01.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''Jak nauczyć się grać na gitarze'' | |||
| ''Cómo tocar la guitarra'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=N69zl5-5TVE YT] | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.02.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''Jak prowadzić zdrowy tryb życia'' | |||
| ''Cómo tener una vida saludable'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=L02asINwnYg YT] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 19:06, 13 lut 2024
| Tytuł | ToonTorial |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Meksyk |
| Język oryginału | hiszpański |
| Platforma streamingowa | YouTube – Cartoon Network Polska |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 16 stycznia 2024 |
ToonTorial – meksykański krótkometrażowy serial animowany.
Serial dostępny z dubbingiem w serwisie YouTube od 16 stycznia 2024 roku na kanale Cartoon Network Polska.
Wersja polska
Wersja polska: STUDIO PDK
Reżyseria i dźwięk: Dariusz Kosmowski
Dialogi: Kuba Florian Stolarz
Kierownictwo produkcji: Agata Sutkowska
W roli Narratorki: Agata Sutkowska
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł hiszpański | Online |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 16.01.2024 | 01 | Jak jeździć na rowerze | Cómo montar en bicicleta | YT |
| 30.01.2024 | 02 | Jak nauczyć się grać na gitarze | Cómo tocar la guitarra | YT |
| 13.02.2024 | 03 | Jak prowadzić zdrowy tryb życia | Cómo tener una vida saludable | YT |
