ToonTorial: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2018 | |lata produkcji=2018 | ||
|data premiery=16 stycznia [[2024]] | |data premiery=16 stycznia [[2024]] | ||
|sezony= | |sezony=1 | ||
|odcinki= | |odcinki=21 | ||
}}'''ToonTorial''' – meksykański krótkometrażowy serial animowany. | }}'''ToonTorial''' – meksykański krótkometrażowy serial animowany. | ||
| Linia 19: | Linia 19: | ||
'''Dialogi''': | '''Dialogi''': | ||
* [[Kuba Stolarz|Kuba Florian Stolarz]] <small>(odc. 1-11)</small>, | * [[Kuba Stolarz|Kuba Florian Stolarz]] <small>(odc. 1-11)</small>, | ||
* [[Radosław Koch]] <small>(odc. 12- | * [[Radosław Koch]] <small>(odc. 12-21)</small><!-- | ||
'''Montaż''': [[]]<br /> | '''Montaż''': [[]]<br /> | ||
'''Miks''': [[]]<br />--> | '''Miks''': [[]]<br />--> | ||
| Linia 125: | Linia 125: | ||
| ''Cómo hacer amigos'' | | ''Cómo hacer amigos'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=Lr3n-WNqoxc YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=Lr3n-WNqoxc YT] | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.08.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| ''Jak stworzyć własny komiks'' | |||
| ''Cómo hacer tu propio comics'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=Lr3n-WNqoxc YT] | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.09.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''Jak upiec ciasto'' | |||
| ''Cómo hacer un pastel'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=PFD1ECFzFJ8 YT] | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.09.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Jak własnoręcznie zrobić zabawki'' | |||
| ''Cómo hacer tus propios juguetes'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=xmq0f7Vg4wM YT] | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.10.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| ''Jak się przygotować na Halloween?'' | |||
| ''Cómo pedir dulces en Halloween'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=CP7rtzCROuo YT] | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.11.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| ''Jak zrobić własnego superbohatera'' | |||
| ''Cómo hacer tu propio superheroé'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=tvrTsYezlX4 YT] | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.12.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Jak udekorować choinkę'' | |||
| ''Cómo decorar tu árbol de Navidad'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=T87VMJuNd8Q YT] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 11:38, 16 gru 2024
| Tytuł | ToonTorial |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Meksyk |
| Język oryginału | hiszpański |
| Platforma streamingowa | YouTube – Cartoon Network Polska |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 16 stycznia 2024 |
| Wyemitowane serie |
1 |
| Wyemitowane odcinki | 21 |
ToonTorial – meksykański krótkometrażowy serial animowany.
Serial dostępny z dubbingiem w serwisie YouTube od 16 stycznia 2024 roku na kanale Cartoon Network Polska.
Wersja polska
Wersja polska: STUDIO PDK
Reżyseria i dźwięk: Dariusz Kosmowski
Dialogi:
- Kuba Florian Stolarz (odc. 1-11),
- Radosław Koch (odc. 12-21)
Kierownictwo produkcji: Agata Sutkowska
W roli Narratorki: Agata Sutkowska
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł hiszpański | Online |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 16.01.2024 | 01 | Jak jeździć na rowerze | Cómo montar en bicicleta | YT |
| 30.01.2024 | 02 | Jak nauczyć się grać na gitarze | Cómo tocar la guitarra | YT |
| 13.02.2024 | 03 | Jak prowadzić zdrowy tryb życia | Cómo tener una vida saludable | YT |
| 27.02.2024 | 04 | Jak przygotować romantyczną kolację | Cómo preparar una cena romántica | YT |
| 12.03.2024 | 05 | Jak pozbyć się myszy | Cómo deshacerse de un ratón | YT |
| 26.03.2024 | 06 | Jak urządzić meksykańską imprezę | Cómo hacer una fiesta mexicana | YT |
| 09.04.2024 | 07 | Jak narysować swoje ulubione postacie | Cómo dibujar a tu personaje favorito | YT |
| 23.04.2024 | 08 | Jak zostać profesjonalnym graczem | Cómo ser un videojugador profesional | YT |
| 07.05.2024 | 09 | Jak dobrze napisać sprawdzian | Cómo aprobar tus exámenes | YT |
| 21.05.2024 | 10 | Jak naprawić komórkę | Cómo reparar tu celular | YT |
| 04.06.2024 | 11 | Jak wyprać skarpetki | Cómo lavar tus calcetines | YT |
| 18.06.2024 | 12 | Jak nałożyć makijaż: krok po kroku | Cómo maquillarse paso a paso | YT |
| 02.07.2024 | 13 | Jak pielęgnować rośliny | Cómo cuidar tus plantas | YT |
| 16.07.2024 | 14 | Jak wytresować psa | Cómo entrenar a tu perro | YT |
| 30.07.2024 | 15 | Jak zdobyć przyjaciół | Cómo hacer amigos | YT |
| 13.08.2024 | 16 | Jak stworzyć własny komiks | Cómo hacer tu propio comics | YT |
| 10.09.2024 | 17 | Jak upiec ciasto | Cómo hacer un pastel | YT |
| 24.09.2024 | 18 | Jak własnoręcznie zrobić zabawki | Cómo hacer tus propios juguetes | YT |
| 24.10.2024 | 19 | Jak się przygotować na Halloween? | Cómo pedir dulces en Halloween | YT |
| 07.11.2024 | 20 | Jak zrobić własnego superbohatera | Cómo hacer tu propio superheroé | YT |
| 16.12.2024 | 21 | Jak udekorować choinkę | Cómo decorar tu árbol de Navidad | YT |
