Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
m nowy artykuł
 
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 4: Linia 4:


== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
'''Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej''': na zlecenie ZigZap – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br />
'''Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej''': na zlecenie ZigZap <small>(odc. 1-13)</small> / teleTOON+ <small>(odc. 14)</small> – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br />
'''Reżyseria''': [[Andrzej Mastalerz]]<br />
'''Reżyseria''':
'''Dialogi polskie''': [[Łukasz Zielonka]]<br />
* [[Andrzej Mastalerz]] <small>(odc. 1-13)</small>,
* [[Jerzy Dominik]] <small>(odc. 14)</small>
'''Tłumaczenie''': [[Władysław Weker]] <small>(odc. 14)</small><br />
'''Dialogi polskie''':
* [[Łukasz Zielonka]] <small>(odc. 1-13)</small>,
* [[Jan Chojnacki]] <small>(odc. 14)</small>
'''Dźwięk i montaż''': [[Maciej Brzeziński]]<br />
'''Dźwięk i montaż''': [[Maciej Brzeziński]]<br />
'''Organizacja produkcji''': [[Piotr Pluciński]]<br />
'''Organizacja produkcji''': [[Piotr Pluciński]]<br />
Linia 26: Linia 31:
* [[Paweł Szczesny]]
* [[Paweł Szczesny]]
* [[Piotr Kozłowski]]
* [[Piotr Kozłowski]]
* [[Anna Sroka]]
i inni
i inni


'''Lektor''': [[Andrzej Mastalerz]]
'''Lektorzy''':
* [[Andrzej Mastalerz]] <small>(odc. 1-13)</small>,
* [[Jerzy Dominik]] <small>(odc. 14)</small>


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 45%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
|-style="background: #ABC;"
|-style="background: #ABC;"
!width="23%"|Premiera odcinka
!width="14%"|Premiera odcinka
!width="13%"|N/o
!width="10%"|N/o
!width="64%"|Polski tytuł
!width="33%"|Polski tytuł
!width="33%"|Angielski tytuł
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.02.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.02.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|01
| bgcolor="#DFEEEF"|01
| ''Gibki Rasta na lodzie''
| ''Gibki Rasta na lodzie''
| ''Dancing Rasta On Ice''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.02.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.02.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|02
| bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''Luźny Joe gubi rytm''
| ''Luźny Joe gubi rytm''
| ''Cool Joe Looses His Groove''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.03.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.03.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|03
| bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Zaginiona gwiazda''
| ''Zaginiona gwiazda''
| ''The Lost Star''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.03.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.03.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|04
| bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Szpiedzy w kompleksie''
| ''Szpiedzy w kompleksie''
| ''Compound Compromised''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.03.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.03.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|05
| bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''Echa przeszłości''
| ''Echa przeszłości''
| ''Blasts From The Past''
|-
|-
| colspan=3 |  
| colspan=4 |  
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.03.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.03.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|06
| bgcolor="#DFEEEF"|06
| ''Między przyjaciółmi''
| ''Między przyjaciółmi''
| ''Between Friends''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.03.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.03.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|07
| bgcolor="#DFEEEF"|07
| ''Zanik instynktu''
| ''Zanik instynktu''
| ''Instinct Extinct''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.04.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.04.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|08
| bgcolor="#DFEEEF"|08
| ''Wielki Bo za kratkami''
| ''Wielki Bo za kratkami''
| ''Big Bo Lockdown''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.04.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.04.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|09
| bgcolor="#DFEEEF"|09
| ''Koniec marzeń''
| ''Koniec marzeń''
| ''The End Of Dreams''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.04.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.04.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''Pojednanie w drużynie''
| ''Pojednanie w drużynie''
| ''No El’ in Team''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.04.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.04.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|11
| bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''Sabotaż''
| ''Sabotaż''
| ''Wolf In Coach’s Clothing''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.05.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.05.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|12
| bgcolor="#DFEEEF"|12
| ''Niema komunikacja''
| ''Niema komunikacja''
| ''Communication Blok''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.05.2009
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.05.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|13
| bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Opanowanie piłki''
| ''Opanowanie piłki''
| ''Ball Control''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=4 |
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA'''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Nogi z ołowiu''
| ''Led Steppin’''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|15
| ''
| ''Training Trap''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|16
| ''
| ''Super Skarra''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''
| ''Spaceballs''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''
| ''El Sound Of Silencio''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''
| ''Amal 3’s a Crowd''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''
| ''Bad Altitude''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|21
| ''
| ''Blok/Attak''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|22
| ''
| ''Tough Luck''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|23
| ''
| ''Hypno-Test''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|24
| ''
| ''Big Bo,To Go''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|25
| ''
| ''Beautiful Gaming''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|26
| ''
| ''Bringing Down The House''
|-
| colspan=4 |  
|}
|}



Wersja z 17:33, 1 paź 2011

Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki (org. Supa Strikas, 2008-2009) – 26-odcinkowy serial animowany, stworzony w koprodukcji Republiki Południowej Afryki (RPA) i Francji, przedstawiający zmagania drużyny piłkarskiej Supa Strikas.

Serial emitowany w Polsce na kanale ZigZap, gdzie emitowanych jest 13 odcinków. Premiera serialu nastąpiła 15 lutego 2009 roku. Lektor (Andrzej Mastalerz) podaje tytuł Supa Strikas, jednak serial widnieje w programach telewizyjnych oraz w reklamach pod tytułem Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki.

Wersja polska

Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: na zlecenie ZigZap (odc. 1-13) / teleTOON+ (odc. 14)STUDIO SONICA
Reżyseria:

Tłumaczenie: Władysław Weker (odc. 14)
Dialogi polskie:

Dźwięk i montaż: Maciej Brzeziński
Organizacja produkcji: Piotr Pluciński
Wystąpili:

i inni

Lektorzy:

Spis odcinków

Premiera odcinka N/o Polski tytuł Angielski tytuł
SERIA PIERWSZA
15.02.2009 01 Gibki Rasta na lodzie Dancing Rasta On Ice
22.02.2009 02 Luźny Joe gubi rytm Cool Joe Looses His Groove
01.03.2009 03 Zaginiona gwiazda The Lost Star
08.03.2009 04 Szpiedzy w kompleksie Compound Compromised
15.03.2009 05 Echa przeszłości Blasts From The Past
22.03.2009 06 Między przyjaciółmi Between Friends
29.03.2009 07 Zanik instynktu Instinct Extinct
05.04.2009 08 Wielki Bo za kratkami Big Bo Lockdown
12.04.2009 09 Koniec marzeń The End Of Dreams
19.04.2009 10 Pojednanie w drużynie No El’ in Team
26.04.2009 11 Sabotaż Wolf In Coach’s Clothing
03.05.2009 12 Niema komunikacja Communication Blok
10.05.2009 13 Opanowanie piłki Ball Control
SERIA DRUGA
01.10.2011 14 Nogi z ołowiu Led Steppin’
15 Training Trap
16 Super Skarra
17 Spaceballs
18 El Sound Of Silencio
19 Amal 3’s a Crowd
20 Bad Altitude
21 Blok/Attak
22 Tough Luck
23 Hypno-Test
24 Big Bo,To Go
25 Beautiful Gaming
26 Bringing Down The House

Linki zewnętrzne