Wegezaury: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery=12 czerwca [[2023]] | |data premiery=12 czerwca [[2023]] | ||
|sezony=2 z 3 | |sezony=2 z 3 | ||
|odcinki=40 z | |odcinki=40 z 60 | ||
}} | }} | ||
'''Wegezaury''' (ang. ''Ginger and the Vegesaurs'', 2022-2024) – australijski serial animowany. | '''Wegezaury''' (ang. ''Ginger and the Vegesaurs'', 2022-2024) – australijski serial animowany. | ||
| Linia 222: | Linia 222: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | | bgcolor="#CCE2FF"|42 | ||
| '' | | ''Play Rock'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| Linia 230: | Linia 230: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | | bgcolor="#CCE2FF"|44 | ||
| '' | | ''Slippery Skins'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|45 | | bgcolor="#CCE2FF"|45 | ||
| '' | | ''Sweet Potatodon'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| Linia 242: | Linia 242: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|47 | | bgcolor="#CCE2FF"|47 | ||
| '' | | ''Tricks and Treats'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|48 | | bgcolor="#CCE2FF"|48 | ||
| '' | | ''Ball Games'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|49 | | bgcolor="#CCE2FF"|49 | ||
| '' | | ''Night Lights'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|50 | | bgcolor="#CCE2FF"|50 | ||
| '' | | ''Tree Tops'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|51 | | bgcolor="#CCE2FF"|51 | ||
| '' | | ''Playtime'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|52 | | bgcolor="#CCE2FF"|52 | ||
| '' | | ''Baby Boom'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|53 | | bgcolor="#CCE2FF"|53 | ||
| '' | | ''Hoof-cuffed'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|54 | | bgcolor="#CCE2FF"|54 | ||
| '' | | ''Calls of the Wild'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|55 | | bgcolor="#CCE2FF"|55 | ||
| '' | | ''Treasure Hunt'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|56 | | bgcolor="#CCE2FF"|56 | ||
| ''New Veg in Town'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|57 | |||
| ''Frozen Strawberries'' | | ''Frozen Strawberries'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|58 | ||
| ''The Stinky Flower'' | | ''The Stinky Flower'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|59 | ||
| ''Easy Sneezy'' | | ''Easy Sneezy'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|60 | |||
| ''Winter Cave'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 13:00, 6 gru 2025
| Tytuł | Wegezaury |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Ginger and the Vegesaurs |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Australia |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | MiniMini+, TVP ABC |
| Lata produkcji | 2022-2024 |
| Data premiery dubbingu | 12 czerwca 2023 |
| Wyemitowane serie |
2 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 40 z 60 |
Wegezaury (ang. Ginger and the Vegesaurs, 2022-2024) – australijski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale MiniMini+ od 12 czerwca 2023 roku.
Fabuła
Takich dinozaurów jeszcze świat nie widział! Pełna ciepłego humoru animacja dla najmłodszych.
Dawno, dawno temu, w porośniętej soczystą zielenią, górzystej krainie mieszkały wegezaury, sympatyczne stworzenia w kształcie owoców i warzyw. Żyły tam sałatodaktyle, bananoraptory i brokułozaury. A pośród nich - nasza bohaterka, tricarotop Natka i jej przyjaciele, groszkozaury: Wasabi, Groszek i Mięcio. Razem przeżywali niesamowite przygody, poznając piękny, choć czasem też niebezpieczny świat dookoła.
Źródło: MiniMini+.pl
Wersja polska
Serie I-II
Wersja polska: na zlecenie Canal+ – STUDIO PUBLISHING
Udział wzięli:
- Joanna Pach-Żbikowska – Natka
- i Włodzimierz Press – Narrator
Lektor: Maciej Gudowski
Seria III
Wersja polska: TELEWIZJA POLSKA – TVP ABC
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Dźwięk i montaż: Pavlo Kartoiev
Kierownictwo produkcji: Jan Furmański
Udział wzięli:
- Joanna Pach-Żbikowska – Natka
- i Włodzimierz Press – Narrator
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 12.06.2023 | 01 | Meet Ginger |
| 12.06.2023 | 02 | Wobbly Tooth |
| 13.06.2023 | 03 | Dinner Time |
| 13.06.2023 | 04 | Fly Bok, Fly |
| 14.06.2023 | 05 | Roller Coaster Brocs |
| 14.06.2023 | 06 | Hide and Seek |
| 15.06.2023 | 07 | Bed Time |
| 15.06.2023 | 08 | The Nest |
| 16.06.2023 | 09 | Mamma Pea |
| 16.06.2023 | 10 | Tummy Ache |
| 19.06.2023 | 11 | Frozen Peas |
| 19.06.2023 | 12 | Pea Rex Pinball |
| 20.06.2023 | 13 | Hot Potatodon |
| 20.06.2023 | 14 | Lost |
| 21.06.2023 | 15 | Roar Off |
| 21.06.2023 | 16 | Pea Shooter |
| 22.06.2023 | 17 | Fossil |
| 22.06.2023 | 18 | Apple Tales |
| 23.06.2023 | 19 | Sunday Roast |
| 23.06.2023 | 20 | Popcorn |
| SERIA DRUGA | ||
| 04.09.2023 | 21 | Minty in the Sky |
| 04.09.2023 | 22 | Dance-Off |
| 05.09.2023 | 23 | Hatchling |
| 05.09.2023 | 24 | Beached |
| 06.09.2023 | 25 | Chillipede Chase |
| 06.09.2023 | 26 | Bubble Trouble |
| 07.09.2023 | 27 | Hibernation |
| 07.09.2023 | 28 | Just Dig It |
| 08.09.2023 | 29 | Coconut Roll |
| 08.09.2023 | 30 | Top of the Pops |
| 11.09.2023 | 31 | Pea in the Middle |
| 11.09.2023 | 32 | Bloom Feast |
| 12.09.2023 | 33 | The Great Race |
| 12.09.2023 | 34 | Baby Cuke |
| 13.09.2023 | 35 | Sleep-Pea Heads |
| 13.09.2023 | 36 | The Hole Banana |
| 14.09.2023 | 37 | Coconut Chaos |
| 14.09.2023 | 38 | Ouchy Feet |
| 15.09.2023 | 39 | Hiccups |
| 15.09.2023 | 40 | Hot Bubble Bath |
| SERIA TRZECIA | ||
| 41 | The Big Itch | |
| 42 | Play Rock | |
| 43 | Following Forest | |
| 44 | Slippery Skins | |
| 45 | Sweet Potatodon | |
| 46 | Copy That | |
| 47 | Tricks and Treats | |
| 48 | Ball Games | |
| 49 | Night Lights | |
| 50 | Tree Tops | |
| 51 | Playtime | |
| 52 | Baby Boom | |
| 53 | Hoof-cuffed | |
| 54 | Calls of the Wild | |
| 55 | Treasure Hunt | |
| 56 | New Veg in Town | |
| 57 | Frozen Strawberries | |
| 58 | The Stinky Flower | |
| 59 | Easy Sneezy | |
| 60 | Winter Cave | |
Linki zewnętrzne
- Wegezaury w bazie Internet Movie Database (IMDb)
