Tree Fu Tom: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 9: | Linia 9: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie MiniMini – [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]<br /> | '''Wersja polska''': na zlecenie MiniMini+ – [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]<br /> | ||
'''Dialogi''': [[Katarzyna Michalska]]< | '''Dialogi''': | ||
* [[Katarzyna Michalska]] <small>(odc. 1-26)</small>, | |||
* [[Małgorzata Kochańska]] <small>(odc. 27-29)</small> | |||
'''Reżyseria''': [[Dorota Kawęcka]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Dorota Kawęcka]]<br /> | ||
'''Dźwięk i montaż''': [[Jacek Kacperek]]<br /> | '''Dźwięk i montaż''': [[Jacek Kacperek]]<br /> | ||
| Linia 228: | Linia 230: | ||
| ''Zgubiony kamień'' | | ''Zgubiony kamień'' | ||
| ''The Lost Stone'' | | ''The Lost Stone'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"|28.04.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Akcja: mrówki'' | |||
| ''Harvest Antics'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"|29.04.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| ''Twig olbrzymem'' | |||
| ''Twigs’ Big Boost'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"|28.04.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| ''Fanklub Toma'' | |||
| ''Tom’s Fan Club'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 21:50, 29 kwi 2014
Tree Fu Tom (2012) – brytyjski serial animowany wyprodukowany przez FremantleMedia. Serial wykonany w techniką trójwymiarową CGI.
Serial emitowany w Polsce na kanale MiniMini+ od 1 kwietnia 2013 roku.
Fabuła
W miniaturowej, fantastycznej krainie Treetopolis, mieszkają: chłopiec o imieniu Tom, jego kompan Twigs i paczki ich najlepszych przyjaciół. W każdym odcinku przedstawiona jest niesamowita przygoda, która kończy się dobrze tylko dzięki interwencji… małych widzów. Tom, gdy ma kłopoty, zwraca się do dzieci siedzących przed telewizorami z prośbą o pomoc. Maluchy wspólnie z głównym bohaterem wykonują magiczne ruchy, które sprawiają, że Tom zyskuje supermoc i pokonuje wszystkie przeciwności. Serial, zrealizowany we współpracy z fizjoterapeutami, ma wspierać rozwój ruchowy i manualny maluchów oraz ich zdolność utrzymania równowagi.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-909636
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie MiniMini+ – STUDIO PUBLISHING
Dialogi:
- Katarzyna Michalska (odc. 1-26),
- Małgorzata Kochańska (odc. 27-29)
Reżyseria: Dorota Kawęcka
Dźwięk i montaż: Jacek Kacperek
Kierownictwo produkcji: Aneta Staniszewska
Udział wzięli:
- Łukasz Krystowski – Tom
- Janusz Zadura – Twigs
- Anna Gajewska – Ariela
- Cezary Kwieciński –
- Stink,
- Zwijak
- Waldemar Barwiński –
- Zigzoo,
- Rickety,
- Robot Zigzoo
- Monika Wierzbicka –
- Puffy,
- Treetog
i inni
Tekst piosenki: Joachim Karafka
Śpiewał: Adam Krylik
Lektor: Maciej Gudowski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01.04.2013 | 01 | Największa śmiechunka | May The Best Berry Win |
| 02.04.2013 | 02 | Wyprawa | Squizzle Quest |
| 03.04.2013 | 03 | Zigzoo Zero | Zigzoo The Zero |
| 04.04.2013 | 04 | Żegnajcie, żółtodzioby | So Long Greenhorns! |
| 01.04.2013 | 05 | W ciemnościach | Hide And Squeak |
| 06.04.2013 | 06 | Kamyk życzeń | Wishful Thinking |
| 07.04.2013 | 07 | Robot Zigzoo | Zigzoo’s Robot |
| 08.04.2013 | 08 | Wśród przyjaciół | With Friends Like These |
| 09.04.2013 | 09 | Pszczółki do spółki | Buzzworthy |
| 10.04.2013 | 10 | Jak na skrzydłach | Winging It |
| 11.04.2013 | 11 | Czerwony kryształ | Crystal Catastrophe |
| 12.04.2013 | 12 | Psoty Grzybiaków | Fungus Among Us |
| 13.04.2013 | 13 | Wielkie rodeo | The Big Ranch Rodeo |
| 14.04.2013 | 14 | Wszyscy za jednego | One for All! |
| 15.04.2013 | 15 | Tom i treefle | Treefle Tom |
| 16.04.2013 | 16 | Niezwykła podróż | The Great Journey |
| 17.04.2013 | 17 | Nie tak szybko! | Not So Fast! |
| 18.04.2013 | 18 | Nucące trzmiele | Hovering Humblebugs |
| 19.04.2013 | 19 | Łowcy skarbów | Treasure Hunt |
| 20.04.2013 | 20 | Wielkie nieporządki | Tom’s Big Mess |
| 21.04.2013 | 21 | Święto soków | Sappy Day |
| 22.04.2013 | 22 | Kłopoty z Grubciem | Grubble Trouble |
| 23.04.2013 | 23 | Rickety na ratunek | A Rickety Rescue |
| 24.04.2013 | 24 | Pogoda w kratkę | Weather Bother |
| 25.04.2013 | 25 | Tomcio maluch | Tiny Tom |
| 26.04.2013 | 26 | Zgubiony kamień | The Lost Stone |
| SERIA DRUGA | |||
| 28.04.2014 | 27 | Akcja: mrówki | Harvest Antics |
| 29.04.2014 | 28 | Twig olbrzymem | Twigs’ Big Boost |
| 28.04.2014 | 29 | Fanklub Toma | Tom’s Fan Club |
| 30 | ' | ' | |
| 31 | ' | ' | |
| 32 | ' | ' | |
| 33 | ' | ' | |
| 34 | ' | ' | |
| 35 | ' | ' | |
Linki zewnętrzne
- Tree Fu Tom w polskiej Wikipedii
