Waldemar Barwiński

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Waldemar Barwiński

aktor, lektor

Waldemar Barwiński.jpg
Data i miejsce urodzenia 11 kwietnia 1973
Zamość

Waldemar Barwiński (ur. 11 kwietnia 1973 roku w Zamościu) – polski aktor.

Absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (1996). Tata Jana i Konstantego Barwińskiego.

Polski dubbing

Filmy

Seriale

  • 1965-1968: Atomrówek – Narrator
  • 1978: Był sobie człowiek – Pierre
  • 1981-1989: Smerfy – Bzyki (odc. 188)
  • 1982: Był sobie kosmos
    • Pierrot,
    • Pułkownik Pierre
  • 1987: Było sobie życie – Buck Huckster (odc. 6)
  • 1987: Nastolatki z Beverly Hills – Kapitan Piotr
  • 1988-1994: Garfield i przyjaciele
    • hycel (odc. 6a),
    • strażnik (odc. 8a),
    • Gary (odc. 9a),
    • głos w pastiszu trailera (odc. 10c),
    • prezenter kociego konkursu (odc. 11a),
    • Listonosz Herman,
    • Rick Deltoid (odc. 19c),
    • ojciec Roscow (odc. 23c),
    • Łasica (odc. 36b, 40b, 41b, 43b),
    • Kaktus Charlie (odc. 48c),
    • sprzedawca kocich łózek (odc. 49c),
    • Floyd (odc. 50c)
  • 1991: Były sobie Ameryki
    • Pierrot,
    • ojciec Pierrusia (odc. 1),
    • ojciec małego indiańskiego chłopca (odc. 4),
    • Martin Vincent (odc. 7),
    • członek załogi Kolumba (odc. 8),
    • Martin Pinson (odc. 8),
    • Hernando Cortez (odc. 9-10),
    • Pedriti (odc. 11),
    • Samuel de Champlain (odc. 14),
    • jeden z Indian (odc. 15),
    • John Smith (odc. 15),
    • Peter Minuit (odc. 15),
    • Robert Cavelier de La Salle (odc. 18),
    • James Oglethorpe (odc. 19),
    • Paul (odc. 19),
    • producent kapeluszy (odc. 19),
    • Patrick Henry (odc. 19),
    • Wielki Jawogan (odc. 21),
    • Daniel Boone (odc. 22),
    • Peter (odc. 22, 24),
    • jeden z Indian (odc. 22),
    • Simon (śpiew w odc. 23),
    • jeden z ludzi chcących przejąć władzę po Bolivarze (odc. 23),
    • Szalony Koń (odc. 25),
    • Benjamin White (odc. 26),
    • czarnoskóry mężczyzna (odc. 26),
    • Viestrup (odc. 26)
  • 1991-1992: Przygody Tintina
    • Pan Sacharyna (druga wersja dubbingu; odc. 3-4),
    • Szkarłatny Rackham (druga wersja dubbingu; odc. 3-5),
    • Reżyser (druga wersja dubbingu; odc. 6)
  • 1992-1998: Batman – Strach na Wróble / dr Jonathan Crane
  • 1994: Byli sobie wynalazcy
    • Pierrot,
    • czarny koń (odc. 1),
    • brązowy koń (odc. 1),
    • jeden z chińskich jeźdźców (odc. 1),
    • jeden z chińskich żołnierzy (odc. 1),
    • Demokryt (odc. 2),
    • Archimedes (odc. 2),
    • Heron (odc. 3),
    • robotnik pytający się Botusa (odc. 3),
    • Sao Mi Shu (odc. 4),
    • brat Gilbert (odc. 4),
    • mechaniczny kogut (odc. 4),
    • Jacopo Dondi dell'Orologio (odc. 4),
    • Giovanni da Dondi (odc. 4),
    • Henryk Żeglarz (odc. 5),
    • Bartolomeo (odc. 5),
    • Sai Lung (odc. 6),
    • Bi Sheng (odc. 6),
    • Hans Gutenberg (odc. 6),
    • jeden z doradców Gillmora (odc. 7),
    • Ambroży Paré (odc. 8),
    • Galileusz (odc. 9, 25),
    • Izaak Newton (odc. 10),
    • George Buffon (odc. 11),
    • Antoine Lavoisier (odc. 12),
    • projektant starożytnej maszyny parowej (odc. 13),
    • Denis Papin (odc. 13),
    • George Stephenson (odc. 13),
    • kot (odc. 14),
    • Michael Faraday (odc. 14),
    • Karol Darwin (odc. 15),
    • jeden z tubylców (odc. 15),
    • Anton Leeuwenhoek (odc. 17),
    • Ludwik Pasteur (odc. 17),
    • wilk (odc. 17),
    • Thomas Edison (odc. 18),
    • Hotep (odc. 19),
    • Guglielmo Marconi (odc. 19),
    • Leonardo Da Vinci (odc. 20),
    • Henry Ford (odc. 20),
    • Ikar (odc. 21),
    • Wilbur Wright (odc. 21),
    • szef kolei (odc. 22),
    • Piotr Curie (odc. 22),
    • Albert Einstein (odc. 23),
    • Hans Albert Einstein (odc. 23),
    • Konrad Lorenz (odc. 23),
    • jeden z przechodniów (odc. 24),
    • David De Russell (odc. 25),
    • Robert Goddard (odc. 25),
    • Neil Armstrong (odc. 25),
    • mąż Anny (odc. 25)
  • 1994: Czarodziejskie kalosze Williama – Narrator (druga wersja dubbingu)
  • 1995-1998: Gęsia skórka
    • Pan Webster, tata Michaela (druga wersja dubbingu; odc. 3),
    • Pan Dark, tata Lucy (druga wersja dubbingu; odc. 4),
    • George (druga wersja dubbingu; odc. 5-6),
    • Tata Billy’ego (druga wersja dubbingu; odc. 6),
    • Emile (druga wersja dubbingu; odc. 7),
    • Kierowca (druga wersja dubbingu; odc. 9),
    • Dennis (druga wersja dubbingu; odc. 10),
    • Pan Boyd (druga wersja dubbingu; odc. 11),
    • Pan Turnbull (druga wersja dubbingu; odc. 11),
    • Doktor Marek (druga wersja dubbingu; odc. 12-13),
    • Pająk (druga wersja dubbingu; odc. 15),
    • różne głosy (odc. 3-7, 8-13, 15)
  • 1995-2000: Sylwester i Tweety na tropie
    • Szajbuś White (trzecia wersja dubbingu; odc. 9),
    • jeden ze starców z klanu MacCrorry (trzecia wersja dubbingu; odc. 10),
    • kierowca tramwaju (trzecia wersja dubbingu; odc. 11),
    • James Swist (trzecia wersja dubbingu; odc. 12),
    • Bertie (trzecia wersja dubbingu; odc. 13),
    • kosmita #1 (trzecia wersja dubbingu; odc. 14a),
    • Larson Ślinka (trzecia wersja dubbingu; odc. 15a),
    • kot Güsel (trzecia wersja dubbingu; odc. 16a),
    • klaun (trzecia wersja dubbingu; odc. 22b),
    • Gremlin #2 (trzecia wersja dubbingu; odc. 24a),
    • Kondor Dzióbas (trzecia wersja dubbingu; odc. 25b),
    • François (trzecia wersja dubbingu; odc. 26a),
    • Kwaczy Błysk (trzecia wersja dubbingu; odc. 28b),
    • Will Bates (trzecia wersja dubbingu; odc. 29a),
    • Kotello (trzecia wersja dubbingu; odc. 31a),
    • Wędzony Śledź (trzecia wersja dubbingu; odc. 33a),
    • burmistrz Wenecji trzecia wersja dubbingu; (odc. 41a),
    • sprzedawca w sklepie Eddiego (trzecia wersja dubbingu; odc. 42b),
    • kontroler z wieży kontroli lotów kosmicznych (trzecia wersja dubbingu; odc. 43a),
    • prezenter (trzecia wersja dubbingu; odc. 44a),
    • Szeryf z Nottingham (trzecia wersja dubbingu; odc. 44b),
    • pomocnik Madame Perfiumodór (trzecia wersja dubbingu; odc. 46b),
    • kierownik wycieczki (trzecia wersja dubbingu; odc. 47b),
    • Derek (trzecia wersja dubbingu; odc. 49a),
    • duch (trzecia wersja dubbingu; odc. 50b),
    • inspektor sanitarny (trzecia wersja dubbingu; odc. 51b)
  • 1996-2001: Billy – kot – Joe, treser Wilbura (druga wersja dubbingu; odc. 35)
  • 1997-2009: Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
  • 1997: Byli sobie odkrywcy
    • Dorosły Pierre,
    • Martin Pinzón (odc. 9),
    • Joseph Banks (odc. 17),
    • David Livingstone (odc. 21),
    • Handlarz niewolnikami (odc. 21),
    • Roald Amundsen (odc. 22),
    • Jacques Piccard (odc. 24),
    • Mongolfierre #1 (odc. 24),
    • Antoine de Ville (odc. 25),
    • Sir Edmund Hilary (odc. 25),
    • Archimedes (odc. 26),
    • Astronauta (odc. 26),
    • Gailieusz (odc. 26),
    • Isaac Newton (odc. 26),
    • John Egert (odc. 26),
    • Maior (odc. 26),
    • Rycerz Aleksandra Wielkiego (odc. 26),
    • Załogant (odc. 26)
  • 1997: South Park
    • Król (odc. 170),
    • Stephen Abootman (odc. 171),
    • Badacz 1 (odc. 172)
  • 1998-2005: Kotopies
    • Dunglap (odc. 1b),
    • Spiker (odc. 2ab),
    • Narrator kroniki (odc. 2b),
    • Bohater filmu (odc. 5a),
    • Wiewiór Eddie (odc. 6a, 7b)
  • 1999-2004: Mały Bill – Kapitan Burza
  • 1999: Futurama
    • Alcazar (odc. 22),
    • Bóg (odc. 52),
    • Ten Facet (odc. 53)
  • 1999: Sonic Underground
    • Bartleby,
    • Ifukan (odc. 21)
  • 1999-2004: Rocket Power − Ray
  • 1999-2001: Wodnikowe Wzgórze
    • Jastrzębiec,
    • Truskawek (odc. 15)
  • 2000-2006: Słowami Ginger
    • Jean-Pierre,
    • Jed,
    • Pan Gardner
  • 2001: Odjazdowe zoo
  • 2001-2017: Wróżkowie chrzestni
    • Juandissimo (odc. 95-98),
    • Brad Wurst (odc. 116a),
    • Przedrzeźniacz (odc. 131a),
    • członek Rady Antywróżków #2 (odc. 132),
    • Doktor Lansiarski (odc. 166b)
  • 2002-2010, 2015-2017: Baśnie i bajki polskie
    • Marszałek Gustavos (odc. 14),
    • Marszałek Big-Smark (odc. 14),
    • Bartnik Bartłomiej (odc. 14),
    • Wartownik (odc. 14),
    • Janek (odc. 15),
    • Kogutek (odc. 16),
    • Kupiec (odc. 16),
    • Woźnica (odc. 16),
    • Gwary (odc. 16)
    • Król utopców (odc. 17),
    • Utopiec (odc. 17),
    • Kaczor Kwak (odc. 22)
    • Wymoczek (odc. 23),
    • Pochuczek (odc. 23),
    • Francik (odc. 24),
    • Agent (odc. 25),
    • Ojciec (odc. 28),
    • Kogut (odc. 32),
    • Gospodarz (odc. 32),
    • Mateusz (odc. 33)
  • 2002: Beyblade V-Force – Kai (druga wersja dubbingu)
  • 2002-2007: Kim Kolwiek
    • Ricky Rodgile (odc. 84),
    • Felix Renton (odc. 86)
  • 2002-2005: Looney Tunes: Maluchy w pieluchach
    • Lektor programu “Tessy Domek na drzewie” (odc. 48a),
    • Robaczek Willie (odc. 48b),
    • Kurak (odc. 49b),
    • Lalkarz (odc. 51b),
    • Kelner w pociągu (odc. 52a),
    • Pepe (odc. 53a)
  • 2003-2008: Truskawkowe ciastko – Szkarłatne Ciastko
  • 2003: Kot Crawford – Crawford
  • 2004-2007: Nieidealna
    • Trener Pirson,
    • Corn
  • 2004-2008: Batman
    • Firefly,
    • Cash Tankenson (odc. 32),
    • Francis Grey (odc. 48)
  • 2004-2008: SpongeBob Kanciastoporty – Chłopak do zbijania baniek (odc. 98)
  • 2004-2006: Liga Sprawiedliwych bez granic
    • Hawkman / Carter Hall (odc. 28, 37),
    • Móżdżak 5 (odc. 36)
  • 2005, 2007-2009: Jasiek i Tyćki – Szymuś
  • 2005-2009: Karol do kwadratu – Max Anderwood (odc. 58)
  • 2005-2008: Nie ma to jak hotel
    • Bobby (odc. 1),
    • Tim (odc. 4),
    • Serge (odc. 6),
    • Eddie (odc. 8),
    • Tata Maddie (odc. 10),
    • Emcee (odc. 12),
    • Ochroniarz (odc. 14),
    • Todd St. Mark (odc. 15),
    • Skippy (odc. 61, 69, 77-78),
    • Brick (odc. 66)
  • 2005-2008: Awatar: Legenda Aanga − Król Ziemi Ba Sing Se (odc. 38-40)
  • 2005: Doraemon
  • 2005-2006: Krypto superpies – Mike (odc. 28b)
  • 2005-2006: Szanowni Państwo X – Błyskacz
  • 2005: Spadkobiercy Tytanów − Hermes
  • 2005: Strażackie opowieści − Szef
  • 2005: Yakari
    • Zapalczywy Kruk,
    • Wiele Ust,
    • wilk,
    • Czarna Chmura,
    • Duży Pysk,
    • puma,
    • Bystry Wzrok,
    • kojot Chodzący z ludźmi,
    • Lipek (odc. 61),
    • Złodziej koni 1 (odc. 63),
    • Jeżozwierz (odc. 75),
    • Wydra 2 (odc. 87, 99),
    • Waleczne Serce (odc. 96)
  • 2006: Amerykański smok Jake Long – Jonathan
  • 2006: Powiedz to z Noddym – Whizz (pierwsza wersja dubbingu)
  • 2006: Rintinkan
  • 2006: Zawiadowca Ernie
  • 2006-2016: Wspaniałe zwierzaki
  • 2006: Lola i Virginia – Rafał
  • 2006-2009: Wymiennicy – Pan Winters
  • 2006: Pokémon: Diament i Perła - Brock
  • 2006-2013: Złota rączka
    • pan Singh (odc. 30a, 66a),
    • Oleg (odc. 31b),
    • Oskar (odc. 33b),
    • Ksawery (odc. 34a),
    • dostawca truskawek (odc. 67b),
    • Grzesiek (odc. 81a),
    • Arek (odc. 82b),
    • pan Alvarez (odc. 88b, 91b),
    • prezenter radiowy (odc. 93b)
  • 2007-2011: Przygody Sary Jane – Eddie Smith (druga wersja dubbingu, odc. 20-21)
  • 2007-2010: Świat słów – Żaba
  • 2007-2009: Kudłaty i Scooby Doo na tropie – Robik (odc. 14-26)
  • 2007: Kraina Booga Booga – Gerard
  • 2007: M.I. High
    • Lorenzo Ferrago (druga wersja dubbingu; odc. 13, 30),
    • Ben Lacey (druga wersja dubbingu; odc. 20),
    • Jeremy Vine (druga wersja dubbingu; odc. 50),
    • pracownik Quilliana Pendriksa (druga wersja dubbingu; odc. 60),
    • naukowiec (druga wersja dubbingu; odc. 76),
    • naukowiec (druga wersja dubbingu; odc. 81)
  • 2007-2010: Chowder – Właściciel pizzerii (odc. 47a)
  • 2007: Czarodzieje z Waverly Place
    • Spiker (odc. 1),
    • Pan Malone (odc. 3),
    • Kieszonkowy elf (odc. 4),
    • Figurka (odc. 5),
    • Trener Gunderson (odc. 6),
    • Klient #2 (odc. 7),
    • Sprzedawca (odc. 8),
    • Goblin (odc. 9),
    • Alucard Van Heusen (odc. 44-45)
  • 2007: Rajdek – mała wyścigówka
  • 2007: Fineasz i Ferb
    • profesor McGillicuddy (odc. 23a),
    • Marsjanie (odc. 23b),
    • chłopak Sylwii (odc. 24),
    • pan z serwisu suszarek (odc. 26a),
    • Joe #1 (odc. 38),
    • Irving (odc. 39a),
    • Coltrane (odc. 40a),
    • reporter (odc. 46b),
    • Blay’t (odc. 48),
    • Charles (odc. 53),
    • policjant (odc. 55a),
    • sędzia na konkursie (odc. 55b),
    • kamerzysta (odc. 56a),
    • Albert (odc. 56b, 59, 125b),
    • mężczyzna w tłumie (odc. 57a),
    • menadżer hotelu (odc. 60),
    • Rodrigo (odc. 84b),
    • Garbog (odc. 94b),
    • konferansjer festiwalu filmowego (odc. 94b),
    • mucha z ludzką głową (odc. 101a),
    • Luc Robitaille (odc. 102a),
    • tata chłopca (odc. 103b),
    • strażnik przy przejściu granicznym (odc. 106),
    • komentator Nigel (odc. 124b),
    • podający się gracz w kasynie (odc. 124b),
    • przewodnik Duchow (odc. 127-128),
    • szef Fretki (odc. 131-132),
    • Wenedell (odc. 121a, 136-137)
  • 2007: Pan Ślimak – Pan Ślimak (seria II)
  • 2007: Tropiciele zagadek – Długi
  • 2007: ABC literkowe chochliki – chochlik K (odc. 26)
  • 2007-2009: Księżycowy Miś
  • 2008-2009: Strażnicy z Chinatown – Chris
  • 2008: Batman: Odważni i bezwzględni – Dr Choi / Atom
  • 2008-2009: Ben 10: Obca potęga
    • Giermek (odc. 11),
    • Baz-El (odc. 32),
    • Psyphon (odc. 27-28, 40),
    • Pierce (odc. 43)
  • 2008: Beyblade: Metal Masters
    • Rosyjski Blader DJ (odc. 14-15),
    • Wales (odc. 16, 24-29, 38-39, 46-47),
    • kierowca (odc. 30),
    • Benjamin (odc. 34),
    • komentator lokalnych zawodów (odc. 35)
  • 2008: Była sobie Ziemia
    • Pierrot,
    • Afrykanin, który używał różdżki do szukania wody (odc. 4)
  • 2008: Animalia – Iggy
  • 2008: Pokémon – Diament i Perła – Brock (sezon 10)
  • 2008: Wakfu
    • Xav (odc. 8-9),
    • Granny Smisse (odc. 28-29, 34-35, 46, 50-52)
  • 2008: Iron Man: Armored Adventures – Justin Hammer (seria II)
  • 2008: Bujdy na resorach – UFO (odc. 5)
  • 2008: Strażak Sam
    • Charlie,
    • Trevor
  • 2008: Stacyjkowo
    • Feliks,
    • Mtambo,
    • symulator pogody (odc. 44)
  • 2008: Suite Life: Nie ma to jak statek
    • Harold Harold (odc. 12),
    • Enzo Biscotti (odc. 14),
    • Pan Blanket (odc. 25, 39, 47),
    • Strażnik (odc. 35),
    • Hashimoto (odc. 58),
    • Sebastian Nougat (odc. 60)
  • 2008: Pingwiny z Madagaskaru
    • Fotograf Jim (odc. 26b),
    • Leonard (odc. 32a, 46a, 64a, 73b),
    • Roy (odc. 34a, 34b, 43a, 45a, 46b, 47b, 50a, 53a, 58a, 64a, 65a, 71a, 73a, 73b, 76a, 77a, 80b),
    • Cegła (Brick) (odc. 41b, 63),
    • mini-nity (odc. 56b)
  • 2008: Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki
    • Otto Van Drake (odc. 31, 39),
    • Dooba (odc. 39)
  • 2008: Podwodne królestwo
  • 2009-2012: Abby i latająca szkoła wróżek – Gapuś
  • 2009: Archer
    • Mario Sevino (odc. 65),
    • Michael Gray (odc. 74-75)
  • 2009: Dinopociąg – Konduktor
  • 2009: Noddy w Krainie Zabawek
  • 2009: Huntik: Łowcy tajemnic – Cherit
  • 2009: Plan Totalnej Porażki – Justin
  • 2009: Moje życie ze mną
  • 2009-2010: Rozmowy nieoswojone
  • 2009: Superszpiedzy
    • Larry (odc. 23-24),
    • Śliski Mick (odc. 26),
    • Mel (odc. 33),
    • Wirtualny mózg (odc. 34)
  • 2009-2013: Sally Bollywood
    • pan Thomson (odc. 30a, 34b),
    • Ethan (odc. 33b),
    • Tata Tommy’ego (odc. 35a),
    • Tata Doowiego (odc. 36a, 49a, 52a),
    • kucharz (odc. 44a),
    • pan Joby (odc. 46a)
  • 2009-2012: Zeke i Luther
    • pan Montoya (odc. 71),
    • Quentin Del Toro (odc. 72-73)
  • 2009: Opowieści z Tinga Tinga
  • 2009: Super Hero Squad – Srebrny Surfer
  • 2009: Liga Złośliwców – Stróż porządku (odc. 2a, 7b, 9a)
  • 2009: Ja w kapeli
    • Stu Littwin (odc. 9),
    • Jerry Rice (odc. 22),
    • Sherman (odc. 35)
  • 2009-2010: Jonas
  • 2009-2017: Geronimo Stilton
    • Geronimo Stilton (odc. 27-52),
    • Myszoriszi (odc. 11),
    • Chefs (odc. 12),
    • Komentator zawodów szachowych (odc. 14),
    • BLOG (odc. 25),
    • Lektor (odc. 1-26, tytuły odc. 27-52)
  • 2009-2011: Brygada
    • Brat Vern (odc. 12),
    • Bernie (odc. 40)
  • 2009: SkarpeTV – Asystent
  • 2009: Masza i niedźwiedź – Komentator (odc. S04)
  • 2010: Avengers: Potęga i moc
    • Clint Barton / Sokole Oko,
    • Agent Jimmy Woo (odc. 1, 6),
    • Balder (odc. 2, 6)
  • 2010-2012: Ben 10: Ultimate Alien
    • Przywódca Wiecznych Rycerzy (odc. 2),
    • Psyphon (odc. 12, 51-52),
    • Simian (odc. 33),
    • Raptus (odc. 48-50)
  • 2010: Kick Strach się bać
    • Rowdy Remington (odc. 6a, 21a, 23b, 25a),
    • dziennikarz (odc. 9b),
    • Sanchez (odc. 10a)
  • 2010-2011: Planeta Sheena – Pinter
  • 2010: Umizoomi
  • 2010: Pound Puppies: Psia paczka
    • jednooki (odc. 13),
    • Antonio (odc. 46),
    • Marshmallow (odc. 48)
  • 2010: Scooby Doo i Brygada Detektywów
    • Franklin Fruitmeir (odc. 1),
    • Oficer Johnson (odc. 10),
    • Rude Boy (odc. 44)
  • 2010: Zwyczajny serial
    • Papcio,
    • Krasnal (odc. 77),
    • Carter (odc. 107),
    • Srebrny koleś (odc. 122),
    • Barry (odc. 124),
    • Johnny Crasher (odc. 135),
    • Członek Samorządu Nieśmiertelnych (strażnik Źródła Młodości) (odc. 144-145),
    • Magnetofon (odc. 149),
    • Anty-Papcio (odc. 238, 247, 254-256, 259-261)
  • 2010-2014: Babar i przygody Badou
    • lew Andi,
    • kucharz hipopotam,
    • malarz (odc. 20),
    • Ptyś,
    • Fruweryk
  • 2010: Kapitan Biceps
    • Elektrozbój (odc. 1),
    • Zerwistruna (odc. 5),
    • Tommy Field / Turboman (odc. 15),
    • Klejuch Nierozlepialski (odc. 17),
    • Dobrótek (odc. 21),
    • Malcolm / Pancerniak (odc. 25),
    • Zachary Zylch / Ośmieszak (odc. 38),
    • Otton / Pilociarz (odc. 39),
    • Kapitan Detergent (odc. 42),
    • Hugon (odc. 47),
    • Florianek (odc. 58),
    • Grafficiarz / Jan Farbiarz (odc. 60),
    • Super Groszek (odc. 68)
  • 2010: Księga dżungli
    • Kaa,
    • Pavo (odc. 53, 142)
  • 2010-2013: Liga Młodych
    • Czerwona Strzała / Roy Harper (odc. 23-24),
    • Speedy / Arsenał / Roy Harper (odc. 34, 38, 43),
    • Ambasador (odc. 36-37, 41-45)
  • 2010: Kot Prot na wszystko odpowie w lot
    • małpka (odc. 7a, 9a),
    • Ognik (świetlik) (odc. 10a),
    • Gwido (odc. 11a),
    • termit (odc. 13b),
    • Stasiu (altannik) (odc. 14a),
    • Henryk (skałoczep) (odc. 14b),
    • Fred (pchła) (odc. 15a),
    • pawian Cyryl (odc. 16b),
    • wiewiórka Borys (odc. 19b),
    • zięba Fredzio (odc. 20a),
    • kałamarnica Karol (odc. 26b),
    • legwan (odc. 27a),
    • Wacek (wydra morska) (odc. 30a),
    • śnieżna pantera Łapa (odc. 36a),
    • jeżozwierz afrykański Kimbo (odc. 38a),
    • aparat fotograficzny (odc. 40a, 40b)
  • 2010: Tempo Express – Valentino
  • 2010: Potwory i ja – Jeff (odc. 7, 8, 16)
  • 2010: Sherlock Jak
    • Boa (odc. 2, 17, 42, 46),
    • Nietoperz Wampir (odc. 12, 27),
    • Paw (odc. 29, 43, 49)
  • 2010-2018: Pora na przygodę!
    • Cytryndor,
    • jeden z gladiatorów (odc. 27b),
    • jeden z czarodziejów (odc. 31b),
    • Człowiek Banan (odc. 35b, 72a),
    • Palak (odc. 37b, 51a),
    • Pan (odc. 38b),
    • sprzedawca (odc. 39a),
    • Kocyk (odc. 60a),
    • więzień #3 (odc. 62a),
    • Receptor (odc. 65b),
    • Wacek (odc. 72b, 84b, 129b, 136a),
    • policjant w Malinowym Królestwie (odc. 81b),
    • strażnik płomenia (odc. 82b),
    • Kim Kil Whan (odc. 83a, 120a, 137a),
    • Prismo (odc. 87b, 94b-95a, 109b),
    • Król Żółw (odc. 114a),
    • kolega Jurka (odc. 116a),
    • radio (odc. S04),
    • Trawiasty demon (odc. 119a),
    • Kim Kil Whan (odc. 120a, 137a),
    • Toronto (odc. 135b),
    • Warren Ampersand (odc. 137a, 139a)
  • 2010-2013: Franklin i przyjaciele
    • Pan Lis,
    • Pan Bóbr
  • 2010-2014: Turbo Dudley - psi agent
    • Dale (odc. 45a),
    • spiker (odc. 47b)
  • 2011-2014: Koszykarze
  • 2011-2013: Looney Tunes Show
    • Chuck Berost (odc. 1),
    • policjant (odc. 2),
    • głos w kinie (odc. 3),
    • udzielający ślubu (odc. 3),
    • mężczyzna na ulicy (odc. 5),
    • Terry Delgato (odc. 14),
    • narrator w zwiastunie filmu Wieloryb Marty (odc. 16),
    • Girardi (odc. 17),
    • pracownik FBI (odc. 19),
    • komentator meczu w telewizji (odc. 21),
    • Wieb Lunk (odc. 40),
    • Jełop Rodriguez (odc. 41)
  • 2011: Fred szczęściarz – Piętaszek
  • 2011: Nadzdolni
    • Samuel French (odc. 21),
    • Lars (odc. 22),
    • C-3PO (odc. 29),
    • latarnik (odc. 46)
  • 2011: Przygody Adasia i Tosi – Adaś
  • 2011-2013: Zielona Latarnia
    • Gil Broome / Parowa Latarnia (odc. 16),
    • Saint Walker (odc. 17)
  • 2011: Z innej beczki – Matthew Bailey
  • 2011: Mia i ja – Vittorio, tata Violetty (odc. 40, 51)
  • 2011: Redakai: W poszukiwaniu Kairu – Boranon (odc. 43)
  • 2011-2013: Tess kontra chłopaki
  • 2011: ThunderCats – Vultaire (odc. 25-26)
  • 2011: Z kopyta
    • Falafel Phil (odc. 8-9, 12-13, 16-17, 20-23, 25, 27, 35, 37, 44, 46-47, 61, 67-68, 70, 80, 83-85),
    • Doktor Chen (odc. 19)
  • 2011-2019: Niesamowity świat Gumballa
    • duch olbrzyma (odc. 23a),
    • duch-podglądacz (odc. 23a),
    • Policjant-pączek (odc. 23a),
    • Steve Small (odc. 24b),
    • doktor (odc. 25b, 39a, 42b),
    • spiker radiowy (odc. 27b),
    • czarny kibic (odc. 42b),
    • Fillippo Bento-Hunt (odc. 65b),
    • Cody (odc. 65b),
    • nowy Bobert (odc. 65b)
  • 2011: Power Rangers Samurai – Spike
  • 2011-2017: Rycerz Mike – Chlups
  • 2011-2016: Grachi – Francisco Alonso
  • 2012: Ben 10: Omniverse
    • Feedback (odc. 1, 3-4, 12, 19, 22-23),
    • Mucha (odc. 11-12),
    • Psyphon (odc. 2, 13, 20, 35, 43, 54),
    • Blarney T. Duchsztapler (odc. 5, 19, 52),
    • Ziąb (odc. 15),
    • Hervé (odc. 21),
    • kosmita – przewodnik (odc. 34),
    • Pajęczarz (odc. 54)
  • 2012-2016: Wodogrzmoty Małe – Stanford Pines
  • 2012: Violetta – Pablo Galindo
  • 2012: Straszny Larry – Kosma
  • 2012: Klinika dla pluszaków – Zły król
  • 2012-2015: Blog na cztery łapy
    • Leśnik (odc. 35),
    • Krasnal Gary (odc. 69)
  • 2012-2013: Marvin Marvin
    • agent Molden (odc. 16),
    • wujek Steve (odc. 19)
  • 2012: Mega Spider-Man
    • Policjant (odc. 1),
    • Trapster (odc. 1, 16, 21, 25),
    • Thor (odc. 10, 20, 38, 53-54, 77),
    • Doc Samson (odc. 16)
  • 2012-2016: Piotruś Królik
    • Orzeszko (seria I),
    • Jeremi Rybak (seria II)
  • 2012-2014 Ben 10: Omniverse
    • Feedback (odc. 1, 3-4, 12, 19, 22-23),
    • Mucha (odc. 11-12),
    • Psyphon (odc. 2, 13, 20, 35, 43, 54),
    • Blarney T. Duchsztapler (odc. 5, 19, 52),
    • Ziąb (odc. 15),
    • Hervé (odc. 21),
    • kosmita – przewodnik (odc. 34),
    • Pajęczarz (odc. 54)
  • 2012-2013: Tajemnicze Złote Miasta
  • 2012-2016: Tree Fu Tom
    • Zigzoo,
    • Rickety,
    • Robot Zigzoo
  • 2012: Zou – Tata
  • 2012: Ranczo Leny
    • Frank Lami (odc. 3),
    • ojciec Hugona (odc. 7, 25, 29, 35),
    • handlarz koni (odc. 11),
    • ojciec Anais (odc. 13),
    • żandarm #1 (odc. 30),
    • złodziej drewna #2 (odc. 44)
  • 2012: Level Up – KJ (odc. 19)
  • 2012-2015: Szczury laboratoryjne
    • ochroniarz (odc. 25),
    • dr Evans (odc. 41),
    • Pierce Herrington (odc. 43)
  • 2012: Gormiti – Deron (odc. 16, 20, 23)
  • 2012: Jamie Mamacki
    • Pan Rodrigue (odc. 28, 33-34),
    • Mitch (odc. 29, 37, 46),
    • agent (odc. 38),
    • prezenter (odc. 38),
    • Zatrak (odc. 41),
    • prowadzący teleturniej (odc. 44),
    • Vlok 3 (odc. 45),
    • Vlok 10 (odc. 45),
    • Stwory (odc. 52),
    • Vlokowie (odc. 52),
    • Gog (odc. 52),
    • gwary (odc. 45, 52)
  • 2013: Akademia tańca – Wujek Enzo (odc. 72, 75)
  • 2013-2016: Astro-małpy
    • Thor,
    • Kosmita #2 (odc. 18),
    • Tad McDodd (odc. 70)
  • 2013-2018: Avengers: Zjednoczeni
  • 2013-2017: Denny obóz – Tata McGee i Suzi (odc. 38)
  • 2013-2016: Ever After High – Król śniegu (odc. 64)
  • 2013-2018: Grzmotomocni
    • sędzia konkursu na najsłodszą dzidzię (odc. 38-39),
    • Super Nianiek (odc. 89)
  • 2013-2014: Horronin
  • 2013-2015: Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I.
    • Thor (odc. 9, 19, 46, 51-52),
    • Mole Man (odc. 10),
    • astronauta #1 (odc. 16)
  • 2013-2018: Jej Wysokość Zosia
    • Rybak (odc. 26)
    • król odwiedzający #1 (odc. 27),
    • konie (odc. 29),
    • Ojciec (odc. 29),
    • Szef Pietro (odc. 75),
    • Foczanin #3 (odc. 77),
    • Boswell
  • 2013-2015: Kroniki Xiaolin
    • doktor Toho (odc. 7),
    • Wielki Mistrz Dashi (odc. 10)
  • 2013-2017: Liv i Maddie
    • Johnny Nimbus,
    • Reżyser (odc. 16)
  • 2013-2016: Mako Mermaids: Syreny z Mako – Doug (odc. 31, 32, 36, 38, 45, 49-51)
  • 2013-2014: Misja Lanfeusta – Thanos
  • 2013-2015: Pac-Man i upiorne przygody – Apex
  • 2013-2014: Potwory kontra Obcy – Derek (odc. 14a)
  • 2013-2014: Power Rangers Megaforce – tata chłopca (odc. 17, 22)
  • 2013: Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca
    • lekarz (odc. 1),
    • Serge (odc. 55-56)
  • 2013: Kosmoloty – Dodo
  • 2013: Mixele – Vulk
  • 2013: Odlotowe agentki
    • Yves Mont Blanc (odc. 151),
    • producent Telewizji Groza (odc. 153)
  • 2013: Pirackie potyczki – Skrzek (serie V-VI)
  • 2013: Duch i nas dwóch
    • Dyrektor Ponzi,
    • Tata Spencera,
    • Kleet,
    • Sam Hoover,
    • Buck,
    • Boss gry Gitarmaniak (odc. 4b),
    • Autopilot (odc. 9a),
    • Bobby (odc. 16b),
    • Różne głosy
  • 2013-2016: Mój kumpel duch – Mats (odc. 5)
  • 2013-2015: Nawiedzeni
    • sierżant Półchłop (odc. 29-30, 44),
    • właściciel sklepu z antykami (odc. 43)
  • 2013-2014: Pokémon seria: XY – tata Heatha i Blake’a (odc. 44)
  • 2013-2016: W tę i nazad – komandor Gałka
  • 2013: Sowa i spółka – Patyczak (pierwsza wersja dubbingu)
  • 2013: Super Wings
    • Śrubek,
    • Widłek (niektóre odcinki),
    • trener Szymon (odc. 13),
    • tata Nayan (odc. 25),
    • tata Hye Mi (odc. 26),
    • spiker (odc. 27),
    • tata Svena (odc. 28),
    • Robert (odc. 30),
    • tata Ruby (odc. 31),
    • tata Moritza (odc. 33),
    • tata Stefana (odc. 35),
    • mim (odc. 36),
    • wujek Eddie (odc. 38),
    • wujek Nestor (odc. 39),
    • tata Aishy (odc. 47),
    • tata Carlosa (odc. 49),
    • tata Demy (odc. 54),
    • sędzia (odc. 57),
    • Yusef, tata Saeeda (odc. 61),
    • tata Wena (odc. 63),
    • konferansjer (odc. 74),
    • tata Chelsea (odc. 76),
    • tata Simona (odc. 77),
    • tata Rany (odc. 92-93),
    • tata Nity (odc. 98),
    • tata Maxima (odc. 107),
    • statek-śmieciarka (odc. 124),
    • bibliotekarz (odc. 128),
    • Termo (odc. 143)
  • 2013: Tom i Jerry Show
    • Głos z filmu #2 (Stevens) (odc. 14a),
    • Gołąb Percy (odc. 15b),
    • Księga (odc. 16b),
    • Kapitan lotu (odc. 18a),
    • Narrator (odc. 37a, 41a, 43a, 44c, 45b, 46c, 47c, 49a, 50c, 52a),
    • Nietoperz-listonosz (odc. 39c),
    • Kot Petersonów (odc. 47b),
    • Kurier (odc. 48c),
    • Mężczyzna w filmie (odc. 50c)
  • 2013: Częstujcie się! – Narrator
  • 2013: Tupcio Chrupcio – Rafael
  • 2014: Agi Bagi – Narrator w czołówce i przerywnikach
  • 2014-2016: 100 rzeczy do przeżycia przed liceum – Pan Slinko
  • 2014-2016: 7K
  • 2014-2020: BoJack Horseman
    • Gość w typie Ryana Seacresta (odc. 3, 10, 18, 37, 52),
    • Herb Kazzaz (odc. 4-5, 7-8, 11, 13-14, 71, 74-75, S1),
    • Celnik na lotnisku (odc. 5),
    • Przewodnik (odc. 5),
    • Głos w radiu #1 (odc. 12),
    • Strażak (odc. 14),
    • Jeden z dziennikarzy (odc. 25),
    • Farmaceuta (odc. 39),
    • Mężczyzna na pokazie (odc. 39),
    • Chaz (odc. 73)
  • 2014-2018: Clarence – Bodhi (odc. 88)
  • 2014-2015: Doktor Jaciejakiegacie
    • Teddy,
    • Ups Junior (odc. 12b)
  • 2014: Dorwać Asa – H.U.G.O.
  • 2014-2017: Dziewczyna poznaje świat – Cory Matthews
  • 2014-2017: Evermoor – Rob (odc. P1-P4)
  • 2014: Fangbone! – Drool
  • 2014: Gadający Tom i przyjaciele – Gilbert (odc. 3)
  • 2014: Inspektor Gadżet – Jack Korbowód (odc. 14b)
  • 2014-2019: Lassie i przyjaciele
    • tata Olive (odc. 27-28),
    • szeryf (odc. 31),
    • listonosz (odc. 33),
    • Charles Dumont (odc. 41),
    • Humphrey (odc. 43, 49, 51-52),
    • kłusownik 2 (odc. 44),
    • turysta (odc. 49)
  • 2014-2020: Niebezpieczny Henryk
    • Trent Overunder (odc. 22, 24),
    • Spray-Z (odc. 24-25)
  • 2014-2015: Pokémon seria: XY
    • sędzia (odc. 10),
    • Monsieur Pierre (odc. 10, 12, 16, 27, 31, 40, 43),
    • pracownik elektrowni #2 (odc. 14),
    • Belmondo (odc. 18),
    • Mroczny Clembot (odc. 18),
    • pracownik fabryki pokéballi (odc. 30),
    • klucznik Hrabiego Pumpki (odc. 33),
    • naukowiec #1 (odc. 38)
  • 2014: Robin Hood – Draka w Sherwood – lalkarz Manolo (odc. 7, 29)
  • 2014-2018: Star Wars: Rebelianci – Yogar Lyste (odc. 27)
  • 2014: The Seven Deadly Sins
    • Escanor,
    • Griamore,
    • Slader (serie 1-2)
  • 2014-2015: To nie ja
    • Pan Vaughn (odc. 10),
    • Manager (odc. 13)
  • 2014-2016: Warzywne opowieści – w domu – burmistrz Archibald
  • 2014: Yo-Kai Watch
    • Directator (odc. 31, 35b),
    • Fingers (odc. 32a),
    • reżyser Phonius (odc. 59a, 60a, 61a, 62a, 63a, 64a, 65a)
  • 2014: Żółwik Sammy i spółka
    • Zgrywus,
    • Alfa (odc. 53-78),
    • Szefu (odc. 53-104)
  • 2014-2017: Niech żyje Król Julian – Karol (odc. 3, 10, 24, 31, 37, 43-44, 62-65, 69, 71, 75)
  • 2015-2017: Transformers: Robots in Disguise
    • głos w koszmarze Fixita (odc. 15),
    • Vertebreak (odc. 16),
    • Clawtrap (odc. 41-45)
  • 2015-2018: Miles z przyszłości
    • Mark Cooney (odc. 38a),
    • Nubert (odc. 42a)
  • 2015-2017: Henio Dzióbek – Irek, tata Henia
  • 2015-2016: Bella i Buldogi
    • jeden z sędziów (odc. 2),
    • pan Matoo (odc. 12, 36),
    • sędzia meczu (odc. 19, 25),
    • recepcjonista (odc. 39)
  • 2015: ALVINNN!!! i Wiewiórki
    • Dave (odc. 66-110),
    • Policjanci (odc. 98)
  • 2015-2018: Dragon Ball Super
    • Freeza (odc. 19-28, 93-99, 11-116, 118, 120-128, 130-131),
    • Frost (odc. 33-36, 90, 96-97, 99-102, 108-116, 118)
  • 2015: Game Shakers. Jak wydać grę
    • dostawca z Małżodajni (odc. 3),
    • lekarz (odc. 8),
    • Walton Groats (odc. 21),
    • doktor Levitz, lekarz (odc. 24-25, 29),
    • Lawrence (odc. 27),
    • jeden z gości (odc. 28),
    • dr Rothchild (odc. 41)
  • 2015: Heidi – Sebastian (odc. 14-28, 39, 49, 51-54, 56)
  • 2015-2016: Jestem Franky
    • Paul Mejía,
    • Segundo Mejía
  • 2015: K3 – Jean-Pierre Piquet (odc. 1, 3, 5-6, 8-9, 11-16, 19, 29-33, 38-40)
  • 2015: Koko smoko – Henryk
  • 2015-2019: Królik Bugs: Serial twórców „Zwariowanych melodii”
    • Dostatek (odc. 139b),
    • Yosemite Jack (odc. 143a)
  • 2015-2019: Lwia Straż
    • Janja,
    • Tafu (odc. 63)
  • 2015-2019: Między nami, misiami
    • Nom Nom,
    • Policjant #1 (odc. 1),
    • Brad (odc. 68),
    • Mężczyzna #1 (odc. 68),
    • Kelner w Bobabun (odc. 72),
    • Jelonek (odc. 73)
  • 2015-2016: Muppety – Scooter
  • 2015: Na końcu świata – Noah
  • 2015: Odlotowcy Go Jetters! – Arcymistrz Psuj (odc. 104-129, SP1)
  • 2015: Psiaki Futbolaki – Fredek
  • 2015-2018: Sissi – młoda cesarzowa – Orzeszek
  • 2015: Smrodek i Brudek – Burger (odc. 22a)
  • 2015-2019: Star Butterfly kontra siły zła
    • Pająk w cylindrze (odc. 27b),
    • Timothy Bonner (odc. 33a),
    • Richard, jednooki Narwal (odc. 49b, 68b),
    • Narwal (odc. 49b, 55),
    • Edek (Eddie) (odc. 50a, 54b, 70, 76a-77),
    • Kyle (odc. 55-56),
    • Lekarz (odc. 77)
    • Pan Ordonia (odc. 73b)
  • 2015: Superciapy – Mem
  • 2015-2016: Zapętleni
    • Hektor Kolekcjoner (odc. 34, 38, 45),
    • sensei 1 (odc. 39)
  • 2016: Akademia Skylanders – Mabu komentator (odc. 35)
  • 2016: Atomówki – Profesor Atomus
  • 2016: Ben 10
    • Hex (odc. 4, 48),
    • ręka Świniomutanta (odc. 6)
  • 2016: Bumble i Gumble
    • Gubo,
    • Sammi
  • 2016-2018: Dom: Przygody Ocha i Tip
  • 2016-2020: Elena z Avaloru
    • Tropiciel (Troyo) (odc. 15, 36-37, 54, 81-82),
    • Jagun strażnik #2 (odc. 20-21)
  • 2016: Harmidom – Pan Nakamura (odc. 80b, 81a, 83a)
  • 2016: Justice League Action
    • Hawkman (odc. 5, 12, 28),
    • Beef (odc. 6),
    • Jason Blood (odc. 14-15),
    • Pingwin (odc. 41),
    • Toyman (odc. 45),
    • Kosmo-taksiarz (odc. 46),
    • Billy Batson (odc. 47)
  • 2016: Królikula
    • mysz #1 (odc. 4),
    • Drakula (odc. 5, 6),
    • Miserio (odc. 38),
    • Serek Kanapka (odc. 39),
    • Anakonda (odc. 40),
    • właściciel melona (odc. 41),
    • duch Thomasa Edisona (odc. 42),
    • Pan Osóbka (odc. 49),
    • źrebak Bartek (odc. 50),
    • jeden z uprowadzonych kotów (odc. 51)
  • 2016: Kulipari: Żabia armia – Jaber
  • 2016-2018: Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii – Steven „Steve” Palchuk
  • 2016: Mój rycerz i ja
    • Wilfried Biały,
    • Czarny Szczur #3 (odc. 11)
  • 2016: Nowe podróże Justina
    • Tata,
    • Stuart McDougal,
    • Scotty McDougal,
    • Atami,
    • Pan mleczarz
  • 2016-2017: Pokémon seria: XYZ – Monsieur Pierre (odc. 8, 12, 16, 19-20)
  • 2016: Prawo Milo Murphy’ego
    • Młody Orton Mahlson / Doktor Zone (odc. 21-23),
    • Rusty Wallace (odc. 26b)
  • 2016: Soy Luna – Ricardo Simonetti
  • 2016: Winston i Dudley – Dudley Ding Dong
  • 2017: Barbie: Dreamtopia – Sir Camembert
  • 2017: Bella i Sebastian – Pan Tourel, nauczyciel
  • 2017: Big Mouth
    • Guy Bilzerman (odc. 9-11, 17, 22, 29, 31),
    • Stosunek przerywany (odc. 15),
    • Gordie (odc. 23),
    • Komórka Nicka (odc. 23),
    • Sędzia Joe Brown (odc. 23),
    • Doktor Granville (odc. 26),
    • Tan France (odc. 30)
  • 2017: Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz
    • Pan burmistrz,
    • Kaliko,
    • Rolkarz (odc. 13, 50, 55),
    • Bakcyl (odc. 16),
    • Smith (odc. 17, 71, 79, 83),
    • Jedna z latających małp (odc. 26),
    • Korona (odc. 75)
  • 2017: Dzieciaki straszaki
    • Hrabia Drakula,
    • Pan Gadko,
    • Pan Rajski (odc. S1)
  • 2017: Fatalna czarownica
  • 2017-2019: Jedenastka – Fernando Palomo (odc. 159-160)
  • 2017-2021: Kacze opowieści – Agent Kuper / Drake Mallard (odc. 41)
  • 2017: Magiczny autobus znów rusza w trasę
  • 2017: Marvel. Przygody superbohaterów – Thor (odc. 2)
  • 2017-2018: Monster High: Przygody Drużyny Upiorków – Deuce Gorgon (odc. 1)
  • 2017: Odlotowe wyścigi
    • Pawełek (odc. 14),
    • dżinn (odc. 36),
    • Królik Rykoszet (odc. 73)
  • 2017-2019: OK K.O.! Po prostu walcz
    • Lord Boxman,
    • Boxman Jr. (odc. 53-54)
  • 2017: Raven na chacie – Garett Grayson (odc. 41, 49, 53)
  • 2017: Rycerka Nella – Podłoksiężnik Badalf (odc. 23, 29a, 33a, 34a, 38a, 40b, 43a, 52a)
  • 2017: Spider-Man – Thor (odc. 63)
  • 2017: Vampirina – Eryk, tata Frunii (odc. 11b)
  • 2017: Warzywne opowieści w wielkim mieście
    • burmistrz Archibald,
    • pan Tykwa
  • 2017-2020: Wielka Szóstka: Serial – Trevor Trengrove (odc. 12)
  • 2017-2020: Zaplątane przygody Roszpunki – Dale / fałszywy Giovanni (odc. 37)
  • 2018: 3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii – Steven „Steve” Palchuk
  • 2018: 44 koty
    • Boss,
    • Czekot (odc. 29),
    • Indiana (odc. 32)
  • 2018: Biuro ochrony magii – Steve Glen, ojczym Kyry (odc. 1-8, 11-20)
  • 2018-2020: Chilling Adventures of Sabrina – Poncjusz Piłat (odc. 25)
  • 2018-2019: Cupcake i Dino – do usług – Gaweł Księżyc
  • 2018-2020: Dzieciak rządzi: Znowu w grze – Ted Templeton
  • 2018: Gwiezdne wojny. Najlepsi z najlepszych
    • Poe Dameron,
    • Lando Calrissian
  • 2018: Gwiezdne wojny: Ruch oporu – Poe Dameron
  • 2018: Hilda
  • 2018: Luo Bao Bei
  • 2018-2019: Metalions
    • Dorosły Teodor O’Connor,
    • Burmistrz Manili (odc. 60),
    • Żołnierz Sigmy
  • 2018: Minecraft: Tryb fabularny – Lukas
  • 2018: Nowe legendy o Małpim Królu
  • 2018-2019: Pokémon seria: Słońce i Księżyc − Ultra Legendy
    • Reżyser (odc. 6),
    • Reżyser (odc. 21),
    • Narrator serialu Orzeźwiające Trio – Idolki Aloli (odc. 21)
  • 2018-2019: Przygody Rocky’ego i Łosia Superktosia – Nieustraszony Wódz
  • 2018-2020: She-Ra i księżniczki mocy – Double Trouble (Kłopotowski) (odc. 28-30, 33, 36, 38-39, 46)
  • 2018: Strażniczki tęczy
    • Preston Praxton,
    • Priscilla
  • 2018: Wodnikowe Wzgórze – Kihar
  • 2018: Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja
    • Señor Hueso (odc. 17a, 19a),
    • Wybuchowy Frankie (odc. 18a)
  • 2019: Chłopaki z baraków: Serial animowany – Randy
  • 2019: Ciemny kryształ: Czas buntu
    • Kapitan Ordon,
    • Drzewo Azylu
  • 2019: DC Super Hero Girls
    • Komentator (odc. 24),
    • Giovanni Zatara (odc. 29)
  • 2019: Frytka i Kartofelcia – Papcio Mopsik
  • 2019: Gaby Duran: galaktyczna opiekunka
    • Tata Sky (odc. 3, 9),
    • Bruce (odc. 12)
  • 2019: Gdzie jest Wally?
  • 2019: Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa – Magnus
  • 2019: Kid Lucky
    • Dick Woodenboks, tata Doppy’ego (odc. 1, 5, 11, 15, 17-18, 20, 27, 30, 35, 46, 48, 50),
    • Sam (odc. 5, 7, 11, 17, 20, 27, 29-30, 34, 46, 49, 52),
    • Bankier (odc. 25, 27, 29, 34, 39, 51)
  • 2019: Kleopatra i kosmos
    • Khensu,
    • Lektor (tytuł serialu i tytuły odcinków w odc. 4-24 – druga wersja, tyłówka w odc. 11-24)
  • 2019: Królewska Straż – Doktor Szabel
  • 2019: Latający Miś i Strażnicy Legend
  • 2019: Mali detektywi
  • 2019: Miłość, śmierć i roboty
    • Dicko (odc. 1),
    • Renshu (odc. 8),
    • Dave Dworczak (odc. 9),
    • Major Reyner (odc. 10),
    • Sierżant Siergiej Krawczenko (odc. 18)
  • 2019: Pan Magoo – Weasel
  • 2019: Płazowyż
    • Burmistrz Muchomor,
    • Profesor Jodełko (odc. 28b)
  • 2019-2020: Power Rangers Beast Morphers
    • Szef Muriel (odc. 17-18),
    • Sędzia zawodów (odc. 25)
  • 2019: Przygody misia Paddingtona
  • 2019: Przygody Tomka Sawyera – Profesor Dobbins
  • 2019: Scooby-Doo i... zgadnij kto?
    • Sherlock Holmes (odc. 2),
    • „Weird Al” Yankovic (odc. 9),
    • Trickster (odc. 17),
    • Mecenas konkursu poezji (odc. 19)
  • 2019: The Mandalorian – IG-11
  • 2019: T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków – Bodzio
  • 2019: Wiedźmin – Filavandrel (odc. 2)
  • 2019: Wielkie plany Archibalda
    • Kuzyn Albin,
    • Stan
  • 2019: Wielkodomscy – Pan Nakamura (odc. 1b, 12b, 15a, 23a, 25b)
  • 2019: Wilq Superbohater – Alcman
  • 2019: Yabba Dabba Dinozaury!
    • Papladont (odc. 14),
    • Doktor Travis Archipelagos (odc. 16),
    • Spike (odc. 16),
    • Max (odc. 20),
    • Kolec (odc. 26)
  • 2020: Ashley Garcia: Genialna i zakochana – Victor Garcia
  • 2020: Big Show i jego show – Tan France (odc. 5)
  • 2020: Czarodzieje: Opowieści z Arkadii – Steven „Steve” Palchuk
  • 2020: Fungisy! – Pan Pieniek
  • 2020: Kumpel terapeuta – Reporter (odc. 5, 8)
  • 2020: Panda Tafla
    • Czepiak 1 (odc. 4b),
    • Żółw (odc. 5a),
    • Ośmiornica (odc. 5b),
    • Gęś (odc. 6a)
  • 2020: Psia Akademia
  • 2020: Rogata ekipa – Styl
  • 2020: Rzut za trzy – Loonie Seymour (odc. 3, 7)
  • 2020: Star Trek: Lower Decks – William T. Riker (odc. 10)
  • 2020: Teraz Muppety! – Scooter
  • 2020: The Midnight Gospel
  • 2020: Ziemia u Neda – Joel McHale (odc. 8)
  • 2021: Falcon i Zimowy Żołnierz
  • 2021: Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja – Tech

Gry

Dokumenty

Programy

Słuchowiska

Wykonanie piosenek

Filmy

Seriale

Słuchowiska

Linki zewnętrzne