Zou: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 11: | Linia 11: | ||
'''Wersja polska''': [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]<br /> | '''Wersja polska''': [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Artur Kaczmarski]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Artur Kaczmarski]]<br /> | ||
'''Dialogi''': [[Róża Maczek]]< | '''Dialogi''': | ||
* [[Róża Maczek]] <small>(odc. 1-52)</small>, | |||
* [[Agata Miazek]] <small>(odc. 54)</small> | |||
'''W wersji polskiej udział wzięli''': | '''W wersji polskiej udział wzięli''': | ||
* [[Bruno Skalski]] – '''Zou''' | * [[Bruno Skalski]] – '''Zou''' | ||
| Linia 26: | Linia 28: | ||
* [[Zbigniew Konopka]] – '''wujek Zavier''' | * [[Zbigniew Konopka]] – '''wujek Zavier''' | ||
* [[Grzegorz Kwiecień]] – '''pilot''' | * [[Grzegorz Kwiecień]] – '''pilot''' | ||
* [[Ewa Prus]] | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 352: | Linia 355: | ||
| ''Zou musi się przyznać'' | | ''Zou musi się przyznać'' | ||
| ''Zou Owns up'' | | ''Zou Owns up'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| ''Zou gra w krykieta'' | |||
| ''Zou Plays Cricket'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|61 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|63 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|64 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|65 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 10:28, 29 lis 2014
Zou (2012) – francuski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney Junior od 7 grudnia 2012 roku.
Fabuła
Zebra Zou mieszka z rodziną i przyjaciółmi w niewielkim miasteczku. Mała bohaterka jest ciekawa świata i lubi nawiązywać nowe znajomości. Razem ze swoimi kompanami przeżywa wiele interesujących przygód.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-845715
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Dialogi:
- Róża Maczek (odc. 1-52),
- Agata Miazek (odc. 54)
W wersji polskiej udział wzięli:
- Bruno Skalski – Zou
- Magda Kusa – Elzee
- Agnieszka Kunikowska – Mama
- Waldemar Barwiński – Tata
- Anna Apostolakis – Babcia
- Grzegorz Pawlak – Dziadek
- Elżbieta Gaertner – Prababcia
- Marek Robaczewski – Pan Zoey
- Olaf Marchwicki – Zack
- Zofia Modej – Zinnia
- Joanna Węgrzynowska – ciocia Zelda
- Zbigniew Konopka – wujek Zavier
- Grzegorz Kwiecień – pilot
- Ewa Prus
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Zou odchodzi | Zou Leaves Home |
| 02 | Zou zdobywa szczyt | Zou goes Mountaineering |
| 03 | Zou na biwaku | Zou goes Camping |
| 04 | Zou straszy | Zou’s Scarecrow |
| 05 | Zou bębni | Zou’s Drum |
| 06 | Detektyw Zou | Zou the detective |
| 07 | Zou i gryzaczek | Zou’s teething ring |
| 08 | Zou i mrówki | Zou’s ant farm |
| 09 | Zou i rower | Zou’s bicycle |
| 10 | Listonosz Zou | Zou the postman |
| 11 | Halloween i zły ogr | A Halloween Hunt |
| 12 | Zou gotuje | Zou the Chef |
| 13 | Zou i pani doktor | Zou and the doctor |
| 14 | Zou, król | King Zou |
| 15 | Słonecznik Złotek | Goldie the sunflower |
| 16 | Zou na wysokościach | Zou up high |
| 17 | Zou i aparat | Zou and the camera |
| 18 | Zou i walentynki | Zou’s valentine |
| 19 | Super Zou | Super Zou |
| 20 | Zou i taniec | Zou’s dance |
| 21 | Zou i wyprawa na Marsa | Zou’s mission to Mars |
| 22 | Ga-Zou-zeta | The Daily Zou |
| 23 | Zou i wiadro | Zou’s Bucket |
| 24 | Zou i czereśniowa tarta | Zou’s Cherry Pie |
| 25 | Artysta Zou | Zou the Artist |
| 26 | Zou i deszcz | Zou’s rainy day |
| 27 | Zou i tęcza | Zou and the Rainbow |
| 28 | Magik Zou | Zou the Magician |
| 29 | Zou i wielkanocny królik | Zou and the Easter Bunny |
| 30 | Zou i Zonk, dinozaur gigant | Zou and Zonk, The giant Dinosaur |
| 31 | Zou i walkie talkie | Zou’s walkie talkie |
| 32 | Zou i mecz | Zou’s football match |
| 33 | Zou i obietnica | Zou’s promise |
| 34 | Zou i gąsienica | Zou and the caterpillar |
| 35 | Zou i pułapka na słonia | Zou and the elephant trap |
| 36 | Zou i czarno-żółte paski | Zou and the stripy things |
| 37 | Zou i teatr | Zou’s Pantomime |
| 38 | Klaun Zou | Zou the Clown |
| 39 | Piraci i wróżki | Pirates and Fairies |
| 40 | Zou i cyrk | Zou’s Circus |
| 41 | Zou i wyprzedaż | Zou’s Garage Sale |
| 42 | Bal przebierańców | The Fancy Dress Party |
| 43 | Zou i robot | Zou’s Robot |
| 44 | Okropnie wietrzny dzień | A Very Windy Day |
| 45 | Zou i sroka | Zou’s Magpie |
| 46 | Zou i wycieczka | Zou’s Trip |
| 47 | Wielki wyścig | The big race |
| 48 | Zou i kometa | Zou’s comet |
| 49 | Zou przeprasza | Zou says sorry |
| 50 | Zou i awaria prądu | Zou and the Power Cut |
| 51 | Zou i akwarium | Zou’s Aquarium |
| 52 | Zou musi się przyznać | Zou Owns up |
| SERIA DRUGA | ||
| 53 | ' | ' |
| 54 | Zou gra w krykieta | Zou Plays Cricket |
| 55 | ' | ' |
| 56 | ' | ' |
| 57 | ' | ' |
| 58 | ' | ' |
| 59 | ' | ' |
| 60 | ' | ' |
| 61 | ' | ' |
| 62 | ' | ' |
| 63 | ' | ' |
| 64 | ' | ' |
| 65 | ' | ' |
Linki zewnętrzne
- Zou w polskiej Wikipedii
