Inwazja Kórlików: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
DXton (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 12: Linia 12:
'''Reżyseria''': [[Agata Gawrońska-Bauman]]<br />
'''Reżyseria''': [[Agata Gawrońska-Bauman]]<br />
'''Dialogi''': [[Karolina Kowalska]]<br />
'''Dialogi''': [[Karolina Kowalska]]<br />
'''Dźwięk''': [[Mateusz Michniewicz]]<br />
'''Dźwięk''':
'''Montaż''': [[Paweł Siwiec]]<br />
* [[Mateusz Michniewicz]] <small>(odc. 1-8)</small>,
* [[Urszula Ziarkiewicz|Urszula Ziarkiewicz-Kuczyńska]] <small>(odc. 9-10)</small>
'''Montaż''':
* [[Paweł Siwiec]] <small>(odc. 1-8)</small>,
* [[Gabriela Turant-Wiśniewska]] <small>(odc. 9-10)</small>
'''Kierownictwo produkcji''': [[Romuald Cieślak]]<br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Romuald Cieślak]]<br />
'''Nadzór merytoryczny''': [[Katarzyna Dryńska]]<br />
'''Nadzór merytoryczny''': [[Katarzyna Dryńska]]<br />
Linia 169: Linia 173:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''Latawce''
| ''Kite Rabbids''
| ''Kite Rabbids''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''Nie mrozić powtórnie''
| ''Never Refreeze a Rabbid''
| ''Never Refreeze a Rabbid''
|-
|-
Linia 180: Linia 184:
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|10
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''
| ''Melomani''
| ''Music Rabbid''
| ''Music Rabbid''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''Pobudka''
| ''Wake Up, Rabbids!''
| ''Wake Up, Rabbids!''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''Zdalne sterowanie''
| ''Get in Line, Rabbids!''
| ''R.C. Rabbid''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 196: Linia 200:
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|11
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''
| ''
| ''R.C. Rabbid''
| ''Get in Line, Rabbids!''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
Linia 204: Linia 208:
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''Rabbid Test N 98002-c: The Platform''
| ''Rabbid Test N°98002-c: The Platform''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 286: Linia 290:
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|17
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''
| ''
| ''Rabbid Dreams''
| ''Hypno Rabbid''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''Snoring Rabbid''
| ''Rabbid Dreams''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''Hypno Rabbid''
| ''Snoring Rabbid''
|-
|-
| colspan=4 |<!--
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|18
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Race to the Moon''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Games''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Test N°98005-c: the Blue Rabbid''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 316: Linia 320:
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|19
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Doggies''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Test N°98006-c: the Chair''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Raving Thirst''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 331: Linia 335:
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|20
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Like Me''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Mozart''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Raving Alien''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 346: Linia 350:
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|21
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|21
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Parasol''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Tummy Rumble''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid’s Rules of Order''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 361: Linia 365:
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|22
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|22
| ''
| ''
| ''''
| ''Raving Chicken''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Plunger Rabbids''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Snob''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 376: Linia 380:
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|23
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|23
| ''
| ''
| ''''
| ''Vampire Rabbid''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Halloween''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Zombie Rabbids''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 391: Linia 395:
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|24
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|24
| ''
| ''
| ''''
| ''Safe Deposit Rabbids''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Why Did the Rabbid Cross the Road''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Dream on, Rabbid''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 406: Linia 410:
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|25
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|25
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid 2.0''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid Undies''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Sneezy Rabbid''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 421: Linia 425:
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|26
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|26
| ''
| ''
| ''''
| ''O’ come All Ye Rabbids''
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| ''
| ''Slippery and Soapy''
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| ''
| ''Rabbid Stick-Up''
|-
| colspan=4 |
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA'''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|27
| ''
| ''Being Rabbid''
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| ''
| ''Rabbid diet''
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| ''
| ''Reflections in a Rabbid eye''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|28
| ''
| ''Green Rabbid''
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| ''
| ''Star Rabbid''
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| ''
| ''Rabbid obsession''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|29
| ''
| ''Rabbidroid''
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| ''
| ''Rabbid fit''
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| ''
| ''Rabbid compression''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|30
| ''
| ''Guide-Rabbid''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''The Mystery of the Disappearing Rabbids''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''
| ''
| ''''
| ''Rabbid BFFs''
|-
|-
| colspan=4 |!-->
| colspan=4 |
|}
|}



Wersja z 18:38, 10 mar 2015

Inwazja Kórlików (ang. Rabbids Invasion, 2013-??) – amerykańsko-francuski serial animowany.

Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 30 grudnia 2013 roku oraz na kanale Nickelodeon HD od 20 stycznia 2014.

Fabuła

Przygody przybyłych z kosmosu stworzeń, które przypominają króliki. Niezwykłe istoty pragną podbić Ziemię. By osiągnąć swój cel, uciekają się do zaskakujących środków. Ich spotkania z ludźmi czy zwierzętami często mają zabawny przebieg.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1061206

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Agata Gawrońska-Bauman
Dialogi: Karolina Kowalska
Dźwięk:

Montaż:

Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:

i inni

Lektor: Marek Ciunel

Spis odcinków

Premiera odcinka N/o Polski tytuł Angielski tytuł
SERIA PIERWSZA
30.12.2013 01 Przygoda z jajami Omelet Party
Kórliki i mięczaki Rabbid Mollusk
Kórliku, jesteś tam? Rabbid, Are You There?
31.12.2013 02 Przestańcie! Dość! Stop! No More!
Kórliki kontra odkurzacz Rabbids vs. the Vacuum Cleaner
Rozróba na lotnisku Runway Rabbids
01.01.2014 03 Uśmiech Rabbids Say Cheese
Szalony ratownik Raving Lifeguard
Kórliki w markecie Rabbid Market
02.01.2014 04 Dźwig z Kórlikowa Elevatorus Rabbidinus
Dopóki Kórliki nas nie rozłączą Until Rabbids Do You Part
Radar Rabbid Radar
03.01.2014 05 Fast food z Kórlikami Fast Food Rabbid
Pojedynek z maszyną Rabbids Against the Machine
Halo? Ring! Bwaah!
06.01.2014 06 Kórlik Playa Rabbid Playa
07.01.2014 Radio Radio Rabbid
08.01.2014 Na pochylni Escalator Rabbid
09.01.2014 07 Zuchy Scout Rabbids
10.01.2014 Kórlik jurajski Jurassic Rabbid
13.01.2014 Muuuu! Moo Rabbids
14.01.2014 08 Kąt do wyjścia Keypad Rabbids
15.01.2014 Agenci specjalni Special Agent Rabbids
16.01.2014 Kinol Schnoz Rabbid
17.01.2014 09 Kórliki w muzeum Museum Rabbids
Latawce Kite Rabbids
Nie mrozić powtórnie Never Refreeze a Rabbid
10 Melomani Music Rabbid
Pobudka Wake Up, Rabbids!
Zdalne sterowanie R.C. Rabbid
11 Get in Line, Rabbids!
Sticky Rabbid
Rabbid Test N°98002-c: The Platform
12 Kórlinokio Rabbidocchio
Kórlik doświadczalny: Kostka Rabbid Test N°98003-c: the Cube
Zapchlone kórliki Rabbids with Fleas
13 Rabbid Elevation
Surprise Rabbid
Rabbid Test N°98001-c: the Mirror
14 Super Rabbid
Dueling Rabbids
Rabbid Test N°98004-c: the Animals
15 Flight of the Rabbids
The Rabbid Who Fell to Earth
Holy Rabbid-Cow!
16 Pecking Rabbid
Rabbidmobile
Prisoner Rabbid
17 Hypno Rabbid
Rabbid Dreams
Snoring Rabbid
18 Rabbid Race to the Moon
Rabbid Games
Rabbid Test N°98005-c: the Blue Rabbid
19 Rabbid Doggies
Rabbid Test N°98006-c: the Chair
Raving Thirst
20 Rabbid Like Me
Rabbid Mozart
Raving Alien
21 Rabbid Parasol
Rabbid Tummy Rumble
Rabbid’s Rules of Order
22 Raving Chicken
Plunger Rabbids
Rabbid Snob
23 Vampire Rabbid
Rabbid Halloween
Zombie Rabbids
24 Safe Deposit Rabbids
Why Did the Rabbid Cross the Road
Dream on, Rabbid
25 Rabbid 2.0
Rabbid Undies
Sneezy Rabbid
26 O’ come All Ye Rabbids
Slippery and Soapy
Rabbid Stick-Up
SERIA DRUGA
27 Being Rabbid
Rabbid diet
Reflections in a Rabbid eye
28 Green Rabbid
Star Rabbid
Rabbid obsession
29 Rabbidroid
Rabbid fit
Rabbid compression
30 Guide-Rabbid
The Mystery of the Disappearing Rabbids
Rabbid BFFs

Linki zewnętrzne