Inwazja Kórlików: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 244: | Linia 244: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|14 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| '' | | ''Super Kórlik'' | ||
| ''Super Rabbid'' | | ''Super Rabbid'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| '' | | ''Pojedynek'' | ||
| ''Dueling Rabbids'' | | ''Dueling Rabbids'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| '' | | ''Kórlik doświadczalny – zwierzaki'' | ||
| ''Rabbid Test N°98004-c: the Animals'' | | ''Rabbid Test N°98004-c: the Animals'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 274: | Linia 274: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|16 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| '' | | ''Kurczak tyran'' | ||
| ''Pecking Rabbid'' | | ''Pecking Rabbid'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| '' | | ''Kórlikorybka'' | ||
| ''Rabbidmobile'' | | ''Rabbidmobile'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| '' | | ''Chuligan'' | ||
| ''Prisoner Rabbid'' | | ''Prisoner Rabbid'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 289: | Linia 289: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|17 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| '' | | ''Hipnoza'' | ||
| ''Hypno Rabbid'' | | ''Hypno Rabbid'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| '' | | ''Kórlicze sny'' | ||
| ''Rabbid Dreams'' | | ''Rabbid Dreams'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| '' | | ''Nieznośność chrapania'' | ||
| ''Snoring Rabbid'' | | ''Snoring Rabbid'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 304: | Linia 304: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|18 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| '' | | ''Kosmonauci'' | ||
| ''Rabbid Race to the Moon'' | | ''Rabbid Race to the Moon'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| '' | | ''Igrzyska'' | ||
| ''Rabbid Games'' | | ''Rabbid Games'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| '' | | ''Kórlik doświadczalny – życie w błękicie'' | ||
| ''Rabbid Test N°98005-c: the Blue Rabbid'' | | ''Rabbid Test N°98005-c: the Blue Rabbid'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 334: | Linia 334: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|20 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| '' | | ''Wściekły kosmita'' | ||
| ''Raving Alien'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | |||
| ''Kórlik taki jak ja'' | |||
| ''Rabbid Like Me'' | | ''Rabbid Like Me'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| '' | | ''Młody geniusz'' | ||
| ''Rabbid Mozart'' | | ''Rabbid Mozart'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 407: | Linia 407: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|25 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| '' | | ''Kórlik 2.0'' | ||
| ''Rabbid 2.0'' | | ''Rabbid 2.0'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| '' | | ''Reformy'' | ||
| ''Rabbid Undies'' | | ''Rabbid Undies'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| '' | | ''Kichacz'' | ||
| ''Sneezy Rabbid'' | | ''Sneezy Rabbid'' | ||
|- | |- | ||
Wersja z 22:26, 8 maj 2015
Inwazja Kórlików (ang. Rabbids Invasion, 2013-??) – amerykańsko-francuski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 30 grudnia 2013 roku oraz na kanale Nickelodeon HD od 20 stycznia 2014.
Fabuła
Przygody przybyłych z kosmosu stworzeń, które przypominają króliki. Niezwykłe istoty pragną podbić Ziemię. By osiągnąć swój cel, uciekają się do zaskakujących środków. Ich spotkania z ludźmi czy zwierzętami często mają zabawny przebieg.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1061206
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Agata Gawrońska-Bauman
Dialogi: Karolina Kowalska
Dźwięk:
- Mateusz Michniewicz (odc. 1-8),
- Urszula Ziarkiewicz-Kuczyńska (odc. 9-13)
Montaż:
- Paweł Siwiec (odc. 1-8),
- Gabriela Turant-Wiśniewska (odc. 9-13)
Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:
- Jolanta Wołłejko
- Mirosław Wieprzewski – Staruszek (odc. 12)
- Wojciech Słupiński
- Janusz Zadura
- Mateusz Weber
- Kamil Dominiak
- Marta Dobecka
- Józef Pawłowski
- Cezary Kwieciński
- Grzegorz Kwiecień
- Paweł Szczesny – Naukowiec (odc. 11-12)
- Paulina Komenda
- Agata Gawrońska – Pani naukowiec (odc. 11-12)
- Przemysław Wyszyński
- Ilona Kuśmierska
- Mikołaj Klimek
- Janusz Wituch
- Maciej Falana
i inni
Lektor: Marek Ciunel
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 30.12.2013 | 01 | Przygoda z jajami | Omelet Party |
| Kórliki i mięczaki | Rabbid Mollusk | ||
| Kórliku, jesteś tam? | Rabbid, Are You There? | ||
| 31.12.2013 | 02 | Przestańcie! Dość! | Stop! No More! |
| Kórliki kontra odkurzacz | Rabbids vs. the Vacuum Cleaner | ||
| Rozróba na lotnisku | Runway Rabbids | ||
| 01.01.2014 | 03 | Uśmiech | Rabbids Say Cheese |
| Szalony ratownik | Raving Lifeguard | ||
| Kórliki w markecie | Rabbid Market | ||
| 02.01.2014 | 04 | Dźwig z Kórlikowa | Elevatorus Rabbidinus |
| Dopóki Kórliki nas nie rozłączą | Until Rabbids Do You Part | ||
| Radar | Rabbid Radar | ||
| 03.01.2014 | 05 | Fast food z Kórlikami | Fast Food Rabbid |
| Pojedynek z maszyną | Rabbids Against the Machine | ||
| Halo? | Ring! Bwaah! | ||
| 06.01.2014 | 06 | Kórlik Playa | Rabbid Playa |
| 07.01.2014 | Radio | Radio Rabbid | |
| 08.01.2014 | Na pochylni | Escalator Rabbid | |
| 09.01.2014 | 07 | Zuchy | Scout Rabbids |
| 10.01.2014 | Kórlik jurajski | Jurassic Rabbid | |
| 13.01.2014 | Muuuu! | Moo Rabbids | |
| 14.01.2014 | 08 | Kąt do wyjścia | Keypad Rabbids |
| 15.01.2014 | Agenci specjalni | Special Agent Rabbids | |
| 16.01.2014 | Kinol | Schnoz Rabbid | |
| 17.01.2014 | 09 | Kórliki w muzeum | Museum Rabbids |
| brak danych | Latawce | Kite Rabbids | |
| brak danych | Nie mrozić powtórnie | Never Refreeze a Rabbid | |
| brak danych | 10 | Melomani | Music Rabbid |
| brak danych | Pobudka | Wake Up, Rabbids! | |
| brak danych | Zdalne sterowanie | R.C. Rabbid | |
| brak danych | 11 | Do kolejki! | Get in Line, Rabbids! |
| brak danych | Lepka sprawa | Sticky Rabbid | |
| brak danych | Kórlik doświadczalny – podnoszenie | Rabbid Test N°98002-c: The Platform | |
| brak danych | 12 | Kórlinokio | Rabbidocchio |
| brak danych | Kórlik doświadczalny – kostka | Rabbid Test N°98003-c: the Cube | |
| brak danych | Zapchlone kórliki | Rabbids with Fleas | |
| brak danych | 13 | Impreza w windzie | Rabbid Elevation |
| brak danych | Niespodzianka | Surprise Rabbid | |
| brak danych | Kórlik doświadczalny – lustro | Rabbid Test N°98001-c: the Mirror | |
| brak danych | 14 | Super Kórlik | Super Rabbid |
| brak danych | Pojedynek | Dueling Rabbids | |
| brak danych | Kórlik doświadczalny – zwierzaki | Rabbid Test N°98004-c: the Animals | |
| brak danych | 15 | Flight of the Rabbids | |
| brak danych | The Rabbid Who Fell to Earth | ||
| brak danych | Holy Rabbid-Cow! | ||
| brak danych | 16 | Kurczak tyran | Pecking Rabbid |
| brak danych | Kórlikorybka | Rabbidmobile | |
| brak danych | Chuligan | Prisoner Rabbid | |
| brak danych | 17 | Hipnoza | Hypno Rabbid |
| brak danych | Kórlicze sny | Rabbid Dreams | |
| brak danych | Nieznośność chrapania | Snoring Rabbid | |
| brak danych | 18 | Kosmonauci | Rabbid Race to the Moon |
| brak danych | Igrzyska | Rabbid Games | |
| brak danych | Kórlik doświadczalny – życie w błękicie | Rabbid Test N°98005-c: the Blue Rabbid | |
| brak danych | 19 | Rabbid Doggies | |
| brak danych | Rabbid Test N°98006-c: the Chair | ||
| brak danych | Raving Thirst | ||
| brak danych | 20 | Wściekły kosmita | Raving Alien |
| brak danych | Kórlik taki jak ja | Rabbid Like Me | |
| brak danych | Młody geniusz | Rabbid Mozart | |
| brak danych | 21 | Rabbid Parasol | |
| brak danych | Rabbid Tummy Rumble | ||
| brak danych | Rabbid’s Rules of Order | ||
| brak danych | 22 | Raving Chicken | |
| brak danych | Plunger Rabbids | ||
| brak danych | Rabbid Snob | ||
| 31.10.2014 | 23 | Wampiry | Vampire Rabbid |
| Halloween z Kórlikami | Rabbid Halloween | ||
| Zombie | Zombie Rabbids | ||
| brak danych | 24 | Safe Deposit Rabbids | |
| brak danych | Why Did the Rabbid Cross the Road | ||
| brak danych | Dream on, Rabbid | ||
| brak danych | 25 | Kórlik 2.0 | Rabbid 2.0 |
| brak danych | Reformy | Rabbid Undies | |
| brak danych | Kichacz | Sneezy Rabbid | |
| brak danych | 26 | O’ come All Ye Rabbids | |
| brak danych | Slippery and Soapy | ||
| brak danych | Rabbid Stick-Up | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 27 | Being Rabbid | ||
| Rabbid diet | |||
| Reflections in a Rabbid eye | |||
| 28 | Green Rabbid | ||
| Star Rabbid | |||
| Rabbid obsession | |||
| 29 | Rabbidroid | ||
| Rabbid fit | |||
| Rabbid compression | |||
| 30 | Guide-Rabbid | ||
| The Mystery of the Disappearing Rabbids | |||
| Rabbid BFFs | |||
| 31 | The Moon Rabbid | ||
| Dreaming Rabbid | |||
| Rabbid Secrets | |||
Linki zewnętrzne
- Inwazja Kórlików w polskiej Wikipedii
- Inwazja Kórlików w bazie filmweb.pl
