Zwierzaki-przebieraki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | |||
|tytuł= Zwierzaki-przebieraki | |||
|tytuł oryginalny= Zip Zip | |||
|plakat= | |||
|gatunek= animowany, komedia | |||
|kraj= Francja | |||
|język= francuski | |||
|stacja= [[teleTOON+]] | |||
|lata produkcji= 2014- | |||
|data premiery= 13 kwietnia [[2015]] | |||
|sezony= 2 z 2 | |||
|odcinki= 53 ze 104 | |||
}} | |||
'''Zwierzaki-przebieraki''' (fr. ''Zip Zip'', 2014) – francuski serial animowany. | '''Zwierzaki-przebieraki''' (fr. ''Zip Zip'', 2014) – francuski serial animowany. | ||
| Linia 18: | Linia 31: | ||
** '''kos Zuzia''', | ** '''kos Zuzia''', | ||
** '''kotka Beza''' | ** '''kotka Beza''' | ||
* [[Joanna Pach]] – '''pani Livingstone''' | * [[Joanna Pach-Żbikowska|Joanna Pach]] – '''pani Livingstone''' | ||
* [[Grzegorz Kwiecień]] – '''pan Livingstone''' | * [[Grzegorz Kwiecień]] – '''pan Livingstone''' | ||
* [[Hanna Kinder-Kiss]] – '''kotka Malina''' | * [[Hanna Kinder-Kiss]] – '''kotka Malina''' | ||
| Linia 24: | Linia 37: | ||
* [[Janusz Kruciński]] | * [[Janusz Kruciński]] | ||
* [[Tomasz Błasiak]] | * [[Tomasz Błasiak]] | ||
* [[ | * [[Julia Kołakowska-Bytner]] | ||
* [[Monika Wierzbicka]] | * [[Monika Wierzbicka]] | ||
i inni | i inni | ||
| Linia 45: | Linia 58: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 13.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|001 | ||
| ''Pora na kąpiel'' | | ''Pora na kąpiel'' | ||
| ''L’heure du bain'' | | ''L’heure du bain'' | ||
| Linia 52: | Linia 65: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 13.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|002 | ||
| ''Kocie psoty'' | | ''Kocie psoty'' | ||
| ''Les chats pardeuses'' | | ''Les chats pardeuses'' | ||
| Linia 59: | Linia 72: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 14.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|003 | ||
| ''Kamera start'' | | ''Kamera start'' | ||
| ''Attention ça tourne'' | | ''Attention ça tourne'' | ||
| Linia 66: | Linia 79: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 15.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|004 | ||
| ''Lis też pies'' | | ''Lis też pies'' | ||
| ''"Washington" Tourne Mal'' | | ''"Washington" Tourne Mal'' | ||
| Linia 73: | Linia 86: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 16.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|005 | ||
| ''Mniam Mniam'' | | ''Mniam Mniam'' | ||
| ''Miam Miam'' | | ''Miam Miam'' | ||
| Linia 80: | Linia 93: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 17.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|006 | ||
| ''Lisia nora'' | | ''Lisia nora'' | ||
| ''Trou nouveau trou beau'' | | ''Trou nouveau trou beau'' | ||
| Linia 87: | Linia 100: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 20.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|007 | ||
| ''Sztuczna inteligencja'' | | ''Sztuczna inteligencja'' | ||
| ''Intelligence artificielle'' | | ''Intelligence artificielle'' | ||
| Linia 94: | Linia 107: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 20.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|008 | ||
| ''Fajna zabawa'' | | ''Fajna zabawa'' | ||
| ''Pas bête la fête'' | | ''Pas bête la fête'' | ||
| Linia 101: | Linia 114: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 21.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|009 | ||
| ''Nieuchwytny punkt'' | | ''Nieuchwytny punkt'' | ||
| ''Le point insaisissable'' | | ''Le point insaisissable'' | ||
| Linia 108: | Linia 121: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 22.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|010 | ||
| ''Pilna sprawa'' | | ''Pilna sprawa'' | ||
| ''Une affaire pressane'' | | ''Une affaire pressane'' | ||
| Linia 115: | Linia 128: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 23.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|011 | ||
| ''Pachnący Sam'' | | ''Pachnący Sam'' | ||
| ''Sam aigre doux'' | | ''Sam aigre doux'' | ||
| Linia 122: | Linia 135: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 24.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|012 | ||
| ''Łoże małżeńskie'' | | ''Łoże małżeńskie'' | ||
| ''La suite parentale'' | | ''La suite parentale'' | ||
| Linia 129: | Linia 142: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 27.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|013 | ||
| ''Akcja Video'' | | ''Akcja Video'' | ||
| ''Video Gaffe'' | | ''Video Gaffe'' | ||
| Linia 136: | Linia 149: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 27.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|014 | ||
| ''Chora jak pies'' | | ''Chora jak pies'' | ||
| ''Malade comme un chien'' | | ''Malade comme un chien'' | ||
| Linia 143: | Linia 156: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 28.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|015 | ||
| ''Miś Mitch'' | | ''Miś Mitch'' | ||
| ''Voici Mitch'' | | ''Voici Mitch'' | ||
| Linia 150: | Linia 163: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 29.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|016 | ||
| ''Witamy w budzie'' | | ''Witamy w budzie'' | ||
| ''Bienvenue dans la niche'' | | ''Bienvenue dans la niche'' | ||
| Linia 157: | Linia 170: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.04.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 30.04.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|017 | ||
| ''Zuzia spływa'' | | ''Zuzia spływa'' | ||
| ''Suzie prend l’eau'' | | ''Suzie prend l’eau'' | ||
| Linia 164: | Linia 177: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.05.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 01.05.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|018 | ||
| ''Noc liso-łaka'' | | ''Noc liso-łaka'' | ||
| ''La nuit du renard-garou'' | | ''La nuit du renard-garou'' | ||
| Linia 171: | Linia 184: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|019 | ||
| ''Ogłuszony miłością'' | | ''Ogłuszony miłością'' | ||
| ''L’amour rend sourd'' | | ''L’amour rend sourd'' | ||
| Linia 178: | Linia 191: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|020 | ||
| ''Ogonowy problem'' | | ''Ogonowy problem'' | ||
| ''Sans queue ni tête'' | | ''Sans queue ni tête'' | ||
| Linia 185: | Linia 198: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.05.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 05.05.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|021 | ||
| ''Straż ogrodowa'' | | ''Straż ogrodowa'' | ||
| ''La police des jardins'' | | ''La police des jardins'' | ||
| Linia 192: | Linia 205: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.05.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 06.05.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|022 | ||
| ''Trufle'' | | ''Trufle'' | ||
| ''Comme une truffe'' | | ''Comme une truffe'' | ||
| Linia 199: | Linia 212: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.05.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 07.05.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|023 | ||
| ''Jak pies z kotem'' | | ''Jak pies z kotem'' | ||
| ''Comme chien comme chat'' | | ''Comme chien comme chat'' | ||
| Linia 206: | Linia 219: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.05.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 08.05.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|024 | ||
| ''Dzika muzyka'' | | ''Dzika muzyka'' | ||
| ''Musique Sauvage'' | | ''Musique Sauvage'' | ||
| Linia 213: | Linia 226: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.05.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 11.05.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|025 | ||
| ''Tak czy nie'' | | ''Tak czy nie'' | ||
| ''Cap ou pas cap'' | | ''Cap ou pas cap'' | ||
| Linia 220: | Linia 233: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.05.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 11.05.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|026 | ||
| ''Przeklęty list'' | | ''Przeklęty list'' | ||
| ''La lettre maudite'' | | ''La lettre maudite'' | ||
| Linia 227: | Linia 240: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 01.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|027 | ||
| ''Wakacje'' | | ''Wakacje'' | ||
| ''Des vacances mouvementées'' | | ''Des vacances mouvementées'' | ||
| Linia 234: | Linia 247: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 01.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|028 | ||
| ''Zwierzę sceniczne'' | | ''Zwierzę sceniczne'' | ||
| ''Bête de scene'' | | ''Bête de scene'' | ||
| Linia 241: | Linia 254: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 02.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|029 | ||
| ''Gracja i Alfi'' | | ''Gracja i Alfi'' | ||
| ''Gracie & Alphie'' | | ''Gracie & Alphie'' | ||
| Linia 248: | Linia 261: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 03.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|030 | ||
| ''Pies super gwiazda'' | | ''Pies super gwiazda'' | ||
| ''Chien super star'' | | ''Chien super star'' | ||
| Linia 255: | Linia 268: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 04.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|031 | ||
| ''Aport'' | | ''Aport'' | ||
| ''Va chercher!'' | | ''Va chercher!'' | ||
| Linia 262: | Linia 275: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 05.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|032 | ||
| ''Waszyngton – pies-stróż'' | | ''Waszyngton – pies-stróż'' | ||
| ''Washington chien de garde'' | | ''Washington chien de garde'' | ||
| Linia 269: | Linia 282: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 08.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|033 | ||
| ''Piekielny spacer'' | | ''Piekielny spacer'' | ||
| ''La promenade infernale'' | | ''La promenade infernale'' | ||
| Linia 276: | Linia 289: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 09.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|034 | ||
| ''Witamy w puszczy'' | | ''Witamy w puszczy'' | ||
| ''Bienvenue dans la jungle'' | | ''Bienvenue dans la jungle'' | ||
| Linia 283: | Linia 296: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 10.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|035 | ||
| ''Karnawał zwierząt'' | | ''Karnawał zwierząt'' | ||
| ''Le carnaval des animaux'' | | ''Le carnaval des animaux'' | ||
| Linia 290: | Linia 303: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 11.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|036 | ||
| ''Lisica'' | | ''Lisica'' | ||
| ''Dame renard'' | | ''Dame renard'' | ||
| Linia 297: | Linia 310: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 12.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|037 | ||
| ''Skąd te dziurki?'' | | ''Skąd te dziurki?'' | ||
| ''Le trou de trop'' | | ''Le trou de trop'' | ||
| Linia 304: | Linia 317: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 15.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|038 | ||
| ''Bohaterski pies'' | | ''Bohaterski pies'' | ||
| ''Un chien heroique'' | | ''Un chien heroique'' | ||
| Linia 311: | Linia 324: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 16.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|039 | ||
| ''Stary Waszyngton'' | | ''Stary Waszyngton'' | ||
| ''Mon vieux wash'' | | ''Mon vieux wash'' | ||
| Linia 318: | Linia 331: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 17.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|040 | ||
| ''Niedźwiadek'' | | ''Niedźwiadek'' | ||
| ''Au sec-ours'' | | ''Au sec-ours'' | ||
| Linia 325: | Linia 338: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 18.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|041 | ||
| rowspan=2|''Wyścig zwierząt'' | | rowspan=2|''Wyścig zwierząt'' | ||
| rowspan=2|''La course du quartier'' | | rowspan=2|''La course du quartier'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 19.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|042 | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 22.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|043 | ||
| ''Jak nowa'' | | ''Jak nowa'' | ||
| ''Comme neuf'' | | ''Comme neuf'' | ||
| Linia 342: | Linia 355: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 23.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|044 | ||
| ''Całkiem szalony sen'' | | ''Całkiem szalony sen'' | ||
| ''Un rêve complètement fou'' | | ''Un rêve complètement fou'' | ||
| Linia 349: | Linia 362: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 24.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|045 | ||
| ''Kura'' | | ''Kura'' | ||
| ''A chaque jour suffit sa poule'' | | ''A chaque jour suffit sa poule'' | ||
| Linia 356: | Linia 369: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 25.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|046 | ||
| ''Kosmita'' | | ''Kosmita'' | ||
| ''L’extra-Terrestre'' | | ''L’extra-Terrestre'' | ||
| Linia 363: | Linia 376: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 26.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|047 | ||
| ''Maska lisa'' | | ''Maska lisa'' | ||
| ''Renard masqué'' | | ''Renard masqué'' | ||
| Linia 370: | Linia 383: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 29.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|048 | ||
| ''Nasza słodka tajemnica'' | | ''Nasza słodka tajemnica'' | ||
| ''Notre petit secret'' | | ''Notre petit secret'' | ||
| Linia 377: | Linia 390: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.06.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 30.06.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|049 | ||
| ''Zabawniej być psem'' | | ''Zabawniej być psem'' | ||
| ''C’est plus drôle d’être un chien'' | | ''C’est plus drôle d’être un chien'' | ||
| Linia 384: | Linia 397: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.07.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 01.07.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|050 | ||
| ''Kiedy dziki będą latać'' | | ''Kiedy dziki będą latać'' | ||
| ''Quand les sangliers auront des ailes'' | | ''Quand les sangliers auront des ailes'' | ||
| Linia 391: | Linia 404: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.07.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 02.07.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|051 | ||
| ''Koszmarna kołderka'' | | ''Koszmarna kołderka'' | ||
| ''La couverture de mes cauchemars'' | | ''La couverture de mes cauchemars'' | ||
| Linia 398: | Linia 411: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.07.2015 | | bgcolor="#DFEFFF"| 03.07.2015 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|052 | ||
| ''Sam się przebiera'' | | ''Sam się przebiera'' | ||
| ''Sam se déguise'' | | ''Sam se déguise'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.06.2019 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|053 | |||
| ''Sam-nezja'' | |||
| ''Sam-nesiac'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|054 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|055 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|056 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|057 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|058 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|059 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|060 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|061 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|062 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|063 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|064 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|065 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|066 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|067 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|068 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|069 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|070 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|071 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|072 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|073 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|074 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|075 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|076 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|077 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|078 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|079 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|080 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|081 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|082 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|083 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|084 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|085 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|086 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|087 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|088 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|089 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|090 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|091 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|092 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|093 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|094 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|095 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|096 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|097 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|098 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|099 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|100 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|101 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|102 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|103 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|104 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 15:04, 24 cze 2019
| Tytuł | Zwierzaki-przebieraki |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Zip Zip |
| Gatunek | animowany, komedia |
| Kraj produkcji | Francja |
| Język oryginału | francuski |
| Stacja telewizyjna | teleTOON+ |
| Lata produkcji | 2014- |
| Data premiery dubbingu | 13 kwietnia 2015 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 53 ze 104 |
Zwierzaki-przebieraki (fr. Zip Zip, 2014) – francuski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale teleTOON+ od 13 kwietnia 2015 roku.
Fabuła
Lis Waszyngton, dzik Sam i jego siostra Eugenia zmęczone codzienną walką o przetrwanie wpadają na pomysł, który ma zapewnić im wygodne i bezpieczne życie. Sprytne zwierzaki przebierają się za domowych pupili, by móc spać na wygodnych posłaniach i dostawać jedzenie kilka razy dziennie. Niestety ich dzika natura daje o sobie znać w najmniej sprzyjających okolicznościach. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1300515
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie platformy nc+ – STUDIO PUBLISHING
Wystąpili:
- Klaudiusz Kaufmann – lis Waszyngton
- Cezary Kwieciński – dzik Sam
- Beata Jankowska-Tzimas – dzik Eugenia
- Lidia Sadowa – kotka Wiktoria
- Magdalena Krylik –
- kos Zuzia,
- kotka Beza
- Joanna Pach – pani Livingstone
- Grzegorz Kwiecień – pan Livingstone
- Hanna Kinder-Kiss – kotka Malina
- Andrzej Chudy – niedźwiedź Mitch
- Janusz Kruciński
- Tomasz Błasiak
- Julia Kołakowska-Bytner
- Monika Wierzbicka
i inni
Lektor: Maciej Gudowski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Francuski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 13.04.2015 | 001 | Pora na kąpiel | L’heure du bain |
| 13.04.2015 | 002 | Kocie psoty | Les chats pardeuses |
| 14.04.2015 | 003 | Kamera start | Attention ça tourne |
| 15.04.2015 | 004 | Lis też pies | "Washington" Tourne Mal |
| 16.04.2015 | 005 | Mniam Mniam | Miam Miam |
| 17.04.2015 | 006 | Lisia nora | Trou nouveau trou beau |
| 20.04.2015 | 007 | Sztuczna inteligencja | Intelligence artificielle |
| 20.04.2015 | 008 | Fajna zabawa | Pas bête la fête |
| 21.04.2015 | 009 | Nieuchwytny punkt | Le point insaisissable |
| 22.04.2015 | 010 | Pilna sprawa | Une affaire pressane |
| 23.04.2015 | 011 | Pachnący Sam | Sam aigre doux |
| 24.04.2015 | 012 | Łoże małżeńskie | La suite parentale |
| 27.04.2015 | 013 | Akcja Video | Video Gaffe |
| 27.04.2015 | 014 | Chora jak pies | Malade comme un chien |
| 28.04.2015 | 015 | Miś Mitch | Voici Mitch |
| 29.04.2015 | 016 | Witamy w budzie | Bienvenue dans la niche |
| 30.04.2015 | 017 | Zuzia spływa | Suzie prend l’eau |
| 01.05.2015 | 018 | Noc liso-łaka | La nuit du renard-garou |
| 04.05.2015 | 019 | Ogłuszony miłością | L’amour rend sourd |
| 04.05.2015 | 020 | Ogonowy problem | Sans queue ni tête |
| 05.05.2015 | 021 | Straż ogrodowa | La police des jardins |
| 06.05.2015 | 022 | Trufle | Comme une truffe |
| 07.05.2015 | 023 | Jak pies z kotem | Comme chien comme chat |
| 08.05.2015 | 024 | Dzika muzyka | Musique Sauvage |
| 11.05.2015 | 025 | Tak czy nie | Cap ou pas cap |
| 11.05.2015 | 026 | Przeklęty list | La lettre maudite |
| 01.06.2015 | 027 | Wakacje | Des vacances mouvementées |
| 01.06.2015 | 028 | Zwierzę sceniczne | Bête de scene |
| 02.06.2015 | 029 | Gracja i Alfi | Gracie & Alphie |
| 03.06.2015 | 030 | Pies super gwiazda | Chien super star |
| 04.06.2015 | 031 | Aport | Va chercher! |
| 05.06.2015 | 032 | Waszyngton – pies-stróż | Washington chien de garde |
| 08.06.2015 | 033 | Piekielny spacer | La promenade infernale |
| 09.06.2015 | 034 | Witamy w puszczy | Bienvenue dans la jungle |
| 10.06.2015 | 035 | Karnawał zwierząt | Le carnaval des animaux |
| 11.06.2015 | 036 | Lisica | Dame renard |
| 12.06.2015 | 037 | Skąd te dziurki? | Le trou de trop |
| 15.06.2015 | 038 | Bohaterski pies | Un chien heroique |
| 16.06.2015 | 039 | Stary Waszyngton | Mon vieux wash |
| 17.06.2015 | 040 | Niedźwiadek | Au sec-ours |
| 18.06.2015 | 041 | Wyścig zwierząt | La course du quartier |
| 19.06.2015 | 042 | ||
| 22.06.2015 | 043 | Jak nowa | Comme neuf |
| 23.06.2015 | 044 | Całkiem szalony sen | Un rêve complètement fou |
| 24.06.2015 | 045 | Kura | A chaque jour suffit sa poule |
| 25.06.2015 | 046 | Kosmita | L’extra-Terrestre |
| 26.06.2015 | 047 | Maska lisa | Renard masqué |
| 29.06.2015 | 048 | Nasza słodka tajemnica | Notre petit secret |
| 30.06.2015 | 049 | Zabawniej być psem | C’est plus drôle d’être un chien |
| 01.07.2015 | 050 | Kiedy dziki będą latać | Quand les sangliers auront des ailes |
| 02.07.2015 | 051 | Koszmarna kołderka | La couverture de mes cauchemars |
| 03.07.2015 | 052 | Sam się przebiera | Sam se déguise |
| SERIA DRUGA | |||
| 24.06.2019 | 053 | Sam-nezja | Sam-nesiac |
| 054 | ' | ' | |
| 055 | ' | ' | |
| 056 | ' | ' | |
| 057 | ' | ' | |
| 058 | ' | ' | |
| 059 | ' | ' | |
| 060 | ' | ' | |
| 061 | ' | ' | |
| 062 | ' | ' | |
| 063 | ' | ' | |
| 064 | ' | ' | |
| 065 | ' | ' | |
| 066 | ' | ' | |
| 067 | ' | ' | |
| 068 | ' | ' | |
| 069 | ' | ' | |
| 070 | ' | ' | |
| 071 | ' | ' | |
| 072 | ' | ' | |
| 073 | ' | ' | |
| 074 | ' | ' | |
| 075 | ' | ' | |
| 076 | ' | ' | |
| 077 | ' | ' | |
| 078 | ' | ' | |
| 079 | ' | ' | |
| 080 | ' | ' | |
| 081 | ' | ' | |
| 082 | ' | ' | |
| 083 | ' | ' | |
| 084 | ' | ' | |
| 085 | ' | ' | |
| 086 | ' | ' | |
| 087 | ' | ' | |
| 088 | ' | ' | |
| 089 | ' | ' | |
| 090 | ' | ' | |
| 091 | ' | ' | |
| 092 | ' | ' | |
| 093 | ' | ' | |
| 094 | ' | ' | |
| 095 | ' | ' | |
| 096 | ' | ' | |
| 097 | ' | ' | |
| 098 | ' | ' | |
| 099 | ' | ' | |
| 100 | ' | ' | |
| 101 | ' | ' | |
| 102 | ' | ' | |
| 103 | ' | ' | |
| 104 | ' | ' | |
