Beata Jankowska-Tzimas

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Ten artykuł jest o aktorce i wokalistce. Możesz także szukać Beaty Jankowskiej, kierowniczki produkcji.

Beata Jankowska-Tzimas

aktorka, wokalistka

Beata Jankowska Tzimas.jpg
Data i miejsce urodzenia 1 maja 1970
Gołdap

Beata Jankowska-Tzimas (ur. 1 maja 1970 roku w Gołdapi) – aktorka i wokalistka.

Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (1993). Mama Brunona Tzimasa.

Brała udział w programach typu talent show - X-Factor (2012) i The Voice of Poland (2013).

Polski dubbing

Filmy

Seriale

  • 1960-1966: Flintstonowie (dubbing z 1998 roku)
  • 1972: Pinokio
  • 1979-1982: Scooby i Scrappy-Doo – Keybordzistka z zespołu Iskierki (odc. 4)
  • 1983-1987: Fraglesy − Red (druga wersja dubbingu)
  • 1984-1990: Mapeciątka − Skeeter (druga wersja dubbingu)
  • 1984-2020: Tomek i przyjaciele
    • Marta (odc. 423, 453),
    • Miłka (odc. 430, 437, 440, 481, 494, 504, 541, 547)
  • 1986-1987: Mój mały kucyk − Kropelka (druga wersja dubbingu)
  • 1987-2001: Przygody Spota − Steve (seria IV, odcinki specjalne)
  • 1988-1994: Garfield i przyjaciele − Booker
  • 1990-1994: Przygody Animków
    • Rozmówca #3 (odcinki specjalne),
    • jedna z dziewczyn (odcinki specjalne)
  • 1991-1992: Agent Kuper
    • Dziewczyna #2 (odc. 26),
    • Naczelniczka (odc. 31),
    • Kobieta #1 (odc. 32),
    • Tia (odc. 32)
  • 1991-2004: Pełzaki
    • Lillian „Lil” DeVille (druga wersja dubbingu),
    • Kirsten (odc. 4b – druga wersja dubbingu),
    • Sobdra (odc. 16a – druga wersja dubbingu),
    • Tony Pickles (odc. 21a – druga wersja dubbingu),
    • Dziewczyna Brada (odc. 23b – druga wersja dubbingu),
    • Klientka pralni (odc. 28b – druga wersja dubbingu),
    • Straganiarka (odc. 28b – druga wersja dubbingu),
    • Tiffany Bride (odc. 34a – druga wersja dubbingu),
    • Mildred (odc. 43a – druga wersja dubbingu),
    • Sticky (odc. 47a – druga wersja dubbingu),
    • Ethel (odc. 56a – druga wersja dubbingu),
    • Diane (odc. 60b – druga wersja dubbingu),
    • Reporterka (odc. 61b – druga wersja dubbingu),
    • Sługa na barce #2 (odc. 62 – druga wersja dubbingu),
    • Mac (odc. 70b – druga wersja dubbingu),
    • Panna Applebee (odc. 77b – druga wersja dubbingu),
    • Ekspedientka (odc. 78b – druga wersja dubbingu),
    • Chłopiec w niebieskiej kurtce (odc. 89b – druga wersja dubbingu),
    • Pani MacNaithy (odc. 90b – druga wersja dubbingu)
  • 1991-1992: Trzy małe duszki − Cutter
  • 1992: Barney i przyjaciele
    • Mała Bop (odc. 134-136, 144, 150-151, 156, 159, 163, 165),
    • Panna Jo (odc. 135, 152)
  • 1992-1998: Batman − Maven (odc. 15-16, 36)
  • 1992-1994: Mała Syrenka − Ariel (wersje TV i VHS − pierwsza wersja dubbingu)
  • 1992-1994: Pietruszkowice − Hopka
  • 1993-2001: Nowe przygody Madeline
    • Danielle (odc. 40-41, 45),
    • Chłopiec (odc. 44),
    • Su-Li (odc. 46)
  • 1994-1995: Aladyn
    • Saleen (odc. 10 − druga wersja dubbingu),
    • Mieszkanka Pei Ling (odc. 42 − druga wersja dubbingu)
  • 1995-2001: Mały Miś
    • jeden z ptaszków (odc. 40a, 45a),
    • jedna z wydr (odc. 44b, 45a),
    • Młodszy brat Dużego Misia (odc. 48a),
    • Mama Śnieżynki (odc. 49a),
    • Syrenka (odc. 51a, 54c, 64b),
    • Kuzyn Jeżozwierza (odc. 65a)
  • 1996-1997: Biblioteka rodzinna: Hrabia Monte Christo − Pierre / Luccilia
  • 1996: Byli sobie odkrywcy
  • 1996-2000: Opowieści z księgi cnót
    • Magda (odc. 22),
    • Dziewczynka (odc. 23),
    • Okapi (odc. 26)
  • 1996: Przygody Pytalskich
    • Kwik,
    • Pręcik (odc. 9e)
  • 1996–1997: Świat życzliwych przyjaciół Franciszka
    • Brat Królik (odc. 1),
    • Siostra pszczoła (odc. 1),
    • Krawcowa (odc. 3)
  • 1996-1997: The Incredible Hulk − Risty, walcząca modelka #2 (odc. 18)
  • 1997-2004: Johnny Bravo
    • Dziewczyna #2 (odc. 2a),
    • Kandydatka (odc. 12b),
    • Strażniczka zoo (odc. 13a),
    • Gorylica (odc. 13b)
  • 1997-1998: Liceum na morzu − Denise Chambers
  • 1997: Myszorki na prerii − Spryciulka
  • 1997-1998: Przygody Olivera Twista
  • 1997: Wyspa Noego (druga wersja dubbingu)
  • 1998-2004: Atomówki
    • Bójka,
    • Kobieta wyglądająca jak bobas (odc. 74a)
  • 1998: Dziewczynka z orzeszka − Leszczynka
  • 1998-2005: Kotopies − Mama (odc. 63)
  • 1998-1999: Podróże z Aleksandrem i Emilią
    • Renee (odc. 34),
    • Myszka tancerka #1 (odc. 36),
    • Kuzynka Annie (odc. 39),
    • Alice (odc. 40),
    • Melanie Monbrun (odc. 52)
  • 1998-1999: Renata
  • 1998-1999: Tajne akta Psiej Agencji − Panna OT Cautere (odc. 8b)
  • 1999: Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala
    • Księżniczka (odc. 10),
    • Grymelda (odc. 13),
    • Beatrycze – przyrodnia siostra Kopciuszka (odc. 24)
  • 1999-2000: Dilbert
    • Wyznawczyni Wally'ego (odc. 15),
    • Dziewczyna (odc. 16),
    • Pilotka helikoptera (odc. 16),
    • Kelnerka (odc. 19)
  • 1999-2013: Futurama
    • LaBarbara Conrad,
    • Cubert Farnsworth (oprócz odc. 58),
    • Günter (odc. 11),
    • Kobieta w reklamie Slurma (odc. 13),
    • Kobieta w reklamie Przeszłościoramy (odc. 20),
    • Robot-striptizerka (odc. 20),
    • Laurka (odc. 28),
    • Schab (odc. 32),
    • Czarnowłosa Amazonka (odc. 34),
    • Fembot na randce z Benderem (odc. 48),
    • Marsjanka (odc. 50),
    • Fanka Kapitana Wczoraj (odc. 62),
    • Śmietnik (odc. 64),
    • Pracownica fabryki genów (odc. 67),
    • April (odc. 67)
  • 1999-2005: Lopaka i jego przyjaciel delfin
  • 1999-2002: Mali odkrywcy − Sonya
  • 1999-2004: Mały Bill
  • 1999-2005: Smocze opowieści − Ela
  • 1999-2002: Smyki
  • 1999: SpongeBob Kanciastoporty − Marina (odc. 197a)
  • 1999-2001: Wodnikowe Wzgórze − Gloria (odc. 32)
  • 2000-2002: Ania z Zielonego Wzgórza
  • 2000-2003: Bajki świata − Marika (odc. 2)
  • 2000-2010: Kajtuś − Doris (seria V − druga wersja dubbingu)
  • 2000-2003: Weterynarz Fred − Anita
  • 2001-2003: Aparatka
  • 2001-2003: Cafe Myszka − Ariel (odc. 19)
  • 2001-2011: Cedric
  • 2001-2002: Doktor Melchior Wyderko − Mizio
  • 2001-2002: Edi i miś
    • Kapitalny Ben (odc. 14 − pierwsza wersja dubbingu),
    • Orzełek (odc. 15 − pierwsza wersja dubbingu),
    • Sługa Władcy Galaretowatego Brokuła (odc. 20 − pierwsza wersja dubbingu)
  • 2001-2013: Małe zoo Lucy
    • Janet, mama Joey’a (odc. 81, 85),
    • Esmeralda Żmija (odc. 92)
  • 2001-2007: Rodzina Rabatków − Gamba
  • 2001-2002: Roztańczona Angelina − Petronella
  • 2001-2017: Wróżkowie chrzestni
    • Sekretarka burmistrza Mrokowa (odc. 92a),
    • Krystyna Czadówna (odc. 94b),
    • Babcia Władzia (odc. 107b),
    • Lauren Letherbergen (odc. 108b),
    • Dolores (odc. 109b),
    • Mama Marka (odc. 110b),
    • Pani Sztuczka (odc. 120a, 133a),
    • Kobieta Cud (odc. 165a)
  • 2002-2017: Baśnie i bajki polskie
    • Lisica (odc. 19),
    • Wąsatek (odc. 19)
  • 2002: Cyberłowcy − Mały chłopiec (odc. 4)
  • 2002-2007: Kim Kolwiek − Crystal (odc. 11)
  • 2002-2008: Kredonia
  • 2002: Król Maciuś Pierwszy − Ludwika (odc. 8)
  • 2002: Maks i Ruby
    • Pani Królisiewicz (odc. 80a, 91b, 92a, 94a, 96a, 99a, 103a, 104a, 111a, 120a, 122b, 124a),
    • Przechodzień (odc. 104a)
  • 2002-2004: Pan Andersen opowiada
    • Mieszczanka #2 (odc. 1),
    • Rudowłosa siostra syrenki (odc. 2),
    • Mieszkańcy zamorskiego królestwa (odc. 2),
    • Wnuczka rybaka (odc. 3),
    • Dziecko w cesarskim ogrodzie #2 (odc. 3),
    • Damy dworu (odc. 3),
    • Domagająca się ostatniego życzenia dla żołnierza (odc. 4),
    • Księżniczka ostatniej nienazwanej wyspy na świecie (odc. 5),
    • Widzka oglądających start balonu (odc. 5),
    • Odrzucona księżniczka #1 (odc. 6b),
    • Wiwatujące dworzanki (odc. 6b),
    • Siostra Brzydkiego kaczątka (odc. 7),
    • Kaczka wyrażająca złe zdanie o Brzydkim kaczątku (odc. 7),
    • Farmerka (odc. 7),
    • Dama dworu skazana na wygnanie (odc. 8),
    • Schlebiająca dama dworu #3 (odc. 8),
    • Kobieta otrzymująca plotkę od arystokratki (odc. 9a),
    • Mysia księżniczka #2 (odc. 9b),
    • Dziecko przed teatrem marionetek #1 (odc. 11),
    • Dworzanie (odc. 11),
    • Kwiat Idy #2 (odc. 12a),
    • Kwiat z letniego zamku królewskiego #2 (odc. 12a),
    • Jaskółka #2 (odc. 13),
    • Młode choinki (odc. 13),
    • Wróbel #1 (odc. 13),
    • Mysz #2 (odc. 13),
    • Przyjaciel małego Nicka #2 (odc. 14a),
    • Najstarszy książę (odc. 15),
    • Bogata przyjaciółka Svena (odc. 16),
    • Kochanka (odc. 18a),
    • Wiewiórka (odc. 18b),
    • Córka szczypawki #2 (odc. 19),
    • Mucha (odc. 19),
    • Stajenny #2 (odc. 19),
    • Bocian (odc. 20),
    • Kura (odc. 21a),
    • Biała kura #2 (odc. 21a),
    • Nietoperz #2 (odc. 21a),
    • Plotkująca świnia (odc. 21a),
    • Plotkująca krowa #1 (odc. 21a),
    • Litery w zeszycie do kaligrafii (odc. 21b),
    • Wenecka księżniczka #3 (odc. 21b),
    • Wiwatujący ludzie (odc. 22),
    • Mały Lars (odc. 24),
    • Kobieta ciesząca z zakończenia wojny #2 (odc. 24),
    • Plotkara #1 (odc. 24),
    • Mieszkańcy arabskiego kraju (odc. 25),
    • Róże (odc. 25),
    • Mała rozbójniczka (odc. 26)
  • 2002: Słoń Benjamin
  • 2003: Legenda Nezha
  • 2003-2005: Młodzi Tytani − Terra (odc. 16, 21, 23, 25-26)
  • 2003: Robociki − Nikuś
  • 2003-2008: Truskawkowe ciastko − Imbirka
  • 2003: Uroczy zakątek (pierwsza wersja dubbingu)
  • 2003-2007: Z życia nastoletniego robota − Brit (odc. 2b, 4a, 6b, 10a, 14)
  • 2004-2007: Danny Phantom − Duch pudeł śniadaniowych (odc. 28)
  • 2004: Klub Winx
    • Stormy (odc. 53-78 – druga wersja dubbingu; S01-S04, 105-182),
    • Królowa Niobe (odc. 57 − pierwsza wersja dubbingu),
    • Ofelia (odc. 57 − pierwsza wersja dubbingu),
    • Kalia (odc. 57 − pierwsza wersja dubbingu),
    • Tressa (odc. 58 − pierwsza wersja dubbingu),
    • Vicky (odc. 59 − pierwsza wersja dubbingu),
    • Silicya (odc. 62 − pierwsza wersja dubbingu),
    • Zarathustra (odc. 62 − pierwsza wersja dubbingu),
    • Tłum (odc. 59 − pierwsza wersja dubbingu),
    • Kizia (odc. 170-173),
    • Niebieski Dzyńdzyń (odc. 171)
  • 2004-2010: Przyjaciele z podwórka − Pinguś
  • 2004: Transformerzy: Wojna o Energon − Mika
  • 2005-2008: Ben 10
    • Pinky (odc. 29),
    • Kai (odc. 31)
  • 2005-2011: Dalej, Diego!
  • 2005: Doraemon
    • Tamako Nobi,
    • Dzieci,
    • Dziewczynka 2,
    • Dziewczynka A,
    • Dziewczynki,
    • Mysz,
    • Tłum dzieci
  • 2005: Finley, wóz strażacki
    • DJ,
    • Spychuś (odc. 50)
  • 2005-2021: Johnny Test − Bibliotekarka (odc. 122)
  • 2005-2006: Krypto superpies
    • Snooky (odc. 1-20a, 22a, 26a, 28a, 32b, 33b, 35),
    • Doktor Chang (odc. 19b)
  • 2005: Magiczne przygody misia Ruperta
  • 2005-2009: Mali Einsteini − Rakieta Kołysanka (odc. 16)
  • 2005-2008: Robotboy
  • 2005: Śniegusie − Nikuś
  • 2006-2007: Bali − Babcia Baliego
  • 2006: Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego
    • Żółta superbohaterka (odc. 15a),
    • Znajoma pani Dwa Buty #2 (odc. 16c),
    • Mysz #1 (odc. 22b),
    • Kotka (odc. 24b),
    • Siostra Jerry’ego (odc. 26b)
  • 2006: Ciekawski George − Pani Quint
  • 2006-2008: Dolina Koni
    • Teeny (pierwsza wersja dubbingu),
    • Alma Rodriguez (druga wersja dubbingu),
    • Mesa (odc. 17 − druga wersja dubbingu),
    • Scarlet (odc. 24 − jedna scena, druga wersja dubbingu),
    • Sugar (odc. 35 − druga wersja dubbingu)
  • 2006-2007: Lola i Virginia − Suzie
  • 2006-2011: Nurkuj, Olly − Olly
  • 2006-2009: Supercyfry
    • Agent 55 (odc. 24-25, 27-29),
    • Agent 17 (odc. 39, 44)
  • 2006-2009: Wymiennicy
    • Pielęgniarka #2 (odc. 22),
    • Chłopiec grający w przedstawieniu (odc. 29)
  • 2007-2008: Animalia
  • 2007: Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki − Oni / Jaskra (odc. 11)
  • 2007: Mania − Mania
  • 2007-2011: Bakugan: Młodzi wojownicy − Chris (odc. 24)
  • 2007: Nastologia − Sonya
  • 2007: Pokémon: Diament i Perła – Wymiar Walki
    • Jedno z dzieci (odc. 4),
    • Isis (odc. 5)
  • 2008-2011: Batman: Odważni i bezwzględni
    • Killer Frost (odc. 50),
    • Daphne (odc. 51),
    • Mały Batman (odc. 52)
  • 2008: Gawayn − William
  • 2008: Gormiti − Paula (odc. 1-2)
  • 2008-2009: Mighty B − Penny
  • 2008-2012: Pingwiny z Madagaskaru
    • Darla (odc. 18a, 54a),
    • Bonie Chang (odc. 30a, 52b),
    • Owca #2 z farmy (odc. 33a),
    • Króliki z Małego Zoo (odc. 51a)
  • 2008-2013: Piżamiaki − Dobranocny Królik
  • 2008: Stacyjkowo − Kaja
  • 2008-2009: Tajemniczy Sobotowie
    • Drew Sobota,
    • Drew „Poniedziałek” (odc. 12, 23)
  • 2009-2012: Agent specjalny Oso
    • Jacek (odc. 2a),
    • Antek (odc. 4a),
    • Krzyś (odc. 7b),
    • Kuba (odc. 9b),
    • Mama Alka (odc. 11b),
    • Kajetan (odc. 12b),
    • Mama Tosi (odc. 13a),
    • Karol (odc. 14a),
    • Mama Janusza (odc. 15a),
    • Ewa (odc. 16a),
    • Tadek (odc. 17a),
    • Oliwka (odc. 18b),
    • Benek i Norbert (odc. 21a),
    • Martynka (odc. 22a),
    • Grześ (odc. 23a),
    • Mama Adelki (odc. 24a),
    • Mama Franka (odc. 24b),
    • Daniel (odc. 25a),
    • Kaja (odc. 26b),
    • Bolek (odc. 27b),
    • Rysiu (odc. 28a),
    • Wiki (odc. 28a),
    • Leoś (odc. 37a),
    • Mama Walentynki i Gabrielki (odc. 38b),
    • Henio (odc. 40a),
    • Mama Mikejli (odc. 42a),
    • Santiago (odc. 43b),
    • Havier (odc. 44a),
    • Marianna (odc. 44b),
    • Juan (odc. 45a),
    • Maria (odc. 47a),
    • Mama Mai (odc. 47b),
    • Joasia (odc. 48a),
    • jedna z koleżanek Julki i Oli (odc. 48b),
    • Gabriel (odc. 50a),
    • Alberto (odc. 53a),
    • Izaac (odc. 54b),
    • Dimitrij (odc. 55b),
    • Jordan (odc. 56b),
    • Adam (odc. 59a),
    • Aden (odc. 60b)
  • 2009: Antoś − Romeczek
  • 2009-2013: Big Time Rush − Lekarz psychiatra (odc. 12)
  • 2009-2013: Daltonowie
  • 2009: Dinopociąg
    • Sylvia Stygimoloch (odc. 1a),
    • Pani Triceratops (odc. 2b, 14b, 19b, 23b, 29b, 70a),
    • Lena Lesotozaur (odc. 21a, 40a),
    • Tola Troodon (odc. 69a, 79a),
    • Teresa Tyranozaur (odc. 78b)
  • 2009-2010: Roztańczona Angelina: Nowe kroki − Gracja (pierwsza wersja dubbingu)
  • 2010: Księga dżungli
  • 2010-2019: My Little Pony: Przyjaźń to magia
    • Scootaloo,
    • Rumble (odc. 48)
  • 2010: Oktonauci
    • Remora Nora (odc. 85),
    • Czerwony krab (odc. 87)
  • 2010-2013: Pound Puppies: Psia paczka
    • Uczeń (odc. 51),
    • Bobo (odc. 52),
    • Chauncey (odc. 52),
    • Madeline (odc. 52),
    • Bart (odc. 54),
    • Joey Wald (odc. 58)
  • 2010-2013: Powodzenia, Charlie!
    • Sondra (odc. 27),
    • Dzieciak w filmiku konkursowym (odc. 28),
    • Augie (odc. 29),
    • Lynette (odc. 31),
    • Podstawiony Gabe (odc. 31),
    • Christine (odc. 52),
    • Kim (odc. 53),
    • Amanda (odc. 55)
  • 2010: Przygody Rozi − Tukana (serie III-IV)
  • 2010-2011: Przyjaciele z Kieszonkowa
  • 2010-2015: Umizoomi − Geo
  • 2011-2020: Bąbelkowy świat gupików − Kowbojka Dusty (odc. 70)
  • 2011-2015: Butik Minnie − Kukułeczka
  • 2011: Miasto kur − Marcysia (odc. 8, 17, 34, 39)
  • 2011: Miś Muki − Popo
  • 2011-2014: Monsuno − Medea (odc. 4, 8, 10-11, 18, 22, 29, 38, 44, 46)
  • 2011-2014: Na tropie króla lasu − Matt
  • 2011-2017: Rycerz Mike
    • Mieszkanka (odc. 7),
    • Kobieta w żółtej spódnicy (odc. 11),
    • Blondynka (odc. 11, 14-15, 30, 32-33),
    • Starsza pani (odc. 13, 14, 19, 21, 29-30, 32, 35, 46),
    • Kobieta w czerwonej spódnicy (odc. 14),
    • Dziewczyna w czerwonej spódnicy (odc. 15),
    • Kobieta (odc. 15-16),
    • Brunetka (odc. 21-22, 27, 29-30, 32, 35, 37, 39, 47),
    • Dziewczynka (odc. 30),
    • Praczka (odc. 33, 39, 43),
    • Królewna (odc. 44)
  • 2011-2013: Super Ninja − Pani Scott (odc. 22)
  • 2011: ThunderCats − WilyKat
  • 2012-2014: Ben 10: Omniverse − Drew Sobota (odc. 24)
  • 2012: Hugo i przyjaciele
  • 2012-2020: Klinika dla pluszaków − Gabrysia (odc. 6a)
  • 2012-2016: Nowe przygody Piotrusia Pana
    • Sylwida (odc. 10, 23),
    • Syren (odc. 14, 19),
    • Panna Kwiatów w jasnoczerwonej sukni (odc. 17, 23-24)
  • 2012-2016: Transformers: Rescue Bots − Dani Burns
  • 2012-2016: Wodogrzmoty Małe − GIFfany (odc. 24)
  • 2013: Calimero − Valeriano
  • 2013: Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca − Mama Alejandra (odc. 75-76, 79-80, 85-87, 94-96, 113, 120)
  • 2013-2018: Grzmotomocni − Michelle Hathaway (odc. 32)
  • 2013: Młodzi Tytani: Akcja!
    • Paso (odc. 17),
    • Terra (odc. 21, 42, 87, 143-144, 257-258),
    • Batgirl (odc. 32),
    • Gizmo (odc. 34),
    • Szepcioszek (odc. 103),
    • Mama Robina (odc. 138),
    • gwary (odc. 90)
  • 2013-2015: Nawiedzeni − Michelle Hathaway
  • 2013-2018: Peg + Kot − Connie
  • 2013: Pszczółka Maja (druga wersja dubbingu)
  • 2013-2016: W tę i nazad
    • królowa planety podbitej przez pana Złą Kanapkę (odc. 25b),
    • głos statku Starbelli (odc. 26a)
  • 2013-2017: Zack i Kwak
  • 2013: Zakątek pomysłów
  • 2014: Astrozwierzaki
    • Kula zadań,
    • Hunderframp #1 (odc. 2)
  • 2014-2019: Lassie i przyjaciele
    • Mary (odc. 13),
    • Sprzątaczka (odc. 14, 24),
    • Frances Parrot (odc. 16),
    • Ciocia Kim (odc. 25-26)
  • 2014-2018: Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
    • Mama Dereka (odc. 39),
    • Fotografka (odc. 52),
    • Dziennikarka (odc. 71),
    • Karin (odc. 73, 76),
    • Kucharka Gladys (odc. 73),
    • Mama chłopca (odc. 80)
  • 2014-2017: Penn Zero: Bohater na pół etatu − Sasha
  • 2014: Petz Klub
    • Antoni (odc. 7),
    • Jeremi (odc. 10),
    • Jeremi, brat Soleny (odc. 14),
    • Walter (odc. 16),
    • Theo (odc. 20),
    • Aria (odc. 30),
    • Właścicielka bernardyna (odc. 32)
  • 2014-2016: Piekaczki − Robotoaleta 30000 (odc. 13b)
  • 2014: Trojaczki
    • Sąsiadka (odc. 48, 52-53, 65, 78),
    • Plażowiczka (odc. 55)
  • 2014: Wakacje Mikołajka − Żona Bernique’a
  • 2014-2017: Wallykazam − Elf Elfa (odc. 23)
  • 2014-2018: Wissper
    • Gertie,
    • Surykatka Mildred (odc. 92)
  • 2014: Zwierzaki-przebieraki − Dzik Eugenia
  • 2015: Dzień, w którym Heniś poznał...
    • Holownik (odc. 32),
    • Gąsienica (odc. 51),
    • Krab (odc. 92)
  • 2015: Fresh Beat Band. Kapela detektywów
  • 2015-2017: K.C. Nastoletnia agentka − Lucy Miller (odc. 75)
  • 2015: Kroniki rodziny królewskiej − Książę Alex
  • 2015: Mali odkrywcy
    • Pingwinia mama (odc. 89),
    • Złotowłosa (odc. 99)
  • 2015: Miraculum: Biedronka i Czarny Kot
    • Tomoe Tsurugi (odc. 54, 56, 60, 70, 80, 82),
    • Chłopiec (odc. 53),
    • Przedszkolak (odc. 53),
    • Chris (odc. 64),
    • Poczta głosowa (odc. 65),
    • Kaalki (odc. 79, 85, 91, 94, 96)
  • 2015: Shimmer i Shine
  • 2015-2018: Świń Koza Banan Robal − Wędzonka (odc. 24)
  • 2015: Talia czaruje w kuchni
    • Pani Coddington (odc. 27-28),
    • Carmen (odc. 36-37, 40)
  • 2015: The Returned − Rachel Koretsky (odc. 7)
  • 2015: Z pamiętnika Miki − Chrumcia
  • 2015-2018: Złotowłosa i Miś
    • Gucio (odc. 28b),
    • Babcia Maja (odc. 32b),
    • Koziołek Kazik (odc. 38b)
  • 2016: Harmidom
    • Hena Harmidomska,
    • Berta (odc. 54a),
    • Recepcjonistka (odc. 129b)
  • 2016: Kot-o-ciaki − Lukier
  • 2016: Królewska Akademia Bajek
    • Krofesorka Bella (odc. 8),
    • Ciasteczkowa Wiedźma (odc. 9)
  • 2016-2017: Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie
    • Róża (odc. 1),
    • Hettie Heidelberg (odc. 2, 13, 20),
    • Augusta Ritchie (odc. 4),
    • partnerka Franka Morgana (odc. 6),
    • pani McGregor (odc. 7, 9, 19),
    • Hattie (odc. 7, 9-10),
    • Maxine (odc. 8),
    • Lincoln (odc. 9),
    • głos tłumacza mowy piesków preriowych (odc. 10),
    • pani Marble (odc. 12, 20),
    • właścicielka ukradzionej spódnicy (odc. 12),
    • jedna ze staruszek (odc. 14),
    • Archie (odc. 14),
    • dziewczynka (odc. 15),
    • Oliver (odc. 16),
    • pani Monet (odc. 17),
    • organizatorka konkursu na najlepsze ciaastka (odc. 20),
    • właścicielka ukradzionej torebki z pierścionkiem (odc. 21),
    • głos automatycznej sekretarki Alastaira (odc. 22),
    • Enida Wong (odc. 23),
    • żona Beffa (odc. 24),
    • Frida Hyc (odc. 25),
    • blondwłosa pracowniczka drogerii (odc. 26),
    • kierowczyni autobusu (odc. 26)
  • 2016: Rafcio Śrubka − Sabina (odc. 14a)
  • 2017: Enchantimals − Sage Skunk
  • 2017: Kacze opowieści − Mały Kaczor Donald (odc. 31, 68)
  • 2017: Monchhichi
    • Pollinia,
    • Willow (odc. 53-104)
  • 2017: My Little Pony: Equestria Girls - Opowieści z Canterlot High − Scootaloo (odc. K03, K11)
  • 2017-2019: My Little Pony: Equestria Girls − Scootaloo (odc. C10)
  • 2017: Myszka Miki: Zamieszani w przygody
    • Kukułeczka,
    • Menadżerka sklepu (odc. 32b),
    • Ciocia Olina (odc. 40ab, 42a),
    • Super Kamper (odc. 64a),
    • Shin’ Yu (odc. 65b)
  • 2017: Sylvanian Families − Ralph
  • 2017: Top Wing Ptasia Akademia
    • Mama Ryana (odc. 5a, 12b),
    • Beth, Mama Brody’ego (odc. 13b, 36)
  • 2017: Wishfart − Dusty (odc. 16, 32, 38)
  • 2017-2018: Witajcie w Wayne − Mama Saraline i Olly’ego
  • 2018: Abby Hatcher − Burczek
  • 2018: Bakugan: Battle Planet
    • Max (odc. 1-30),
    • Barbara Kouzo (odc. 4)
  • 2018: Detektywi z domku na drzewie
    • Lucille (odc. 14),
    • Mama Lucille (odc. 14),
    • Przedrzeźniacz
  • 2018: Drużyna rycerzy − Tfu Tfu (odc. 4, 12)
  • 2018: Łukasz, strażnik skarbów
  • 2018: Polly Pocket
    • Cordelia (odc. 43),
    • Sky Brown (odc. 50)
  • 2018: Przygody Niebezpiecznego Henryka
  • 2018: Totalna Porażka: Przedszkolaki − Pracowniczka obsługi klienta (odc. 90)
  • 2019: Bakugan: Przymierze wojowników − Max
  • 2019: Barbapapa i jego rodzinka − Lulu (odc. 14a, 18a)
  • 2019: Karolek z Naklejkowa
    • Henio (odc. 6),
    • Humpty Dumpty (odc. 14),
    • Wilk (odc. 16),
    • Kot (odc. 18),
    • Pan Jajo (odc. 18)
  • 2019: Pokémon: Podróże – Seria
    • Halta (odc. 15),
    • Chłopiec z żółtej drużyny (odc. 20),
    • Chłopiec (odc. 21)
  • 2019: Pomagadła
  • 2019-2022: Wielkodomscy − Hena Harmidomska (odc. 19)
  • 2020: Dorg van Dango − Mary (odc. 19a)
  • 2020: Luke, podróżnik w czasie − Staruszka (odc. 11-12, 15)
  • 2020: Młodzi szpiedzy
  • 2020: My Little Pony: Pony Life − Scootaloo (odc. 9b)
  • 2020: Pełzaki
    • Lillian „Lil” DeVille,
    • Celeste (odc. 8b)
  • 2021: Fraglesy powracają! − Mokey
  • 2021: Myszka Miki: Frajdomek − Kukułeczka
  • 2021: Wojowniczka i troll
    • Bajuś Bonguś (odc. 4),
    • Kobieta w chuście (odc. 6),
    • gwary (odc. 4-6)
  • 2022: Superpsiaki − gwary (odc. 1-4, 6)
  • 2022: Ostatni autobus
  • 2022: Wampir w ogrodzie − Nobara

Gry

Programy

Skecze

Filmy, seriale, gry i słuchowiska z serii Scooby-Doo jako (Daphne Blake)

Słuchowiska

Wykonanie piosenek

Filmy

Seriale

Programy

Słuchowiska

Linki zewnętrzne