Lolirock: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Źródło: http://www.skene.pl/osoba/4714/Mateusz-Michnikowski |
|||
| Linia 115: | Linia 115: | ||
| ''Nietoperz'' | | ''Nietoperz'' | ||
| ''Batty'' | | ''Batty'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.11.2015 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| ''Zapomniałam słów'' | |||
| ''No Thanks for the Memories'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 16:40, 23 lis 2015
Lolirock (2014) – francuski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney Channel od 11 maja 2015 roku.
Fabuła
Nastoletnia Iris jest gwiazdą rocka. Występuje na scenie ze swoim zespołem, który wraz z nią tworzą Talia i Auriana. Dziewczyny jednocześnie są wojowniczymi księżniczkami z odległego królestwa. Często muszą przeciwstawiać się złoczyńcom.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1313665
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Agnieszka Zwolińska
Dialogi: Barbara Robaczewska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Magdalena Krylik – Iris
- Klementyna Umer – Talia
- Ewa Lachowicz – Auriana
- Agnieszka Fajlhauer – Praxina
- Bartosz Wesołowski – Mephisto
- Tomasz Błasiak – Gramor
- Stefan Pawłowski – Nathaniel
W pozostałych rolach:
- Kinga Tabor – ciocia Ellen
- Joanna Węgrzynowska
- Martyna Kowalik – Missy
- Przemysław Wyszyński – Charlie
- Otar Saralidze – Timothy
- Marek Robaczewski – Dziadek Timothy’ego
- Mateusz Michnikowski –
- Kyle,
- Doug
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 11.05.2015 | 01 | Poszukiwanie księżniczki | To Find a Princess |
| 12.05.2015 | 02 | Moc kwiatów | Flower Power |
| 13.05.2015 | 03 | Bądź moja | Be Mine |
| 14.05.2015 | 04 | Urodziny | The Birthday |
| 15.05.2015 | 05 | Zaśpiewaj mi | Sing for Me |
| 18.05.2015 | 06 | Xeris | Xeris |
| 19.05.2015 | 07 | Syreny | Sirens |
| 20.05.2015 | 08 | Talia i Kyle mają się ku sobie | Talia and Kyle Sitting in a Tree |
| 21.05.2015 | 09 | Obietnica to obietnica | A Promise is a Promise |
| 22.05.2015 | 10 | Nietoperz | Batty |
| 23.11.2015 | 11 | Zapomniałam słów | No Thanks for the Memories |
| 12 | ' | ' | |
| 13 | ' | ' | |
| 14 | ' | ' | |
| 15 | ' | ' | |
| 16 | ' | ' | |
| 17 | ' | ' | |
| 18 | ' | ' | |
| 19 | ' | ' | |
| 20 | ' | ' | |
| 21 | ' | ' | |
| 22 | ' | ' | |
| 23 | ' | ' | |
| 24 | ' | ' | |
| 25 | ' | ' | |
| 26 | ' | ' | |
