Star Butterfly kontra siły zła: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Z listy płac przesłanej przez Walentynę An z SDI Media. |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 127: | Linia 127: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| '' | | '' | ||
| ''Mewnipendance Day'' | | ''Mewnipendance Day'' | ||
Wersja z 13:21, 20 sie 2015
Star Butterfly kontra siły zła (org. Star vs. the Forces of Evil, 2015–??) – amerykański serial animowany stworzony przez Disney Animation Studios.
Wersja polska
Udział wzięli:
- Anna Cieślak – Star
- Krzysztof Szczepaniak – Marco
i inni
Reżyseria: Wojciech Paszkowski
Dialogi: Kamila Klimas-Przybysz
Kierownictwo muzyczne: Juliusz Kamil
Teksty piosenek: Krzysztof Pieszak
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Koordynacja produkcji: Walentyna An
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | Star Comes to Earth | ||
| Party with a Pony | |||
| 02 | Match Maker | ||
| School Spirit | |||
| 03 | Monster Arm | ||
| The Other Exchange Student | |||
| 04 | Cheer up Star | ||
| Quest Buy | |||
| 05 | Diaz Family Vacation | ||
| Brittney's Party | |||
| 06 | Mewberty | ||
| Pixtopia | |||
| 07 | Lobster Claws | ||
| Sleep Spells | |||
| 08 | Blood Moon Ball | ||
| Fortune Cookies | |||
| 09 | Freeze Day | ||
| Royal Pain | |||
| 10 | St. Olga's Reform School for Wayward Princesses | ||
| 11 | |||
| 12 | |||
| 13 | |||
| 14 | Mewnipendance Day | ||
| The Banagic Incident | |||
