Robal z przyszłości: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
DXton (dyskusja | edycje)
m Uzupełnienie.
DXton (dyskusja | edycje)
m Uzupełnienie i poprawki.
Linia 17: Linia 17:
* [[Izabella Bukowska]] –  
* [[Izabella Bukowska]] –  
** '''Megan Douglas, mama Danny'ego''',
** '''Megan Douglas, mama Danny'ego''',
** '''Rekinowa Rut''' <small>(odc. 4b)</small>
** '''Rekinowa Rut''' <small>(odc. 4c)</small>
* [[Paulina Komenda]] – '''Pluskwa'''
* [[Paulina Komenda]] – '''Pluskwa'''
* [[Miłogost Reczek]] –  
* [[Miłogost Reczek]] –  
Linia 23: Linia 23:
** '''doktor Wilkman''' <small>(odc. 3a)</small>,
** '''doktor Wilkman''' <small>(odc. 3a)</small>,
** '''staruch noszący niedźwiedzią skórę''' <small>(odc. 4a)</small>,
** '''staruch noszący niedźwiedzią skórę''' <small>(odc. 4a)</small>,
** '''jaszczur czarodziej''' <small>(odc. 4c)</small>,
** '''jaszczur czarodziej''' <small>(odc. 4b)</small>,
** '''Derik''' <small>(odc. 5a)</small>,
** '''Derik''' <small>(odc. 5a)</small>,
** '''Flinn''' <small>(odc. 6a)</small>
** '''Flinn''' <small>(odc. 6a)</small>
* [[Jacek Król]] –  
* [[Jacek Król]] –  
** '''Stek Starstek''' <small>(odc. 1a, 2a, 3b, 8c, 9a)</small>,
** '''Stek Starstek''' <small>(odc. 1a, 2a, 3c, 8c, 9a)</small>,
** '''trenerka''' <small>(odc. 6b)</small>,
** '''trenerka''' <small>(odc. 6c)</small>,
** '''Potworne Anchois''' <small>(odc. 8a)</small>
** '''Potworne Anchois''' <small>(odc. 8a)</small>
* [[Julia Łukowiak]] –  
* [[Julia Łukowiak]] –  
Linia 38: Linia 38:
** '''But''' <small>(odc. 3a)</small>
** '''But''' <small>(odc. 3a)</small>
* [[Krzysztof Plewako-Szczerbiński|Krzysztof Szczerbiński]] –  
* [[Krzysztof Plewako-Szczerbiński|Krzysztof Szczerbiński]] –  
** '''Robokarp 2001''' <small>(odc. 4b)</small>,
** '''Robokarp 2001''' <small>(odc. 4c)</small>,
** '''Presto''' <small>(odc. 4c, 6c, 9a)</small>,
** '''Presto''' <small>(odc. 4b, 6b, 9a)</small>,
** '''Paco''' <small>(odc. 4c, 9a)</small>,
** '''Paco''' <small>(odc. 4b, 9a)</small>,
** '''Manchois''' <small>(odc. 7a)</small>,
** '''Manchois''' <small>(odc. 7a)</small>,
** '''Pan Dwunasty, mini bałwan''' <small>(odc. 7a)</small>,
** '''Pan Dwunasty, mini bałwan''' <small>(odc. 7a)</small>,
Linia 46: Linia 46:
** '''Barl''' <small>(odc. 8a)</small>
** '''Barl''' <small>(odc. 8a)</small>
* [[Mateusz Weber]] –  
* [[Mateusz Weber]] –  
** '''Chlebowy Baron''' <small>(odc. 2c)</small>,
** '''Chlebowy Baron''' <small>(odc. 2b)</small>,
** '''Claude''' <small>(odc. 3c, 9a)</small>,
** '''Claude''' <small>(odc. 3b, 9a)</small>,
** '''Chad Gold''' <small>(odc. 6a)</small>,
** '''Chad Gold''' <small>(odc. 6a)</small>,
** '''Chłopiec homar''' <small>(odc. 6bc)</small>,
** '''Chłopiec homar''' <small>(odc. 6bc)</small>,
** '''mężczyzna próbujący wbić gwóźdź''' <small>(odc. 8c)</small>
** '''mężczyzna próbujący wbić gwóźdź''' <small>(odc. 8c)</small>
* [[Rafał Zawierucha]] – '''Randy Mulewinder''' <small>(odc. 2a)</small>
* [[Rafał Zawierucha]] – '''Randy Mulewinder''' <small>(odc. 2a)</small>
* [[Tomasz Olejnik]] – '''Maude''' <small>(odc. 3c, 4c, 6c, 9a)</small>
* [[Tomasz Olejnik]] – '''Maude''' <small>(odc. 3b, 4b, 6b, 9a)</small>
* [[Piotr Sierecki]] – '''Danny z przyszłości''' <small>(odc. 4b, 7a)</small><!--
* [[Piotr Sierecki]] – '''Danny z przyszłości''' <small>(odc. 4c, 7a)</small><!--
'''W pozostałych rolach''':
'''W pozostałych rolach''':
* [[Krzysztof Szczepaniak (?)]] – '''Paco''' <small>(odc. 8a)</small>-->
* [[Krzysztof Szczepaniak (?)]] – '''Paco''' <small>(odc. 8a)</small>-->
Linia 62: Linia 62:
'''Dialogi''':  
'''Dialogi''':  
* [[Piotr Lenarczyk]] <small>(odc. S1-S4)</small>,
* [[Piotr Lenarczyk]] <small>(odc. S1-S4)</small>,
* [[Anna Wysocka]] <small>(odc. 1-14)</small>
* [[Anna Wysocka]] <small>(odc. 1-13)</small>


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
Linia 110: Linia 110:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.11.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.11.2016
| ''Healin' Touch With Dr. D''
| ''Terrible Tuber Trouble''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.11.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.11.2016
| ''Terrible Tuber Trouble''
| ''Healin' Touch With Dr. D''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
Linia 122: Linia 122:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.12.2016
| ''Unsolved Histories''
| ''Old Man Duck Head''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.12.2016
| ''Old Man Duck Head''
| ''Unsolved Histories''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
Linia 134: Linia 134:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.12.2016
| ''Steak Starbot''
| ''The Very Hungry Killah-Pillah''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.12.2016
| ''The Very Hungry Killah-Pillah''
| ''Steak Starbolt''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
Linia 146: Linia 146:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.12.2016
| ''Future Danny and the Ghost Pirates of Tau Ceti''
| ''Porthole to the Lizard''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.12.2016
| ''Porthole to the Lizard''
| ''Future Danny and the Ghost Pirates of Tau Ceti''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
Linia 158: Linia 158:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.12.2016
| ''Great Debates with the End of Time''
| ''The Forever Five''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.12.2016
| ''The Forever Five''
| ''Great Debates with the End of Time''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
Linia 170: Linia 170:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.12.2016
| ''Lobster Boy Movie Trailer''
| ''Makin' History''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.12.2016
| ''Makin' History''
| ''Lobster Boy Movie Trailer''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
Linia 182: Linia 182:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.12.2016
| ''Barf''
| ''Mecha-Muck Wars''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.12.2016
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.12.2016
| ''Mecha-Muck Wars''
| ''Barf''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
Linia 205: Linia 205:
| ''Robo-Carp-Alypse''
| ''Robo-Carp-Alypse''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.12.2016
| ''The Reemen''
| ''The Reemen''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.12.2016
| ''Dr. D, Ghost Hunter''
| ''Dr. D, Ghost Hunter''
|-
|-
Linia 250: Linia 250:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|13
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Future-Worm and the 54 Days of Snordfest''
| ''Future-Worm and the 54 Days of Snordfest''
|-
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Lost in the Mall''
| ''Lost in the Mall''
|-
|-

Wersja z 18:25, 25 gru 2016

Robal z przyszłości (org. Future-Worm!, 2015–??) – amerykański serial animowany stworzony przez Disney Animation Studios.

Odcinki krótkometrażowe poprzedzające serial są emitowane od 5 września 2016 w Disney XD, zaś właściwy serial jest pokazywany od 28 listopada 2016 roku na tym samym kanale.

Fabuła

Danny to wesoły dwunastolatek, który skonstruował podróżujące w czasie pudełko śniadaniowe i zaprzyjaźnił się z Przyszło-Robalem - nieustraszonym robakiem z przyszłości. Razem przemierzają czasoprzestrzeń, uczestnicząc w niezwykłych przygodach.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1549341

Wersja polska

W wersji polskiej udział wzięli:

  • Józef PawłowskiDanny Douglas
  • Przemysław Bluszcz
    • Robal z przyszłości,
    • Przyszły Robal z przyszłości (odc. 7a)
  • Maksymilian RogackiDoug Douglas, tata Danny'ego
  • Izabella Bukowska
    • Megan Douglas, mama Danny'ego,
    • Rekinowa Rut (odc. 4c)
  • Paulina KomendaPluskwa
  • Miłogost Reczek
    • Neil deGrasse Tyson (odc. 1a, 8a),
    • doktor Wilkman (odc. 3a),
    • staruch noszący niedźwiedzią skórę (odc. 4a),
    • jaszczur czarodziej (odc. 4b),
    • Derik (odc. 5a),
    • Flinn (odc. 6a)
  • Jacek Król
    • Stek Starstek (odc. 1a, 2a, 3c, 8c, 9a),
    • trenerka (odc. 6c),
    • Potworne Anchois (odc. 8a)
  • Julia Łukowiak
    • Mira Faye (odc. 2a, 3b, 8c, 9a),
    • Ennuisha (odc. 5b)
  • Jolanta WołłejkoCiocia Bitsy (odc. 5a)
  • Wojciech Żołądkowicz
    • Robokarp,
    • But (odc. 3a)
  • Krzysztof Szczerbiński
    • Robokarp 2001 (odc. 4c),
    • Presto (odc. 4b, 6b, 9a),
    • Paco (odc. 4b, 9a),
    • Manchois (odc. 7a),
    • Pan Dwunasty, mini bałwan (odc. 7a),
    • Derik (odc. 7a),
    • Barl (odc. 8a)
  • Mateusz Weber
    • Chlebowy Baron (odc. 2b),
    • Claude (odc. 3b, 9a),
    • Chad Gold (odc. 6a),
    • Chłopiec homar (odc. 6bc),
    • mężczyzna próbujący wbić gwóźdź (odc. 8c)
  • Rafał ZawieruchaRandy Mulewinder (odc. 2a)
  • Tomasz OlejnikMaude (odc. 3b, 4b, 6b, 9a)
  • Piotr SiereckiDanny z przyszłości (odc. 4c, 7a)

i inni

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Dariusz Dunowski
Dialogi:

Spis odcinków

Premiera odcinka N/o Angielski tytuł
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
05.09.2016 S1 No Anchovies
06.09.2016 S2 The Banana Peel Problem
07.09.2016 S3 Insta-Beard
08.09.2016 S4 Future Danny
SERIA PIERWSZA
28.11.2016 01 Long Live Captain Cakerz!
29.11.2016 Terrible Tuber Trouble
29.11.2016 Healin' Touch With Dr. D
30.11.2016 02 How To Beat A Cold... With Fists!
01.12.2016 Old Man Duck Head
01.12.2016 Unsolved Histories
02.12.2016 03 Meetiversary
05.12.2016 The Very Hungry Killah-Pillah
05.12.2016 Steak Starbolt
06.12.2016 04 Bubble Dad
07.12.2016 Porthole to the Lizard
07.12.2016 Future Danny and the Ghost Pirates of Tau Ceti
08.12.2016 05 Deunited
09.12.2016 The Forever Five
09.12.2016 Great Debates with the End of Time
12.12.2016 06 The Bleak Shall Inherit the Earth
13.12.2016 Makin' History
13.12.2016 Lobster Boy Movie Trailer
14.12.2016 07 Go Help Yourself
15.12.2016 Mecha-Muck Wars
15.12.2016 Barf
16.12.2016 08 Revenge of the Anchovy Monster
19.12.2016 Food Goggles
19.12.2016 Steak Starbolt Spooktacular
20.12.2016 09 Robo-Carp-Alypse
21.12.2016 The Reemen
21.12.2016 Dr. D, Ghost Hunter
10 Steak Starmom
Lemonade's Last Stand
This Week in Future Science
11 The Time Travelers Council
Future Danny and the Scourge of The Plierates
Bug's Very Important Job
12 Bug vs. the Babysitter
Doug Race: 3939
The Panama Bananama
13 Future-Worm and the 54 Days of Snordfest
Lost in the Mall