Bingo i Rolly w akcji: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 9 października [[2017]] | |data premiery= 9 października [[2017]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 8 z 26 | ||
}} | }} | ||
'''Bingo i Rolly w akcji''' (ang. ''Puppy Dog Pals'', 2016-??) – amerykański serial animowany. | '''Bingo i Rolly w akcji''' (ang. ''Puppy Dog Pals'', 2016-??) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 31: | Linia 31: | ||
* [[Kamil Pruban]] | * [[Kamil Pruban]] | ||
* [[Jakub Wieczorek]] | * [[Jakub Wieczorek]] | ||
* [[Wojciech Machnicki]] | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 107: | Linia 108: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 18.10.2017 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|07 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|07 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Pigs and Pugs'' | |||
|- | |||
| ''Najwspanialsza Mona'' | |||
| ''Bob Loves Mona'' | | ''Bob Loves Mona'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 15:53, 18 paź 2017
| Tytuł | Bingo i Rolly w akcji |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Puppy Dog Pals |
| Gatunek | animacja |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Lata produkcji | 2017- |
| Data premiery dubbingu | 9 października 2017 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 8 z 26 |
Bingo i Rolly w akcji (ang. Puppy Dog Pals, 2016-??) – amerykański serial animowany.
Premiera serialu w polskiej telewizji odbyła się 9 października 2017 roku na kanale Disney Junior.
Wersja polska
Wystąpili:
- Klaudiusz Kaufmann – Bob
- Piotr Bajtlik – H.A.P.S.
- Agnieszka Fajlhauer – Muffinka
- Tomasz Jarosz – Kręcioł
- Tomasz Steciuk – Mewosław
- Izabella Bukowska-Chądzyńska
- Sebastian Cybulski
- Paweł Szczesny
- Artur Kaczmarski
- Maksymilian Bogumił
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska
- Kamil Pruban
- Jakub Wieczorek
- Wojciech Machnicki
i inni
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 09.10.2017 | 01 | Mopsy na Hawajach | Hawaii Pug-Oh |
| H.A.P.S. | A.R.F. | ||
| 10.10.2017 | 02 | Lot po bagietkę | The French Toast Connection |
| Piłka w grze | Take Me Out to the Pug Game | ||
| 12.10.2017 | 03 | Piramidalna afera | A Pyramid Scheme |
| Specjalna przesyłka | Special Delivery | ||
| 13.10.2017 | 04 | Daleko-aporter | The Go-Long Retriever |
| Wyprawa po złoto | Pot O’ Pugs | ||
| 11.10.2017 | 05 | Fabryka psiaków | Design-A-Dog |
| Człapu, człapu, po lód | Ice, Ice Puggy | ||
| 17.10.2017 | 06 | Wielki dzień Kici | Hissy’s Big Day |
| W drogę, mopsiaki | Go, Dog, Go! | ||
| 18.10.2017 | 07 | ' | Pigs and Pugs |
| Najwspanialsza Mona | Bob Loves Mona | ||
| 08 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 16.10.2017 | 09 | Uwolnić orcię | Free Whaley |
| Niezła układanka | Putting It Together | ||
| 10 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 11 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 12 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 13 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 14 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 15 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 16 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 17 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 18 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 19 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 20 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 21 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 22 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 23 | ' | Return to the Pumpkin Patch | |
| ' | Haunted Howl-oween | ||
| 24 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 25 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 26 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
