Kot-o-ciaki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 18 grudnia [[2017]] | |data premiery= 18 grudnia [[2017]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 39 z 52 | ||
}} | }} | ||
'''Kot-o-ciaki''' (ang. ''Kid-e-Cats'', 2016) – rosyjski serial animowany. | '''Kot-o-ciaki''' (ang. ''Kid-e-Cats'', 2016) – rosyjski serial animowany. | ||
| Linia 40: | Linia 40: | ||
* [[Maksymilian Bogumił]] – '''tata Kleksa''' <small>(odc. 18)</small> | * [[Maksymilian Bogumił]] – '''tata Kleksa''' <small>(odc. 18)</small> | ||
* [[Katarzyna Łaska]] – '''Kleks''' <small>(odc. 18)</small> | * [[Katarzyna Łaska]] – '''Kleks''' <small>(odc. 18)</small> | ||
* [[Jacek Król]] – '''wujek Mufinek''' <small>(odc. 31)</small> | |||
* [[Zbigniew Konopka]] – '''dziadek''' | |||
* [[Rafał Fudalej]] – '''Dartek''' | * [[Rafał Fudalej]] – '''Dartek''' | ||
* [[Kinga Tabor-Szymaniak|Kinga Tabor]] | * [[Kinga Tabor-Szymaniak|Kinga Tabor]] | ||
| Linia 237: | Linia 239: | ||
| ''Sylwester'' | | ''Sylwester'' | ||
| ''New Years Eve'' | | ''New Years Eve'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.05.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Dzień z tatusiem'' | |||
| ''Daddy Day Care'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.05.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| ''Pierwszy lot samolotem'' | |||
| ''First Airplane Adventure'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.05.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| ''Powieść kotków'' | |||
| ''Writing Stories'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.05.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| ''Magiczna różdżka Pianki'' | |||
| ''Candy’s Magic Wand!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.05.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| ''Wujek Mufinek'' | |||
| ''Uncle Muffin!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.06.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| ''Pakowanie'' | |||
| ''Packing A Bag!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.06.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| ''Mleczak'' | |||
| ''Baby Tooth'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.06.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| ''Kotki nurkują'' | |||
| ''Kittens Go Diving'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.06.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| ''Sny na życzenie'' | |||
| ''Dreams on Demand'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.06.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| ''Wymyślmy przygodę'' | |||
| ''Making Up Adventures'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.06.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| ''Motylek'' | |||
| ''Butterfly'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.06.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| ''Super kotki'' | |||
| ''The Super Cats!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.06.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| ''Kocie latawce'' | |||
| ''Kid E Kites'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '''' | |||
| ''The Feathered Thief'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| '''' | |||
| ''Day of the Black Cat'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| '''' | |||
| ''Whale of a Time!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| '''' | |||
| ''Chess Mates'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| '''' | |||
| ''The Kitty Train'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| '''' | |||
| ''Kid E TV'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| '''' | |||
| ''Goldfish'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| '''' | |||
| ''Kid E Cats Circus'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 19:09, 15 cze 2018
| Tytuł | Kot-o-ciaki |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Kid-e-Cats |
| Gatunek | animacja |
| Kraj produkcji | Rosja |
| Stacja telewizyjna | Nick Jr. |
| Lata produkcji | 2016 |
| Data premiery dubbingu | 18 grudnia 2017 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 39 z 52 |
Kot-o-ciaki (ang. Kid-e-Cats, 2016) – rosyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nick Jr. od 18 grudnia 2017 roku.
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska
Wystąpili:
- Artur Pontek – Budyń
- Adam Pluciński – Krakers
- Izabella Bukowska-Chądzyńska – mama
- Aleksander Mikołajczak – tata
- Hanna Kinder-Kiss – babcia
- Maciej Kosmala – narrator
- Beata Jankowska-Tzimas –
- Kleks,
- Lukier
- Mikołaj Klimek – tata Kleksa
- Marta Dobecka – Babeczka
- Maksymilian Michasiów – Borys
- Małgorzata Boratyńska –
- mama Lukra,
- Musztardka (odc. 19),
- Kleks (odc. 22)
- Tomasz Bednarek – kot malarz
- Krzysztof Plewako-Szczerbiński – listonosz
- Janusz Wituch – gadający ptaszek
- Maksymilian Bogumił – tata Kleksa (odc. 18)
- Katarzyna Łaska – Kleks (odc. 18)
- Jacek Król – wujek Mufinek (odc. 31)
- Zbigniew Konopka – dziadek
- Rafał Fudalej – Dartek
- Kinga Tabor
i inni
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 18.12.2017 | 01 | Grająca kartka urodzinowa | The Musical Birthday Card |
| 18.12.2017 | 02 | Ekipa filmowa | Movie Makers |
| 19.12.2017 | 03 | Piknik | A Pic Nic |
| 19.12.2017 | 04 | Strach-o-ciaki | Scare E Cats |
| 20.12.2017 | 05 | Kotki i dżem | Kittens in a Jam |
| 20.12.2017 | 06 | Rower | Bicycle |
| 21.12.2017 | 07 | Skarb! | Treasure |
| 21.12.2017 | 08 | Lekarze | Doctors! |
| 22.12.2017 | 09 | Detektywi | Detectives! |
| 22.12.2017 | 10 | Wycieczka do sklepu | A Treep to the Store |
| 25.12.2017 | 11 | Śniegowe rzeźby | Snow Sculptures |
| 26.12.2017 | 12 | Kosmiczna przygoda | Space Adventure |
| 27.12.2017 | 13 | Niedziela | Sunday |
| 27.12.2017 | 14 | Gadający ptaszek | The Talking Birdy |
| 28.12.2017 | 15 | Błotnista przygoda! | A Muddy Good Time |
| 28.12.2017 | 16 | Poczta | |
| 29.12.2017 | 17 | Konkurs tańca | A Dance Competition |
| 06.01.2018 | 18 | Domek na drzewie | Tree House |
| 06.01.2018 | 19 | Galeria sztuki | The Art Gallery |
| 07.01.2018 | 20 | Zbiory | The Harvest |
| 07.01.2018 | 21 | Urodziny mamusi | Mom’s Birthday |
| 08.01.2018 | 22 | Telefon | The Phone |
| 08.01.2018 | 23 | Śnieżne pagórki i snowboard | Snowy Slopes and Snowboards |
| 21.12.2017 | 24 | Święty Mikołaj i Śniegowa Wróżka | Santa Claus and the Frost Fairy |
| 09.01.2018 | 25 | Gotowanie na ekranie | The Cooking Show |
| 29.12.2017 | 26 | Sylwester | New Years Eve |
| 27.05.2018 | 27 | Dzień z tatusiem | Daddy Day Care |
| 28.05.2018 | 28 | Pierwszy lot samolotem | First Airplane Adventure |
| 29.05.2018 | 29 | Powieść kotków | Writing Stories |
| 30.05.2018 | 30 | Magiczna różdżka Pianki | Candy’s Magic Wand! |
| 31.05.2018 | 31 | Wujek Mufinek | Uncle Muffin! |
| 04.06.2018 | 32 | Pakowanie | Packing A Bag! |
| 05.06.2018 | 33 | Mleczak | Baby Tooth |
| 06.06.2018 | 34 | Kotki nurkują | Kittens Go Diving |
| 07.06.2018 | 35 | Sny na życzenie | Dreams on Demand |
| 08.06.2018 | 36 | Wymyślmy przygodę | Making Up Adventures |
| 11.06.2018 | 37 | Motylek | Butterfly |
| 12.06.2018 | 38 | Super kotki | The Super Cats! |
| 13.06.2018 | 39 | Kocie latawce | Kid E Kites |
| 40 | ' | The Feathered Thief | |
| 41 | ' | Day of the Black Cat | |
| 42 | ' | Whale of a Time! | |
| 43 | ' | Chess Mates | |
| 44 | ' | The Kitty Train | |
| 45 | ' | Kid E TV | |
| 46 | ' | Goldfish | |
| 47 | ' | Kid E Cats Circus | |
| 48 | ' | ' | |
| 49 | ' | ' | |
| 50 | ' | ' | |
| 51 | ' | ' | |
| 52 | ' | ' | |
