Dom: Przygody Ocha i Tip: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| Linia 48: | Linia 48: | ||
* [[Leszek Zduń]] | * [[Leszek Zduń]] | ||
i inni | i inni | ||
== Spis odcinków == | |||
{| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | |||
|-style="background: #ABC;" | |||
!width="12%"|Premiera odcinka | |||
!width="6%"|N/o | |||
!width="41%"|Polski tytuł | |||
!width="41%"|Angielski tytuł | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|01 | |||
| ''Wejście Boova'' | |||
| ''Booving In'' | |||
|- | |||
| ''Śnięty Oh'' | |||
| ''Sant-Oh'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|02 | |||
| ''Buziaki'' | |||
| ''Little Kisses'' | |||
|- | |||
| ''Pada śnieg'' | |||
| ''Snow Day'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|03 | |||
| ''To sekret'' | |||
| ''It’s a Secret'' | |||
|- | |||
| ''Lycrowa królowa'' | |||
| ''Queen of Thighs'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|04 | |||
| ''Zabujany Boov'' | |||
| ''Krunkle Krush'' | |||
|- | |||
| ''Piękna Tip'' | |||
| ''Beauty Tip'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05 | |||
| ''Boov grypa blues'' | |||
| ''Boov Flu Blues'' | |||
|- | |||
| ''Poznaj mego Gorga'' | |||
| ''Get Me to the Gorg'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|06 | |||
| ''Kung Boov granda'' | |||
| ''Kung Boov'' | |||
|- | |||
| ''Wilkołaki z Chicago'' | |||
| ''The Werewolves of Chicago'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|07 | |||
| '''' | |||
| ''The Gray Matter'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Feverbreak'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|08 | |||
| '''' | |||
| ''Wrinkly Humans People'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Piggy Piggy'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|09 | |||
| '''' | |||
| ''Struck Through the Heart'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Boov Up and Drive'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| '''' | |||
| ''Party of Slumber'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Paranoid Activity'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| '''' | |||
| ''Angerdome'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Tush Twins'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| '''' | |||
| ''Sitting on Babies'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Best Frenemies'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| '''' | |||
| ''Podlings'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Dumpster Dining'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| '''' | |||
| ''Boy Boy Girl Band'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Lords and Lazers'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| '''' | |||
| ''Tip’s Deep Dish'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Garbage Day'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| '''' | |||
| ''Very Foreign Exchange Student'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Pig’s Tale'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '''' | |||
| ''Big Brain Boov'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Pook Pooks'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| '''' | |||
| ''Waltor'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Out Foxed'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| '''' | |||
| ''Le Grande Derriere'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''I’m Your Boovest Fan'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| '''' | |||
| ''Scared Crazy'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Superslushious'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '''' | |||
| ''Inside Jokings'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''It’s A Jungle In There'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '''' | |||
| ''Dang You Saved My Life'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Boovsland Noir'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '''' | |||
| ''Nuttypunny'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''JealOHsy'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '''' | |||
| ''Sacks O’ Cash'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Oh Give Me A Home'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '''' | |||
| ''Breakers'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''A Day Without Tech'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '''' | |||
| ''The Cloud'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Boov'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| '''' | |||
| ''Queen of Police'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Roidian Prom'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '''' | |||
| ''Where the Koobish Roam'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Best Friendversary'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| ''Citizen Brain'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Liar Liar Pods on Fire'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| ''Chercophonie'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Oh, Man, and the Sea'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| ''Hard to Gettings'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Tummy Fish'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| ''Stick with Me'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Family Feudings'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
| ''Cats! The Planet'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Selfie-ish'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| ''Newbeings on the Block'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Juicy Gossip'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| ''Humanspeople Safari'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Happy Space Troopers'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| ''Krebbles Is Real'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Tip’s Diary'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| ''The Great Chicago Hot Dog Crisis'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Wrinkly Humans Kids'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| ''True Romancings'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Hardcore Harbor'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| ''A Thuper Hero Thtory'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''ODCINEK ŚWIĄTECZNY''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|S1 | |||
| ''Dom na Święta'' | |||
| ''Home for the Holidays'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 20:20, 8 kwi 2018
| Tytuł | Dom: Przygody Ocha i Tip |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Home: Adventures with Tip & Oh |
| Gatunek | animowany, komedia, familijny |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Netflix |
| Lata produkcji | 2016 – obecnie |
| Data premiery dubbingu | 1 grudnia 2017 |
| Wyemitowane serie |
0 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 1 z 40 |
Dom: Przygody Ocha i Tip (ang. Home: Adventures with Tip & Oh) – amerykański serial animowany, oparty na filmie Dom z 2015 roku.
Z polskim dubbingiem dostępny jest wyłącznie odcinek specjalny Dom na Święta, którego premiera odbyła się 1 grudnia 2017 roku.
Fabuła
Dziwaczny przybysz z kosmosu Och wprowadza się do domu Tip. Oto dalszy ciąg opowieści o przygodach obcego i nastolatki z filmowego hitu „Dom”.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Odcinek specjalny Dom na Święta
Wersja polska: Studio Sonica
Reżyseria: Jerzy Dominik
Tłumaczenie: Julia Zduń
Dialogi: Joanna Kuryłko
Dźwięk i montaż: Agnieszka Stankowska
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Kudelska
Wystąpili:
- Monika Dryl – Tip (dialogi)
- Aleksandra Bieńkowska – Tip (piosenki)
- Przemysław Stippa – Och (dialogi)
- Paweł Kubat – Och (piosenki)
- Anna Gajewska – Łucja
- Krzysztof Pluskota – Kaj
- Przemysław Glapiński – Smudge
- Tomasz Olejnik – Kiju
- Artur Pontek – Fox
W pozostałych rolach:
- Lidia Sadowa – Kelly Clarkson
- Jakub Szydłowski – Sharzod
- Adam Bauman
- Tomasz Błasiak
- Andrzej Chudy
- Jacek Król
- Leszek Zduń
i inni
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | Wejście Boova | Booving In | |
| Śnięty Oh | Sant-Oh | ||
| 02 | Buziaki | Little Kisses | |
| Pada śnieg | Snow Day | ||
| 03 | To sekret | It’s a Secret | |
| Lycrowa królowa | Queen of Thighs | ||
| 04 | Zabujany Boov | Krunkle Krush | |
| Piękna Tip | Beauty Tip | ||
| 05 | Boov grypa blues | Boov Flu Blues | |
| Poznaj mego Gorga | Get Me to the Gorg | ||
| 06 | Kung Boov granda | Kung Boov | |
| Wilkołaki z Chicago | The Werewolves of Chicago | ||
| 07 | ' | The Gray Matter | |
| ' | Feverbreak | ||
| 08 | ' | Wrinkly Humans People | |
| ' | Piggy Piggy | ||
| 09 | ' | Struck Through the Heart | |
| ' | Boov Up and Drive | ||
| 10 | ' | Party of Slumber | |
| ' | Paranoid Activity | ||
| 11 | ' | Angerdome | |
| ' | Tush Twins | ||
| 12 | ' | Sitting on Babies | |
| ' | Best Frenemies | ||
| 13 | ' | Podlings | |
| ' | Dumpster Dining | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 14 | ' | Boy Boy Girl Band | |
| ' | Lords and Lazers | ||
| 15 | ' | Tip’s Deep Dish | |
| ' | Garbage Day | ||
| 16 | ' | Very Foreign Exchange Student | |
| ' | Pig’s Tale | ||
| 17 | ' | Big Brain Boov | |
| ' | Pook Pooks | ||
| 18 | ' | Waltor | |
| ' | Out Foxed | ||
| 19 | ' | Le Grande Derriere | |
| ' | I’m Your Boovest Fan | ||
| 20 | ' | Scared Crazy | |
| ' | Superslushious | ||
| 21 | ' | Inside Jokings | |
| ' | It’s A Jungle In There | ||
| 22 | ' | Dang You Saved My Life | |
| ' | Boovsland Noir | ||
| 23 | ' | Nuttypunny | |
| ' | JealOHsy | ||
| 24 | ' | Sacks O’ Cash | |
| ' | Oh Give Me A Home | ||
| 25 | ' | Breakers | |
| ' | A Day Without Tech | ||
| 26 | ' | The Cloud | |
| ' | Boov | ||
| SERIA TRZECIA | |||
| 27 | ' | Queen of Police | |
| ' | Roidian Prom | ||
| 28 | ' | Where the Koobish Roam | |
| ' | Best Friendversary | ||
| 29 | ' | Citizen Brain | |
| ' | Liar Liar Pods on Fire | ||
| 30 | ' | Chercophonie | |
| ' | Oh, Man, and the Sea | ||
| 31 | ' | Hard to Gettings | |
| ' | Tummy Fish | ||
| 32 | ' | Stick with Me | |
| ' | Family Feudings | ||
| 33 | ' | Cats! The Planet | |
| ' | Selfie-ish | ||
| 34 | ' | Newbeings on the Block | |
| ' | Juicy Gossip | ||
| 35 | ' | Humanspeople Safari | |
| ' | Happy Space Troopers | ||
| 36 | ' | Krebbles Is Real | |
| ' | Tip’s Diary | ||
| 37 | ' | The Great Chicago Hot Dog Crisis | |
| ' | Wrinkly Humans Kids | ||
| 38 | ' | True Romancings | |
| ' | Hardcore Harbor | ||
| 39 | ' | A Thuper Hero Thtory | |
| ODCINEK ŚWIĄTECZNY | |||
| S1 | Dom na Święta | Home for the Holidays | |
