IMP: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 95: | Linia 95: | ||
| ''Grzechy'' | | ''Grzechy'' | ||
| ''Sins'' | | ''Sins'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| ''Encyklopedia zła'' | |||
| ''Who’s Who'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 09:20, 27 sty 2011
IMP – serial krótkometrażowy emitowany na kanale ZigZap.
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie ZigZap – STUDIO M.R. SOUND
Reżyseria: Tomasz Marzecki
Dialogi: Anna Wysocka
Dźwięk i montaż: Krzysztof Podolski
Wystąpili:
i inni
Lektor: Tomasz Marzecki
Spis odcinków
| N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Pirat | Pirate |
| 02 | Trójząb | Trident |
| 03 | Katapulta | The Imp-Lement |
| 04 | Bzzz | Buzz |
| 05 | Wynalazki zła | Evil Inventions |
| 06 | Wysoki | Tall |
| 07 | Bizon | Bison |
| 08 | Pociski | Missiles |
| 09 | Ochrona | Security |
| 10 | Ciasto | Piece of Cake |
| 11 | Sylwetka | Silhouette |
| 12 | Grzechy | Sins |
| 13 | Encyklopedia zła | Who’s Who |
