Dodaj magii: Różnice pomiędzy wersjami
Krychov PL (dyskusja | edycje) |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 15: | Linia 15: | ||
Premiera serialu w wersji z polskim dubbingiem nastąpiła 3 sierpnia [[2018]] roku na platformie [[Amazon Prime Video]] (tylko odc. 14-15; w odc. 27-39 na polskiej ścieżce dostępna jest wersja z rosyjskim dubbingiem). | Premiera serialu w wersji z polskim dubbingiem nastąpiła 3 sierpnia [[2018]] roku na platformie [[Amazon Prime Video]] (tylko odc. 14-15; w odc. 27-39 na polskiej ścieżce dostępna jest wersja z rosyjskim dubbingiem). | ||
== Fabuła == | |||
Kelly i jej przyjaciółki natrafiają na tajemniczą książkę kucharską i odkrywają, że zawarte w niej przepisy są całkiem niezwykłe, a nawet magiczne! Starając się wykorzystać magię książki aby uwolnić babcię Kelly od potężnej klątwy, dziewczęta odkrywają sekrety spowijające tajemnicę babci i dowiadują się, że za każde zaklęcie trzeba słono zapłacić. Aby odkryć nowe tajemnice wystarczy Dodać Magii! | |||
<small>Źródło: [https://www.primevideo.com/region/eu/detail/0JT9QJ3BTFIO33XC836JB6XJIV/ref=atv_dp?language=pl_PL Amazon Prime Video]</small> | |||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
| Linia 34: | Linia 39: | ||
* [[Anna Ułas]] | * [[Anna Ułas]] | ||
i inni | i inni | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="47%"|Tytuł polski | |||
!width="47%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| ''Pilot'' | |||
| ''Just Add Magic'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''Dodaj mądrości'' | |||
| ''Just Add Brains'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''Dodaj psów'' | |||
| ''Just Add Dogs'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''Dodaj mamę'' | |||
| ''Just Add Mom'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''Dodaj Jake'a | |||
| ''Just Add Jake | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| ''Dodaj urodzin'' | |||
| ''Just Add Birthdays | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''Dodaj Mamy P'' | |||
| ''Just Add Mama P'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Dodaj Trudith'' | |||
| ''Just Add Besties'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''Dodaj powtórki'' | |||
| ''Just Add Do-Overs'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''Dodaj wspomnień'' | |||
| ''Just Add Memories'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''Dodaj biwakowanie'' | |||
| ''Just Add Camping'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| rowspan=2|''Dodaj śliwomoreli'' | |||
| rowspan=2|''Just Add Pluots'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| ''Dodaj Halloween'' | |||
| ''Just Add Halloween'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| ''Dodaj lata'' | |||
| ''Just Add Summer'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| ''Dodaj Chuck'a | |||
| ''Just Add Chuck'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''Dodaj 1965'' | |||
| ''Just Add 1965'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Dodaj Szafron'' | |||
| ''Just Add Saphrön'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| ''Dodaj naprawy'' | |||
| ''Just Add Fixings'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| ''Dodaj 8529'' | |||
| ''Just Add 8529'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Dodaj mięśni'' | |||
| ''Just Add Muscles'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| ''Dodaj ognia'' | |||
| ''Just Add Fire'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| ''Dodaj nadgorliwości'' | |||
| ''Just Add Meddling'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| ''Dodaj sekretów'' | |||
| ''Just Add Secrets'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| ''Dodaj morbium'' | |||
| ''Just Add History'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| ''Dodaj różę'' | |||
| ''Just Add Rose'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| ''Dodaj Fluffy'' | |||
| ''Just Add Fluffy'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | |||
| ''Dodaj RJ'a'' | |||
| ''Just Add RJ'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| ''Dodaj triku | |||
| ''Just Add Gumdrops'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
| ''Dodaj czasu'' | |||
| ''Just Add Time'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| ''Dodaj tajniaka'' | |||
| ''Just Add Telepathy'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
| ''Dodaj uwagi'' | |||
| ''Just Add Attention'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| ''Dodaj Mamy P'' | |||
| ''Just Add Contagion'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| ''Dodaj początków'' | |||
| ''Just Add Beginnings'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | |||
| ''Dodaj pani Silvers'' | |||
| ''Just Add Silvers'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | |||
| ''Dodaj ucieczki'' | |||
| ''Just Add Barriers'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| ''Dodaj zdrady'' | |||
| ''Just Add Betrayal'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| ''Dodaj Caroline'' | |||
| ''Just Add Caroline'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| ''Dodaj przypraw'' | |||
| ''Just Add Spices'' | |||
|- | |||
|} | |||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
Wersja z 23:25, 4 lis 2018
| Tytuł | Dodaj magii |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Just Add Magic |
| Gatunek | familijny |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Amazon Prime Video |
| Lata produkcji | 2015-?? |
| Data premiery dubbingu | 3 sierpnia 2018 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 2 z 39 |
Dodaj magii (ang. Just Add Magic, 2015-??) – amerykański serial familijny.
Premiera serialu w wersji z polskim dubbingiem nastąpiła 3 sierpnia 2018 roku na platformie Amazon Prime Video (tylko odc. 14-15; w odc. 27-39 na polskiej ścieżce dostępna jest wersja z rosyjskim dubbingiem).
Fabuła
Kelly i jej przyjaciółki natrafiają na tajemniczą książkę kucharską i odkrywają, że zawarte w niej przepisy są całkiem niezwykłe, a nawet magiczne! Starając się wykorzystać magię książki aby uwolnić babcię Kelly od potężnej klątwy, dziewczęta odkrywają sekrety spowijające tajemnicę babci i dowiadują się, że za każde zaklęcie trzeba słono zapłacić. Aby odkryć nowe tajemnice wystarczy Dodać Magii!
Źródło: Amazon Prime Video
Wersja polska
Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: STUDIO SONICA
Reżyseria: Miriam Aleksandrowicz
Wystąpili:
- Paulina Sobiś – Kelly Quinn
- Michał Konarski – Scott Quinn
- Joanna Kwiatkowska-Zduń – Terri Quinn
- Ewa Kania – Becky Quinn
- Katarzyna Skolimowska – Gina Silvers
- Barbara Zielińska – Mama P
- Sebastian Machalski – Jake
- Paweł Ciołkosz – Jacques (odc. 15)
- Iwona Rulewicz – Madame Roche (odc. 15)
- Andrzej Arciszewski – Willy Thompson (odc. 15)
- Marta Czarkowska
- Magdalena Herman-Urbańska
- Anna Ułas
i inni
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | Pilot | Just Add Magic | |
| 02 | Dodaj mądrości | Just Add Brains | |
| 03 | Dodaj psów | Just Add Dogs | |
| 04 | Dodaj mamę | Just Add Mom | |
| 05 | Dodaj Jake'a | Just Add Jake | |
| 06 | Dodaj urodzin | Just Add Birthdays | |
| 07 | Dodaj Mamy P | Just Add Mama P | |
| 08 | Dodaj Trudith | Just Add Besties | |
| 09 | Dodaj powtórki | Just Add Do-Overs | |
| 10 | Dodaj wspomnień | Just Add Memories | |
| 11 | Dodaj biwakowanie | Just Add Camping | |
| 12 | Dodaj śliwomoreli | Just Add Pluots | |
| 13 | |||
| SERIA DRUGA | |||
| 14 | Dodaj Halloween | Just Add Halloween | |
| 15 | Dodaj lata | Just Add Summer | |
| 16 | Dodaj Chuck'a | Just Add Chuck | |
| 17 | Dodaj 1965 | Just Add 1965 | |
| 18 | Dodaj Szafron | Just Add Saphrön | |
| 19 | Dodaj naprawy | Just Add Fixings | |
| 20 | Dodaj 8529 | Just Add 8529 | |
| 21 | Dodaj mięśni | Just Add Muscles | |
| 22 | Dodaj ognia | Just Add Fire | |
| 23 | Dodaj nadgorliwości | Just Add Meddling | |
| 24 | Dodaj sekretów | Just Add Secrets | |
| 25 | Dodaj morbium | Just Add History | |
| 26 | Dodaj różę | Just Add Rose | |
| 27 | Dodaj Fluffy | Just Add Fluffy | |
| 28 | Dodaj RJ'a | Just Add RJ | |
| 29 | Dodaj triku | Just Add Gumdrops | |
| 30 | Dodaj czasu | Just Add Time | |
| 31 | Dodaj tajniaka | Just Add Telepathy | |
| 32 | Dodaj uwagi | Just Add Attention | |
| 33 | Dodaj Mamy P | Just Add Contagion | |
| 34 | Dodaj początków | Just Add Beginnings | |
| 35 | Dodaj pani Silvers | Just Add Silvers | |
| 36 | Dodaj ucieczki | Just Add Barriers | |
| 37 | Dodaj zdrady | Just Add Betrayal | |
| 38 | Dodaj Caroline | Just Add Caroline | |
| 39 | Dodaj przypraw | Just Add Spices | |
Linki zewnętrzne
- Dodaj magii w bazie filmweb.pl
