Kosmiczne kurczaki w kosmosie: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 19 listopada [[2018]] | |data premiery= 19 listopada [[2018]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= 7 z | |odcinki= 7 z 20 | ||
}} | }} | ||
'''Kosmiczne kurczaki w kosmosie''' (ang. ''Space Chickens in Space'', 2018-) – meksykańsko-australijsko-brytyjsko-irlandzko-norweski serial animowany. | '''Kosmiczne kurczaki w kosmosie''' (ang. ''Space Chickens in Space'', 2018-) – meksykańsko-australijsko-brytyjsko-irlandzko-norweski serial animowany. | ||
| Linia 91: | Linia 91: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|04 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|04 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Floofy Flibby Kiss-Kiss'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''You Snooze You Cruise'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 141: | Linia 142: | ||
| ''Atori'' | | ''Atori'' | ||
| ''Atori'' | | ''Atori'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|09 | |||
| '''' | |||
| ''Alpha Chuck'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Being Glargg'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| '''' | |||
| ''All Flying And Chill'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Jail Birds'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| '''' | |||
| ''Poor Dweezil'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Food Fight'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| '''' | |||
| ''Ommminious Foreshadowing'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Draw Anything'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| '''' | |||
| ''Academy Rules'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| '''' | |||
| ''Cadet Clarkk'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Stop Bugging Me'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| '''' | |||
| ''Personal Spacetime'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Chicken in the Egg'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 155: | Linia 227: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 165: | Linia 237: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 175: | Linia 247: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 185: | Linia 257: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
Wersja z 20:26, 11 lut 2019
| Tytuł | Kosmiczne kurczaki w kosmosie |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Space Chickens in Space |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Meksyk, Australia, Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney XD |
| Lata produkcji | 2018- |
| Data premiery dubbingu | 19 listopada 2018 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 7 z 20 |
Kosmiczne kurczaki w kosmosie (ang. Space Chickens in Space, 2018-) – meksykańsko-australijsko-brytyjsko-irlandzko-norweski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney XD od 19 listopada 2018 roku.
Fabuła
Trzy kurczaki trafiają przypadkowo do elitarnej akademii kosmicznej. Przeżywają mnóstwo absurdalnych przygód, a szkolna codzienność mocno daje im się we znaki.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1813133
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Wojciech Urbański
Dialogi: Małgorzata Kochańska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Paweł Ciołkosz – Chuck
- Łukasz Lewandowski – Finley
- Agnieszka Głowacka – Starley
- Zbigniew Suszyński – Glargg
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska
- Krzysztof Szczepaniak – Robot Pal-9000
- Aneta Todorczuk-Perchuć
- Agata Góral
- Anna Gajewska – Niven
W pozostałych rolach:
- Wojciech Paszkowski
- Miłogost Reczek
- Antoni Scardina – Hugo
- Monika Węgiel
- Jakub Wieczorek – Thrognak (odc. 1a)
i inni
Piosenkę czołówkową śpiewał: Jakub Molęda
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 19.11.2018 | 01 | Trolujący Thrognak | Trolling Thrognak |
| Opieka nad Blibli | Bliblisitting | ||
| 20.11.2018 | 02 | Zielonooki potwór | Green-Eyed Monster |
| Wierzę, że umiem latać | I Believe I Can Fly | ||
| 21.11.2018 | 03 | Najlepszy kumpel | Best Pal |
| Jajko | The Egg | ||
| 04 | ' | Floofy Flibby Kiss-Kiss | |
| ' | You Snooze You Cruise | ||
| 29.11.2018 | 05 | Prawdziwy przyjaciel | Friendchip |
| 30.11.2018 | Zamrażanie czasu | Freezing Awesome | |
| 23.11.2018 | 06 | Być idolem | Idle Idols |
| 26.11.2018 | Tylko się nie śmiej | Try Not to Laugh | |
| 27.11.2018 | 07 | Egzamin | Final Exam |
| 28.11.2018 | Trzy triplony parseków stąd | Three Tripplon Parsec Trip | |
| 22.11.2018 | 08 | ––– brak tytułu ––– | Players Gotta Play |
| Atori | Atori | ||
| 09 | ' | Alpha Chuck | |
| ' | Being Glargg | ||
| 10 | ' | All Flying And Chill | |
| ' | Jail Birds | ||
| 11 | ' | Poor Dweezil | |
| ' | Food Fight | ||
| 12 | ' | Ommminious Foreshadowing | |
| ' | Draw Anything | ||
| 13 | ' | Academy Rules | |
| 14 | ' | Cadet Clarkk | |
| ' | Stop Bugging Me | ||
| 15 | ' | Personal Spacetime | |
| ' | Chicken in the Egg | ||
| 16 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 17 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 18 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 19 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 20 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
