Kosmiczne kurczaki w kosmosie: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 190: | Linia 190: | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.05.2019 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| ''Finley czyścioszek'' | |||
| ''Finley Cleanly'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Beat Beat Chicken Chicken'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Phil My Heart'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Blibli Squared'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Cadet Clarkk'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Stop Bugging Me'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''No Brian No Pain'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Chicken Feed'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| | | bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Academy Rules'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Presidential Coop'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Pale Blue Rock'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 251: | Linia 256: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Personal Spacetime'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Chicken in the Egg'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 14:55, 20 maj 2019
| Tytuł | Kosmiczne kurczaki w kosmosie |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Space Chickens in Space |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Meksyk, Australia, Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney XD |
| Lata produkcji | 2018- |
| Data premiery dubbingu | 19 listopada 2018 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 12 z 20 |
Kosmiczne kurczaki w kosmosie (ang. Space Chickens in Space, 2018-) – meksykańsko-australijsko-brytyjsko-irlandzko-norweski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney XD od 19 listopada 2018 roku.
Fabuła
Trzy kurczaki trafiają przypadkowo do elitarnej akademii kosmicznej. Przeżywają mnóstwo absurdalnych przygód, a szkolna codzienność mocno daje im się we znaki.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1813133
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Wojciech Urbański
Dialogi: Małgorzata Kochańska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Paweł Ciołkosz – Chuck
- Łukasz Lewandowski – Finley
- Agnieszka Głowacka – Starley
- Zbigniew Suszyński – Glargg
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska
- Krzysztof Szczepaniak – Robot Pal-9000
- Aneta Todorczuk-Perchuć
- Agata Góral
- Anna Gajewska –
- Niven,
- Barnetta
W pozostałych rolach:
- Wojciech Paszkowski
- Miłogost Reczek
- Antoni Scardina – Hugo
- Monika Węgiel
- Jakub Wieczorek – Thrognak (odc. 1a)
i inni
Piosenkę czołówkową śpiewał: Jakub Molęda
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 19.11.2018 | 01 | Trolujący Thrognak | Trolling Thrognak |
| Opieka nad Blibli | Bliblisitting | ||
| 20.11.2018 | 02 | Zielonooki potwór | Green-Eyed Monster |
| Wierzę, że umiem latać | I Believe I Can Fly | ||
| 21.11.2018 | 03 | Najlepszy kumpel | Best Pal |
| Jajko | The Egg | ||
| 25.02.2019 | 04 | Ucho miękka cmok cmok | Floofy Flibby Kiss-Kiss |
| 26.02.2019 | Zamiana | You Snooze You Cruise | |
| 29.11.2018 | 05 | Prawdziwy przyjaciel | Friendchip |
| 30.11.2018 | Zamrażanie czasu | Freezing Awesome | |
| 23.11.2018 | 06 | Być idolem | Idle Idols |
| 26.11.2018 | Tylko się nie śmiej | Try Not to Laugh | |
| 27.11.2018 | 07 | Egzamin | Final Exam |
| 28.11.2018 | Trzy triplony parseków stąd | Three Tripplon Parsec Trip | |
| 22.11.2018 | 08 | ––– brak tytułu ––– | Players Gotta Play |
| Atori | Atori | ||
| 27.02.2019 | 09 | Chuck Alfa | Alpha Chuck |
| 28.02.2019 | Glarggiem być | Being Glargg | |
| 01.03.2019 | 10 | Marzenie o lataniu | All Flying And Chill |
| 04.03.2019 | Ptaszki za kratkami | Jail Birds | |
| 05.03.2019 | 11 | Biedny Dweezil | Poor Dweezil |
| 06.03.2019 | Walka o żywność | Food Fight | |
| 07.03.2019 | 12 | Przepowiednia Ommma | Ommminious Foreshadowing |
| 08.03.2019 | Narysuj coś | Draw Anything | |
| 20.05.2019 | 13 | Finley czyścioszek | Finley Cleanly |
| ' | Beat Beat Chicken Chicken | ||
| 14 | ' | Phil My Heart | |
| ' | Blibli Squared | ||
| 15 | ' | Cadet Clarkk | |
| ' | Stop Bugging Me | ||
| 16 | ' | No Brian No Pain | |
| ' | Chicken Feed | ||
| 17 | ' | Academy Rules | |
| 18 | ' | Presidential Coop | |
| ' | Pale Blue Rock | ||
| 19 | ' | Personal Spacetime | |
| ' | Chicken in the Egg | ||
| 20 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
