Akwalans: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 170: | Linia 170: | ||
| ''Dolary i Ryby'' | | ''Dolary i Ryby'' | ||
| ''Dollars and Fish'' | | ''Dollars and Fish'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 29.05.2011 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 29.05.2011 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DCD0FF"|13 | | rowspan=2 bgcolor="#DCD0FF"|13 | ||
| ''Latająca Ryba'' | | ''Latająca Ryba'' | ||
| Linia 189: | Linia 181: | ||
| ''Legenda ziemskiego Trolla'' | | ''Legenda ziemskiego Trolla'' | ||
| ''Legend of the Earth Troll'' | | ''Legend of the Earth Troll'' | ||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.05.2011 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"|12 | |||
| ''Ona ma siłę'' | |||
| ''We’ve Got the Fish Spirit'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
| Linia 224: | Linia 224: | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| ''Good Morning, Freshwater'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Diary of a Lost Fish'' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Mascotastrophe'' | |||
|- | |||
| colspan=5 |<!-- | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=5 |!--> | |||
|} | |} | ||
Wersja z 17:38, 19 cze 2011
Akwalans (org. Fish Hooks, 2010) – amerykański serial animowany, wchodzący w kanon Disney Channel Original Series. Został on stworzony przez Noah Z. Jones. Pierwsze 21 odcinków sezonu pierwszego zostało już zamówione. Swoją premierę miał 3 września 2010 roku na Disney Channel (USA). W Polsce premiera odbyła się 15 stycznia 2011 roku na kanale Disney Channel.
Fabuła
Bohaterami serialu są: imprezowicz Milo, jego neurotyczny brat Oscar oraz złota rybki o imieniu Bea. Uczęszczają oni do szkoły Freshwater High, znajdującej się w akwarium w sklepie zoologicznym. W swoim codziennym życiu muszą sobie radzić z przyjaźnią, randkami oraz atakami homara.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/prog-20073164.html
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Łukasz Lewandowski
Dialogi: Jan Kolanko
Teksty piosenek: Michał Wojnarowski
Wystąpili:
- Julia Kołakowska-Bytner – Bea
- Paweł Ciołkosz – Milo
- Waldemar Barwiński – Oskar
- Wojciech Machnicki
- Anna Sroka – Małżonsia
- Cezary Kwieciński
- Krzysztof Zakrzewski
- Marta Dobecka
- Patrycja Soliman
- Jacek Beler
- Bartosz Martyna
- Justyna Bojczuk
- Ewa Jach
- Katarzyna Owczarz
- Agnieszka Tomicka
- Monika Węgiel
- Jakub Molęda
- Łukasz Talik
- Jan Radwan
i inni
Śpiewali: Jakub Molęda i Łukasz Talik
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 15.01.2011 | 01 | 01 | Bea zostaje w kadrze | Bea Stays in the Picture |
| Ryba prosto z wody | Fish out the Water | |||
| 13.02.2011 | 02 | 02 | Babska Impreza | Fish Sleepover Party |
| Urodziny Ośmiorniaka | Happy Birthfish, Joctopus | |||
| 20.02.2011 | 03 | 03 | Doris Paris Kalmaris | Doris Flores Gorgeous |
| Chłopak od wody | Underwater Boy | |||
| 26.02.2011 | 04 | 04 | Bea jest dorosła | Bea Becomes an Adult Fish |
| Pieskie życie | Doggonit | |||
| 26.02.2011 | 05 | 05 | Oblać rybę | Fail Fish |
| Ryba Śmieszka | Funny Fish | |||
| 12.03.2011 | 06 | 06 | Królowa Bea | Queen Bea |
| Łysek – Super Ryba | Baldwin the Super Fish | |||
| 19.03.2011 | 07 | 07 | Milo i Ninja | Milo Gets a Ninja |
| Tańczący z Wilkami Morskimi | Dances with Wolf Fish | |||
| 26.03.2011 | 08 | 08 | Niech żyje Chomikwood | Hooray for Hamsterwood |
| Opowieść o Sir Oskarze Nieustraszonym | The Tale of Sir Oscar Fish | |||
| 30.04.2011 | 09 | 09 | Łowienie komplementów: Historia Alberta Szklarskiego | Fishing for Compliments: The Albert Glass Story |
| Puchlina | Dropsy! | |||
| 07.05.2011 | 10 | 10 | Ciemna strona ryby | The Dark Side of the Fish |
| Gruba ryba | Big Fish | |||
| 14.05.2011 | 11 | 11 | Platformy | Fish Floaters |
| Dolary i Ryby | Dollars and Fish | |||
| 29.05.2011 | 12 | 13 | Latająca Ryba | Flying Fish |
| Legenda ziemskiego Trolla | Legend of the Earth Troll | |||
| 21.05.2011 | 13 | 12 | Ona ma siłę | We’ve Got the Fish Spirit |
| 14 | Two Clams in Love | |||
| Peopleing | ||||
| 15 | Pamela Hamster Returns! | |||
| Parasite Fright | ||||
| 16 | Riding in Cars with Fish | |||
| Milo’s Big Idea | ||||
| 17 | Good Morning, Freshwater | |||
| Diary of a Lost Fish | ||||
| 18 | ||||
| Mascotastrophe | ||||
Linki zewnętrzne
- Akwalans w polskiej Wikipedii
