Robale ziomale: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Utworzono nową stronę "{{Serial2 |tytuł= Robale ziomale |tytuł oryginalny=Best Bugs Forever |plakat= |gatunek= animowany |kraj= Stany Zjednoczone |język= angielski |stacja= Disney Channel..." |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
|plakat= | |plakat= | ||
|gatunek= animowany | |gatunek= animowany | ||
|kraj= | |kraj= Francja | ||
|język= angielski | |język= angielski | ||
|stacja= [[Disney Channel]] | |stacja= [[Disney Channel]] | ||
| Linia 32: | Linia 32: | ||
* [[Jakub Wieczorek]] – '''Gleen | * [[Jakub Wieczorek]] – '''Gleen | ||
i inni | i inni | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="12%"|Premiera | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| '' | |||
| ''Armour Plated Louse'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Out of Sight'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| '' | |||
| ''Fear No Weevil'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''The Fake Over'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| '' | |||
| ''Falling For You'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''The Complete Mayor'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| '' | |||
| ''Sweet Smell of Success'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''The Rules of the Game'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| '' | |||
| ''Bug FM'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Express Yourself'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| '' | |||
| ''Lousetopia'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Bug of the Year'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| '' | |||
| ''The Night Howl'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Ice Bug'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| '' | |||
| ''Shall We Dance'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''At Your Service'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| '' | |||
| ''Don’t Bug Me'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Star Struck'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| '' | |||
| ''Big Head Ed'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''True Story'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| '' | |||
| ''Silkworm Sound'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Louse in a Stew'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| '' | |||
| ''The Shelfish Guest'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Ghost Town'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| '' | |||
| ''Magic Pearl'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Rodeo Slug'' | |||
|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 14:34, 14 paź 2019
| Tytuł | Robale ziomale |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Best Bugs Forever |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Francja |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Channel |
| Lata produkcji | 2019- |
| Data premiery dubbingu | 14 października 2019 |
Robale ziomale (ang. Best Bugs Forever, 2019-??) – amerykański serial animowany.
Premiera pierwszego odcinka odbyła się 14 października 2019 roku na kanale Disney Channel.
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Tyszkiewicz
Kierownictwo muzyczne: Anna Serafińska
Dialogi: Anna Izdebska
Teksty piosenek: Hanna Malarowska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Jan Marczewski – Eddie
- Paulina Korthals – Mo
- Krzysztof Szczepaniak – Louie
- Sebastian Cybulski – Wilberforce
- Monika Pikuła – Pebbledash
W pozostałych rolach:
- Janusz Wituch – pan Wilmot
- Jakub Wieczorek – Gleen
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | Armour Plated Louse | ||
| Out of Sight | |||
| 02 | Fear No Weevil | ||
| The Fake Over | |||
| 03 | Falling For You | ||
| The Complete Mayor | |||
| 04 | Sweet Smell of Success | ||
| The Rules of the Game | |||
| 05 | Bug FM | ||
| Express Yourself | |||
| 06 | Lousetopia | ||
| Bug of the Year | |||
| 07 | The Night Howl | ||
| Ice Bug | |||
| 08 | Shall We Dance | ||
| At Your Service | |||
| 09 | Don’t Bug Me | ||
| Star Struck | |||
| 10 | Big Head Ed | ||
| True Story | |||
| 11 | Silkworm Sound | ||
| Louse in a Stew | |||
| 12 | The Shelfish Guest | ||
| Ghost Town | |||
| 13 | Magic Pearl | ||
| Rodeo Slug | |||
