Dyskusja użytkownika:OkiDoki

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

17.08.2021

Używam tej tragedii przedpotopowej, z myślą o Marku bo on je lubi, żeby po prostu napisać coś od siebie.

Chcę podziękować z całego serduszka Sharmatowi za śmieszki, Markowi za to, że jest żywą encyklopedią i kroniką, Nillay'owi za on wie co.

Zenkowi, znaczy się Ministrowi i Kretesowi za dużą pomoc w różnych tematach, mimo, że zachowywałem się momentami jak się zachowywałem względem was obu to ogromnie szanuję chociażby to jak pomagaliście mi przy kompletowaniu wszelakich informacji, czy to o szkołach, czy przy słuchowiskach.

Dzięki też reszcie przesympatycznych ludzików, których nie będę wypisywać po kolei, bo lista długa i nie chcę nikogo pominąć; dzięki za to, że byliście, pomagaliście, radziliście, każda osoba, o której jest ten fragment, będzie wiedzieć, że jest w tej grupie.

Jak będę dostawać maile to wam będę przekazywać. Mam nadzieję, że komuś będzie się chciało kontynuować rzeczy, które zacząłem. A jeśli nie to przepraszam z góry wszystkich aktorów i wokalistów, ale siła wyższa.

I smutek wielki jak niektóre wiadomości szybko się starzeją, a docenienie zamienia się w śmietnik.

Mówi się trudno i płynie się dalej, jak mówiła wspaniała dubrybka.

Kilka rzeczy mam na dysku nieskończonych do wrzucenia, więc kiedyś je jeszcze powrzucam.

Póki co papa, może kiedyś znów się przywitam, może szybciej, może później, ale w tym momencie nie planuję wcale.

Obojętnie czy będę, czy mnie nie będzie – mam nadzieję, że jakoś sobie poradzicie beze mnie i moich narzekań, że wszyscy mają (z niewiadomego powodu) wywalone na piosenki.

Z tego co zostawiam korzystajcie ile chcecie.

A teraz milkę, bo martwi głosu nie mają i jak do kogoś najpierw strzelisz to już trudno z nim porozmawiać.

Paciencia Y Fe

Panie szanowny, przecież wszyscy doceniają wszystko, co zrobiłeś w ramach Dubbingpedii. Tylko że to nie przekłada się na to, że jesteś nieomylny w kontaktach z innymi i nie możesz dostać kopa na otrzeźwienie, gdy zrobisz coś bardzo nie fair wobec kogoś innego, kto by to nie był. Bywam emocjonalny i dramatyzujący, więc rozumiem skąd taka reakcja, ale chłopie no, nie ma co tak brać wszystkiego do siebie, to bardzo niezdrowe. Daru (dyskusja) 22:41, 17 sie 2021 (CET)


proponuję najpierw takimi zasadami się posługiwać, a dopiero potem moralizować innych i tyle. co miałem do powiedzenia to napisałem wyżej.

jeśli gdzieś nie jestem mile widziany to mówię papa i robię to w tum momencie.

la sérénité

Staram się nimi kierować, ale nie zawsze się udaje. No i przecież jesteś mile widziany, co ty gadasz. Daru (dyskusja) 23:03, 17 sie 2021 (CET)