Taffy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Krychov PL (dyskusja | edycje) |
|||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|data premiery= 15 lipca [[2019]] | |data premiery= 15 lipca [[2019]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 42 z 78 | ||
}} | }} | ||
'''Taffy''' (2018-??) – francusko-amerykański serial animowany. | '''Taffy''' (2018-??) – francusko-amerykański serial animowany. | ||
| Linia 259: | Linia 259: | ||
| ''Kochany klops'' | | ''Kochany klops'' | ||
| ''Love of Loaf'' | | ''Love of Loaf'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.12.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|41 | |||
| ''Kontola klimatu'' | |||
| ''Climate Control Freaks'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.12.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|42 | |||
| ''Kołnierze'' | |||
| ''Cone Heads'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|43 | |||
| ''Taffy z przyszłości'' | |||
| ''Time out of Taffy'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|44 | |||
| ''Szop w złotej klatce'' | |||
| ''Racoon in a Guilted Cag'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|45 | |||
| ''Pchli cyrk'' | |||
| ''The Flea Party'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|46 | |||
| ''Stróż'' | |||
| ''The Guard Dog'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|47 | |||
| ''Dobranoc kotku'' | |||
| ''The Cat’s Pajamas'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|48 | |||
| ''Szczęśliwy dom'' | |||
| ''Happy Home'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|49 | |||
| ''Zakopany skarb'' | |||
| ''Buried Treasure'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|50 | |||
| ''Ciastka z wróżbą'' | |||
| ''The Fortune 500'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|51 | |||
| ''Drżąca gorączka'' | |||
| ''Jitter Fever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|52 | |||
| ''Zwrot'' | |||
| ''The Recall'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|53 | |||
| ''Czysta karta'' | |||
| ''Leaf Taffy'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|54 | |||
| ''Nowa pani Majętna'' | |||
| ''The New Mrs M'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|55 | |||
| ''Nowszy model'' | |||
| ''The Upgrade'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|56 | |||
| ''Kochanie zmniejszyłam szopa'' | |||
| ''Honey I Shrunk the Raccoon'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|57 | |||
| ''W klatce'' | |||
| ''Caged'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|58 | |||
| ''Podchody z duchami'' | |||
| ''Scare Tactics'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|59 | |||
| ''Rozgrywka'' | |||
| ''Petty Shack'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|60 | |||
| ''Rywal'' | |||
| ''The Rival'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|61 | |||
| ''Pani Śpiąca'' | |||
| ''Mrs ZZZ'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|62 | |||
| ''Plamki'' | |||
| ''Spotted'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|63 | |||
| ''Pies na piątkę'' | |||
| ''My Fair Puppy'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|64 | |||
| ''Złoty struś'' | |||
| ''Rags to Ostriches'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|65 | |||
| ''Kichanie'' | |||
| ''The Big Sneeze'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|66 | |||
| ''Wysokie loty'' | |||
| ''Flying High'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|67 | |||
| ''Powrót Chudego'' | |||
| ''The Return of Scraggs'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|68 | |||
| ''Bliźniacze szkolenie'' | |||
| ''Twin Or Lose'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|69 | |||
| ''Mały potwór'' | |||
| ''Little Monster'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|70 | |||
| '''' | |||
| ''Boot Camp Manor'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|71 | |||
| '''' | |||
| ''Mirror Mansion'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|72 | |||
| '''' | |||
| ''Besties'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|73 | |||
| '''' | |||
| ''I Love Lamp'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|74 | |||
| '''' | |||
| ''A Mouse in The House'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|75 | |||
| '''' | |||
| ''Phony Pony'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|76 | |||
| '''' | |||
| ''Squeakophobia'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|77 | |||
| '''' | |||
| ''Clone Sweet Clone'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|78 | |||
| '''' | |||
| ''Silence of the Slams'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 16:38, 2 gru 2019
| Tytuł | Taffy |
|---|---|
| Gatunek | animowany, przygodowy |
| Kraj produkcji | Francja, Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski, francuski |
| Stacja telewizyjna | Boomerang |
| Lata produkcji | 2018-?? |
| Data premiery dubbingu | 15 lipca 2019 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 42 z 78 |
Taffy (2018-??) – francusko-amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Boomerang od 15 lipca 2019 roku.
Fabuła
Mały szop znajduje dom w luksusowej posiadłości, należącej do pani Majętnej. Staruszka jest przekonana, że jej pupil to uroczy kociak. Sprytny szop Taffy wykorzystuje życzliwość gospodyni i korzysta z uroków życia w rezydencji. Jego spokój próbuje zmącić czujny pies Bentley, który robi wszystko, by zdemaskować oszusta.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1897327
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Katarzyna Łęcka
Dialogi polskie: Marta Robaczewska
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Kaszuba
W rolach głównych:
- Mariusz Chałat – Taffy / Scraggs
- Mateusz Narloch – Bentley
- Elżbieta Futera-Jędrzejewska – Pani Majętna
- Janusz Wituch – Forsythe
W pozostałych rolach:
- Daria Głowacka – Addie (odc. 2, 16)
- Jacek Król – Lance (odc. 4)
- Anna Szymańczyk – dziewczyna Bentleya (odc. 6)
- Monika Szomko – Greta (odc. 23)
- Mirosław Wieprzewski – Ronald (odc. 25)
- Piotr Tołoczko – Chet
- Sebastian Perdek – Mish
- Magdalena Herman-Urbańska – Mash
- Karol Gajos
- Kinga Ilgner
- Dominika Kachlik
- Ewa Kania
- Dariusz Odija
- Damian Pawlikowski
- Olga Sawicka
i inni
Lektor: Janusz Wituch
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 15.07.2019 | 01 | Wejście kota | Enter the Kitty |
| 15.07.2019 | 02 | Malutki problem | A Minor Problem |
| 15.07.2019 | 03 | Kukiełka | No Strings Attached |
| 16.07.2019 | 04 | Kto da więcej? | The Highest Bidder |
| 16.07.2019 | 05 | Ogłaszam was psem i kotem | I Now Pronounce You Dog and Cat |
| 17.07.2019 | 06 | Dziewczyna Bentleya | Bentley’s Girlfriend |
| 17.07.2019 | 07 | Masz to w genach | D.N.A. OK |
| 18.07.2019 | 08 | Wakacje w domu | Staycation |
| 18.07.2019 | 09 | Misja Mish Mash | Mission Mish Mash |
| 19.07.2019 | 10 | Gwiazdkowy Bentley | A Bentley Carol |
| 19.07.2019 | 11 | Zamiana | The Switch |
| 20.07.2019 | 12 | Zwierzaki cudaki | Cute or Boot |
| 20.07.2019 | 13 | Wszędzie jarmuż | License to Kale |
| 21.07.2019 | 14 | Porywacz kotów | Cat Burglar |
| 21.07.2019 | 15 | Dzień szopa | Raccoon Day |
| 22.07.2019 | 16 | Wylogowanie | Logging Off |
| 23.07.2019 | 17 | Woń polowania | Smell of the Chase |
| 24.07.2019 | 18 | Pokaz | Showtime |
| 25.07.2019 | 19 | Woń domu | Old Home Reek |
| 26.07.2019 | 20 | Fabryka waz | Factory Flaw |
| 27.07.2019 | 21 | Robodom | Robo House |
| 28.07.2019 | 22 | Zaklinacz krzyków | Whisperer to a Scream |
| 29.07.2019 | 23 | Bentley z dżungli | Bentley of the Jungle |
| 30.07.2019 | 24 | W dziczy | Out of the Woods |
| 31.07.2019 | 25 | Dotknij futra | Reach Out and Touch Someone |
| 01.08.2019 | 26 | Białe rękawiczki | The White Gloves |
| 02.08.2019 | 27 | Marzenia maszyny | Machine Dreams |
| 03.08.2019 | 28 | Taffyzilla | Taffy-Zilla |
| 04.08.2019 | 29 | Ubaw po pachy | Laughy Taffy |
| 05.08.2019 | 30 | Terapia dla zwierząt | Pet Therapist |
| 06.08.2019 | 31 | Kici, kici | There Kitty Kitty |
| 07.08.2019 | 32 | Narodziny gwiazdy | A Star is Born |
| 08.08.2019 | 33 | Metamorfoza | Makeover Fakeover |
| 09.08.2019 | 34 | Trening z szopem | The Eye of the Racoon |
| 10.08.2019 | 35 | Swetry | The Sweaters |
| 11.08.2019 | 36 | Lekcja życia | School’s Fools |
| 12.08.2019 | 37 | Redaktor Taffy | Citizen Taffy |
| 13.08.2019 | 38 | Kwiaty dla Bentleya | Flowers for Bentley |
| 14.08.2019 | 39 | Szopi Księżyc | Raccoon Moon |
| 15.08.2019 | 40 | Kochany klops | Love of Loaf |
| 02.12.2019 | 41 | Kontola klimatu | Climate Control Freaks |
| 02.12.2019 | 42 | Kołnierze | Cone Heads |
| 43 | Taffy z przyszłości | Time out of Taffy | |
| 44 | Szop w złotej klatce | Racoon in a Guilted Cag | |
| 45 | Pchli cyrk | The Flea Party | |
| 46 | Stróż | The Guard Dog | |
| 47 | Dobranoc kotku | The Cat’s Pajamas | |
| 48 | Szczęśliwy dom | Happy Home | |
| 49 | Zakopany skarb | Buried Treasure | |
| 50 | Ciastka z wróżbą | The Fortune 500 | |
| 51 | Drżąca gorączka | Jitter Fever | |
| 52 | Zwrot | The Recall | |
| 53 | Czysta karta | Leaf Taffy | |
| 54 | Nowa pani Majętna | The New Mrs M | |
| 55 | Nowszy model | The Upgrade | |
| 56 | Kochanie zmniejszyłam szopa | Honey I Shrunk the Raccoon | |
| 57 | W klatce | Caged | |
| 58 | Podchody z duchami | Scare Tactics | |
| 59 | Rozgrywka | Petty Shack | |
| 60 | Rywal | The Rival | |
| 61 | Pani Śpiąca | Mrs ZZZ | |
| 62 | Plamki | Spotted | |
| 63 | Pies na piątkę | My Fair Puppy | |
| 64 | Złoty struś | Rags to Ostriches | |
| 65 | Kichanie | The Big Sneeze | |
| 66 | Wysokie loty | Flying High | |
| 67 | Powrót Chudego | The Return of Scraggs | |
| 68 | Bliźniacze szkolenie | Twin Or Lose | |
| 69 | Mały potwór | Little Monster | |
| 70 | ' | Boot Camp Manor | |
| 71 | ' | Mirror Mansion | |
| 72 | ' | Besties | |
| 73 | ' | I Love Lamp | |
| 74 | ' | A Mouse in The House | |
| 75 | ' | Phony Pony | |
| 76 | ' | Squeakophobia | |
| 77 | ' | Clone Sweet Clone | |
| 78 | ' | Silence of the Slams | |
