Wehikuł Ignacego: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 33: | Linia 33: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| ''Stanisława Adamowiczowa'' | | ''Stanisława Adamowiczowa'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.01.2020 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''Przypadek? Nie sądzę!'' | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] [[Kategoria: Produkcje polskie]] | [[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] [[Kategoria: Produkcje polskie]] | ||
Wersja z 14:56, 16 sty 2020
| Tytuł | Wehikuł Ignacego |
|---|---|
| Gatunek | animowany, edukacyjny |
| Kraj produkcji | Polska |
| Język oryginału | polski |
| Stacja telewizyjna | YouTube |
| Lata produkcji | 2019- |
| Data premiery dubbingu | 18 listopada 2019 |
Wehikuł Ignacego (2019-??) – polski edukacyjny serial animowany stworzony przez OverSee Production na zlecenie Fundacji Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.
Pierwszy odcinek serialu został udostępniony 18 listopada 2019 roku na kanale Być Jak Ignacy w serwisie YouTube.
Dubbing
Obsada:
- Lila Wassermann – Maja
- Karol Kwiatkowski – Tomek
- Cezary Morawski – Ignacy
- Jan Kulczycki – Dziadek
- Ewa Serwa – Stanisława Adamiczowa
Reżyseria dialogów: Mateusz Pleskacz
Montaż dźwięku: Wojciech Deutschmann
Dubbing: STUDIO PRL
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski |
|---|---|---|
| 18.11.2019 | 01 | Stanisława Adamowiczowa |
| 09.01.2020 | 02 | Przypadek? Nie sądzę! |
