Kuce z Bronksu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji= 2014, 2018 – obecnie | |lata produkcji= 2014, 2018 – obecnie | ||
|data premiery= 24 lipca [[2014]] | |data premiery= 24 lipca [[2014]] | ||
|sezony= | |sezony= 5 z 5 | ||
|odcinki= | |odcinki= 39 z 39 | ||
}}'''Kuce z Bronksu''' – polski serial animowany stworzony przez Jakuba K. Dębskiego, parodia serialu ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]''. | }}'''Kuce z Bronksu''' – polski serial animowany stworzony przez Jakuba K. Dębskiego, parodia serialu ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]''. | ||
| Linia 191: | Linia 191: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | | style="background-color: #CCE2FF;"|36 | ||
| ''Kucowe muzeum'' | | ''Kucowe muzeum'' | ||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIĄTA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.01.2021 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| ''Wielka Kucica'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''ODCINKI SPECJALNE''' | | colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''ODCINKI SPECJALNE''' | ||
Wersja z 15:59, 25 sty 2021
| Tytuł | Kuce z Bronksu |
|---|---|
| Gatunek | animacja, komedia |
| Kraj produkcji | Polska |
| Język oryginału | polski |
| Stacja telewizyjna | YouTube |
| Lata produkcji | 2014, 2018 – obecnie |
| Data premiery dubbingu | 24 lipca 2014 |
| Wyemitowane serie |
5 z 5 |
| Wyemitowane odcinki | 39 z 39 |
Kuce z Bronksu – polski serial animowany stworzony przez Jakuba K. Dębskiego, parodia serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia.
Pierwsze dwa odcinki miały premierę w 2014 roku jako filmowa wersja komiksów udostępnionych na stronie Demland.info, od 31 marca 2018 roku odcinki zaczęły się ukazywać jako regularna seria.
Serial jest też znany pod alternatywnymi tytułami: Buce z Kronksu (odc. 15-17, 19-22), Lady z zamku (odc. 18, 25), Guce z Grongsu (odc. 23-24, 26-28) i Kuce w niebie (odc. SP1).
Obsada
Wystąpili:
- Jakub K. Dębski –
- Bumfight Sparkle,
- Dziunia,
- Bimkie Guy,
- Random Bash / Rainbow Smash,
- Bapplejack / Bapplejams,
- Flubbershy / Flubbershams,
- Ropuch,
- Lady Elizabett,
- Stablight Glimglum,
- Lokaj,
- Inne postacie
- Anna Krztoń – Aldona, królowa Gryfów
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 24.07.2014 | 01 | Kuce z bronksu |
| 17.09.2014 | 02 | Kuce i giligili |
| 31.03.2018 | 03 | Wstawaj Flubbershy |
| 08.05.2018 | 04 | Kuce w pracy |
| 11.05.2018 | 05 | Ropuch na szostym |
| 25.07.2018 | 06 | Kuce na bal |
| 02.08.2018 | 07 | Gdzie te gryfy |
| 07.11.2018 | 08 | Kuce w kolejce |
| 18.11.2018 | 09 | Egzekucja Gryficy Gnildy |
| 29.11.2018 | 10 | Kuce lubią sianko |
| 12.12.2018 | 11 | Kuce i debata o egzekucji |
| 16.01.2019 | 12 | Rada dla Ropucha |
| 14.02.2019 | 13 | Można nie brać udziału |
| 05.03.2019 | 14 | Afirmacja życia |
| SERIA DRUGA | ||
| 16.04.2019 | 15 | Jabłko |
| 23.04.2019 | 16 | Królowa |
| 30.04.2019 | 17 | Dary |
| 14.05.2019 | 18 | Inna królowa |
| 28.05.2019 | 19 | Głód |
| 11.06.2019 | 20 | Nowa Dziunia |
| 25.06.2019 | 21 | Pijana władzą |
| 09.07.2019 | 22 | Doradca Ropuch |
| SERIA TRZECIA | ||
| 07.10.2019 | 23 | Wieczne spanko |
| 14.10.2019 | 24 | Zgliszcza |
| 28.10.2019 | 25 | U Gryfów |
| 11.11.2019 | 26 | Debata polityczna |
| 25.11.2019 | 27 | Przeprosiny |
| 09.12.2019 | 28 | Upadek Królowej |
| 21.01.2020 | 29 | Dobrobyt |
| 25.02.2020 | 30 | Poradnia |
| SERIA CZWARTA | ||
| 16.06.2020 | 31 | Kuce na bankiecie |
| 01.07.2020 | 32 | Zarabianie |
| 08.07.2020 | 33 | Godność |
| 14.07.2020 | 34 | Pieniążki |
| 13.08.2020 | 35 | Terapia dla par |
| 01.10.2020 | 36 | Kucowe muzeum |
| SERIA PIĄTA | ||
| 25.01.2021 | 37 | Wielka Kucica |
| ODCINKI SPECJALNE | ||
| 23.12.2019 | SP1 | Dziunia kolęduje |
| 26.08.2020 | SP2 | Dziunia na wakacjach |
